• GoHome Professional
nepremičnine do 1000000 eur zadnjih 14 dni 200 m2 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremičnine do 1000000 eur zadnjih 14 dni 200 m2 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine do 1000000 eur zadnjih 14 dni 200 m2

  • Za iskalni niz "nepremičnine do 1000000 eur zadnjih 14 dni 200 m2" je bilo najdenih 16 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 2.257 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 190 m2 (malo manjši)
    • 210 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 950000 eur (malo cenejši)
    • 1000000 eur (malo dražje)
    • do 2300 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 832 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, IVANČNA GORICA, 455.000 €, 200,00 m2 cca 2280 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.04.2026.,

www.indomio.si

200 m2, samostojna, zgrajena l. 1972, 168.000 m2 zemljišča, K+P+M, V mirnem in zelenem okolju, le 3 km od Šentvida pri Stični prodamo prostorno stanovanjsko hišo z več pomožnimi objekti, ter obsežnimi pripadajočimi zemljišči (travnike in gozdove), ki se razprostirajo okoli domačije,....

 
 
 
  Hiša, RAČE, 275.000 €, 200,00 m2 cca 1380 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

200 m2, samostojna, zgrajena l. 1978, adaptirana l. 2005, 2.400 m2 zemljišča, Na mirni lokaciji v naselju Rače prodamo samostojno medetažno hišo na veliki ograjeni parceli 2.400 m2. Hiša nudi 200 m2 neto površine, tri spalnice ter prostoren bivalni del z izhodom na balkon in teraso.....

 
 
 
  Hiša, VOJNIK, 475.000 €, 201,00 m2 cca 2360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

201,8 m2, samostojna, zgrajena l. 2008, 937 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 475.000,00 EUR Na izjemni lokaciji v Frankolovem prodamo prostorno, svetlo in sodobno opremljeno hišo, ki stoji na čudoviti in skrbno urejeni parceli velikosti 937 m². Hiša je bila dokončno urejena in vseljena....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremičnine do 1000000 eur zadnjih 14 dni 200 m2'
559.000 €
729.000 €
499.000 €
  Hiša, BENEDIKT, 399.000 €, 202,00 m2 cca 1980 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.05.2026.,

www.indomio.si

202,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1996, 2.270 m2 zemljišča, K+P+M, Ekskluzivno na voljo čudovita stanovanjska hiša z ogrevanim bazenom, prodamo. Cena: 399.000,00 EUR V Benediktu vam predstavljamo izjemno priložnost za nakup prostorne stanovanjske hiše s skupno površino 202,80 m2,....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Studenci, 455.500 €, 192,00 m2 cca 2370 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2026.,

www.indomio.si

192,5 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 2005, 4/4 nad., prodamo. Cena: 455.500,00 EUR Ekskluziven PENTHOUSE s teraso 100 m² in odprtim razgledom – Studenci, Maribor Na mirni in zaželeni lokaciji v Mariboru – Studenci, v neposredni bližini Pekrske gorce in Pohorja, vam predstavljamo izjemno....

 
 
 
  Stanovanje, TRŽIČ, 285.000 €, 191,00 m2 cca 1490 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

191,7 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1852, 1/2 nad., prodamo. Cena: 285.000,00 EUR V strogem centru Tržič, na Trgu svobode, prodamo prostorno in arhitekturno izjemno 5-sobno staromeščansko stanovanje, ki se nahaja v urejeni večstanovanjski stavbi. Stanovanje obsega 191,7 m² neto tlorisne....

 
 
 
  Hiša, RAČE, 460.000 €, 191,00 m2 cca 2410 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

191,8 m2, samostojna, zgrajena l. 2011, 554 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 460.000,00 EUR VAŠ SANJSKI DOM V RAČAH – SODOBNO, MIRNO, PRESTIŽNO Na izjemno mirni in urejeni lokaciji v Račah, v slepi ulici novejšega naselja, stoji sodobna enostanovanjska hiša, ki že ob vstopu ustvari občutek....

 
 
 
  Hiša, SVETI JURIJ, 139.000 €, 189,70 m2 cca 730 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.tikida.si

Na prelepem Goričkem, natančneje v vasi Sv.Jurij prodamo stanovanjsko hišo velikosti 189,7 m2. .

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Studenci, 319.900 €, 189,00 m2 cca 1690 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.05.2026.,

www.indomio.si

189,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1962, 623 m2 zemljišča, Večja stanovanjska hiša s pripadajočim objektom - skladišče, pomožni prostor, garaža za 2 avtomobila; Mestna četrt Studenci; 189,8 m2 + 108 m2 + 15,7 m2, J-Z, mirna ulica, vogalno zemljišče, prodamo. Cena: 319.900,00 EUR Spoštovani,....

 
 
 
  Hiša, BISTRICA PRI TRŽIČU, 460.000 €, 212,20 m2 cca 2170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.nepremicnina.si

Na sončni lokaciji prodamo moderno samostojno hišo v 4. gradbeni fazi z bruto tlorisno površino stavbe 212,1 m2 in 360 m2 površine zemljišča. .

 
 
 
  Hiša, MALIJA, 596.400 €, 213,00 m2 cca 2800 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

213 m2, dvostanovanjska, zgrajena l. 1939, adaptirana l. 2010, 156 m2 zemljišča, P+1+M, malija - obnovljena lepa dvostanovanjska hiša s pogledom na morje143,6 m2 stanovanjske površine na parceli s 156 m2 v popolnoma obnovljeni hiši v prijetnem istrskem stilu z dvema stanovanjema (vsako....

 
 
 
  Hiša, PTUJ, 219.000 €, 213,00 m2 cca 1030 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.04.2026.,

www.indomio.si

213 m2, samostojna, zgrajena l. 1960, adaptirana l. 2013, 567 m2 zemljišča, K+P+M, Samostojna hiša na Ptuju (Brstje) - popolnoma obnovljena, pripravljena na vselitev, prodamo. Cena: 219.000,00 EUR Na Ptuju, v zaželenem in mirnem naselju Brstje, je na voljo izjemna priložnost za nakup....

 
 
 
  Hiša, BENEDIKT, 399.000 €, 214,00 m2 cca 1860 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2026.,

www.indomio.si

214,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1996, adaptirana l. 2022, 2.270 m2 zemljišča, K+P+M, z veseljem vam predstavljam izjemno samostojno hišo, ki ni le nepremičnina, temveč prostor, kjer se ustvarjajo zgodbe, mir in občutek pravega doma, prodamo. Cena: 399.000,00 EUR Pozdravljeni, z....

 
 
 
  Hiša, GROSUPLJE, 598.000 €, 215,00 m2 cca 2780 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

215 m2, samostojna, zgrajena l. 1998, 616 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 598.000,00 EUR Izjemna družinska hiša v mirnem naselju blizu Grosuplja s čudovitim razgledom Hiša se nahaja na privilegirani lokaciji, kjer uživate v popolnem miru in zasebnosti, hkrati pa ste le 8 minut vožnje....

 
 
 
  Hiša, PLUŽNA, 538.000 €, 183,00 m2 cca 2940 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

183 m2, dvojček, zgrajen l. 1990, 1.339 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 538.000,00 EUR Čudovito prenovljena hiša se nahaja v očarljivi vasici Plužna, le 5 minut od Bovca. Nepremičnina ima na novo nameščen solarni sistem, zaradi česar je v veliki meri energetsko samozadostna. Ponuja tri....

 
 
 
  Hiša, ŠKOCJAN, 790.000 €, 218,00 m2 cca 3620 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.04.2026.,

www.indomio.si

218 m2, samostojna, zgrajena l. 1970, adaptirana l. 2013, 639 m2 zemljišča, P+1, Škocjan - Koper; na sončni, mirni lokaciji prodamo samostojno hišo (P+1) velikosti 218 m2 na parceli 639 m2. V pritličju garaža in poslovni prostor, v nadstropju obnovljeno 4-sobno stanovanje (2013) z....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-16 (od skupaj 17)

<< <1> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!