Nova stanovanja INSA
www.insa.si
Za iskalni niz "nepremičnine do 100 eur/m2 ekskluzivno" je bilo najdenih 21 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 46 €/m2
Omeji iskanje
03.02.2026.,
www.indomio.si
12.552 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 1.260.000,00 EUR INVESTICIJSKA PRILOŽNOST Posredujemo pri ekskluzivni prodaji večjega stavbnega zemljišča, ki je primerno za razvoj stanovanjske soseske. Zemljišče se nahaja na slo-ita meji, ob mejnem prehodu Škofije in meri 12.552 m2, po namembnosti....
14.01.2025.,
www.gral-nepremicnine.si
EKSKLUZIVNO PRODAMO 1295 m² VELIKO ZAZIDLJIVO STAVBNO ZEMLJIŠČE V PERNICI, S POGLEDOM NA JEZERO, Z GRADBENIM DOVOLJENJEM, IZDELANIM PROJEKTOM in PLAČANIM KOMUNALNIM PRISPEVKOM .
Spremembe cen iz 40.000 € na 38.000 €
z dne 28.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je
padla cena
Trend spreminjanja
cen nepremičnin:
04.03.2026 - 40.000 €
28.03.2026 - 38.000 €
12.06.2025.,
www.indomio.si
523 m2, zazidljiva, EKSKLUZIVNO - zazidljiva parcela v naselju Dvorjane, v občini Duplek, v neposredni bližini osnovne infrastrukture in le 20 minut vožnje iz centra Maribora, prodamo. Cena: 38.000,00 EUR Predstavljamo vam 523 kvadratnih metrov veliko zazidljivo parcelo, idealno za....
21.01.2025.,
www.indomio.si
10.184 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 70,00 EUR/m2 EKSKLUZIVNA PRODAJA. ZA VSE INFORMACIJE POKLIČITE 031641040. Prodaja zemljišča – odlična priložnost za investicijo in bivanje! SLIKA JE IDEJA ZA PARCELACIJO. PARCELE V NARAVI NISO RAZPARCELIRANE IN NAKUP POSAMEZNIH PARCEL NI MOŽEN!....
11.09.2025.,
www.indomio.si
4.015 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 249.000,00 EUR Izjemno zasebno zemljišče za gradnjo luksuzne hiše - Sanje lahko postanejo resničnost! Za informacije in prijave na ogled pišite na mail: janko.parfant@kwslovenia.com. Pozdravljeni, dragi graditelji sanjskega doma! Predstavljamo....