• GoHome Professional
nepremičnine adaptirano balkon Zadnjih 14 dni - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremičnine adaptirano balkon Zadnjih 14 dni - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine adaptirano balkon Zadnjih 14 dni

  • Za iskalni niz "nepremičnine adaptirano balkon zadnjih 14 dni" je bilo najdenih 24 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 3.742 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 70 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 80 m2
    • 100 m2
  •  Po ceni
    • do 260000 eur
    • do 320000 eur (povprečna cena)
    • do 390000 eur
    • do 3200 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 865 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, LJUBLJANA, Šiška, 400.000 €, 107,00 m2 cca 3740 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

107,1 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1947, adaptirano l. 2013, 3/3 nad., Prodamo 4-sobno stanovanje (90,6 m2) na Litostrojski cesti v Šiški, 3/3 nadstropje, stavba 1947, prenova 2013. Obsega odprt dnevni prostor (kuhinja, jedilnica, dnevna), tri spalnice, kopalnico s kadjo, balkon (10 m2)....

 
 
 
  Stanovanje, VELIKE LAŠČE, 275.000 €, 91,00 m2 cca 3020 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

14.05.2026.,

www.indomio.si

91,3 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1966, adaptirano l. 2025, 1/1 nad., prodamo. Cena: 275.000,00 EUR Na odlični lokaciji v centru Velikih Lašč, natančenje na Šolski ulici, prodamo svetlo, moderno, komfortno in popolnoma opremljeno stanovanje, z balkonom in garažo. Nahaja se v prvem nadstropju....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Center, 269.000 €, 89,00 m2 cca 3020 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.05.2026.,

www.indomio.si

89 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1897, adaptirano l. 2024, pritličje, prodamo. Cena: 269.000,00 EUR Na odlični lokaciji v centru Maribora prodamo veliko, obnovljeno, staro meščansko 2 sobno stanovanje, ki se lahko preuredi v trisobno. Objekt, v katerem se nahaja stanovanje, je bil zgrajen....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremičnine adaptirano balkon zadnjih 14 dni'
699.000 €
398.000 €
197.000 €
  Stanovanje, LJUBLJANA, Golovec, 549.000 €, 183,00 m2 cca 3000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

14.05.2026.,

www.indomio.si

183,3 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1971, adaptirano l. 2023, 34 m2 zemljišča, 1/2 nad., trisobno stanovanje + neizdelano podstrešje v tristanovanjski hiši, lasten vhod, zemljišče v izmeri 34 m2 (trenutno kot vrt, mogoča preureditev v parkirišče), nepremičnina ne razpolaga z gradbenim....

 
 
 
  Stanovanje, MURSKA SOBOTA, 149.500 €, 57,00 m2 cca 2620 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

57,7 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1976, adaptirano l. 2023, prodamo. Cena: 149.500,00 EUR SVETLO IN PRIJETNO DVOSOBNO STANOVANJE Z BALKONOM Na odlični lokaciji je naprodaj prijetno in funkcionalno dvosobno stanovanje s skupno površino 57,7 m² oziroma 52,6 m² uporabne površine, ki se nahaja....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Dravlje, 350.000 €, 79,00 m2 cca 4430 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

79,1 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1977, adaptirano l. 1998, 6/11 nad., prodamo. Cena: 350.000,00 EUR V Ljubljani, na odlični in iskani lokaciji v neposredni bližini nakupovalnega centra Aleja, posredujemo pri prodaji funkcionalnega in svetlega 3-sobnega stanovanja, ki se nahaja v 6. nadstropju....

 
 
 
  Stanovanje, MIRNA, 239.000 €, 79,00 m2 cca 3030 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

79,8 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1964, adaptirano l. 2026, 3. nad., prodamo. Cena: 239.000,00 EUR MIRNA, Roje, prodamo 3-sobno stanovanje, v skupni izmeri 79,80 m2 (uporabne površine 66,90 m2), v večstanovanjski stavbi zgrajeni l. 1964 v 3. nadstropju. Med letoma 2025 in 2026 je bila....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Vič, 300.000 €, 151,00 m2 cca 1990 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

151,3 m2, 4,5-sobno, zgrajeno l. 1977, adaptirano l. 2000, 1/1 nad., prodamo. Cena: 300.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji prostornega in svetlega 4,5 sobnega stanovanja v hiši na mirni lokaciji. Stanovanje je sestavljeno iz vstopnega hodnika s stopniščem, velike dnevne sobe z izhodom....

 
 
 
 
-11%

Spremembe cen iz 370.000 € na 330.000 € z dne 13.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, LJUBLJANA, Dolgi Most, 330.000 €, 95,00 m2 cca 3470 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

12.05.2026 - 370.000 €
13.05.2026 - 330.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

95,45 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1963, adaptirano l. 1996, 2. nad., prodamo. Cena: 330.000,00 EUR Na prodaj je trisobno mansardno stanovanje površine 87,3 m2, ki se nahaja v drugem nadstropju večstanovanjskega objekta. Stanovanje obsega tri sobe, spalnico, veliko dnevno sobo z jedilnico....

 
 
 
  Stanovanje, SEŽANA, 195.000 €, 56,00 m2 cca 3480 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

56,5 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1967, adaptirano l. 2023, 5/5 nad., prodamo. Cena: 195.000,00 EUR V 5. nadstropju urejene večstanovanjske stavbe (brez dvigala) se nahaja popolnoma obnovljeno stanovanje, ki preseneti takoj, ko vstopite. Kaj vas čaka: - funkcionalen tloris brez izgubljenih....

 
 
 
  Stanovanje, POSTOJNA, 220.000 €, 85,00 m2 cca 2590 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

85,6 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1960, adaptirano l. 2006, 185 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 220.000,00 EUR Za nakup je na voljo 3-sobno stanovanje z vrtom, dvoriščem in garažo v Postojni Na odlični lokaciji v Postojni, na Tržaški cesti, je naprodaj prijetno stanovanje v večstanovanjski....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tezno, 135.000 €, 63,00 m2 cca 2140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.05.2026.,

www.indomio.si

63,6 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1964, adaptirano l. 2012, 3/4 nad., V dinamični, a vendar mirni soseski na Teznu v Mariboru se nahaja svetlo 2-sobno stanovanje, skupne velikosti 63,6 m2. Sestavljeno je iz spalnice, dnevne sobe, kuhinje z jedilnico, balkona s pogledom na Pohorje ter....

 
 
 
  Stanovanje, JESENICE, 239.000 €, 93,00 m2 cca 2570 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

93 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1958, adaptirano l. 2022, P/3 nad., Prodamo delno prenovljeno in vzdrževano štirisobno stanovanje v pritličju nizkega bloka na Cesti Cirila Tavčarja na Jesenicah, prodamo. Cena: 239.000,00 EUR Štirisobno stanovanje obsega 93 m2 in se nahaja v pritličju....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 142.000 €, 36,00 m2 cca 3940 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

14.05.2026.,

www.indomio.si

36,2 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1966, adaptirano l. 2015, 3/4 nad., V Celju, na Ulici Frankolovskih žrtev, je naprodaj prijetno in funkcionalno 1-sobno stanovanje, ki se nahaja v večstanovanjski stavbi, zgrajeni leta 1966. Stanovanje se nahaja na odlični lokaciji z vso potrebno infrastrukturo....

 
 
 
 
-3%

Spremembe cen iz 360.000 € na 350.000 € z dne 14.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, KOPER, 350.000 €, 71,00 m2 cca 4930 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

06.05.2026 - 360.000 €
14.05.2026 - 350.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

71,3 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1979, adaptirano l. 2020, 7/9 nad., sončno lepo, prostorno in urejeno stanovanje, prodamo. Cena: 350.000,00 EUR Na odlični lokaciji je naprodaj svetlo 3-sobno stanovanje, ki se nahaja v 7. nadstropju urejenega večstanovanjskega objekta. Stanovanje odlikuje....

 
 
 
  Stanovanje, MURSKA SOBOTA, 126.000 €, 62,00 m2 cca 2030 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

62,3 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1960, adaptirano l. 2016, 1/4 nad., prodamo. Cena: 126.000,00 EUR V samem središču mesta Murska Sobota, na Ulici Štefana Kovača, prihaja v ponudbo 2-sobno stanovanje z balkonom, ki združuje udobje mestnega bivanja, premišljeno razporeditev prostorov in....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Golovec, 362.000 €, 65,00 m2 cca 5570 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

65,8 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1976, adaptirano l. 2025, 11/14 nad., prodamo. Cena: 362.000,00 EUR Popolnoma prenovljeno stanovanje z odprtim razgledom – Štepanjsko naselje Na odlični lokaciji na Jakčevi ulici v Štepanjskem naselju prodamo izjemno svetlo, funkcionalno in v celoti prenovljeno....

 
 
 
  Stanovanje, KOSEZE, 289.000 €, 55,00 m2 cca 5260 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.05.2026.,

www.indomio.si

55,1 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1974, adaptirano l. 2012, 4/4 nad., prodamo. Cena: 289.000,00 EUR Na mirni lokaciji v Draveljski gmajni prodamo svetlo, prijetno in obnovljeno stanovanje v bloku brez dvigala. Stanovanje je obrnjeno na notranjo stran in gleda na park. Parkiranje je mogoče....

 
 
 
  Stanovanje, MEDVODE, 335.000 €, 103,00 m2 cca 3250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.05.2026.,

www.indomio.si

103,9 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1963, adaptirano l. 2020, 2/3 nad., prodamo. Cena: 335.000,00 EUR Na mirni lokaciji v Medvodah, natančenje na Kržišnikovi ulici, prodamo svetlo, funcionlano in opremljeno 5 sobno stanovanje - dupleks. Nahaja se v drugem nadstopju bloka, zgrajene....

 
 
 
  Stanovanje, VELENJE, 198.000 €, 90,00 m2 cca 2200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

90,5 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1955, adaptirano l. 2000, 2/M, trisobno stanovanje, prodamo. Cena: 198.000,00 EUR VELENJE-ŠERCERJEVA CESTA - posredujemo pri prodaji prostornega trisobnega stanovanja v prijetni okolici, kjer je še dovolj zelenja in hkrati bližina centra. Po podatkih....

 
 
 
  Stanovanje, PORTOROŽ, 599.000 €, 101,00 m2 cca 5930 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

101,9 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1984, adaptirano l. 2023, prodamo 3 sobno penthouse 81 m2 z vrtom 132 m2, parkiriščem 82 m2, balkonom 7 m2 in teraso 13 m2 s prelepim pogledom na celoten piranski zaliv. stanovanje je bilo obnovljeno leta 2023, v hiši grajeni l 1984. ima gradbeno dovoljenje....

 
 
 
  Stanovanje, BREZJE PRI DOBROVI, 248.000 €, 126,00 m2 cca 1970 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

126 m2, 3,5-sobno, zgrajeno l. 1978, adaptirano l. 2000, 112 m2 zemljišča, 1/1 nad., prodamo. Cena: 248.000,00 EUR PENTHOUSE Z GARAZO IN VRTOM – DOBROVA Kjer se udobje zlije z naravo - vstopite v svojo oazo miru! Predstavljamo vam redkost na trgu – prostoren penthouse z lastnim vrtom,....

 
 
 
  Stanovanje, PORTOROŽ, 219.000 €, 39,00 m2 cca 5620 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

39,8 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1986, adaptirano l. 2019, 4/4 nad., izredno prijetno, zaželena lokacija, biližina morja in infrastrukture, balkon orientiran proti zahodu, prodamo. Cena: 219.000,00 EUR V mirnem in zelenem delu Lucije, le kratek sprehod od morja, je naprodaj izredno prijetno....

 
 
 
  Stanovanje, PIRAN, 699.000 €, 110,00 m2 cca 6360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.05.2026.,

www.indomio.si

110 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1800, adaptirano l. 2024, 2/4 nad., 3-sobno stanovanje + garsonjera v pritličju, prodamo. Cena: cca 699.000,00 EUR V samem osrčju Piran, v neposredni bližini Tartinijev trg, prodamo čudovito trisobno stanovanje velikosti 90 m² ter garsonjero v pritličju....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/
Possesso zelena cona

Specializirani za starine in kamnite hiše v Istri!

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-24 (od skupaj 24)

<< <1> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled