• GoHome Professional
nepremičnine cena zrasla najdražje - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • nepremičnine cena zrasla najdražje - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine cena zrasla najdražje

  • Za iskalni niz "nepremičnine cena zrasla najdražje" je bilo najdenih 51 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 2.077 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 140 m2
    • do 180 m2
    • 180 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 180 m2
    • 210 m2
  •  Po ceni
    • do 140000 eur
    • do 170000 eur (povprečna cena)
    • do 210000 eur
    • do 1700 eur/m2 (povprečna cena)
  •  Po lastnostih
    • obnovljena
    • urejeno
    • lekarna
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

 
+7%

Spremembe cen iz 75.000 € na 80.000 € z dne 12.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Zemljišče, SPODNJE DUPLJE, 80.000 €, 549,00 m2 cca 150 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

15.11.2021 - 65.880 €
15.09.2024 - 69.990 €
23.10.2024 - 75.000 €
12.04.2026 - 80.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.11.2021.,

www.inf-ing.si

Prodaja se zazidljivo zemljišče v velikem naklonu, velikosti 549 m². Zemljišče se nahaja v Sp. Dupljah - občina Naklo pri Kranju. Lega je sončna z lepim razgledom v kotlino. Ob parceli so že priključki za elektriko, vodo, telefon in kanalizacijo. Od avtocestnega priključka je oddaljeno....

 
 
 
 
+7%

Spremembe cen iz 75.000 € na 80.000 € z dne 11.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Zemljišče, SPODNJE DUPLJE, 80.000 €, 549,00 m2 cca 150 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

04.06.2024 - 65.880 €
15.09.2024 - 69.990 €
22.10.2024 - 75.000 €
11.04.2026 - 80.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.06.2024.,

www.indomio.si

549 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 80.000,00 EUR Prodaja se zazidljivo zemljišče v velikem naklonu, velikosti 549 m2. Zemljišče se nahaja v Sp. Dupljah - občina Naklo pri Kranju. Lega je sončna z lepim razgledom v kotlino. Ob parceli so že priključki za elektriko,....

 
 
 
 
+7%

Spremembe cen iz 75.000 € na 80.000 € z dne 09.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Stanovanje, ROŠPOH, 80.000 €, 76,00 m2 cca 1050 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

07.08.2025 - 80.000 €
14.01.2026 - 75.000 €
09.03.2026 - 80.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.06.2025.,

www.indomio.si

76 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1960, 1.327 m2 zemljišča, V večstanovanjski hiši s 3 stanovanji prodamo 2,5-sobno stanovanje z dvema terasama, garažo in delom zemljišča. Stanovanje obsega dve spalnici, dnevno sobo, kuhinjo z jedilnico, koalnico z WC-jem in 2 shrambi. Ogrevanje je na....

 
 
 
 
+7%

Spremembe cen iz 75.000 € na 80.000 € z dne 28.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Zemljišče, ŠENTJERNEJ, 80.000 €
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

11.11.2025 - 13.000 €
23.01.2026 - 0 €
30.01.2026 - 30.000 €
06.03.2026 - 16.500 €
13.03.2026 - 35.000 €
20.03.2026 - 0 €
14.04.2026 - 53.000 €
17.04.2026 - 75.000 €
28.04.2026 - 80.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.11.2025.,

www.nepremicnine-novomesto.si

VELIKI BAN, k.o. 1336 Orehovec , prodamo delno kmetijsko in delno gozdno zemljišče, v izmeri 12.145,00 m 2 . Po namenski rabi je zemljišče opredeljeno kot delno gozdno in delno kmetijsko zemljišče. .

 
 
 
 
+7%

Spremembe cen iz 75.000 € na 80.000 € z dne 28.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Zemljišče, ŠMARJEŠKE TOPLICE, 80.000 €
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

19.12.2025 - 90.000 €
10.03.2026 - 16.500 €
13.03.2026 - 35.000 €
20.03.2026 - 0 €
14.04.2026 - 53.000 €
17.04.2026 - 75.000 €
28.04.2026 - 80.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.12.2025.,

www.nepremicnine-novomesto.si

Prodaja se hektar zemljišča (9.865 m 2 ) v k.o. BELA CERKEV (Občina Šmarješke Toplice). Mirno območje, sončna lega z razgledom, urejen dostop. .

 
 
 
 
+36%

Spremembe cen iz 55.000 € na 75.000 € z dne 05.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Hiša, STOJANSKI VRH, 75.000 €, 15,00 m2 cca 5000 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

12.09.2025 - 55.000 €
05.05.2026 - 75.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.09.2025.,

www.nepremicnine-novomesto.si

Prodaja se vikend v k.o. STOJANSKI VRH (Cerklje ob Krki - Brežice). Mirno območje, sončna lega z razgledom, asfaltni dostop. .

 
 
 
 
+6%

Spremembe cen iz 50.000 € na 53.000 € z dne 14.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Zemljišče, KASAZE, 53.000 €, 785,00 m2 cca 70 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

26.03.2026 - 50.000 €
14.04.2026 - 53.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.03.2026.,

www.indomio.si

785 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, V kraju Kasaze se prodaja stavbno zemljišče za gradnjo enostanovanjske hiše. Zemljišče je trenutno zaraščeno .Zemljišče je komunalno opremljeno dostop po asfaltirani cesti, prodamo. Cena: 53.000,00 EUR V kolikor vas zanima omenjena parcela vam....

 
 
 
 
+8%

Spremembe cen iz 36.360 € na 39.360 € z dne 05.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Stanovanje, ČRNA NA KOROŠKEM, 39.360 €, 20,00 m2 cca 1970 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

01.05.2026 - 36.360 €
05.05.2026 - 39.360 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.05.2026.,

www.indomio.si

20,2 m2, garsonjera, zgrajena l. 1981, 3/3 nad., garsonjera na odlični lokaciji črna na koroškem, prodamo. Cena: 39.360,00 EUR Na mirni in prijetni lokaciji v Črni na Koroškem je naprodaj funkcionalna garsonjera, ki predstavlja odlično priložnost za bivanje ali investicijo. Stanovanje....

 
 
 
 
+39%

Spremembe cen iz 18.000 € na 25.000 € z dne 09.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Hiša, SEVNICA, 25.000 €, 27,00 m2 cca 930 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

23.01.2025 - 18.000 €
09.04.2026 - 25.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.01.2025.,

www.indomio.si

27,5 m2, zidan, zgrajen l. 1987, 2.100 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 25.000,00 EUR Šmarješke Toplice, Zbure, Otavnik, prodamo zidanico, velikosti 27,50 m2, zgrajen l. 1987, zasnovane v dveh etažah, K + M. Zemljišče obsega cca. 2.100,00 m2 površine, vzhodna lega, v naravi zemljišče....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 43-51 (od skupaj 52)

<< <1 2> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!

www.smart-invest.hr

TOP projekti

RIHTER MONTAŽNE GRADNJE D.O.O.