• GoHome Professional
nepremičnine celje z okolico - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • nepremičnine celje z okolico - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine celje z okolico

  • Za iskalni niz "nepremičnine celje z okolico" je bilo najdenih 356 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.000 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 310 m2
    • do 390 m2
    • 390 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 390 m2
    • 470 m2
  •  Po ceni
    • do 55000 eur
    • do 68000 eur (povprečna cena)
    • do 82000 eur
    • do 688 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, DOBRNA, 36.290 €, 12514,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281022-236 Ogled oglasa na strani ponudnika V mirnem naselju Klanc, ki se nahaja v osrčju Dobrne je na voljo kmetijsko zemljišče v izmeri 12.514 m2. Zemljišče se lepo vzdolžno razprostira, tako da je v celoti osončeno in zelo lahko dostopno z javne asfaltirane ceste.....

 
 
 
  Hiša, ŠENTJUR, 300.000 €, 120,00 m2 cca 2500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.08.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Parcela kjer stoji hiša je velika 164m2, vključno z dvoriščem. Okolica urejene parcele je velika 769m2 na kateri se zraven hiše nahaja še veliki vrtni paviljon, drvarnica in večji vrt, ki je bil na novo urejen leta 2010. Na sami parceli zadaj hiše je nekaj sadnega drevja, ob paviljonu....

 
 
 
  Poslovni prostor, CELJE, 115.000 €, 82,90 m2 cca 1390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.08.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Na parcelah z ID znakom 1911-229/1 in 1911 229/3, katerih prodajalec je lastnik do 1/2 stoji stavba št. 1911-1255, poslovni prostori predstavljajo del stavbe 2. V kolikor se zanimate za nakup vas pozivamo, da nam pošljete vašo nezavezujočo ponudbo ali pa nas kontaktirate. .

 
 
 
  Hiša, LAŠKO, 70.000 €, 194,00 m2 cca 360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281026-297 Ogled oglasa na strani ponudnika V mirnem ruralnem okolju je naprodaj posest z starejšo in novejšo hišo. Če iščete hišo za življenje na vasi v sožitju z naravo je to nepremičnina za vas. Na posesti stojita dve hiši. Starejša hiša je bila grajena leta 1860.....

 
 
 
  Poslovni prostor, CELJE, 350.000 €, 162,00 m2 cca 2160 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prostor je lahko namenjen storitveni dejavnosti kot so odvetniška pisarna, zavarovalništvo, lepotni salon ali za gostinski lokal ter druge dejavnosti. Ima tudi kletno hrambo v velikosti cca 8m2. Trenutno je namen poslovnega prostora kot razstavni prostor s pisarnami za 5 sodelavcev....

 
 
 
  Hiša, LAŠKO, 74.000 €, 367,00 m2 cca 200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodamo hišo z gospodarskim poslopjem, kmetijskimi zemljišči in gozdom. Hiša stoji na sončni, mirni legi, v neokrnjeni naravi. Ima telefonski priključek, električni priključek, internet priključek, javni vodovod,hišno številko, 2 krušni peči. Hiša je potrebna obnove. Zemljišče obsega....

 
 
 
  Stanovanje, ŠTORE, 147.000 €, 81,00 m2 cca 1820 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.11.2022.,

www.indomio.si

81,8 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1967, adaptirano l. 2013, 6/12 nad., Svetlo 3-sobno stanovanje z balkonom, izolativna fasada, v paketu garaža, parkirno mesto na skupnem parkirišču pred blokom, vsi priključki, prodamo. Cena: 159.000,00 EUR Svetlo prostorno stanovanje v Štorah, 6. nadstropje....

 
 
 
  Poslovno - stanovanjska zgradba, BRASLOVČE, 750.000 €, 169,00 m2 cca 4440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.04.2026.,

www.indomio.si

169,6 m2, večji poslovni kompleks, s prehrano, zgrajen l. 1973, 2.866 m2 zemljišča, pritličje, Jezerska Posest Braslovče, prodamo. Cena: cca 750.000,00 EUR NAPRODAJ: Picerija Vorano vrhunska investicijska priložnost ob Braslovškem jezeru Na izjemni lokaciji neposredno ob Braslovško....

 
 
 
  Zemljišče, CELJE, 34.650 €, 990,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodam zazidljivo parcelo na mirni in lepi lokaciji od centra oddaljeni 500 m. Nekaj dokumentacije za gradnjo že urejeno! V bližini šola, vrtec, trgovine, zdravstveni dom, zdravilišče..... .

 
 
 
  Poslovni prostor, CELJE, 219.000 €, 164,00 m2 cca 1340 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

ZELO UGODNO PRODAMO (ALI ODDAMO) nov, takoj vseljiv “open space" poslovni prostor / studio v objektu Arena Petrol ob Mercator centru v Celju za 10 do 16 zaposlenih .

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 165.000 €, 52,00 m2 cca 3170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

52,2 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1959, 2/12 nad., prodamo. Cena: 165.000,00 EUR Spoštovani, V nakup vam lahko ponudimo 2-sobno stanovanje na eni izmed najboljših lokacij v Celju - Otok. Stanovanje ni bilo obnovljeno. Stanovanje nima balkona. Nahaja se v 2.nadstropju stolpnice z dvigalom....

 
 
 
  Hiša, CELJE, 135.000 €, 100,00 m2 cca 1350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Posestvo obsega 84 arov travnikov in 20 arov pašnikov. Hiša je v celoti podkletena - vinska klet, shramba, v pritličju je stanovanjski del: kuhinja, dnevna - kmečka soba, tri sobe, kopalnica z wc-jem. Ogrevanje na plin, telefon. Dostop je v zadnjih 500 m hribovit. Iz Celja je oddaljena....

 
 
 
  Zemljišče, LAŠKA VAS PRI ŠTORAH, 42.958 €, 914,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281028-151 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji zazidljivega delno komunalno opremljenega zemljišča, v velikosti 914 m2. Dana ponudba je 47 €/m2 + DDV 22%. Elektrika se nahaja na parceli voda na sosednji. Dostop do parcele je urejen neposredno z javne....

 
 
 
  Zemljišče, DOBROVA, 143.850 €, 959,00 m2 cca 150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.03.2026.,

www.indomio.si

959 m2, zazidljiva, za poslovno gradnjo, sončna, ravna parcela, nasuta, ob javni asfaltirani poti, območje namena ( trgovska, poslovna, oskrbna, storitvena, obrtna in gostinska dejavnost), v bližini je mestni avtobus, prodamo. Cena: 150,00 EUR/m2 Pogoj prodajalca: - kupec plača davek....

 
 
 
  Zemljišče, LAŠKO, 69.735 €, 62,00 m2 cca 1130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281026-233 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji zazidljivega zemljišča v velikosti 1.105 m2. Vsi priključki se nahajajo na ali ob parceli (elektrika, voda, telekomunikacija, kanalizacija). Dostop do parcele je urejen neposredno z javne poti. Parcela....

 
 
 
  Zemljišče, ZVODNO, 27.500 €, 1160,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281028-162 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji zazidljivega komunalno neopremljenega zemljišča, v velikosti 1160 m2. Priključki se nahajajo na parceli. Dostop do parcele je urejen neposredno z javne poti. Parcela je ravna in primerno osončena. Lokacijska....

 
 
 
  Hiša, ŠENTJUR, 34.990 €, 123,00 m2 cca 280 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281026-294 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji hiše na čudoviti sončni lokaciji v Loki pri Žusmu. Če iščete hišo za prenovo oz. nadomestno gradnjo je to nepremičnina za vas! Nepremičnina je od naselja Podčetrtek je oddaljena 12 minut vožnje, do mesta....

 
 
 
  Hiša, DOBRNA, 89.500 €, 110,00 m2 cca 810 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281015-515 Ogled oglasa na strani ponudnika Novemu lastniku se ponuja nepremičnina s prelepim razgledom tik nad zdraviliščem Dobrna. Zadnjih cca 50 metrov je dovoz po makadamu. Hiša ima javni vodovodni, kanalizacijski, telefonski ter elektro priključek, v planu pa je....

 
 
 
 
-3%

Spremembe cen iz 159.000 € na 155.000 € z dne 12.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, PLANINA PRI SEVNICI, 155.000 €, 248,00 m2 cca 630 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

06.05.2026 - 159.000 €
12.05.2026 - 155.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

248,1 m2, samostojna, zgrajena l. 1800, adaptirana l. 2020, 959 m2 zemljišča, prodaja - prostrana in večnamenska samostojna hiša v planini pri sevnici, prodamo. Cena: 155.000,00 EUR Prodamo zanimivo samostojno hišo s številnimi možnostmi uporabe, ki se nahaja v Planini pri Sevnici....

 
 
 
  Poslovni prostor, CELJE, 40.000 €, 50,00 m2 cca 800 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Celje-center, trgovski lokal 50 m2 v trgovskem centru Celeia park zelo ugodno prodam. Cena: 40.000 € + ddv. Možen tudi najem. Info na gsm:031.297-028 . Kličite samo resni!!! .

 
 
 
  Hiša, VOJNIK, 750.000 €, 600,00 m2 cca 1250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281006-1 Ogled oglasa na strani ponudnika Če iščete prestižno domovanje zase, rezidenco za tuje poslovne oziroma diplomatske predstavnike, ali potrebujete ekskluzivni sedež podjetja na Celjskem? Vabimo vas na ogled elegantne poslovno-stanovanjske vile, ki je naprodaj.....

 
 
 
  Hiša, CELJE, 285.000 €, 340,00 m2 cca 840 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.12.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Večji poslovno,stanovanjski kompleks,z vsemi priključki na parceli kot so: elektrika,voda,ogrevanje plin,tel.internet,lasten samostojen dovoz, tudi za večje avtomobile. .

 
 
 
  Hiša, ŠENTJUR, 250.000 €, 150,00 m2 cca 1670 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

V PRITLIČJU JE PEKARNA V SKLOPU PRODAJALNA, TER SANITARIJAMI V PRVEM NADSTROJU PA SO BIVALNI PROSTORI V IZMERI 150M2 HIŠA JE TUDI PODKLETENA PO CELOTNI POVRŠINI. .

 
 
 
  Hiša, CELJE, 98.000 €, 100,00 m2 cca 980 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stanovanjska stavba in gospodarsko poslopje za nadomestno gradnjo. .

 
 
 
  Stanovanje, VOJNIK, 166.988 €, 61,00 m2 cca 2740 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281022-228 Ogled oglasa na strani ponudnika ATRAKTIVNO 2 SOBNO STANOVANJE, KI GA JE MOŽNO PREUREDITI V 3 SOBNO - KAKOVOSTNI MATERIALI - ODLIČNA LOKACIJA - MODERNA ZASNOVA Na odlični lokaciji v centru Vojnika imamo na voljo prostorno in svetlo stanovanje v novejšem bloku.....

 
 
 
  Hiša, LAŠKO, 792.000 €, 369,00 m2 cca 2150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191094-107 Ogled oglasa na strani ponudnika Na čudoviti lokaciji, na grajskem griču v Laškem, posredujemo pri prodaji samostojne hiše, ki je bila po podatkih GURS zgrajena leta 1983, bruto tlorisne površine 369,20 m2, od tega je 293,50 m2 uporabne površine. Hiša je bila....

 
 
 
  Hiša, VOJNIK, 460.000 €, 420,00 m2 cca 1100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281015-525 Ogled oglasa na strani ponudnika Novemu lastniku se ponuja večji samostojni poslovno stanovanjski objekt, ki po dejanskih izmerah na podstrešju 17,2mx 8,2m meri 140m2 v treh etažah s podstrešnimprostorom skupaj torej 420 m2 bruto tlorisne površine, po podatklih....

 
 
 
  Hiša, LAŠKO, 169.700 €, 168,00 m2 cca 1010 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.01.2019.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281022-54 Ogled oglasa na strani ponudnika V bližini Laškega, TRNOV HRIB -SEDRAŽ je novemu lastniku na voljo novejša enodružinska hiša skupaj s pripadajočim kmetijskim posestvom v skupni izmeri 28.953 m2. Hiša je bila zgrajena leta 2003, ter zajema P+1+M, ter je priključena....

 
 
 
  Zemljišče, PLETOVARJE, 33.000 €, 9093,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

9.093 m2, zazidljiva, Na mirni lokaciji v naselju Pletovarje prodamo zemljišče v skupni izmeri 9.093 m2, umeščeno v prijetno podeželsko okolje vinogradov, gozdov in razpršene poselitve. Po veljavnih prostorskih aktih je zemljišče opredeljeno kot stavbno zemljišče - druge urejene zelene....

 
 
 
  Hiša, ROŽNI VRH, 1.332.000 €, 427,00 m2 cca 3120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281022-306 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji stanovanjske hiše v bližini Šmartinskega jezera / Celje. Hiša zgrajena leta 2019, v velikosti 427,4 m2 stoji na posesti velikosti 2.002 m2 z urejenim dostopom ter v objemu narave s čudovitim pogledom....

 
 
 
  Hiša, ZADOBROVA, 295.000 €, 149,00 m2 cca 1980 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2022.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281008-349 Ogled oglasa na strani ponudnika V bližini Celja prodamo stanovanjsko hišo, ki je povezana s sosednjo z mostom oziroma garažo. Hiša je umeščena na večji parceli in ima v neposredni bližini tudi stavbo ki lahko služi kot delavnica ali skladiščni prostor. Hiša....

 
 
 
  Poslovni prostor, CELJE, 23.000 €, 22,00 m2 cca 1050 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.08.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Moderna in prenovljena Pisarna - prodam. V samem Centru Celja ob mariborski cesti, Stavba Agrotehnika, nasproti poslovnega centra CELEIA PARK. Možnost prodaje 44m2 ali opcija 22m2. Pisarna je prenovljena (julij 2010) in pripravljena za obratovanje (brez pohištva): protivlomna zaščita,....

 
 
 
  Zemljišče, VOJNIK, 100.500 €, 2147,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.03.2026.,

www.indomio.si

2.147 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 100.500,00 EUR Ponujamo redko priložnost za nakup večjega stavbnega zemljišča v naselju Lindek, v neposredni bližini Frankolovega in le nekaj minut vožnje do Vojnika ter Celja. Gre za zemljišče velikosti 2.147 m², ki se nahaja na mirni, zeleni....

 
 
 
  Hiša, CELJE, 79.000 €, 100,00 m2 cca 790 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281015-501 Ogled oglasa na strani ponudnika Kmetija streljaj iz Celja Nasproti Hohcrauta -OBČINA LAŠKO Novemu kupcu je na voljo Hiša z gospodarskim poslopjem- kmetija. Po podatkih gursa 100,2 m2 NTP v hiši, 50 m2 NTP hleva. Hiša je starejšega tipa, centralno ogrevanje....

 
 
 
  Hiša, CELJE, 119.000 €, 125,00 m2 cca 950 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Vrstna hiša se nahaja na eni izmed najbolj zaželenih lokacij v Celju - Čopovi ulici, ki se nahaja na mirnem robu središča mesta ter v neposredni bližini mestnega gozda ter sprehajalne poti ob reki Savinji. V bližini se nahaja tudi vsa potrebna infrastruktura (trgovina, lekarna, pošta,....

 
 
 
  Hiša, RIMSKE TOPLICE, 155.000 €, 112,00 m2 cca 1380 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281010-82 Ogled oglasa na strani ponudnika V centru Rimskih Toplic prodamo zemljišče v skupni velikosti 1.679 m2, na katerem se nahajata dve starejši stavbi, potrebni obnove. Stavbi imata vsaka svojo hišno številko. Zemljišče spada po namenski rabi med stanovanjske površine.....

 
 
 
  Hiša, CELJE, 215.000 €, 178,00 m2 cca 1210 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281008-389 Ogled oglasa na strani ponudnika Hiša ki vam jo nudimo v prodajo, se nahaja v Celju in sicer umeščena je v kraju Polule. Hiša je v naselju in je obdana z zelenjem. V bližini je osnovna šola, 5 min pešhoje, odmaknjena je od glavne ceste Celje - Laško in je....

 
 
 
  Zemljišče, PROŽINSKA VAS, 26.770 €, 392,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

392 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, zazidljivo zemljišče na lahko dostopni lokaciji ob regionalni cesti štore - šentjur, prodamo. Cena: 26.770,00 EUR Ob regionalni cesti Štore - Šentjur je novemu lastniku na voljo manjše gradbeno zemljišče namenjeno stanovanjski gradnji. Zemljišče....

 
 
 
  Zemljišče, CELJE, 270.000 €, 2700,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodamo zazidljivo zemljišče namenjeno za večstanovanjsko gradnjo. Parcela je primerna za večstanovanjski objekt ali prestižno vilo.Predviden je nepremičninski projekt dveh vila blokov. Pridobljena so vsa soglasja za graditev. Parcela leži na odlični ravni legi, kjer se ne sliši nobenih....

 
 
 
  Hiša, LAŠKO, 95.000 €, 130,00 m2 cca 730 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

brez dodatnih vlaganj, vzdrževana .

 
 
 
  Hiša, STRAŽICA, 80.000 €, 57,00 m2 cca 1400 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.04.2026.,

www.indomio.si

57 m2, samostojna, zgrajena l. 1800, 6.321 m2 zemljišča, Posestvo z starejšo hišo, prodamo. Cena: 80.000,00 EUR V mirnem naselju Stražica v Frankolovem (občina Vojnik), nedaleč od mestnih središč Vojnika in Celja, prodamo posestvo, ki nudi popoln mir in izjemno priložnost za samooskrbo.....

 
 
 
  Hiša, CELJE, 125.000 €, 179,00 m2 cca 700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Možnosti prodaje: V trenutni fazi izgradnje Sodelovanje pri dokončanju projekta po vaši zamisli Na ključ po našem projeku Lastnosti: Namembnost: samostojna/stanovanjska hiša Bivalna površina: 179 m2 Velikost zemljišča: 662 m2 Projekt v skladu z okolico in urbanističnim načrtom Moderna....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 43-84 (od skupaj 356)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!

• stanovanja Ljubljana
  • nepremičnine piran
  • nepremičnine maribor
  • 2-sobno stanovanje v ljubljani
  • 3-sobno stanovanje ljubljana
  • hiša maribor