• GoHome Professional
nepremičnine banka 130 m2 Zadnjih 14 dni - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremičnine banka 130 m2 Zadnjih 14 dni - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine banka 130 m2 Zadnjih 14 dni

  • Za iskalni niz "nepremičnine banka 130 m2 zadnjih 14 dni" je bilo najdenih 0 nepremičninskih oglasov

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 120 m2 (malo manjši)
    • 140 m2 (malo večji)
  • Slike

Preiskali smo 6 836 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, IMENJE, 169.000 €, 130,00 m2 cca 1300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

130 m2, samostojna, zgrajena l. 1990, adaptirana l. 2019, 96 m2 zemljišča, P+1, Hiška v Imenju z osupljivim razgledom, prodamo. Cena: 169.000,00 EUR V idilični vasici Imenje v Goriških Brdih je naprodaj manjša hiša z edinstvenim pogledom na vinograde. Hiša je vpisana v register kot....

 
 
 
  Stanovanje, IŠKA, 459.000 €, 130,00 m2 cca 3530 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

130,2 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1925, P/2 nad., Posredujemo pri prodaji atraktivnega dvoetažnega stanovanja na odlični lokaciji v bližini centra mesta in parka Tivoli. Stanovanje se nahaja v pritličju in 1 nadstropju obnovljene večstanovanjske hiše. V pritličju je dnevno bivalni del....

 
 
 
  Hiša, METLIKA, 95.000 €, 131,00 m2 cca 730 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

METLIKA, Jerebova ulica, prodamo samostojno stanovanjsko hišo, zgrajeno leta 1972, ki obsega 131,10 m2 skupne površine ter 60,70 m2 uporabne površine (stanovanje v nadstropju). Parcela v skupni površini 750,00 m2, je locirana na čudoviti lokaciji v samem srcu Metlike, v mirnem naselju....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Radvanje, 539.000 €, 129,00 m2 cca 4180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

129,7 m2, vrstna, zgrajena l. 2005, 168 m2 zemljišča, P+1, top lokacija, opremljena, urejena, nadstrešek za 2 avtomobila, prodamo. Cena: 539.000,00 EUR Prodamo izjemno hišo, ki se nahaja na sončni in iskani lokaciji pod vznožjem Pohorja. Hiša je izredno kvalitetno grajena, s sodobno....

 
 
 
  Hiša, DREŠINJA VAS, 315.000 €, 134,00 m2 cca 2350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.05.2026.,

www.indomio.si

134 m2, samostojna, zgrajena l. 1973, adaptirana l. 2024, 520 m2 zemljišča, P+1+2, Posredujem pri prodaji delno obnovljene stanovanjske hiše v naselju Drešinja vas . Hiša je neto tlorisne površine 134 m2 in ima v pritličnem delu garažo, kurilnico in klet, v prvi medetaži je vhod z....

 
 
 
  Stanovanje, AJDOVŠČINA, 549.000 €, 126,00 m2 cca 4360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

126,41 m2, 4-sobno, v stavbi zgrajeni l. 1897, 1. nad., vseljivo po dogovoru, prodamo. Cena: 549.000,00 EUR Naprodaj je izjemno prostorno 4-sobno meščansko stanovanje, ki zaradi dveh velikih sob nudi možnost tudi 5- ali celo 6-sobnega stanovanja. Stanovanje se nahaja v 1. nadstropju....

 
 
 
  Stanovanje, BOHINJ, 265.000 €, 134,00 m2 cca 1980 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

134 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1974, adaptirano l. 2004, 289 m2 zemljišča, 1/1 nad., prodamo. Cena: 265.000,00 EUR V naselju Polje - Bohinjska Bistrica, se prodaja 4-sobno stanovanje v nadstropju 2-stanovanjske hiše. Hiša je l. 1974 in obnavljana l. 2004. Potrebna je osvežitve. Stanovanja....

 
 
 
  Stanovanje, BREZJE PRI DOBROVI, 248.000 €, 126,00 m2 cca 1970 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

126 m2, 3,5-sobno, zgrajeno l. 1978, 112 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 248.000,00 EUR Penthouse z vrtom in garažo v Dobrovi Predstavljamo vam edinstveno priložnost za bivanje v penthausu, kjer se sodobni komfort sreča z mirno naravo. Sanjski prostor za vaš vsakdan 126 m² + 112 m² vrta....

 
 
 
  Hiša, ZAVRČ, 199.000 €, 134,00 m2 cca 1490 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.05.2026.,

www.indomio.si

134,9 m2, samostojna, zgrajena l. 1820, 31.345 m2 zemljišča, idiličen ranč v halozah, prodamo. Cena: 199.000,00 EUR IDEALNO ZA VSE, KI IŠČEJO MIR IN SI ŽELIJO SVOJ ZASEBNI RANČ V HALOZAH.Ekskluzivno posredujemo pri prodaji čudovitega velikega posestva z novejšo popolnoma dokončano....

 
 
 
  Stanovanje, SPODNJI DUPLEK, 229.000 €, 125,00 m2 cca 1830 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

125 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 2003, 1. nad., Na prodaj je edinstveno 4-sobno stanovanje v Spodnjem Dupleku z veliko delno pokrito teraso (50,80 m2), ki ustvarja občutek lastnega dvorišča. Stanovanje velikosti 125 m2 ne potrebuje dodatnih vlaganj. Odlikujejo ga lastna plinska peč (2025),....

 
 
 

Vaše povpraševanje ni vrnilo rezultatov.

  • nepremičnine 130 m2 zadnjih 14 dni (21)
  • nepremičnine banka zadnjih 14 dni (25)
  • nepremičnine banka 130 m2 (21)

Če menite, da je prišlo do napake, vas prosim da nam pomagate in prijavite napako na naš e-mail naslov.

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-0 (od skupaj 0)

<< <1> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!

www.smart-invest.hr

TOP projekti

RIHTER MONTAŽNE GRADNJE D.O.O.