• GoHome Professional
nepremičnine cena zrasla 250 m2 urejeno - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremičnine cena zrasla 250 m2 urejeno - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine cena zrasla 250 m2 urejeno

  • Za iskalni niz "nepremičnine cena zrasla 250 m2 urejeno" je bilo najdenih 0 nepremičninskih oglasov

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 240 m2 (malo manjši)
    • 260 m2 (malo večji)
  • Slike

Preiskali smo 6 832 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, LENART V SLOV. GORICAH, 230.000 €, 243,00 m2 cca 950 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

Naselje: lenart v slovenskih goricah ID oglasa: 490151007-522 Ogled oglasa na strani ponudnika V strnjenem spalnem naselju hiš konec slepe ulice v Lenartu v Slovenskih goricah prodamo skrbno, redno vzdrževano in negovano hišo, z letnico izgradnje 1991, nazadnje obnovljeno 2022 (kopalnica),....

 
 
 
  Hiša, MURSKA SOBOTA, 155.990 €, 250,00 m2 cca 620 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.12.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Hiša je bila zgrajena leta 2002 in prvič vseljena 2005 Hiša zajema : 3 sobe, kabinet, wc, garaža, odprti koncept: kuhinja + jedilnica + dnevni prostor, velika glavna kopalnica, 2 večnamenska shramba, dodatna letna kuhinja, kurilnica plus še ena kopalnica z tus kabino. Dvorišče je....

 
 
 
  Hiša, SLOVENSKA BISTRICA, 385.000 €, 250,00 m2 cca 1540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.03.2026.,

www.indomio.si

250 m2, samostojna, zgrajena l. 1300, adaptirana l. 2015, 7.222 m2 zemljišča, mirno naselje, sončna lokacija, urejen asfaltiran dovoz, restavrirana hiša, odprti prostori, hiter dostop do Slovenske Bistrice, prodamo. Cena: 385.000,00 EUR CEZLAK, SLOVENSKA BISTRICA: Prodamo popolnoma....

 
 
 
  Hiša, ROGOZA, 365.000 €, 250,00 m2 cca 1460 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.12.2025.,

www.indomio.si

250,84 m2, samostojna, zgrajena l. 1984, adaptirana l. 2020, 942 m2 zemljišča, -vsa infrastruktura v bližini-avtocestni izvoz 500 m-popolnoma renovirana in opremljena hiša-mirna lokacija-bližina mesta, hkrati pa v naravi, prodamo. Cena: 365.000,00 EUR PRODAJA SE POPOLNOMA OBNOVLJENA....

 
 
 
  Hiša, IZOLA, 1.250.000 €, 250,00 m2 cca 5000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.02.2026.,

www.indomio.si

250 m2, vrstna, adaptirana l. 2026, v celoti renovirana apartmajska hiša, komplet nove elektro-vodovod inštalacije,novi ometi, nova okna, v kopalnicah električno talno gretje in konvektorji na toplotno črpalno (gretje/hlajenje), v pritličju 3 sobno stanovanje dnevni prostor, kuhinje,....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Šentvid, 8.217 €, 249,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.10.2025.,

www.indomio.si

249 m2, kmetijsko zemljišče, sončna lega, urejena parcela in dostop, prodamo. Cena: 33,00 EUR/m2 Dravlje - Stegne, kmetijsko zemljišče v izmeri 300 m2, sončna lega, urejena parcela in dostop, primerno za vrtiček, ZK urejeno, prodamo. Brez provizije za kupca, strošek posredovanja plača....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Bežigrad, 1.050.000 €, 252,00 m2 cca 4170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.10.2024.,

www.kumi.si

Dodaten opis: Hiša v izmeri 252m² etažnosti P+1 je bila zgrajena leta 2019 , s kvalitetnimi materiali ter izvajalci. Nahaja se na zemljišču velikosti 2732m² , del zemljišča je zazidljiv, del pa predstavlja kmetijsko zemljišče. Hiša je zadnja v ulici, kar omogoča veliko zasebnosti.....

 
 
 
  Hiša, PODGORICA, 1.050.000 €, 252,00 m2 cca 4170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.03.2025.,

www.indomio.si

252,9 m2, samostojna, zgrajena l. 2019, 2.732 m2 zemljišča, P+1/1 nad., prodamo. Cena: 1.050.000,00 EUR Ljubljana - Črnuče - Nadgorica / Samostojna hiša s pomožnim objektom/garažo in večjim zemljiščem Hiša je kvalitetno zgrajena, nahaja se v mirnem okolišu. Zemljišče je v celoti ograjeno....

 
 
 
  Hiša, OREHOVA VAS, 290.000 €, 248,00 m2 cca 1170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.01.2026.,

www.indomio.si

248 m2, samostojna, zgrajena l. 1984, 549 m2 zemljišča, dvostanovanjska hiša, delno obnovljena, odlična lokacija, prodamo. Cena: 290.000,00 EUR Na Rački cesti v Podravju je na voljo hiša, primerna za večjo družino ali dvogeneracijsko bivanje. Nepremičnina stoji v urejenem naselju....

 
 
 
  Hiša, ŽADOVINEK, 365.000 €, 253,00 m2 cca 1440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2026.,

www.indomio.si

253,9 m2, samostojna, zgrajena l. 1961, adaptirana l. 2009, 2.211 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 365.000,00 EUR Dodaten opis nepremičnine V kraju Žadovinek pri Krškem prodamo stanovanjsko stavbo z dvema stanovanjskima enotama in tehničnimi prostori. Poleg stanovanjske stavbe je na parceli....

 
 
 

Vaše povpraševanje ni vrnilo rezultatov.

  • nepremičnine 250 m2 urejeno (71)
  • nepremičnine cena zrasla urejeno (14)
  • nepremičnine cena zrasla 250 m2 (5)

Če menite, da je prišlo do napake, vas prosim da nam pomagate in prijavite napako na naš e-mail naslov.

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-0 (od skupaj 0)

<< <1> >>