• GoHome Professional
nepremičnine adaptirano vsaj 60 m2 čim večje - GoHome enosobna dvosobna trosobna stanovanja na gohome
  • nepremičnine adaptirano vsaj 60 m2 čim večje - GoHome enosobna dvosobna trosobna stanovanja na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine adaptirano vsaj 60 m2 čim večje

  • Za iskalni niz "nepremičnine adaptirano vsaj 60 m2 čim večje" je bilo najdenih 289 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 2.989 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manjši)
    • 60 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 210000 eur
    • do 270000 eur (povprečna cena)
    • do 320000 eur
    • do 2700 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 195.000 €, 61,00 m2 cca 3200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.10.2025.,

www.indomio.si

61,5 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1967, adaptirano l. 2022, 1. nad., Svetlo in prenovljeno 2-sobno stanovanje na Taboru, prodamo. Cena: 195.000,00 EUR Svetlo in prenovljeno 2-sobno stanovanje na Taboru Na Ljubljanski ulici v Mariboru posredujemo pri prodaji prenovljenega in opremljenega....

 
 
 
  Stanovanje, PIRAN, 333.000 €, 61,00 m2 cca 5460 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2026.,

www.indomio.si

61 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1900, adaptirano l. 2010, 4/4 nad., 1,10 m2 neto stanovanjske površine + 15 m2 klet + 20 m2 TERASA z žarom, vodo in elektriko. UPORABNO dovoljenje. Stanovanje ima dve prostorni spalnici, uporaben hodnik, ki povezuje prostore, manjšo a funkcionalno kopalnico....

 
 
 
  Stanovanje, SEŽANA, 220.000 €, 61,00 m2 cca 3610 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.01.2026.,

www.indomio.si

61,2 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1958, adaptirano l. 2000, visoko pritličje, prodamo. Cena: 220.000,00 EUR PRODAMO VISOKO PRITLIČNO STANOVANJE! Stanovanje se nahaja v centru Sežane, blizu vse infrastrukture( šole, trgovine, banke, ipd.). Stanovanje obsega: kopalnico, otroško sobo,....

 
 
 
  Stanovanje, NOVA GORICA, 198.000 €, 61,00 m2 cca 3250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

61,9 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1993, adaptirano l. 2020, stanovanje z razgledom, prodamo. Cena: 198.000,00 EUR V mirni ulici na meji med Novo Gorico in Solkanom je naprodaj svetlo 2,5-sobno stanovanje z odlično izkoriščenim prostorom. Umeščeno je v mansardo, za lažji dostop je v....

 
 
 
  Stanovanje, RAVNE NA KOROŠKEM, 125.000 €, 60,00 m2 cca 2080 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.10.2025.,

www.indomio.si

60,5 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1975, adaptirano l. 2006, 4/4 nad., prodamo. Cena: 125.000,00 EUR V Ravnah na Koroškem je na voljo prostorno dvosobno stanovanje v skupni izmeri 60 m2, ki se nahaja v četrtem nadstropju večstanovanjske stavbe. Stanovanje je orientirano proti vzhodu in....

 
 
 
  Stanovanje, KRANJSKA GORA, 358.000 €, 60,00 m2 cca 5970 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.04.2026.,

www.indomio.si

60 m2, 1,5-sobno, zgrajeno l. 1985, adaptirano l. 2010, 1. nad., EKSKLUZIVNO - V Kranjski Gori, 50 korakov od smučišča, posredujemo pri prodaji 1,5-sobnega stanovanja z balkonom, na eni izmed najbolj zaželenih lokacij. Peš do smučišča in centra, v mirni ulici, v odlično obnovljeni....

 
 
 
 
-3%

Spremembe cen iz 129.000 € na 125.000 € z dne 13.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, MURSKA SOBOTA, 125.000 €, 60,00 m2 cca 2080 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

03.02.2026 - 135.000 €
16.04.2026 - 129.000 €
13.05.2026 - 125.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.01.2026.,

www.indomio.si

60,8 m2, 2-sobno, dupleks, zgrajeno l. 1952, adaptirano l. 2015, 2/2 nad., murska sobota - dvoetažno stanovanje (dupleks) s parkirnim mestom, prodamo. Cena: 125.000,00 EUR Na voljo je stanovanje za tiste, ki si želijo nekaj drugačnega – dvoetažni dom z arhitekturnim značajem in toplim....

 
 
 
  Stanovanje, SEŽANA, 195.000 €, 60,00 m2 cca 3250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.04.2026.,

www.indomio.si

60,2 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1959, adaptirano l. 2021, 1. nad., prodamo. Cena: 195.000,00 EUR Predstavljamo vam prijetno 2-sobno stanovanje v velikosti 40,8 m², ki se nahaja v Sežani, v prvem nadstropju večstanovanjske stavbe. Nahaja se v neposredni bližini stadiona v Sežani in poslovnega....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 205.000 €, 60,00 m2 cca 3420 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

60,83 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1960, adaptirano l. 2019, polklet, prodamo. Cena: 205.000,00 EUR PRODAJA 3-SOBNEGA STANOVANJA – LJUBLJANA, BEŽIGRAD Na odlični lokaciji v Bežigradu je naprodaj prostorno in svetlo polkletno 3-sobno stanovanje v izmeri 60,80 m². Stanovanju pripada še....

 
 
 
  Stanovanje, PIRAN, 280.000 €, 59,00 m2 cca 4750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2025.,

www.indomio.si

59 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1900, adaptirano l. 2023, P/2 nad., prodamo. Cena: 280.000,00 EUR Na čudoviti lokaciji posredujemo pri prodaji sončnega (J-lega) 3-sobnega stanovanja v izmeri 59 m2. Stanovanje se nahaja v urejenem 4-stanovanjskem objektu ob Jernejevem kanalu. Popolnoma....

 
 
 
  Stanovanje, PREVALJE, 156.000 €, 59,00 m2 cca 2640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.indomio.si

59,2 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1975, adaptirano l. 2012, 2/4 nad., prodamo. Cena: 156.000,00 EUR Prijetno bivanje na Prevaljah – svetlo stanovanje z balkonom Posredujemo pri prodaji stanovanja na Prevaljah v skupni izmeri 59,2 m², od tega 50,7 m² bivalne površine, 4,5 m² balkona in....

 
 
 
  Stanovanje, GABROVKA, 104.880 €, 59,00 m2 cca 1780 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.08.2024.,

www.indomio.si

59,6 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1967, adaptirano l. 2018, 1/2 nad., Gabrovka, Litija, prodamo. Cena: 104.880,00 EUR Prodajamo stanovanje v naselju Gabrovka, občina Litija. Po podatkih GURS ima stanovanje 59,6 m², od tega 5,0 m² balkona in 3,9 m² kleti. Stavba je bila zgrajena leta 1976.....

 
 
 
  Stanovanje, PIRAN, 280.000 €, 58,00 m2 cca 4830 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.03.2026.,

www.indomio.si

58,6 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1892, adaptirano l. 2023, P/1 nad., V Seči na atraktivni lokaciji ob Jernejevem kanalu prodamo obnovljeno in opremljeno 3-sobno stanovanje. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 280.000,00 EUR V mirni in prijetni Seči, tik ob Jernejevem kanalu, prodamo....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Črnuče, 306.000 €, 58,00 m2 cca 5280 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.10.2025.,

www.indomio.si

58,1 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1995, adaptirano l. 2020, 2/2 nad., prodamo. Cena: 306.000,00 EUR Predstavljamo vam čudovito 2-sobno stanovanje s teraso, ki se nahaja na odlični lokaciji v Črnučah. Stanovanje je del manjšega večstanovanjskega bloka in se nahaja na vrhu stavbe, v 2.....

 
 
 
  Stanovanje, CERKNICA, 112.000 €, 58,00 m2 cca 1930 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.si

58,8 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1930, adaptirano l. 2006, P/1 nad., prodamo. Cena: 112.000,00 EUR Stanovanje se nahaja tik ob cesti pri Hoferju in Mercator centru. Odličen dostop do vseh trgovin in centra mesta tudi brez avtomobila. Stanovanje je v pritličnem delu hiše, ima površino....

 
 
 
  Stanovanje, ČRNA NA KOROŠKEM, 59.999 €, 57,00 m2 cca 1050 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.04.2026.,

www.indomio.si

57,1 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1985, adaptirano l. 2024, 4/4 nad., prodamo. Cena: 59.999,00 EUR Prodamo opremljeno takoj vseljivo dvosobno stanovanje. Za ogled me pokličite 051608000. .

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 92.000 €, 57,00 m2 cca 1610 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.03.2026.,

www.indomio.si

57 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1900, adaptirano l. 2012, M/3 nad., Kompletno podstrešje s kletjo v centru Kopra, prodamo. Cena: cca 92.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji podstrešja in kleti v večštanovanjski meščanski hiši v centru Kopra. Podstrešje je potrebno kompletne prenove (brez....

 
 
 
  Stanovanje, MURSKA SOBOTA, 149.500 €, 57,00 m2 cca 2620 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

57,7 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1976, adaptirano l. 2023, prodamo. Cena: 149.500,00 EUR SVETLO IN PRIJETNO DVOSOBNO STANOVANJE Z BALKONOM Na odlični lokaciji je naprodaj prijetno in funkcionalno dvosobno stanovanje s skupno površino 57,7 m² oziroma 52,6 m² uporabne površine, ki se nahaja....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 280.000 €, 57,00 m2 cca 4910 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.03.2026.,

www.indomio.si

57,2 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1978, adaptirano l. 2000, 6/8 nad., prodamo. Cena: 280.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji prijetnega 2-sobnega stanovanja, ki se nahaja v stanovanjskem bloku v priljubljenem naselju Prisojah. Stanovanje leži na vzhodni strani stavbe, kar omogoča obilico....

 
 
 
  Stanovanje, VELENJE, 175.000 €, 57,00 m2 cca 3070 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.03.2026.,

www.indomio.si

57,3 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1970, adaptirano l. 2016, 3/10 nad., Na Foitovi cesti prodamo prostorno 2 sobno stanovanje z zastekljenim balkonom, prodamo. Cena: 175.000,00 EUR Ponuja se vam priložnost kupiti stanovanje, v centru mesta ki obsega: Predsobo Dnevno sobo Kuhinjo z jedilnico....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 290.000 €, 57,00 m2 cca 5090 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.10.2025.,

www.indomio.si

57,2 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1979, adaptirano l. 2022, P/8 nad., prodamo. Cena: 290.000,00 EUR Na prodaj 2.5-sobno pritlično stanovanje v Prisojah pri Kopru Iščete udobno, svetlo in funkcionalno stanovanje v mirnem okolju in blizu vse infrastrukture? To pritlično 2.5-sobno stanovanje....

 
 
 
  Stanovanje, SLOVENSKE KONJICE, 155.000 €, 57,00 m2 cca 2720 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

57,9 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1980, adaptirano l. 2020, 8/8 nad., Za vas imamo v ponudbi urejeno stanovanje v centru Slovenskih Konjic. Stanovanje se nahaja v osmem nadstropju urejenega bloka z dvigalom. Po Gursu obsega 57,9 m2 neto tlorisne površine. Leta 2020 je bila v celoti renovirana....

 
 
 
  Stanovanje, SEŽANA, 195.000 €, 56,00 m2 cca 3480 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

56,5 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1967, adaptirano l. 2023, 5/5 nad., prodamo. Cena: 195.000,00 EUR V 5. nadstropju urejene večstanovanjske stavbe (brez dvigala) se nahaja popolnoma obnovljeno stanovanje, ki preseneti takoj, ko vstopite. Kaj vas čaka: - funkcionalen tloris brez izgubljenih....

 
 
 
  Stanovanje, IZOLA, 290.000 €, 56,00 m2 cca 5180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.10.2024.,

www.indomio.si

56,1 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1996, adaptirano l. 2018, 2/2 nad., IZOLA-LIVADE (Cesta v Pregavor); le 10 minut peš do morja, mestne plaže Svetilnik in centra Izole, prodamo opremljeno 2 sobno stanovanje s pogledom na morje v izmeri 56,1 m2, v mansardi (2/2.nad.) stavbe zgrajene l.....

 
 
 
  Stanovanje, PIRAN, 315.000 €, 56,00 m2 cca 5630 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.01.2026.,

www.indomio.si

56,2 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1900, adaptirano l. 2005, 3/3 nad., prodamo. Cena: 315.000,00 EUR Stanovanje s skupno veliko teraso v Piranu Na prodaj je zelo svetlo 3-sobno stanovanje, ki se nahaja v 3. nadstropju (3/3) večstanovanjske stavbe, zgrajene leta 1900. Stanovanje z uporabno....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Jarše, 257.000 €, 56,00 m2 cca 4590 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.06.2024.,

www.indomio.si

56,7 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1952, adaptirano l. 2020, VP/2 nad., Želite kupiti nepremičnino na dobri lokaciji v manjšem objektu zase ali z namenom oddajanja? Tu je enkratna priložnost za vas, prodamo. Cena: 257.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji 3-sobnega stanovanja, predelanega....

 
 
 
  Stanovanje, KAMNIK, 269.000 €, 56,00 m2 cca 4800 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.04.2026.,

www.indomio.si

56 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1974, adaptirano l. 2023, prodamo. Cena: 269.000,00 EUR V Kamniku, na Duplici prodamo prenovljeno 2,5 SOBNO STANOVANJE, v skupni izmeri 56,3 m2. Nahaja se v prvem nadstropju štirinadstropnega bloka. Razporeditev prostorov Stanovanje obsega kuhinjo z jedilnico,....

 
 
 
  Stanovanje, GROSUPLJE, 150.000 €, 56,00 m2 cca 2680 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.06.2025.,

www.indomio.si

56,7 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1970, adaptirano l. 2000, pritličje, Prodamo 2 sobno stanovanje, neto tlorisna površina 65,7 m2, uporabna površina 54 m2. Stanovanje se nahaja v pritličju tri stanovanjski hiši, ki je bila izgrajena leta 1970, prodamo. Cena: 150.000,00 EUR Prodamo 2 sobno....

 
 
 
  Stanovanje, ROGOZA, 146.000 €, 56,00 m2 cca 2610 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

56,8 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1971, adaptirano l. 2006, 2/2 nad., prodamo. Cena: 146.000,00 EUR 2-sobno stanovanje v Rogozi – odlična lokacija, 2 parkirni mesti, investicijska priložnost Na odlični in mirni lokaciji v Rogozi, le približno 10 minut vožnje iz Maribora, je naprodaj urejeno....

 
 
 
 
+4%

Spremembe cen iz 110.500 € na 115.000 € z dne 09.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Stanovanje, RAVNE NA KOROŠKEM, 115.000 €, 56,00 m2 cca 2050 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

12.04.2026 - 120.000 €
16.04.2026 - 110.000 €
18.04.2026 - 118.000 €
08.05.2026 - 110.500 €
09.05.2026 - 115.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.04.2026.,

www.indomio.si

56,6 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1977, adaptirano l. 2016, 2/5 nad., prodamo. Cena: 115.000,00 EUR Na odlični lokaciji na Javorniku na Ravnah na Koroškem posredujemo pri prodaji prijetnega in funkcionalno razporejenega 2-sobnega stanovanja z balkonom, ki se nahaja v 2. nadstropju večstanovanjskega....

 
 
 
  Stanovanje, KOSEZE, 289.000 €, 55,00 m2 cca 5260 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.si

55,1 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1974, adaptirano l. 2012, 4/4 nad., prodamo. Cena: 289.000,00 EUR Na mirni lokaciji v Draveljski gmajni prodamo svetlo, prijetno in obnovljeno stanovanje v bloku brez dvigala. Stanovanje je obrnjeno na notranjo stran in gleda na park. Parkiranje je mogoče....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 297.000 €, 55,00 m2 cca 5400 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.indomio.si

55 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1900, adaptirano l. 2016, P/1 nad., V mestnem jedru Kopra prodamo 3-sobno stanovanje z garažo, kletjo in delom podstrešja. Pokličite 040 698 385, prodamo. Cena: 297.000,00 EUR V mestnem jedru Kopra prodamo funkcionalno manjše 3-sobno stanovanje, ki se nahaja....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 249.000 €, 55,00 m2 cca 4530 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

55,3 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1900, adaptirano l. 2014, 2/3 nad., V mestnem jedru Kopra prodamo svetlo 3-sobno stanovanje z dostopom na skupno teraso in souporabo podstrešja. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 249.000,00 EUR V mestnem jedru Kopra prodamo svetlo in funkcionalno....

 
 
 
  Stanovanje, KOSEZE, 267.000 €, 55,00 m2 cca 4860 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

55 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1899, adaptirano l. 2001, prodamo. Cena: 267.000,00 EUR ŠIŠKA, ob Tivoliju – Zgodba o stanovanju s srcem in dušo. Ste pripravljeni na bivanje, kjer se zgodovinski šarm prepleta s sodobnim udobjem? Predstavljamo vam čudovito 55 m² dvosobno stanovanje v avtentični....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 120.000 €, 54,00 m2 cca 2220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodam dvosobno stanovanje na Markovcu s pogledom na morje, na mirni in urejeni lokaciji, le nekaj minut peš od žusternske plaže, v neposredni bližini vse potrebne infrastrukture (banka, trgovine, šola,). Stanovanje je svetlo, adaptirano je bilo leta 2006. Veliko je 54m2 in obsega....

 
 
 
  Stanovanje, LITIJA, 183.000 €, 54,00 m2 cca 3390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.08.2025.,

www.indomio.si

54,7 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1964, adaptirano l. 2024, 4/5 nad., V neposredni bližini vse infrastrukture (vrtec in šola praktično čez ulico - 100 m), v urejenem in vzdrževanem objektu prodamo funkcionalno in lepo prenovljeno stanovanje z opremo, zadnja prenova je bila v lanskem letu....

 
 
 
  Stanovanje, SEŽANA, 226.118 €, 54,00 m2 cca 4190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.03.2026.,

www.indomio.si

54 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1901, adaptirano l. 2026, pritličje, prodamo. Cena: 226.118,00 EUR SEŽANA-CENTER 8 NOVIH STANOVANJ V PRENOVLJENEM OBJEKTU (STANOVANJE 54 m2) V samem centru Sežane je na prodaj 8 sodobnih stanovanj v celoti prenovljenem objektu. Odlična priložnost tako za....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/
Possesso zelena cona

Specializirani za starine in kamnite hiše v Istri!

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 253-289 (od skupaj 289)

<< <1 2 3 4 5 6 7> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled