• GoHome Professional
nepremičnine do 105 eur/m2 čim večje - GoHome iskalnik - ponudba nepremičnin v Sloveniji
  • nepremičnine do 105 eur/m2 čim večje - GoHome iskalnik - ponudba nepremičnin v Sloveniji
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine do 105 eur/m2 čim večje

  • Za iskalni niz "nepremičnine do 105 eur/m2 čim večje" je bilo najdenih 1 297 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 38 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 2330 m2
    • do 2920 m2
    • 2920 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 2920 m2
    • 3500 m2
  •  Po ceni
    • 99 eur/m2 (malo cenejši)
    • 110 eur/m2 (malo dražje)
    • do 3000 eur
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, POSTOJNA, 131.460 €, 1878,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.05.2025.,

www.indomio.si

1.878 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 70,00 EUR/m2 Odprta južno orientirana parcela, leži na koncu vasi tik pred avtocesto, 4km proč od Postojne (vas Studenec) . Parcela je ravna v rahlem nagibu proti vzhodu. Mogoča je gradnja največ dveh enodružinskih hiš s kmetijskimi gospodarstvi.....

 
 
 
  Zemljišče, BREZOVICA PRI GRADINU, 180.000 €, 1870,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.09.2025.,

www.indomio.si

1.870 m2, zazidljiva, ravna parcela, omogoča gradnjo dveh individualnih hiš ali dveh dvojčkov, urejen dostop, prodamo. Cena: 180.000,00 EUR Izjemna priložnost za gradnjo vašega doma ali investicije! OPIS ZEMLJIŠČA V Brezovici pri Gradinu je na voljo zazidljivo zemljišče v izmeri 1870....

 
 
 
  Zemljišče, GRINTOVEC, 22.400 €, 1869,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

1.869 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo - kmetijsko zemljišče na grintovcu v dolini pod vasjo, prodamo. Cena: 22.400,00 EUR Prodaja se zemljišče velikosti 1 869 m2 na Grintovcu pri Šmarjah. Gre za parcelo 2818 K.O. 2608 ŠMARJE, ki se nahaja v dolini pod vasjo. Zemljišče je izravnano....

 
 
 
 
-14%

Spremembe cen iz 44.000 € na 38.000 € z dne 09.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, ŽALEC, 38.000 €, 1867,00 m2 cca 20 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

09.04.2026 - 44.000 €
09.05.2026 - 38.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.04.2026.,

www.indomio.si

1.867 m2, zazidljiva, V naselju Kale v občini Žalec prodamo stavbno zemljišče velikosti 1867 m2 (GURS). Po namenski rabi je zemljišče primerno za gradnjo stanovanjskega objekta. Lokacija je mirna, sončna ter z lepim razgledom. Teren je pod zmernim naklonom z dostopom iz javne ceste.....

 
 
 
  Zemljišče, KANALSKI LOM, 12.000 €, 1856,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.03.2025.,

www.indomio.si

1.856 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 12.000,00 EUR Prodamo kmetijsko zemljišče v naselju Kanalski lom. Lokacija je sončna, parcela leži ob občinski dostopni poti, v kateri poteka vodovod. Pogled se odpira v dolino proti vasi. .

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARJEŠKE TOPLICE, 53.000 €, 1853,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.06.2024.,

www.indomio.si

1.853 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 53.000,00 EUR Parcela za gradnjo stanovanjske hiše. Približno 530 m2 je stavbnega zemljišča, ostalo je kmetijsko. del parcele, ki je kmetijski je del travnik in del sadovnjak. Na parceli stoji starejši kmetijski objekt. Infrastruktura:....

 
 
 
  Zemljišče, SPODNJI ŽERJAVCI, 26.500 €, 1850,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.04.2026.,

www.indomio.si

1.850 m2, zazidljiva, Na eni izmed lepših lokacij v Spodnjih Žerjavcih prodamo stavbno zemljišče v izmeri 1.850 m2, ki se nahaja na sončni legi z odprtim pogledom na okoliško dolino.Parcela leži na robu poselitve in ponuja idealno kombinacijo zasebnosti, narave in dostopnosti, saj....

 
 
 
  Zemljišče, IZOLA, 20.000 €, 1829,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.05.2025.,

www.ruj-meridoma.si

Prodaja se kmetijska parcela, gozdiček z vrhunskim potencialom in odprtim pogledom na Piranski zaliv in Udine. .

 
 
 
  Zemljišče, KOROŠKA BELA, 200.055 €, 1822,00 m2 cca 110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.02.2026.,

www.indomio.si

1.822 m2, zazidljiva, Naprodaj je zazidljivo zemljišče pravokotne oblike v izmeri 1.822 m2 na Koroški Beli v Občini Jesenice, prodamo. Cena: 109,80 EUR/m2 Naprodaj je zazidljivo zemljišče pravokotne oblike v izmeri 1.822 m2 na Koroški Beli v Občini Jesenice. Med drugimi je dovoljena....

 
 
 
  Zemljišče, GRABROVEC, 42.000 €, 1809,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.05.2024.,

www.indomio.si

1.809 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 42.000,00 EUR Parcela za gradnjo stanovanjeske hiše. Za gradnjo je pridobljeno pravnomočno gradbeno dovoljenje, ki velja še 3 leta. Plačan je komunalni prispevek. Pri UE Metlika je bila opravljena prijava pričetka gradnje. Narejena....

 
 
 
  Zemljišče, RAVNE NA KOROŠKEM, 42.500 €, 1800,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.12.2025.,

www.indomio.si

1.800 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: cca 42.500,00 EUR Na mirni in sončni lokaciji v naselju Dobrije, le nekaj minut vožnje od Raven na Koroškem, je naprodaj prostorna parcela skupne površine 1.800 m², primerna za gradnjo - lokacijska informacija je v fazi pridobivanja.....

 
 
 
  Zemljišče, POČEHOVA, 160.000 €, 1798,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.09.2025.,

www.indomio.si

1.798 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Na prodaj je zazidljivo zemljišče v izmeri 1798 m2, ki se nahaja v naselju Počehova, le 5 kilometrov severno od središča Maribora, prodamo. Cena: 160.000,00 EUR Parcela je skoraj pravokotne oblike in le rahlo pod naklonom, kar omogoča razgibano....

 
 
 
  Zemljišče, MAČKOVCI, 21.528 €, 1794,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.03.2022.,

www.indomio.si

1.794 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, v Mačkovcih prodamo stavbno zemljišče z možnostjo gradnje stanovanjskih, proizvodnih, kmetijskih, obrtnih, servisnih, trgovskih ali gostinskih objektov, prodamo. Cena: 12,00 EUR/m2 V Mačkovcih prodamo stavbno zemljišče z možnostjo gradnje stanovanjskih,....

 
 
 
  Zemljišče, VRANSKO, 79.965 €, 1777,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.01.2026.,

www.indomio.si

1.777 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Zazidljivo zemljišče: Prisvoji si Vransko zdaj, prodamo. Cena: 45,00 EUR/m2 Predstavljamo vam zazidljivo zemljišče, ki je novo na trgu, v Vranskem, slikovitem naselju v osrčju Slovenije. To prazno zazidljivo zemljišče ponuja 1777 kvadratnih....

 
 
 
  Zemljišče, ČRNOMELJ, 10.000 €, 1777,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.04.2024.,

www.kumi.si

Stavbno zameljišče je v namenski rabi: površine podeželskega naselja, mešano kmetije in stanovanjske stavbe: stanovanjske stavbe, nestanovanjske stavbe, kmetijski objekti in spremljajočimi objekti v okviru podželskega naselja in objekti, namenjeni dopolnilnim dejavnostim na kmetiji,....

 
 
 
  Zemljišče, KAMNICA, 141.920 €, 1774,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.12.2025.,

www.indomio.si

1.774 m2, zazidljiva, Na voljo je čudovita zazidljiva parcela v Kamnici, idealna tako za posameznike, ki si želijo zgraditi sanjski dom v objemu narave, kot tudi za investitorje, ki iščejo odlično priložnost z velikim potencialom, prodamo. Cena: 80,00 EUR/m2 LASTNOSTI: velika površina,....

 
 
 
  Zemljišče, KAMNICA, 141.920 €, 1774,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.01.2026.,

www.indomio.si

1.774 m2, zazidljiva, Spoštovani,prodamo zemljišče s parcelno št. 701/9, k. o. 636 Kamnica v velikosti 1774 m2 na dvignjeni in osončeni parceli ob naslovu Kamniška Graba 78a, Kamnica, Upravna enota Maribor, prodamo. Cena: 80,00 EUR/m2 Namenska raba zemljišča je v deležu 63% kot območje....

 
 
 
  Zemljišče, VOJNIK, 106.020 €, 1767,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281030-63 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji zazidljivega zemljišča, v velikosti 1.767 m2. Vsi priključki se nahajajo na parceli (vodovod, elektrika, kanalizacija). Dostop do parcele je urejen neposredno z javne poti. Parcela je primerno osončena.....

 
 
 
  Zemljišče, CERKNICA, 61.600 €, 1760,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.03.2026.,

www.indomio.si

1.760 m2, zazidljiva, prodamo lepo, sončno parcelo z izjemnim pogledom, prodamo. Cena: cca 35,00 EUR/m2 Sončna lokacija z odprtim pogledom. Na mirni in sončni lokaciji v osrčju Menišije je naprodaj zazidljiva parcela velikosti približno 1.760 m². Ko bo znan kupec se bo izvedla parcelacija,....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 799-817 (od skupaj 817)

<< <11 12 13 14 15 16 17 18 19 20> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!