• GoHome Professional
nepremičnine destrnik do 43000 eur - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremičnine destrnik do 43000 eur - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine destrnik do 43000 eur

  • Za iskalni niz "nepremičnine destrnik do 43000 eur" je bilo najdenih 6 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 369 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 230 m2
    • do 280 m2
    • 280 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 280 m2
    • 340 m2
  •  Po ceni
    • 40000 eur (malo cenejši)
    • 45000 eur (malo dražje)
    • do 306 eur/m2 (povprečna cena)
    • padla cena
    • cena zrasla
  •  Po lastnostih
    • urejeno
    • terasa
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, DESTRNIK, 40.000 €, 41,00 m2 cca 980 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151040-153 Ogled oglasa na strani ponudnika V naselju Vintarovci, posredujemo pri prodaji manjšega vikenda. Vikend je še od zunaj nedokončan, noter je urejena manjša kuhinja, soba in kopalnica. Hiška je bila grajena leta 1989. Vikend je podkleten. Zemljišče je veliko....

 
 
 
  Hiša, DESTRNIK, 39.000 €, 70,00 m2 cca 560 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.12.2024.,

www.indomio.si

70 m2, samostojna, zgrajena l. 1990, 3.241 m2 zemljišča, naprodaj starejša hiša v destrniku, prodamo. Cena: 39.000,00 EUR Novo na trgu! Hiša je sicer popolnoma zaraščena in ne vzdrževana. Nahaja se v slikovitem kraju Destrnik, v regiji Podravje, Slovenija. Ima 70 kvadratnimi metri....

 
 
 
  Zemljišče, DESTRNIK, 28.000 €, 501,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

501 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 28.000,00 EUR PRODAMO kmetijsko zemljišče: lokacija Destrnik (k. o. 363) Mikrolokacija: ob objektu na naslovu Destrnik 23a Google Maps: https://maps.app.goo.gl/7QEDfFrhjQx9AHZk8 Namembnost: kmetijsko zemljišče Skupna velikost zemljišča:....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremičnine destrnik do 43000 eur'
29.000 €
  Hiša, DESTRNIK, 24.900 €, 40,00 m2 cca 620 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.08.2025.,

www.indomio.si

40,2 m2, zidan, zgrajen l. 2010, 4.337 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 24.900,00 EUR Čaroben vikend na idilični lokaciji v Drstelji: Vaš kotiček miru in sprostitve v objemu narave! Predstavljamo vam čudovit vikend na izjemni lokaciji v naselju Drstelja, ki je idealen za sproščujoče počitnice,....

 
 
 
  Kmetija, DESTRNIK, 20.000 €, 10707,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151040-128 Ogled oglasa na strani ponudnika V Jiršovci, na sončni legi, je naprodaj vzdrževan, redno obdelan vinograd. Zemljišče je obrnjeno proti južni strani, zasajeno je 4.800 trsov. Prideluje se rdeče vino, sorte Zweigelt in Alazante. Vinograd je redno rezan, škropljen....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/
Possesso zelena cona

Specializirani za starine in kamnite hiše v Istri!

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-5 (od skupaj 4)

<< <1> >>