• GoHome Professional
nepremičnine balkon zadnjih 7 dni najceneje - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • nepremičnine balkon zadnjih 7 dni najceneje - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine balkon zadnjih 7 dni najceneje

  • Za iskalni niz "nepremičnine balkon zadnjih 7 dni najceneje" je bilo najdenih 56 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 2.784 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 70 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 80 m2
    • 100 m2
  •  Po ceni
    • do 190000 eur
    • do 240000 eur (povprečna cena)
    • do 290000 eur
    • do 2400 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 832 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, AJDOVŠČINA, 388.000 €, 85,00 m2 cca 4570 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

85 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1929, prodamo. Cena: 388.000,00 EUR Center, Vodmat, blizu poliklinike in klinicnega centra. Sodobno bivanje v prenovljeni vili iz leta 1929 – 85 m² udobja v samem središču mesta Stopite v prostor, kjer se zgodovina sreča s sodobnostjo. To čudovito trisobno....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Šiška, 400.000 €, 107,00 m2 cca 3740 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

107,1 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1947, adaptirano l. 2013, 3/3 nad., Prodamo 4-sobno stanovanje (90,6 m2) na Litostrojski cesti v Šiški, 3/3 nadstropje, stavba 1947, prenova 2013. Obsega odprt dnevni prostor (kuhinja, jedilnica, dnevna), tri spalnice, kopalnico s kadjo, balkon (10 m2)....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Center, 465.000 €, 280,00 m2 cca 1660 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

280,3 m2, samostojna, zgrajena l. 1963, adaptirana l. 2000, 914 m2 zemljišča, K+P+M, samostojna hiša, Maribor, Tabor, prodamo. Cena: 465.000,00 EUR Maribor, Tabor: na odlični lokaciji je naprodaj prostorna hiša s samostojno garažo. Skrbno negovano zemljišče je velikosti 914 m2. Površina....

 
 
 
  Hiša, VELENJE, 468.000 €, 368,00 m2 cca 1270 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

368,7 m2, samostojna, zgrajena l. 2003, 949 m2 zemljišča, P+1+2, Stanovanjska hiš, Mislinja, prodamo. Cena: 468.000,00 EUR V prijetnem in mirnem naselju Mislinja v bližini mesta Velenje in Slovenj Gradc posredujemo ekskluzivno pri prodaji sodobne, prostorne stanovanjske hiše, ki združuje....

 
 
 
  Stanovanje, BREZJE PRI GROSUPLJEM, 470.000 €, 94,00 m2 cca 5000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

GROSUPLJE, Brezje pri Grosupljem , v soseski Sončni Dvori , prodamo 3-sobno stanovanje , v skupni izmeri 94,20 m2, zgrajeno l. 2022. Stanovanje se nahaja v 1. nadstropju večstanovanjske stavbe, ki je svetlo, energetsko učinkovito in funkcionalno zasnovano z uporabno površino v izmeri....

 
 
 
  Hiša, VOJNIK, 475.000 €, 201,00 m2 cca 2360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

201,8 m2, samostojna, zgrajena l. 2008, 937 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 475.000,00 EUR Na izjemni lokaciji v Frankolovem prodamo prostorno, svetlo in sodobno opremljeno hišo, ki stoji na čudoviti in skrbno urejeni parceli velikosti 937 m². Hiša je bila dokončno urejena in vseljena....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Sostro, 475.000 €, 227,00 m2 cca 2090 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

227,2 m2, samostojna, zgrajena l. 1980, 897 m2 zemljišča, Posredujemo pri prodaji prostorne stanovanjske hiše v Sostrem, ki se nahaja na veliki parceli (897 m2), v naselju, blizu šole in trgovine ter vse ostale potrebne infrastrukture. Od avtobusnega postajališča je oddaljena cca....

 
 
 
  Hiša, PLUŽNA, 538.000 €, 183,00 m2 cca 2940 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

183 m2, dvojček, zgrajen l. 1990, 1.339 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 538.000,00 EUR Čudovito prenovljena hiša se nahaja v očarljivi vasici Plužna, le 5 minut od Bovca. Nepremičnina ima na novo nameščen solarni sistem, zaradi česar je v veliki meri energetsko samozadostna. Ponuja tri....

 
 
 
  Hiša, VOJNIK, 550.000 €, 244,00 m2 cca 2250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

244,2 m2, samostojna, zgrajena l. 2001, adaptirana l. 2024, 1.402 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 550.000,00 EUR Prostorna družinska hiša z ograjenim vrtom in dvema terasama V urejenem naselju v Vojniku je na voljo družinska hiša s parcelo 1.402 m². Hiša ima ograjen vrt in dve pokriti....

 
 
 
  Hiša, ROŠPOH, 590.000 €, 284,00 m2 cca 2080 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

284,2 m2, samostojna, zgrajena l. 1990, 885 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 590.000,00 EUR Maribor, ekskluzivna lokacija v Kamnici ob konjeniškem klubu - samostojna hiša na eni izmed najbolj zaželenih lokacij v Mariboru Top lokacija: 2 minuti iz centra, nasproti hipodroma Kamnica, na....

 
 
 
  Stanovanje, PORTOROŽ, 599.000 €, 101,00 m2 cca 5930 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

101,9 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1984, adaptirano l. 2023, prodamo 3 sobno penthouse 81 m2 z vrtom 132 m2, parkiriščem 82 m2, balkonom 7 m2 in teraso 13 m2 s prelepim pogledom na celoten piranski zaliv. stanovanje je bilo obnovljeno leta 2023, v hiši grajeni l 1984. ima gradbeno dovoljenje....

 
 
 
  Hiša, HRVATINI, 730.000 €, 179,00 m2 cca 4080 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

179,1 m2, samostojna, zgrajena l. 1976, 531 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 730.000,00 EUR HRVATINI, SANJSKA HIŠA NA MORJU S PANORAMSKIM POGLEDOM Predstavljamo vam izjemno priložnost za tiste, ki sanjajo o življenju ob morju – prostorno in svetlo hišo s čudovitim panoramskim pogledom....

 
 
 
  Hiša, LOG PRI BREZOVICI, 803.000 €, 300,00 m2 cca 2680 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

300 m2, samostojna, zgrajena l. 1989, 373 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 803.000,00 EUR EKSKLUZIVNA VRSTNA HIŠA – LOG PRI BREZOVICI Izjemna lokacija | svetloba, prostor, udobje | vrt in mir Ali sanjate o domu, kjer združujete sodobno bivanje, naravo in udobje? Predstavljamo vam čudovito....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Šentvid, 885.000 €, 223,00 m2 cca 3970 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

223,6 m2, dvojček, zgrajen l. 1988, adaptiran l. 2025, 309 m2 zemljišča, popolnoma prenovljeno, opremljeno, garaža, prodamo. Cena: 885.000,00 EUR Vrhunsko prenovljen dom za tiste, ki iščejo kakovost brez kompromisov. Na mirni in urejeni lokaciji v Šentvidu posredujemo pri prodaji....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 43-56 (od skupaj 57)

<< <1 2> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!