• GoHome Professional
nepremičnine bazen zadnjih 14 dni 270 m2 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremičnine bazen zadnjih 14 dni 270 m2 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine bazen zadnjih 14 dni 270 m2

  • Za iskalni niz "nepremičnine bazen zadnjih 14 dni 270 m2" je bilo najdenih 0 nepremičninskih oglasov

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 260 m2 (malo manjši)
    • 280 m2 (malo večji)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, GOROPEKE, 250.000 €, 272,00 m2 cca 920 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

272,4 m2, samostojna, zgrajena l. 1975, 1.556 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 250.000,00 EUR ZANIMIVA (VIKEND) HIŠA S SAVNO, obdana z gozdom 171'60 m2 neto 272’40 m2 bruto (od tega garaža 20’5 m2, klet 22’3 m2 ter balkoni/terase 58 m2) 1.556 m2 zemljišče V k.o. Žiri prodamo (vikend)....

 
 
 
  Hiša, TRZIN, 820.000 €, 268,00 m2 cca 3060 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

268,47 m2, samostojna, zgrajena l. 2008, 591,63 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 820.000,00 EUR Na prijetni in urejeni lokaciji je na voljo kakovostno grajena hiša, ki s svojo zasnovo ponuja tri samostojne bivalne enote in veliko fleksibilnosti za bivanje ali kombinacijo bivanja in oddajanja.....

 
 
 
  Hiša, KOSEZE, 650.000 €, 275,00 m2 cca 2360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

275 m2, samostojna, zgrajena l. 1980, 1.217 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 650.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji kvalitetno grajene samostojne hiše v Šmartnem pod Šmarno Goro na lepi lokaciji z veliko parcelo. Hiša je grajena medetažno in je sestavljena iz predsobe, garaže s kurilnico,....

 
 
 
  Hiša, ZGORNJE BITNJE, 360.000 €, 276,20 m2 cca 1300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.agentkranj.si

V Zg. Bitnjah prodamo dvodružinsko hišo z pripadajočim zemljiščem. Hiša se je pričela grditi leta 1965 in je bila dokončana leta 1970. v pritličju objekta so pomožni prostori, v nadstropju eno stanovanje, v drugi etaži pa je bilo leta 2022 popolnoma obnovljeno še eno stanovanje. Ob....

 
 
 
  Hiša, KAMNIK, 469.000 €, 282,00 m2 cca 1660 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

282,47 m2, samostojna, zgrajena l. 1865, adaptirana l. 1997, prodamo. Cena: 469.000,00 EUR Samostojna hiša s prostorno teraso na robu starega jedra Kamnika Na ekskluzivni lokaciji v neposredni bližini zgodovinske Šutne (Muzejska pot) posredujemo pri prodaji samostojne hiše. Obnovljen....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Koroška Vrata, 380.000 €, 283,00 m2 cca 1340 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

283,5 m2, vrstna, zgrajena l. 1961, 370 m2 zemljišča, K+P+1+M, Spoštovani,izjemna priložnost za nakup prostorne vrstne hiše na eni najlepših, na novo urejenih ulic - Medvedovi ulici v centru mesta Maribor, z urejenim zemljiščem, obrnjenim proti jugu, ter čudovitimi severnimi pogledi....

 
 
 
  Hiša, ROŠPOH, 590.000 €, 284,00 m2 cca 2080 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

284,2 m2, samostojna, zgrajena l. 1990, 885 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 590.000,00 EUR Maribor, ekskluzivna lokacija v Kamnici ob konjeniškem klubu - samostojna hiša na eni izmed najbolj zaželenih lokacij v Mariboru Top lokacija: 2 minuti iz centra, nasproti hipodroma Kamnica, na....

 
 
 
  Hiša, ŽALEC, 299.500 €, 285,00 m2 cca 1050 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

285 m2, samostojna, zgrajena l. 1973, 1.157 m2 zemljišča, Center nepremičnin | Dom kupujete s srcem, mi bomo vaš razum, prodamo. Cena: 299.500,00 EUR Dobrodošli v hiši, kjer se PROSTOR sreča z MOŽNOSTMI 285m² hiše + 80m² gospodarskega poslopja + 1157m² zemljišča = Vaš prihodnji LifeStyle....

 
 
 
  Hiša, KRŠKO, 365.000 €, 253,00 m2 cca 1440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.05.2026.,

www.indomio.si

253,9 m2, samostojna, zgrajena l. 1961, adaptirana l. 2009, 2.211 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 365.000,00 EUR Dodaten opis nepremičnine V kraju Žadovinek pri Krškem prodamo stanovanjsko stavbo z dvema stanovanjskima enotama in tehničnimi prostori. Poleg stanovanjske stavbe je na parceli....

 
 
 
  Hiša, MURSKA SOBOTA, 215.000 €, 249,00 m2 cca 860 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.05.2026.,

www.halodom.com

Na eni bolj zaželenih mikrolokacij v Murski Soboti, tik ob kanalu, v prodajo prihaja prostorna in funkcionalno zasnovana vrstna medetažna hiša, ki združuje urbano udobje z občutkom zasebnosti in zelenja. .

 
 
 

Vaše povpraševanje ni vrnilo rezultatov.

  • nepremičnine zadnjih 14 dni 270 m2 (22)
  • nepremičnine bazen 270 m2 (16)
  • nepremičnine bazen zadnjih 14 dni (6)

Če menite, da je prišlo do napake, vas prosim da nam pomagate in prijavite napako na naš e-mail naslov.

Ste opazili napako?