• GoHome Professional
nepremičnine SLOVENSKE KONJICE OKOLICA - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremičnine SLOVENSKE KONJICE OKOLICA - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine SLOVENSKE KONJICE OKOLICA

  • Za iskalni niz "nepremičnine slovenske konjice okolica" je bilo najdenih 16 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 816 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 320 m2
    • do 400 m2
    • 400 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 400 m2
    • 480 m2
  •  Po ceni
    • do 8100 eur
    • do 10000 eur (povprečna cena)
    • do 12000 eur
    • do 101 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 832 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, ZREČE, 300.000 €, 303,00 m2 cca 990 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281030-79 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji obnovljene stanovanjske hiše v Zrečah, natančneje Gorenje pri Zrečah ki je bila delno obnovljena v leta 2020 za potrebe oddajanja postelj v najem. Trenutno se lahko oddaja do 30 oseb. Objekt stoji na....

 
 
 
 
-3%

Spremembe cen iz 60.000 € na 58.000 € z dne 07.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, VITANJE, 58.000 €, 760,00 m2 cca 80 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

24.04.2026 - 60.000 €
07.05.2026 - 58.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.04.2026.,

www.indomio.si

760 m2, zazidljiva, Prodamo stavbno zemljišče v Vitanju, ki je primerno za gradnjo enostanovanjske hiše. Nahaja se v neposredni bližini središča kraja Vitanje in obsega 760 m2 (GURS). Lega je sončna z lepim razgledom na kraj ter okoliške hribe. Ob parceli je voda ter elektrika. Zemljišče....

 
 
 
  Hiša, VITANJE, 55.000 €, 200,00 m2 cca 280 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.09.2022.,

www.indomio.si

200 m2, samostojna, zgrajena l. 1800, adaptirana l. 1970, 329 m2 zemljišča, v neokrnjeni naravi v osrčju Pohorja blizu smučarskega središča Rogla je na voljo hiša, ki je bila v času Habsburžanov Herennhaus, hiša grofa Turna, kasneje je v hiši bila uprava steklarne, nato Vitanje jih....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremičnine slovenske konjice okolica'
56.000 €
62.000 €
590.000 €
  Zemljišče, SPODNJE STRANICE, 17.488 €, 3248,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281022-245 Ogled oglasa na strani ponudnika V mirnem naselju Stranice, ki se nahaja v občine Zreče je na voljo kmetijsko zemljišče v izmeri 3.248 m2. Zemljišče je v celoti osončeno in zelo lahko dostopno z javne asfaltirane ceste. Parcela je v rahlem naklonu in se nahaja....

 
 
 
  Zemljišče, ZREČE, 29.900 €, 494,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.12.2024.,

www.indomio.si

494 m2, kmetijsko zemljišče, gozd, Gozdno zemljišče - Rogla, prodamo. Cena: 29.900,00 EUR Posredujemo pri prodaji gozdnega zemljišča, ki se na nahaja pri spodnjem delu proge Mašinžaga. Parcela je v velikosti 494m2. .

 
 
 
  Hiša, VITANJE, 107.000 €, 214,00 m2 cca 500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2025.,

www.indomio.si

214,9 m2, samostojna, zgrajena l. 1807, adaptirana l. 1923, 1.863 m2 zemljišča, Starejša hiša in gospodarsko poslopje, prodamo. Cena: 107.000,00 EUR V naselju Vitanje se prodaja hiša skupaj z gospodarskim poslopjem, ki ponuja različne možnosti uporabe, čeprav je potrebna celovite....

 
 
 
  Zemljišče, VITANJE, 17.900 €, 285,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.01.2025.,

www.indomio.si

285 m2, kmetijsko zemljišče, gozd, V naselju Kragulj 5 min do smučišča Rogla je možnost nakupa 5 parcel, ki so trenutno nezazidljive. So pa razpalcelirane, prodamo. Cena: 17.900,00 EUR Pogoji prodaje: Kupec krije določene stroške in sicer izpeljavo pravnega posla po ceniku Nepremičninske....

 
 
 
  Zemljišče, PADEŠKI VRH, 450.360 €, 15012,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.10.2023.,

www.indomio.si

15.012 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 30,00 EUR/m2 V naselju Padeški Vrh v bližini smučišča Rogla - priložnost za investicijo, prodamo večje zazidljivo zemljišče, za katerega je bila že izdelana idejna zasnova projekta za gradnjo 13 počitniških hiš dimenzije 6*7....

 
 
 
  Hiša, RADANA VAS, 440.000 €, 201,00 m2 cca 2190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.indomio.si

201,6 m2, samostojna, zgrajena l. 2010, 850 m2 zemljišča, P+M, Za vas imamo v ponudbi čudovito hišo v urejenem naselju v Zrečah. Hiša obsega 201,6 m2 neto tlorisne površine in je zgrajena na 850 m2 velikem zemljišču (GURS). Hiša je bila zgrajena leta 2010 in ponuja vso možno udobje.....

 
 
 
  Hiša, STRANICE, 230.000 €, 210,00 m2 cca 1100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.02.2026.,

www.indomio.si

210 m2, samostojna, zgrajena l. 1998, 1.680 m2 zemljišča, Center nepremičnin | Dom kupujete s srcem, mi bomo vaš razum, prodamo. Cena: 230.000,00 EUR Zeleno zatočišče za ljubitelje narave - hiša na robi narave! Edinstvena hiša, preobražena iz zidanice in na lokaciji v Stranicah pri....

 
 
 
  Zemljišče, ZREČE, 149.000 €, 52057,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.07.2025.,

www.indomio.si

52.057 m2, kmetija, V Zrečah prodajamo manjšo kmetijo, ki ima nekaj gozda nekaj travnih površin in nekaj stavbnega zemljišča. Hiša ki je na zemljišču je potrebna konkretne obnove, gospodarsko poslopje pa je bilo obnovljeno, prodamo. Cena: 145.000,00 EUR V kolikor razmišljate o samooskrbi....

 
 
 
  Zemljišče, RADANA VAS, 139.383 €, 15487,00 m2 cca 10 €/m2