• GoHome Professional
nepremičnine do 107 eur/m2 balkon 26510 m2 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremičnine do 107 eur/m2 balkon 26510 m2 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine do 107 eur/m2 balkon 26510 m2

  • Za iskalni niz "nepremičnine do 107 eur/m2 balkon 26510 m2" je bilo najdenih 0 nepremičninskih oglasov

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 25180 m2 (malo manjši)
    • 27840 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 101 eur/m2 (malo cenejši)
    • 112 eur/m2 (malo dražje)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, BUJE, 183.652 €, 26236,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111029-16 Ogled oglasa na strani ponudnika Iščete idealno kmetijsko zemljišče, kjer se lahko uresničijo vaše kmetijske sanje? Imamo odlično priložnost za vas! Na voljo imamo kmetijsko zemljišče, ki se nahaja neposredno v bližini mesta Buje. Glavne značilnosti zemljišča:....

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 61.031 €, 26535,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.04.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

NOVO MESTO, Ratež , prodamo kmetijska zemljišča v skupni izmeri 26.535,00 m2. Po namenski rabi se parcele nahajajo na območju najboljših kmetijskih zemljišč. V naravi gre za travnike, njivo in manjši gozd. .

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 61.030 €, 26535,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.indomio.si

26.535 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 61.030,50 EUR NOVO MESTO, Ratež, prodamo kmetijska zemljišča v skupni izmeri 26.535,00 m2. Po namenski rabi se parcele nahajajo na območju najboljših kmetijskih zemljišč. V naravi gre za travnike, njivo in manjši gozd. Pravno stanje Lastništvo....

 
 
 
  Zemljišče, POSTOJNA, 26.708 €, 26708,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.05.2024.,

www.indomio.si

26.708 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 1,00 EUR/m2 V vasi Studeno pri Postojni prodajamo več kmetijskih parcel v skupni izmeri 26.708 m2. Parcelne št. so: 347/3, 2217, 2320, 2860, 2863, 2879, 2880, 2925, 3191/12, 3191/21, 3622, vse k.o. Studeno. Pogoj prodajalca je, da kupce....

 
 
 
  Zemljišče, SEŽANA, 65.000 €, 26717,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.06.2022.,

www.indomio.si

26.717 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 65.000,00 EUR DOLINA RAŠE. 26.717,00 m2 kmetijskih in gozdnih zemljišč, dostop je urejen. Kupec ne plača provizije. Kupec plača davek na promet nepremičnin (DPN) v višini 2% od prodajne cene. .

 
 
 
  Zemljišče, PREDANOVCI, 94.626 €, 27036,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.indomio.si

27.036 m2, kmetijsko zemljišče, glede zadnje cene obstaja še dogovor, prodamo. Cena: cca 3,50 EUR/m2 PREDANOVCI – ZANIMIVO ZEMLJIŠČE V Predanovcih prodamo lepo urejeno zemljišče v skupni velikosti 27.036 m² Parcela je ima urejen dovoz, kar omogoča enostaven dostop in različne možnosti....

 
 
 
  Zemljišče, JESENICE, 51.586 €, 25793,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.03.2021.,

www.kumi.si

Gozd v izmeri 25.793 m² parc.št. 1196/4 k.o. 2167 Rateče. Kontakt Prodajalec: KU-MI nepremičnine d.o.o. Naslov: Tbilisijska 57, 1000 Ljubljana Telefon: 01/256-62-00 GSM: 041/257-623 GSM: 031/372-511 Email: info@kumi.si Vaše povpraševanje Uspešno poslano! Uspešno poslano .

 
 
 
  Zemljišče, RIMSKE TOPLICE, 56.000 €, 27245,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.10.2025.,

www.indomio.si

27.245 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 56.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji zazidljivega komunalno opremljenega zemljišča, v velikosti 712,51 m2. Ostali del parcele predstavlja kmetijske in gozdne površine v velikosti 27245 m2. Na parceli je stala starejša hiša s hišno številko, ki....

 
 
 
 
-13%

Spremembe cen iz 149.000 € na 129.000 € z dne 11.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, SVETI JURIJ, 129.000 €, 27572,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

01.07.2025 - 149.000 €
11.03.2026 - 129.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.07.2025.,

www.indomio.si

27.572 m2, za investicijo, prodamo. Cena: 129.000,00 EUR Na eni najlepših lokacij v Sloveniji, v bližini Rogaške Slatine in Podčetrtka, je naprodaj čudovito posestvo s skupno površino 27.572 m². Zemljišče obsega 169 m² stavbnega zemljišča ter 27.403 m² kmetijskega zemljišča. Na posestvu....

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 3.036.330 €, 27603,00 m2 cca 110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2026.,

www.indomio.si

27.603 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 110,00 EUR/m2 Na prodaj je parcela št. 817/25, k.o. Bršljin s površino 27.603 m2. Namenska raba: 83,5% druga območja centralnih dejavnosti in 16,5% gozdnega zemljišča. Cena zazidljivega dela: 110 EUR/m2 Cena gozdnega zemljišča:....

 
 
 

Vaše povpraševanje ni vrnilo rezultatov.

  • nepremičnine do 107 eur/m2 26510 m2 (27)
  • nepremičnine do 107 eur/m2 balkon (5)

Če menite, da je prišlo do napake, vas prosim da nam pomagate in prijavite napako na naš e-mail naslov.

www.possesso-nekretnine.hr
Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 1-0 (od skupaj 0)

<< <1> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled