• GoHome Professional
nepremičnine banka 170 m2 padla cena najdražje - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremičnine banka 170 m2 padla cena najdražje - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine banka 170 m2 padla cena najdražje

  • Za iskalni niz "nepremičnine banka 170 m2 padla cena najdražje" je bilo najdenih 0 nepremičninskih oglasov

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 160 m2 (malo manjši)
    • 180 m2 (malo večji)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

 
-14%

Spremembe cen iz 850.000 € na 730.000 € z dne 16.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, ANKARAN, 730.000 €, 179,00 m2 cca 4080 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

19.03.2026 - 850.000 €
16.04.2026 - 730.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.03.2026.,

www.indomio.si

179,1 m2, samostojna, zgrajena l. 1976, 531 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 730.000,00 EUR ANKARAN, HRVATINI, SANJSKA HIŠA NA MORJU S PANORAMSKIM POGLEDOM Predstavljamo vam izjemno priložnost za tiste, ki sanjajo o življenju ob morju – prostorno in svetlo hišo s čudovitim panoramskim....

 
 
 
 
-5%

Spremembe cen iz 649.000 € na 619.000 € z dne 14.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, AJDOVŠČINA, 619.000 €, 165,00 m2 cca 3750 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

03.06.2025 - 665.000 €
19.12.2025 - 649.000 €
14.02.2026 - 619.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.06.2025.,

www.indomio.si

165 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1500, adaptirano l. 2005, prodamo. Cena: 619.000,00 EUR Naprodaj je čudovito, prostorno stanovanje v starem mestnem jedru na iskani lokaciji na Gornjem trgu. Stanovanje je trenutno razdeljeno na dve enoti, vendar ga je mogoče brez večjih posegov preurediti....

 
 
 
 
-2%

Spremembe cen iz 500.000 € na 490.000 € z dne 21.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, IVANČNA GORICA, 490.000 €, 155,00 m2 cca 3160 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

22.02.2026 - 530.000 €
04.04.2026 - 500.000 €
21.04.2026 - 490.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.02.2026.,

www.indomio.si

155,6 m2, samostojna, zgrajena l. 2008, 1.552 m2 zemljišča, P+M, na izjemno mirni in sončni lokaciji, končna v ulici, ob potočku in gozdičku, prodamo kakovostno grajeno samostojno hišo, ki ponuja veliko zasebnosti ter neposreden stik z naravo, prodamo. Cena: 490.000,00 EUR Hiša stoji....

 
 
 
 
-10%

Spremembe cen iz 500.000 € na 450.000 € z dne 21.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Poslovni prostor, CERKVENJAK, 450.000 €, 155,00 m2 cca 2900 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

21.11.2025 - 500.000 €
21.02.2026 - 450.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.11.2025.,

www.indomio.si

155 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 2014, 12.695 m2 zemljišča, Na prodaj je čudovita posest v skupni izmeri 12.695 m2, ki ponuja izjemen potencial tako za bivanje kot za poslovno dejavnost. Na zemljišču se nahajajo prostorna stanovanjska hiša, urejen gostinski obrat, ločena pokrita....

 
 
 
 
-6%

Spremembe cen iz 379.000 € na 354.900 € z dne 26.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, NOVA GORICA, 354.900 €, 160,00 m2 cca 2220 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

18.12.2025 - 379.000 €
26.03.2026 - 354.900 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.12.2025.,

www.ruj-meridoma.si

Na mirni in urejeni lokaciji prodamo prostorno, svetlo dupleks stanovanje v prvem nadstropju novejšega objekta, s samostojnim vhodom , ki ga deli le z enim sosedom – popolna kombinacija zasebnosti in udobja! .

 
 
 
 
-11%

Spremembe cen iz 309.780 € na 275.360 € z dne 06.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Poslovni prostor, KAMNIK, 275.360 €, 172,00 m2 cca 1600 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

05.02.2026 - 378.400 €
11.03.2026 - 309.780 €
06.05.2026 - 275.360 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.02.2026.,

www.indomio.si

172,1 m2, pisarna, zgrajena l. 2006, adaptirana l. 2015, prodamo. Cena: 275.360,00 EUR Kamnik, na vidni lokaciji prodamo dvoetažni poslovni prostor v izmeri 172,10 m2. Poslovni prostor se nahaja v pritličju (96,90 m2) in delno v nadstropju (75,20 m2) stanovanjsko poslovnega objekta,....

 
 
 
 
-20%

Spremembe cen iz 249.000 € na 199.000 € z dne 06.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, LOKROVEC, 199.000 €, 174,00 m2 cca 1140 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

21.01.2026 - 249.000 €
06.03.2026 - 199.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.10.2025.,

www.indomio.si

174,6 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1980, 531 m2 zemljišča, 1/2 nad., Stanovanje 5 sobno + 2 ZIDANI GARAŽI v hiši Lokrovec, PRODAMO. Lahko je za bivanje vas ali za investicijo - možnost bivanja takoj..Gradbeno dovoljenje, vpis v kataster stavb, dostop urejen, prodamo. Cena: 199.000,00....

 
 
 
 
-5%

Spremembe cen iz 210.000 € na 199.000 € z dne 23.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, KOSOVELJE, 199.000 €, 165,00 m2 cca 1210 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

20.11.2025 - 210.000 €
23.04.2026 - 199.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.11.2025.,

www.ruj-meridoma.si

Na mirni in sončni kraški lokaciji se prodaja novozgrajena enodružinska hiša , zgrajena leta 2025 . Objekt je zasnovan sodobno in funkcionalno, v skladu z naravnimi značilnostmi okolja. Hiša ni dokončana (3.gradbena faza), kar omogoča bodočemu lastniku, da zaključi notranjo ureditev....

 
 
 
 
-3%

Spremembe cen iz 195.000 € na 190.000 € z dne 28.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, PUCONCI, 190.000 €, 176,00 m2 cca 1080 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

04.11.2025 - 214.900 €
29.11.2025 - 205.000 €
06.01.2026 - 195.000 €
28.02.2026 - 190.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.11.2025.,

www.indomio.si

176,7 m2, samostojna, zgrajena l. 1976, adaptirana l. 2020, 915 m2 zemljišča, P+1, prodamo. Cena: cca 190.000,00 EUR PUCONCI – Prostorna družinska hiša z gospodarskim poslopjem in dvema garažama Prodamo lepo, urejeno in delno obnovljeno družinsko hišo v mirnem in urejenem naselju....

 
 
 
 
-25%

Spremembe cen iz 238.000 € na 179.000 € z dne 26.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, POLZELA, 179.000 €, 154,00 m2 cca 1160 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

23.01.2026 - 238.000 €
26.03.2026 - 179.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.01.2026.,

www.indomio.si

154,6 m2, samostojna, zgrajena l. 1957, adaptirana l. 2006, 1.216 m2 zemljišča, P+1, Stanovanjska hiša, Polzela, prodamo. Cena: cca 179.000,00 EUR OPOMBA: Hiša se prodaja brez urejene gradbene dokumentacije in služnosti dostopa!! Cena je okvirna, za hišo se zbirajo nakupne ponudbe.....

 
 
 

Vaše povpraševanje ni vrnilo rezultatov.

  • nepremičnine 170 m2 padla cena najdražje (16)
  • nepremičnine banka padla cena najdražje (9)
  • nepremičnine banka 170 m2 najdražje (17)

Če menite, da je prišlo do napake, vas prosim da nam pomagate in prijavite napako na naš e-mail naslov.

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-0 (od skupaj 0)

<< <1> >>