• GoHome Professional
nepremičnine balkon do 96000 eur - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • nepremičnine balkon do 96000 eur - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine balkon do 96000 eur

  • Za iskalni niz "nepremičnine balkon do 96000 eur" je bilo najdenih 73 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.291 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • 91000 eur (malo cenejši)
    • 100000 eur (malo dražje)
    • do 1100 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 836 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, MARIBOR, 69.000 €, 65,00 m2 cca 1060 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2020.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Na Taboru prodajamo 2 sobno stanovanje v pritličju stanovanjskega bloka, ki je bil zgrajen v letu 1965.Stavba je popolnoma urejena in je v zelo dobrem stanju. V stanovanju so vsi priključki (elektrika, voda,CTV,telefon,domofon,plin).Ogrevanje je urejeno z daljinskim toplovodom, poleti....

 
 
 
  Hiša, ZABUKOVICA, 69.000 €, 75,00 m2 cca 920 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.03.2025.,

www.indomio.si

75 m2, samostojna, zgrajena l. 1900, 1.391 m2 zemljišča, P+M, hiša z zidanim gospodarskim poslopjem, ki se tudi lahko spremeni v bivalno enoto, prodamo. Cena: 69.000,00 EUR Prodamo hišo z gospodarskim poslopjem v mirnem okolišu urejenih hiš. Hiša je potrebna popolne prenove. Hiša:....

 
 
 
  Zemljišče, ZABUKOVICA, 69.000 €, 1402,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.10.2025.,

www.indomio.si

1.402 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, parcela s staro hišo za rušenje in manjši gospodarski objekt, vsi priključki na parceli/v stari hiši, prodamo. Cena: 69.000,00 EUR Prodamo parcelo, kjer stoji stara hiša za rušenje in gospodarski objekt. Pri gradnji nove hiše se upošteva komunalni....

 
 
 
  Hiša, ŠMARJE PRI JELŠAH, 67.990 €, 130,00 m2 cca 520 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281028-147 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji vikendice v Sladki Gori, ki je bila zgrajena leta 1958, ter stoji na 2864 m2 velikem zemljišču. Objekt ima 130 m2 skupne površine. Pred hišo je zakopan zalogovnik za deževnico 8000 L, ki je namenjen....

 
 
 
  Hiša, LJUTOMER, 59.990 €, 153,00 m2 cca 390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.01.2026.,

www.indomio.si

153,6 m2, samostojna, zgrajena l. 1936, 890 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 59.990,00 EUR Samostojna hiša v Moravcih v Slovenskih goricah – idealna priložnost za investicijo ali vaš sanjski dom Prodamo samostojno hišo na čudoviti lokaciji v osrčju termalnih vrelcev, obdano z zelenjem....

 
 
 
  Stanovanje, IDRIJA, 59.500 €, 53,40 m2 cca 1110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

1S predelano v 2S.5 nadstropje.klet 4,68 m2 Streha stavbe zamenjana l. 1998, okna in balkonska vrata zamenjana l. 2006. Dva balkona na sončni strani bloka, CK, dvigalo, napeljava za telefon in napeljava za KTV do vhoda. delno opremljeno:regali za dnevno sobo, tv sprejemnik,kuhinja....

 
 
 
  Hiša, CIRKULANE, 59.000 €, 99,00 m2 cca 600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151040-161 Ogled oglasa na strani ponudnika V Gruškovcu, na mirni lokaciji je na prodaj nedokončana hiša z uporabno površino 98,6 m 2. Hiška je razdeljena na tri etaže. Klet je ometana medtem, ko sta pritličje in mansarda neizdelana. Kot je razvidno iz slik tudi inštalacije,....

 
 
 
  Hiša, LESIČNO, 102.800 €, 67,00 m2 cca 1530 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.05.2026.,

www.indomio.si

67 m2, samostojna, zgrajena l. 1987, 13.920 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 102.800,00 EUR Idilična priložnost v naravi – čudovit vikend (Hiša s hišno številko) na robu Kozjanskega. KRITINA NI azbestna, je novejša !!!Si želite pobega iz mestnega vrveža in vsakdanjega stresa? Na mirni,....

 
 
 
  Hiša, LESIČNO, 102.800 €, 67,00 m2 cca 1530 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

67 m2, samostojna, zgrajena l. 1987, adaptirana l. 2014, 13.920 m2 zemljišča, Hiša ali vikend v naravi, prodamo. Cena: 102.800,00 EUR Idilična priložnost v naravi – čudovit vikend (Hiša s hišno številko) na robu Kozjanskega. KRITINA NI azbestna, je novejša !!!Si želite pobega iz mestnega....

 
 
 
  Hiša, CIRKULANE, 55.000 €, 98,00 m2 cca 560 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.10.2024.,

www.indomio.si

98,6 m2, samostojna, zgrajena l. 1994, 4.937 m2 zemljišča, K+P, Nedokončana hiša z zemljiščem, prodamo. Cena: 55.000,00 EUR V Gruškovcu, na mirni lokaciji je na prodaj nedokončana hiša z uporabno površino 98,6 m ². Hiška je razdeljena na tri etaže. Klet je ometana medtem, ko sta pritličje....

 
 
 
  Hiša, TANČA GORA, 55.000 €, 62,00 m2 cca 890 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.11.2025.,

www.indomio.si

62 m2, zidanica, zgrajena l. 1965, adaptirana l. 2017, 2.769 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 55.000,00 EUR ČRNOMELJ, Tanča Gora, prodamo zidanico, površine stavbe 62,00 m2, zgrajene l. 1965, adaptirana l. 2016-2017 in zasnovane v treh etažah, K + N + M, klet in nadstropje sta povezani....

 
 
 
  Hiša, MAJŠPERK, 55.000 €, 105,00 m2 cca 520 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.04.2026.,

www.indomio.si

105 m2, samostojna, zgrajena l. 1991, 1.428 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 55.000,00 EUR Bivalni vikend v objemu narave – vaš pobeg iz mestnega vrveža! Iščete kotiček miru, kjer boste zadihali s polnimi pljuči in se zbudili ob ptičjem petju? Ta čudovit bivalni vikend z urejenim....

 
 
 
  Hiša, SODRAŽICA, 103.000 €, 102,00 m2 cca 1010 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

102,9 m2, samostojna, zgrajena l. 1983, 121 m2 zemljišča, P+1, razporeditev prostorov hiše: pritličje: ( hodnik, večja soba, kopalnica), prvo nadstropje: ( kopalnica, hodnik, kuhinja, dnevna soba, spalnica, večji balkon), garaža, eno manjše zunanje parkirišče, za hišo je nekoliko....

 
 
 
  Stanovanje, RAVNE NA KOROŠKEM, 50.000 €, 100,00 m2 cca 500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.08.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stanovanje obsega kuhinjo z izhodom na balkon, kopalnico, dve spalnici, dnevno sobo in kabinet. .

 
 
 
  Stanovanje, MURSKA SOBOTA, 50.000 €, 47,90 m2 cca 1040 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.08.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Regija: Murska Sobota Občina: Center Stanovanje: prodam Tip stanovanja: 1-sobno Velikost (m2): 47,90 Kraj ali naselje: Murska sobota Leto izgradnje: 1967 Naslov: Stara ulica Leto zadnje adaptacije: 2010 Št. nadstropij: 5 Šifra oglasa: 741 Ime in priimek agenta: Mirjana Kouter Tel.....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 50.000 €, 25,00 m2 cca 2000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.12.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Lahko je tudi enosobno stanovanje ali pritlično z atrijem. Obvezen balkon ,če je v nadstropju. Klet. Nizki stroški vzdrževanja. Cena po dogovoru. Gotovina. .

 
 
 
  Stanovanje, MURSKA SOBOTA, 50.000 €, 47,90 m2 cca 1040 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.08.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Regija: Murska Sobota Občina: Center Stanovanje: prodam Tip stanovanja: 1-sobno Velikost (m2): 47,90 m2 Kraj ali naselje: Murska sobota Leto izgradnje: 1967 Naslov: Stara ulica Leto zadnje adaptacije: 2010 Št. nadstropij: 5 Ime in priimek agenta: Mirjana Kouter Tel. številka: 02 522....

 
 
 
  Stanovanje, LENDAVA, 50.000 €, 45,00 m2 cca 1110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Kupim stanovanje, ki je svetlo in redno vzdrževano s pripadajočim balkonom, ter takoj vseljivo. Pogoj urejena kurjava (mestni plinovod, CK), ter urejena ZK. Ker ne živim v Prekmurju, bi lepo prosila za slike stanovanj, ki jih prodajate, če jih posredujete na moj mail - simona.b6@gmail.com....

 
 
 
  Stanovanje, RAVNE NA KOROŠKEM, 104.160 €, 96,00 m2 cca 1090 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.12.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Novo, še ne vseljeno stanovanje prodamo po ugodni ceni.V spodnjem delu stanovanja je predsoba, kopalnica z WC-jem, kuhinja, jedilnica in dnevna soba , balkon in shramba, v zgornji etaži pa je hodnik, soba in balkon .Skupna površina vsega naštetega je 96m2 .

 
 
 
  Stanovanje, GROSUPLJE, 104.500 €, 95,00 m2 cca 1100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodam stanovanje v hiši na mirni lokacij blizu Jurčičeve domačije na Muljavi. Stanovanje ima kuhinjo z manjšo jedilnico, veliko dnevno sobo z panoramsko steno in z visokim stropom z možnostjo dodelave studija, dve sobi, ki imata vsaka dva francoska balkona in ena soba z enim francoskim....

 
 
 
  Hiša, CIRKULANE, 104.800 €, 42,00 m2 cca 2500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.05.2025.,

www.indomio.si

42,9 m2, samostojna, zgrajena l. 1850, adaptirana l. 1984, 28.466 m2 zemljišča, P+M, prodamo. Cena: 104.800,00 EUR Cirkulane - Pohorje / Samostojna stanovanjsko - počitniška hiša / Gospodarsko poslopje /Garaža V vasi Pohorje (cca. 5 km od centra Cirkulan) v osrčju narave prodamo samostojno....

 
 
 
  Poslovni prostor, CELJE, 45.000 €
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281030-86 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji dveh poslovnih prostorov (pisarn), ki se nahajata v urejenem poslovnem objektu. Neto tlorisna površina je 39,2 m2. Lahko se uporabljata kot celoto ali ločeno, saj imata obe lasten vhod iz skupnega hodnika.....

 
 
 
  Stanovanje, GABROVKA, 104.880 €, 59,00 m2 cca 1780 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.08.2024.,

www.indomio.si

59,6 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1967, adaptirano l. 2018, 1/2 nad., Gabrovka, Litija, prodamo. Cena: 104.880,00 EUR Prodajamo stanovanje v naselju Gabrovka, občina Litija. Po podatkih GURS ima stanovanje 59,6 m², od tega 5,0 m² balkona in 3,9 m² kleti. Stavba je bila zgrajena leta 1976.....

 
 
 
  Stanovanje, LENART V SLOV. GORICAH, 104.900 €, 63,00 m2 cca 1670 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

Naselje: lenart v slovenskih goricah ID oglasa: 490321054-202 Ogled oglasa na strani ponudnika V centru Lenarta prodamo 2,5 sobno stanovanje v 2. nadstropju nizkega večstanovanjskega bloka. Stanovanje je bilo 2022 prenovljeno, vključno z novo kuhinjo in kopalnico ter vsemi instalacijami.....

 
 
 
  Stanovanje, PREBOLD, 105.000 €, 62,00 m2 cca 1690 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281015-527 Ogled oglasa na strani ponudnika Novemu lastniku se ponuja 2s stanovanje, do katerega se povzpneš po samo sedmih stopnicah. Parkiranje možno na parkirišču okoli objekta. Stanovanje je vseljivo v zelo kratkem času, obsega pa hodnik, 2x soba, ena prehodna, kopalnica....

 
 
 
  Stanovanje, POSTOJNA, 105.000 €, 33,00 m2 cca 3180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.03.2026.,

www.indomio.si

33,9 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1968, adaptirano l. 2014, 5. nad., ogrevanje Biomasa Dolenc, stroški: voda, ogrevanje, upravnik 155 EUR, poleti cca 70 EUR, rezervni sklad 20 EUR, Obnova fasada 2014, streha 2011, okna 2012, prodamo. Cena: 105.000,00 EUR Na prijetni lokaciji na Kidričevem....

 
 
 
 
-15%

Spremembe cen iz 123.000 € na 105.000 € z dne 14.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, ŠMARJEŠKE TOPLICE, 105.000 €, 54,00 m2 cca 1940 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

04.04.2026 - 123.000 €
14.04.2026 - 105.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.04.2026.,

www.indomio.si

54,9 m2, zidan, zgrajen l. 1985, 2.942 m2 zemljišča, K+P, prodamo. Cena: 105.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji zidanice na Koglem v občini Šmarješke Toplice. Velikost parcele: 2.942,00 m2. Objekti: Zidanica, zgrajena leta 1985. Lokacija: Parcela je zelo prostorna. V zgornjem delu....

 
 
 
  Stanovanje, ČRNA NA KOROŠKEM, 105.000 €, 69,00 m2 cca 1520 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.11.2025.,

www.indomio.si

69,1 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1979, 3/3 nad., prijetno, svetlo in dobro vzdrževano stanovanja z balkonom. Stanovanje se nahaja v 3. nadstropju večstanovanjskega objekta in nudi funkcionalno razporeditev prostorov ter prijeten razgled. Zaradi izvedenih obnov je primerno za takojšnje....

 
 
 
  Hiša, VELIKI CIRNIK, 35.000 €, 73,00 m2 cca 480 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2026.,

www.indomio.si

73 m2, zidanica, zgrajena l. 1991, 1.068 m2 zemljišča, K+P, prodamo. Cena: 35.000,00 EUR Veliki Cirnik, zidanico ( vrstno) zgrajeno 1991, z uporabno površino, ki je enaka neto tlorisni površini 73m2 in cca 1.068m2 zemljišča, prodamo. Zidanica obsega: kletni del, kjer se nahajajo klet,....

 
 
 
  Hiša, GRADIŠČE, 31.000 €, 66,00 m2 cca 470 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.03.2026.,

www.indomio.si

66 m2, samostojna, zgrajena l. 1849, adaptirana l. 1950, 1.989 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 31.000,00 EUR Starejša hiša Kozje, Podsreda, Gradišče V kraju Gradišče v Podsredi imamo na prodaj starejšo hišo z zemljiščem in gozdom v skupni velikosti 1.989 m2 (po GURS-u). Hiša in zemljišče....

 
 
 
  Hiša, GORENJE LAKOVNICE, 19.000 €, 40,00 m2 cca 480 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.05.2024.,

www.indomio.si

40 m2, zidan, zgrajen l. 1977, 1.734 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 19.000,00 EUR V vinogradniškem območju prodamo nedokončano zidanico. V kleti je shramba za pridelek, v nadstropju sta dva nedokončana prostora in balkon. Zidanica ni priključena na gospodarsko infrastrukturo. Elkektrika....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 43-73 (od skupaj 73)

<< <1 2> >>