• GoHome Professional
nepremičnine banka zadnjih 14 dni do 400000 eur - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremičnine banka zadnjih 14 dni do 400000 eur - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine banka zadnjih 14 dni do 400000 eur

  • Za iskalni niz "nepremičnine banka zadnjih 14 dni do 400000 eur" je bilo najdenih 12 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 2.573 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 80 m2
    • do 100 m2
    • 100 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 100 m2
    • 120 m2
  •  Po ceni
    • 380000 eur (malo cenejši)
    • 420000 eur (malo dražje)
    • do 1700 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Poslovno - stanovanjska zgradba, RUŠE, 395.000 €, 512,00 m2 cca 770 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

512 m2, večji poslovni kompleks, zgrajen l. 1850, adaptiran l. 1987, 1.850 m2 zemljišča, RUŠE - center, priložnost za investitorje. Ekskluzivno v prodaji poslovno-stanovanjska stavba, z malo tržnico, gospodarskim poslopjem, na zazidljivi parceli skupne velikosti 1.850 m2. Primerno....

 
 
 
  Stanovanje, MEDVODE, 335.000 €, 103,00 m2 cca 3250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

103,9 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1963, adaptirano l. 2020, 2/3 nad., prodamo. Cena: 335.000,00 EUR Na mirni lokaciji v Medvodah, natančenje na Kržišnikovi ulici, prodamo svetlo, funcionlano in opremljeno 5 sobno stanovanje - dupleks. Nahaja se v drugem nadstopju bloka, zgrajene....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Golovec, 295.000 €, 64,00 m2 cca 4610 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

64,9 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1976, 13/13 nad., prodamo. Cena: 295.000,00 EUR V najbolj zeleni soseski Ljubljane, v Štepanjskem naselju, je naprodaj prijetno, živahno in prostorno stanovanje s čudovitim razgledom. Razporeditev obsega hodnik, prenovljeno kopalnico s prho, bivalno kuhinjo,....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremičnine banka zadnjih 14 dni do 400000 eur'
273.126 €
267.000 €
259.000 €
  Hiša, MARIBOR, Pobrežje, 279.000 €, 171,00 m2 cca 1630 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

171,6 m2, samostojna, zgrajena l. 1977, adaptirana l. 2024, 224 m2 zemljišča, takoj vseljiva, odlična lokacija, medgeneracijsko bivanje, okna in vhodna vrata prenovljena, ogrevanje na pelete centralno, prodamo. Cena: 279.000,00 EUR MARIBOR-POBREŽJE-Zrkovska cesta 112 Na odlični lokaciji....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 254.000 €, 50,00 m2 cca 5080 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

50,7 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1900, adaptirano l. 2008, 1/1 nad., V centru Kopra prodamo svetlo 2-sobno stanovanje v 1. nadstropju zgodovinske palače, z dodatnim dostopom do podstrešja (27,4 m2) - možnost združitve s stanovanjem. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 254.000,00 EUR....

 
 
 
  Hiša, LOGATEC, 240.000 €, 164,00 m2 cca 1460 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

164 m2, samostojna, zgrajena l. 1800, adaptirana l. 2015, 2.547 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 240.000,00 EUR POBEG V IDILO – TAM, KJE SE ZORA BUDI S PTIČJIM PETJEM Zaplana, Logatec – Samo 20 minut od mesta, a svet daleč stran od vsakdanjega stresa. IŠČETE SVOJ KOS ZEMLJE, KJER LAHKO....

 
 
 
  Stanovanje, PORTOROŽ, 219.000 €, 39,80 m2 cca 5500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.gradex.si

V mirnem in zelenem delu Lucije, le kratek sprehod od morja , je naprodaj izredno prijetno in funkcionalno 1-sobno stanovanje - predelano v 1,5 sobno, ki predstavlja odlično priložnost tako za stalno bivanje kot tudi za počitniško stanovanje na slovenski obali ali investicijo za oddajanje....

 
 
 
  Stanovanje, PORTOROŽ, 219.000 €, 39,00 m2 cca 5620 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

39,8 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1986, adaptirano l. 2019, 4/4 nad., izredno prijetno, zaželena lokacija, biližina morja in infrastrukture, balkon orientiran proti zahodu, prodamo. Cena: 219.000,00 EUR V mirnem in zelenem delu Lucije, le kratek sprehod od morja, je naprodaj izredno prijetno....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tezno, 135.000 €, 63,00 m2 cca 2140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.05.2026.,

www.indomio.si

63,6 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1964, adaptirano l. 2012, 3/4 nad., V dinamični, a vendar mirni soseski na Teznu v Mariboru se nahaja svetlo 2-sobno stanovanje, skupne velikosti 63,6 m2. Sestavljeno je iz spalnice, dnevne sobe, kuhinje z jedilnico, balkona s pogledom na Pohorje ter....

 
 
 
  Zemljišče, ŽALEC, 75.600 €, 392,00 m2 cca 190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.05.2026.,

www.indomio.si

392 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 75.600,00 EUR Zazidljiva parcela v Žalcu. Posredujemo pri prodaji zazidljivega zemljišča v Žalcu v bližini trgovine Hofer. Cena je 62.500 + DDV. Če iščete zemljišče za investicijo je to priložnost za vas! Zemljišče v izmeri 392 m2 je zazidljivo.....

 
 
 
  Stanovanje, ORMOŽ, 69.900 €, 40,00 m2 cca 1750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

40,3 m2, 1,5-sobno, zgrajeno l. 1963, adaptirano l. 2012, 2/4 nad., prodamo. Cena: cca 69.900,00 EUR Si želite bivanja, kjer je mestni utrip na dosegu roke, vaš dom pa ostaja toplo in mirno zatočišče? Ponujamo vam prijetno, svetlo in vzdrževano 1,5-sobno stanovanje neto tlorisne površine....