• GoHome Professional
nepremičnine TREBNJE OKOLICA - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremičnine TREBNJE OKOLICA - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine TREBNJE OKOLICA

  • Za iskalni niz "nepremičnine trebnje okolica" je bilo najdenih 12 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.079 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 620 m2
    • do 770 m2
    • 770 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 770 m2
    • 920 m2
  •  Po ceni
    • do 83000 eur
    • do 100000 eur (povprečna cena)
    • do 120000 eur
    • do 1000 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 832 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, ČATEŽ, 85.000 €, 76,00 m2 cca 1120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281028-133 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji popolnoma opremljenega in adaptiranega počitniškega apartmaja v Termah Čatež, ki je bil zgrajen leta 1988, ter stoji na 137 m2 velikem zemljišču. Objekt ima 36,90 m2 skupne površine v spodnih prostorih....

 
 
 
  Zemljišče, GORNJE PRAPREČE, 97.000 €, 1595,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.11.2025.,

www.azur-nepremicnine.si

Velikost 1.595 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Na odlični lokaciji je naprodaj lepo urejena in lahko dostopna parcela. Parcela je ravna, sončna in ponuja prečudovit pogled na okoliške travnike in gozdove. Del zemljišča v velikosti 870 m je stavbno, ostalo je kmetijsko, prodamo.....

 
 
 
  Zemljišče, GRADIŠČE PRI TREBNJEM, 43.000 €, 4145,05 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2026.,

www.hisanepremicnine.si

TREBNJE – Gradišče – zemljišče 4.145,10 m 2 , (vinograd), primerno za postavitev nezahtevnega objekta , na obrobju naselja , na odlični lokaciji – mirna, sončna prisojna lega, ob gozdu , asfaltni dostop, voda in elektrika do parcele, primerno za ljubitelje narave in samooskrbe – počitniško....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremičnine trebnje okolica'
35.000 €
180.000 €
550.000 €
  Zemljišče, KORENITKA, 32.000 €, 917,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.04.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

TREBNJE, Korenitka, prodamo zazidljivo zemljišče v izmeri 917,00 m2. Zemljišče je v celoti stavno, namenska raba: površine podeželskega naselja. Nahaja v mirnem in urejenem podeželskem naselju stanovanjskih hiš. Lega zemljišča je v rahlem naklonu. .

 
 
 
  Hiša, GORENJA NEMŠKA VAS, 749.000 €, 329,00 m2 cca 2280 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.09.2025.,

www.indomio.si

329 m2, samostojna, zgrajena l. 2012, 7.261 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 749.000,00 EUR Vaša zasebna oaza sredi narave Na robu mirne podeželske vasice Gorenja Nemška vas pri Trebnjem se nahaja prostorna družinska hiša s površino 329 m², obdana z veličastno posestjo velikosti 7.261....

 
 
 
  Hiša, MIGOLSKA GORA, 30.000 €, 27,00 m2 cca 1110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.03.2024.,

www.indomio.si

27 m2, zidan, zgrajen l. 1900, 3.281 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 30.000,00 EUR Dolenjska, Mirna, Migolska Gora Starejša zidanica se nahaja sredi čudovite narave, z lepim razgledom. Pogled sega daleč na sosednje griče. Stoji na 3.281 m2 velikem zemljišču. Parcela v zgornjem delo je....

 
 
 
  Stanovanje, MIRNA, 239.000 €, 79,00 m2 cca 3030 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

79,8 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1964, adaptirano l. 2026, prodamo. Cena: 239.000,00 EUR MIRNA, Roje, prodamo 3-sobno stanovanje, v skupni izmeri 79,80 m2 (uporabne površine 66,90 m2), v večstanovanjski stavbi zgrajeni l. 1964 v 3. nadstropju. Med letoma 2025 in 2026 je bila izvedena....

 
 
 
  Hiša, VELIKA LOKA, 415.000 €, 127,00 m2 cca 3270 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.05.2025.,

www.indomio.si

127,5 m2, samostojna, zgrajena l. 1900, adaptirana l. 1995, 6.886 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 425.000,00 EUR To je edinstveno posestvo s prenovljeno kmečko hišo in skednjem ter velikim travnikom in gozdom na 6.886 m2 zasebnega zemljišča. Glavna hiša Hiša je bila zgrajena leta 1900....

 
 
 
  Zemljišče, ŽELEZNO, 63.000 €, 900,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.06.2025.,

www.indomio.si

900 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, V naselju Železno, 5 km iz Žalca, prodamo več zazidljivih parcel, prodamo. Cena: cca 70,00 EUR/m2 V naselju Železno, ki se nahaja 5 km iz Žalca in samo 3 km od avtocestnega priključka, prodamo več zazidljivih parcel. Parcele so orientirane na....

 
 
 
 
-16%

Spremembe cen iz 950.000 € na 800.000 € z dne 24.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Poslovni prostor, MIRNA, 800.000 €, 770,00 m2 cca 1040 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

04.12.2025 - 950.000 €
24.03.2026 - 800.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.12.2025.,

www.indomio.si

770 m2, poslovni prostor, zgrajen l. 1100, adaptiran l. 1990, 7,67 m2 zemljišča, Grad Mirna je eden lepših in redkih delno obnovljenih kulturnih spomenikov srednjeveške arhitekture v Sloveniji, ki je nastal že proti koncu 11. stoletja. Med drugo svetovno vojno je bil grad požgan in....

 
 
 
  Hiša, MIGOLSKA GORA, 130.000 €
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.02.2026.,

www.salomon.si

prodam vikend v izmeri 9 x 7 m, z gospodarskim poslopjem, njiva 980 m2 in pašnik 1400 m2, ogled vsak dan in vikendi od 16. h dalje. Prodajalcu povejte da ste oglas videli na salomon.si. .

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-11 (od skupaj 10)

<< <1> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!

www.smart-invest.hr

TOP projekti

RIHTER MONTAŽNE GRADNJE D.O.O.