• GoHome Professional
nepremičnine adaptirano zadnjih 14 dni urejeno - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremičnine adaptirano zadnjih 14 dni urejeno - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine adaptirano zadnjih 14 dni urejeno

  • Za iskalni niz "nepremičnine adaptirano zadnjih 14 dni urejeno" je bilo najdenih 17 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 3.469 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 240000 eur
    • do 300000 eur (povprečna cena)
    • do 360000 eur
    • do 3000 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, LJUBLJANA, Dravlje, 350.000 €, 79,00 m2 cca 4430 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

79,1 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1977, adaptirano l. 1998, 6/11 nad., prodamo. Cena: 350.000,00 EUR V Ljubljani, na odlični in iskani lokaciji v neposredni bližini nakupovalnega centra Aleja, posredujemo pri prodaji funkcionalnega in svetlega 3-sobnega stanovanja, ki se nahaja v 6. nadstropju....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Golovec, 362.000 €, 65,00 m2 cca 5570 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

65,8 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1976, adaptirano l. 2025, 11/14 nad., prodamo. Cena: 362.000,00 EUR Popolnoma prenovljeno stanovanje z odprtim razgledom – Štepanjsko naselje Na odlični lokaciji na Jakčevi ulici v Štepanjskem naselju prodamo izjemno svetlo, funkcionalno in v celoti prenovljeno....

 
 
 
  Stanovanje, LOGATEC, 322.000 €, 104,00 m2 cca 3100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

104 m2, 4-sobno, dupleks, zgrajeno l. 1994, adaptirano l. 2025, etažna lastnina, uporabno dovoljenje, upravnik, klima, pvc okna, protivlomna vhodna vrata, prodamo. Cena: 322.000,00 EUR Nepremičnine Logatec; Prodamo veliko in izjemno lepo štirisobno stanovanje, ki združuje udobje sodobnega....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremičnine adaptirano zadnjih 14 dni urejeno'
132.000 €
219.000 €
399.000 €
  Stanovanje, IZOLA, 330.000 €, 75,00 m2 cca 4400 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.05.2026.,

www.indomio.si

75,3 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1980, adaptirano l. 2010, 1/5 nad., Prodamo 4 sobno stanovanje v IZOLI - LIVADE, 100m od šole, fakultete, 200m od zdravstvenega doma in lekarne, trgovine in 440m od plaže v Simonovem zalivu. Preberite podroben opis in pokličite za več informacij in rezervacijo....

 
 
 
  Stanovanje, CERKNICA, 112.000 €, 58,00 m2 cca 1930 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.si

58,8 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1930, adaptirano l. 2006, P/1 nad., prodamo. Cena: 112.000,00 EUR Stanovanje se nahaja tik ob cesti pri Hoferju in Mercator centru. Odličen dostop do vseh trgovin in centra mesta tudi brez avtomobila. Stanovanje je v pritličnem delu hiše, ima površino....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 249.000 €, 55,00 m2 cca 4530 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

55,3 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1900, adaptirano l. 2014, 2/3 nad., V mestnem jedru Kopra prodamo svetlo 3-sobno stanovanje z dostopom na skupno teraso in souporabo podstrešja. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 249.000,00 EUR V mestnem jedru Kopra prodamo svetlo in funkcionalno....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 350.000 €, 72,00 m2 cca 4860 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

72,4 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1850, adaptirano l. 2017, OPER - MESTNO JEDRO; V samem središču Kopra, le 200 m od morja in promenade, prodamo prenovljeno 3-sobno stanovanje (72,4 m2) z lastnim vhodom v dvostanovanjski vrstni hiši. Posebnost nepremičnine je prostorna terasa z letno....

 
 
 
  Stanovanje, ROGOZA, 146.000 €, 56,00 m2 cca 2610 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

56,8 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1971, adaptirano l. 2006, 2/2 nad., prodamo. Cena: 146.000,00 EUR 2-sobno stanovanje v Rogozi – odlična lokacija, 2 parkirni mesti, investicijska priložnost Na odlični in mirni lokaciji v Rogozi, le približno 10 minut vožnje iz Maribora, je naprodaj urejeno....

 
 
 
 
-3%

Spremembe cen iz 360.000 € na 350.000 € z dne Včeraj
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, KOPER, 350.000 €, 71,00 m2 cca 4930 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

06.05.2026 - 360.000 €
14.05.2026 - 350.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

71,3 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1979, adaptirano l. 2020, 7/9 nad., sončno lepo, prostorno in urejeno stanovanje, prodamo. Cena: 350.000,00 EUR Na odlični lokaciji je naprodaj svetlo 3-sobno stanovanje, ki se nahaja v 7. nadstropju urejenega večstanovanjskega objekta. Stanovanje odlikuje....

 
 
 
  Stanovanje, ROGAŠKA SLATINA, 109.000 €, 41,00 m2 cca 2660 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

41,9 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1978, adaptirano l. 2019, 3/4 nad., prodamo. Cena: 109.000,00 EUR LOKACIJA: Rogaška Slatina v neposredni bližini vse potrebne infrastrukture in zelenih površin. Virtualni ogled nepremičnine: https://youtu.be/Gubjf2fWfE8 PRODAMO manjše 2 sobno stanovanje,....

 
 
 
  Stanovanje, SLOVENSKE KONJICE, 155.000 €, 57,00 m2 cca 2720 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

57,9 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1980, adaptirano l. 2020, 8/8 nad., Za vas imamo v ponudbi urejeno stanovanje v centru Slovenskih Konjic. Stanovanje se nahaja v osmem nadstropju urejenega bloka z dvigalom. Po Gursu obsega 57,9 m2 neto tlorisne površine. Leta 2020 je bila v celoti renovirana....

 
 
 
  Stanovanje, MURSKA SOBOTA, 126.000 €, 62,00 m2 cca 2030 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

62,3 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1960, adaptirano l. 2016, 1/4 nad., prodamo. Cena: 126.000,00 EUR V samem središču mesta Murska Sobota, na Ulici Štefana Kovača, prihaja v ponudbo 2-sobno stanovanje z balkonom, ki združuje udobje mestnega bivanja, premišljeno razporeditev prostorov in....

 
 
 
  Stanovanje, JESENICE, 239.000 €, 93,00 m2 cca 2570 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

93 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1958, adaptirano l. 2022, P/3 nad., Prodamo delno prenovljeno in vzdrževano štirisobno stanovanje v pritličju nizkega bloka na Cesti Cirila Tavčarja na Jesenicah, prodamo. Cena: 239.000,00 EUR Štirisobno stanovanje obsega 93 m2 in se nahaja v pritličju....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 153.000 €, 51,00 m2 cca 3000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

51,7 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1962, adaptirano l. 2008, 6/10 nad., MARIBOR, TABOR: Prodamo svetlo in vzdrževano 2 sobno stanovanje, odlična lokacija, funkcionalna razporeditev, opremljeno, parkiranje je pred objektom, prodamo. Cena: 153.000,00 EUR MARIBOR, TABOR: Prodamo svetlo in....

 
 
 
  Stanovanje, ŽALEC, 197.000 €, 68,00 m2 cca 2900 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.05.2026.,

www.indomio.si

68,3 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1983, adaptirano l. 2024, 4/4 nad., Lepo ohranjeno in delno opremljeno 2,5 sobno stanovanje (opcija 2+2 sobno), z lepim razgledom, prodamo. Cena: 197.000,00 EUR NAPRODAJ 2,5-SOBNO STANOVANJE V ŽALCU Predstavljamo vam 2,5-sobno stanovanje, ki se nahaja....

 
 
 
  Stanovanje, NOVO MESTO, 210.000 €, 68,00 m2 cca 3090 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

68,4 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1952, adaptirano l. 2020, pritličje, prodamo. Cena: 210.000,00 EUR NOVO MESTO, Kočevarjeva ulica, prodamo 3-sobno stanovanje v pritličju večstanovanjske stavbe, skupne izmere 68,40 m2. Stanovanje obsega: hodnik, kopalnica, spalnica, otroška soba ter večja....

 
 
 
  Stanovanje, MIRNA, 239.000 €, 79,00 m2 cca 3030 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

79,8 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1964, adaptirano l. 2026, 3. nad., prodamo. Cena: 239.000,00 EUR MIRNA, Roje, prodamo 3-sobno stanovanje, v skupni izmeri 79,80 m2 (uporabne površine 66,90 m2), v večstanovanjski stavbi zgrajeni l. 1964 v 3. nadstropju. Med letoma 2025 in 2026 je bila....