• GoHome Professional
nepremičnine adaptirano do 60 m2 Zadnjih 14 dni - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremičnine adaptirano do 60 m2 Zadnjih 14 dni - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine adaptirano do 60 m2 Zadnjih 14 dni

  • Za iskalni niz "nepremičnine adaptirano do 60 m2 zadnjih 14 dni" je bilo najdenih 18 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 3.184 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manjši)
    • 60 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 220000 eur
    • do 270000 eur (povprečna cena)
    • do 330000 eur
    • do 2700 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 205.000 €, 60,00 m2 cca 3420 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

60,83 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1960, adaptirano l. 2019, polklet, prodamo. Cena: 205.000,00 EUR PRODAJA 3-SOBNEGA STANOVANJA – LJUBLJANA, BEŽIGRAD Na odlični lokaciji v Bežigradu je naprodaj prostorno in svetlo polkletno 3-sobno stanovanje v izmeri 60,80 m². Stanovanju pripada še....

 
 
 
  Stanovanje, CERKNICA, 112.000 €, 58,00 m2 cca 1930 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

58,8 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1930, adaptirano l. 2006, P/1 nad., prodamo. Cena: 112.000,00 EUR Stanovanje se nahaja tik ob cesti pri Hoferju in Mercator centru. Odličen dostop do vseh trgovin in centra mesta tudi brez avtomobila. Stanovanje je v pritličnem delu hiše, ima površino....

 
 
 
  Stanovanje, MURSKA SOBOTA, 149.500 €, 57,00 m2 cca 2620 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

57,7 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1976, adaptirano l. 2023, prodamo. Cena: 149.500,00 EUR SVETLO IN PRIJETNO DVOSOBNO STANOVANJE Z BALKONOM Na odlični lokaciji je naprodaj prijetno in funkcionalno dvosobno stanovanje s skupno površino 57,7 m² oziroma 52,6 m² uporabne površine, ki se nahaja....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremičnine adaptirano do 60 m2 zadnjih 14 dni'
195.000 €
146.000 €
289.000 €
  Stanovanje, SLOVENSKE KONJICE, 155.000 €, 57,00 m2 cca 2720 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

57,9 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1980, adaptirano l. 2020, 8/8 nad., Za vas imamo v ponudbi urejeno stanovanje v centru Slovenskih Konjic. Stanovanje se nahaja v osmem nadstropju urejenega bloka z dvigalom. Po Gursu obsega 57,9 m2 neto tlorisne površine. Leta 2020 je bila v celoti renovirana....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 249.000 €, 55,00 m2 cca 4530 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

55,3 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1900, adaptirano l. 2014, 2/3 nad., V mestnem jedru Kopra prodamo svetlo 3-sobno stanovanje z dostopom na skupno teraso in souporabo podstrešja. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 249.000,00 EUR V mestnem jedru Kopra prodamo svetlo in funkcionalno....

 
 
 
  Stanovanje, KOSEZE, 267.000 €, 55,00 m2 cca 4860 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

55 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1899, adaptirano l. 2001, prodamo. Cena: 267.000,00 EUR ŠIŠKA, ob Tivoliju – Zgodba o stanovanju s srcem in dušo. Ste pripravljeni na bivanje, kjer se zgodovinski šarm prepleta s sodobnim udobjem? Predstavljamo vam čudovito 55 m² dvosobno stanovanje v avtentični....

 
 
 
  Stanovanje, NOVA GORICA, 198.000 €, 61,00 m2 cca 3250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

61,9 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1993, adaptirano l. 2020, stanovanje z razgledom, prodamo. Cena: 198.000,00 EUR V mirni ulici na meji med Novo Gorico in Solkanom je naprodaj svetlo 2,5-sobno stanovanje z odlično izkoriščenim prostorom. Umeščeno je v mansardo, za lažji dostop je v....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 153.000 €, 51,00 m2 cca 3000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

51,7 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1962, adaptirano l. 2008, 6/10 nad., MARIBOR, TABOR: Prodamo svetlo in vzdrževano 2 sobno stanovanje, odlična lokacija, funkcionalna razporeditev, opremljeno, parkiranje je pred objektom, prodamo. Cena: 153.000,00 EUR MARIBOR, TABOR: Prodamo svetlo in....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 254.000 €, 50,00 m2 cca 5080 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

50,7 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1900, adaptirano l. 2008, 1/1 nad., V centru Kopra prodamo svetlo 2-sobno stanovanje v 1. nadstropju zgodovinske palače, z dodatnim dostopom do podstrešja (27,4 m2) - možnost združitve s stanovanjem. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 254.000,00 EUR....

 
 
 
  Stanovanje, MURSKA SOBOTA, 126.000 €, 62,00 m2 cca 2030 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

62,3 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1960, adaptirano l. 2016, 1/4 nad., prodamo. Cena: 126.000,00 EUR V samem središču mesta Murska Sobota, na Ulici Štefana Kovača, prihaja v ponudbo 2-sobno stanovanje z balkonom, ki združuje udobje mestnega bivanja, premišljeno razporeditev prostorov in....

 
 
 
  Stanovanje, ŠOŠTANJ, 77.500 €, 62,00 m2 cca 1250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

62,9 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1927, adaptirano l. 2002, pritličje, prodamo. Cena: 77.500,00 EUR Pritlično stanovanje v centru Šoštanja v bližini Vtrca (100m). Novemu kupcu je na voljo stanovanje ki obsega predprostor, večji prostor s kuhinjo, jedilnico in hkrati dnevno sobo, spalnico,....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tezno, 135.000 €, 63,00 m2 cca 2140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.05.2026.,

www.indomio.si

63,6 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1964, adaptirano l. 2012, 3/4 nad., V dinamični, a vendar mirni soseski na Teznu v Mariboru se nahaja svetlo 2-sobno stanovanje, skupne velikosti 63,6 m2. Sestavljeno je iz spalnice, dnevne sobe, kuhinje z jedilnico, balkona s pogledom na Pohorje ter....

 
 
 
  Poslovni prostor, AJDOVŠČINA, 93.900 €, 42,00 m2 cca 2240 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

42,3 m2, pisarna, zgrajena l. 1961, adaptirana l. 2020, polklet, prodamo. Cena: 93.900,00 EUR Na odlični lokaciji v centru Ljubljane, natančenje na Kersnikovi ulici, prodamo svetlo, funkcionalno in po dogovoru opremljeni pisarni. Nahaja se v polkleti stavbe, zgrajene l. 1961. OSNOVNE....

 
 
 
  Stanovanje, ROGAŠKA SLATINA, 109.000 €, 41,00 m2 cca 2660 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

41,9 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1978, adaptirano l. 2019, 3/4 nad., prodamo. Cena: 109.000,00 EUR LOKACIJA: Rogaška Slatina v neposredni bližini vse potrebne infrastrukture in zelenih površin. Virtualni ogled nepremičnine: https://youtu.be/Gubjf2fWfE8 PRODAMO manjše 2 sobno stanovanje,....

 
 
 
  Stanovanje, ORMOŽ, 69.900 €, 40,00 m2 cca 1750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

40,3 m2, 1,5-sobno, zgrajeno l. 1963, adaptirano l. 2012, 2/4 nad., prodamo. Cena: cca 69.900,00 EUR Si želite bivanja, kjer je mestni utrip na dosegu roke, vaš dom pa ostaja toplo in mirno zatočišče? Ponujamo vam prijetno, svetlo in vzdrževano 1,5-sobno stanovanje neto tlorisne površine....

 
 
 
  Stanovanje, PORTOROŽ, 219.000 €, 39,00 m2 cca 5620 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

39,8 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1986, adaptirano l. 2019, 4/4 nad., izredno prijetno, zaželena lokacija, biližina morja in infrastrukture, balkon orientiran proti zahodu, prodamo. Cena: 219.000,00 EUR V mirnem in zelenem delu Lucije, le kratek sprehod od morja, je naprodaj izredno prijetno....

 
 
 
  Stanovanje, SLOVENSKE KONJICE, 89.900 €, 32,00 m2 cca 2810 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

32,7 m2, garsonjera, zgrajena l. 1963, adaptirana l. 2020, 1/4 nad., Garsonjera na Mestnem trgu - majhna kvadratura, velik življenjski stil, prodamo. Cena: 89.900,00 EUR Večina stanovanj v oglasih začne s številkami, tole se začne z lokacijo. Mestni trg 1, peš cona, srce mesta. To....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Golovec, 362.000 €, 65,00 m2 cca 5570 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

65,8 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1976, adaptirano l. 2025, 11/14 nad., prodamo. Cena: 362.000,00 EUR Popolnoma prenovljeno stanovanje z odprtim razgledom – Štepanjsko naselje Na odlični lokaciji na Jakčevi ulici v Štepanjskem naselju prodamo izjemno svetlo, funkcionalno in v celoti prenovljeno....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-18 (od skupaj 18)

<< <1> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!