Nova stanovanja INSA
www.insa.si
Za iskalni niz "nepremičnine do 11000 eur najdražje" je bilo najdenih 77 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 58 €/m2
Omeji iskanje
16.11.2023.,
www.salomon.si
ID oglasa: 490371004-80 Ogled oglasa na strani ponudnika Naprodaj je 12.275 m2 veliko zemljišče v enem kosu. V naravi pretežno gozd. Prodajalcu povejte da ste oglas videli na salomon.si. .
16.04.2026.,
www.salomon.si
V Skokah, v bližini Dobrovc - Letališča Maribor; prodamo gozd v skupni velikosti 9614 m2. Sestavljen je iz 2 parcel, in sicer: 423/2 ter 425, obe K.O.: 708 -SKOKE. Obe parceli se držita skupaj. Dostop do gozda je urejen. V gozdu je večinoma hrastov les, nekaj je tudi gabra in bora.....
25.06.2025.,
www.indomio.si
1.085 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 12.000,00 EUR ZAZIDLJIVO ZEMLJIŠČE V CENTRU ZGORNJE VELKE V centru Zgornje Velke prodamo zazidljivo parcelo velikosti 1.085 m2. Parcela je delno ravna, delno pod naklonom, osončena, vzhodne lege in locirana cca 100 m iz centra....
28.10.2025.,
www.indomio.si
355 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 12.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji zemljišča v skupni izmeri 355 m2, ki je po namenski rabi opredeljeno v 45% kot stanovanjske površine (163 m2) in 55% kot kmetijske površine. Nahaja se v bližini centra Prevalj, ob cesti Prevalje-Leše.....
07.03.2025.,
www.indomio.si
1.856 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 12.000,00 EUR Prodamo kmetijsko zemljišče v naselju Kanalski lom. Lokacija je sončna, parcela leži ob občinski dostopni poti, v kateri poteka vodovod. Pogled se odpira v dolino proti vasi. .
24.02.2026.,
www.indomio.si
9.366 m2, kmetijsko zemljišče, gozd, prodamo. Cena: 12.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji mešanega gozda (smreka, geber, kostanj) na območju katastrske občine Cerovec. Kupec plača polovico stroškov, ki nastanejo pri prodaji gozda. .
07.03.2026.,
www.simobilia.si
Posredujemo pri prodaji zemljišča v skupni izmeri 355 m2, ki je po namenski rabi opredeljeno v 45% kot stanovanjske površine (163 m2) in 55% kot kmetijske površine. Nahaja se v bližini centra Prevalj, ob cesti Prevalje-Leše. Za več informacija pokličite 041 761 957. www.simobilia.si....
31.10.2024.,
www.indomio.si
2.061 m2, kmetijsko zemljišče, sočna lokacija, pretežno ravninsko zemljišče, nahaja se toik ob občinski cesti, prodamo. Cena: 11.900,00 EUR Prodamo kmetijsko zemljišče, ki se nahaja na mirni in sočni lokaciji v naselju Male Dole v občini Vojnik. Zemljišče v velikosti 2.061 m2 se nahaja....
06.06.2024.,
www.indomio.si
5.322 m2, nezazidljiva, Nezazidljivo zemljišče, Šentrupert Laško-Šentjur, prodamo. Cena: cca 12.990,00 EUR Prodamo čudovito nezazidljivo zemljišče v izmeri 5322 m², ki se nahaja v mirnem in slikovitem okolju. Zemljišče je idealno za vse, ki si želijo pobega iz mestnega vrveža in iščejo....
Spremembe cen iz 13.900 € na 11.900 €
z dne 20.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je
padla cena
Trend spreminjanja
cen nepremičnin:
11.02.2026 - 13.900 €
20.03.2026 - 11.900 €
11.02.2026.,
www.indomio.si
1.151 m2, zazidljiva, glede zadnje cene obstaja še dogovor, prodamo. Cena: cca 11.900,00 EUR DOLGA VAS PRI LENDAVI – prodamo zazidljivo zemljišče (1.151 m²) Na prijetni in mirni lokaciji v Dolgi vasi pri Lendavi prodamo celotno zazidljivo parcelo v enem kosu, velikosti 1.151 m². Prednosti:....
04.02.2026.,
www.indomio.si
2.123 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 11.500,00 EUR NAPRODAJ JE DELEŽ 1/8 VSEH SPODAJ NAVEDENIH PARCEL ZA SKUPNO VREDNOST 11.500 € kmetijsko zemljišče, v izmeri 2.123 m2 z ID znakom: parcela 1827 877 gozdno zemljišče, v izmeri 3.595 m2 z ID znakom: parcela 1827 879/1 gozdno....
09.05.2026.,
www.indomio.si
2.697 m2, kmetijsko zemljišče, gozd, bližina naselja Čemše, s čebelnjakom, ob asfaltni cesti, prodamo. Cena: 11.000,00 EUR V občini Mirna peč prodajamo gozd, ki se nahaja ob asfaltni cesti, v bližini naselja Grivec. Na parcelo je narejena dovozna pot z rampo. Za lesen čebelnjak, ki....
25.07.2022.,
www.nepremicninskioglasnik.com
TRIPLEX, ZGORNJA ETAŽA, ZK. .
17.05.2025.,
www.indomio.si
10.850 m2, posest, prodamo. Cena: 1,00 EUR/m2 Na prodaj sta dve gozdni parceli s skupno površino 10.850 m2. Nepremičnina se nahaja v kraju Planina pri Postojni, ki je poznan po svoji dostopnosti in neposredni bližini naravnih znamenitosti. Lastništvo urejeno in brez bremen. Za dodatne....
24.10.2025.,
www.indomio.si
8.715 m2, kmetijsko zemljišče, gozd, Gozdno zemljišče v gozdu med Brezovico in Žalovčami. Dostop po gozdni javni poti, prodamo. Cena: 10.458,00 EUR .
24.04.2024.,
www.kumi.si
Stavbno zameljišče je v namenski rabi: površine podeželskega naselja, mešano kmetije in stanovanjske stavbe: stanovanjske stavbe, nestanovanjske stavbe, kmetijski objekti in spremljajočimi objekti v okviru podželskega naselja in objekti, namenjeni dopolnilnim dejavnostim na kmetiji,....
24.05.2025.,
www.indomio.si
12 m2, parkirno mesto, zgrajeno l. 2006, 12 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 10.000,00 EUR PRODAJA PARKIRNEGA MESTA – Ljubljana, Vič, Cesta v Gorice Na mirni in urejeni lokaciji v Ljubljani – Cesta v Gorice, posredujemo pri prodaji lastniškega zunanjega parkirnega mesta, ki se nahaja....
04.01.2025.,
www.indomio.si
7.386 m2, kmetijsko zemljišče, gozd, prodamo. Cena: 10.000,00 EUR .
07.05.2026.,
www.indomio.si
2.192 m2, posest, Na prodaj sta dve gozdni zemljišči v Hotemežu, občina Radeče, skupne površine 5.755 m2, po ceni 10.000 EUR. Zemljišči imata rastiščni koeficient 11, kar omogoča odlično rast mešanega gozda. Večje zemljišče vključuje 6 % stavbnega zemljišča (213,78 m2) za vikend ali....
31.05.2024.,
www.indomio.si
2.750 m2, nezazidljiva, Gozd + Kmetijsko zemljišče v Rošpohu. Parcela je v naklonu. Dejanska raba vinograd, kmetijska zemljišča in gozd, prodamo. Cena: 15.000,00 EUR Priložnost za nakup parcele v prekrasnem območju Rošpoha. Po GURSU parcela v celoti meri 2.750 m2 in je sestavljena....
06.08.2025.,
www.indomio.si
1.000 m2, kmetijsko zemljišče, priložnost za oddih ali investicijo - parcele v naravi, prodamo. Cena: 10.000,00 EUR DOKLEŽOVJE – bližina Banovcev in Moravskih Toplic Na voljo je 5 parcel, velikosti od 440 m² do 1100 m² – popoln kraj za vse, ki si želite lasten vrtiček, vikend kotiček,....
16.03.2026.,
www.indomio.si
45 m2, zidanica, zgrajena l. 1825, 344 m2 zemljišča, zidanica v Savinjski regiji, prodamo. Cena: 10.000,00 EUR Dobrodošli v Podplatu, v čudovitem kotičku Slovenije, kjer ponujamo izjemno priložnost za nakup zidanice, ki vas bo očarala s svojo oblico potenciala. Ta zidanica, zgrajena....
05.05.2026.,
www.indomio.si
7.823 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 10.000,00 EUR Kmetijska parcela Grobelno za investicijo V kraju Grobelno na sončni lokaciji, ki je obrnjena proti jugu, je na prodaj kmetijska parcela v velikosti 7.823 m2. V naravi in po GURS evidenci je parcela ovrednotena delno kot....
11.07.2025.,
www.indomio.si
580 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 9.900,00 EUR Prodamo leseno uto za orodje v velikosti 12 m2 z nadstreškom (4m2) v Razborju (Dramlje). Velikost kmetijskega zemljišča na katerem stoji uta je 580 m2. Možnost postavitve sadnih dreves. Dostop do zemljišča je cca 50 m od občinske....
06.05.2026.,
www.indomio.si
300 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 33,00 EUR/m2 Ljubljana - Šiška, Stegne, kmetijsko zemljišče v izmeri 300 m2, ob občinski parceli, sončna lega, urejena parcela in dostop, primerno za vrtiček, ZK urejeno, prodamo. Brez provizije za kupca, strošek posredovanja plača prodajalec.....
Trend spreminjanja
cen nepremičnin:
21.05.2025. - 9.900 €
21.05.2025.,
www.indomio.si
9.000 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 1,10 EUR/m2 Na območju vasi Senadole se prodajajo naslednje kmetijske parcele in gozdovi: 2443-52/8 (Parcela) 2443-308 (Parcela) 3443-322 (Parcela) 2443-325 (Parcela) 2443-327/2 (Parcela) 2443-344 (Parcela) 2443-450 (Parcela) 2443-483/39....
20.04.2026.,
www.indomio.si
7.685 m2, kmetijsko zemljišče, glede zadnje cene obstaja še dogovor, prodamo. Cena: cca 9.900,00 EUR PREDANOVCI – ZANIMIVO ZEMLJIŠČE V ENEM KOSU V Predanovcih prodamo lepo urejeno zemljišče v skupni velikosti 7.685 m², ki zajema kombinacijo gozda in kmetijskega zemljišča. Parcela....
17.01.2026.,
www.indomio.si
8.171 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 1,20 EUR/m2 Prodaja se kmetijska zemljišče v izmeri 8171 m2, ki je locirano v bližnji okolici vasi Stara Sušica. Lastništvo urejeno in brez bremen. Pogoj prodajalca je, da kupec plača davek na promet nepremičnin v višini 2% in stroške....
10.04.2024.,
www.indomio.si
6.514 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 9.771,00 EUR Parcela leži vzhodno nad vasjo Kubed, nad kraško prelomnico, približno 80 m SV nad hišo Kubed št. 47 B, oziroma cca 13 m severno pod cesto, ki vodi proti kubejskem Gradu. Teren se spušča proti SV. Dostopnost do parcele je....
27.02.2025.,
www.ruj-meridoma.si
Prodaja se pet ločenih kmetijskih parcel, ki se nahajajo v neposredni bližini naselja Senadolice. Do njih peljejo kolovozne poti, dobro ohranjene, mogoč dostop tudi z avtom. .
19.06.2024.,
www.indomio.si
1.511 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 9.400,00 EUR DOLENJSKE TOPLICE, Veliki Rigelj, prodamo kmetijsko zemljišče v površini 1.511,00 m2. Na parceli je TAKOJ možno zgraditi enostaven objekt v tlorisni velikosti 40 m2. S strani občine je za gradnjo pridobljeno Soglasje za načrtovani....
16.12.2025.,
www.nepremicnine-novomesto.si
DOLENJSKE TOPLICE, Veliki Rigelj, prodamo kmetijsko zemljišče v površini 1.511,00 m2 . Na parceli je TAKOJ možno zgraditi enostaven objekt v tlorisni velikosti 40 m2. S strani občine je za gradnjo pridobljeno Soglasje za načrtovani poseg - postavitev EO in za poseg v varovalni pas....
16.12.2025.,
www.nepremicnine-novomesto.si
Škocjan, med Dolenjo Staro vasjo in malim Vinjim vrhom, prodamo gozd v površini 11.295,00 m2. Prodaja se kot celota. V naravi je ohranjen gozd, sestoj bukve in smreke .
14.03.2024.,
www.indomio.si
773 m2, kmetijsko zemljišče, Naprodaj je lepa in lahko dostopna kmetijska parcela v Koštaboni v velikosti 773 m2, parcela je delno poraščena in je sestavljena iz dveh parcel, ki skupaj tvorita kvadrat. Pogoj prodajalca za prodajo je, da kupec prevzame plačilo 2% davka na promet nepremičnin,....
10.04.2024.,
www.indomio.si
2.305 m2, kmetijsko zemljišče, V Slovenski Istri v bližini naselja Kubed se prodaja kmetijska parcela v velikosti 2305 m2. Parcela ima nagib in nima urejenega dostopa in je zaraščena. Parcela se nahaja 20min stran od obale.Pogoj prodajalca je, da kupec plača 2% davek na promet nepremičnin....
22.01.2026.,
www.indomio.si
9.000 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 9.000,00 EUR prodamo parcelocca 9000 m2 z blagim padcem proti jugu primerno za gojenje oljk ali sivke. Trenutno v naravi predstavlja mešani gozd. .
06.02.2025.,
www.nepremicninskioglasnik.com
urejena, enostaven dostop, in povečana na dolžino 5.30m .
06.11.2024.,
www.indomio.si
2.035 m2, kmetijsko zemljišče, stavbno zemljišče, Kmetijsko zemljišče z dostopom, prodamo. Cena: 9.000,00 EUR V naselju Koračice posredujemo pri prodaji kmetijskega zemljišča, katerega zgornji del je stavbno zemljišče in je na njem možno zgraditi manjši objekt. Ta del se nahaja ob....
05.06.2024.,
www.indomio.si
5.877 m2, kmetijsko zemljišče, gozd, brje na vipavskem - prodamo kmetijsko zemljišče - gozd, prodamo. Cena: 8.800,00 EUR V BRJAH na vipavskem PRODAMO GOZDNO zemljišče. Naprodaj so štiri parcele s katastrskimi številkami 622, 626, 1514/7 in 2090, KO 2395 BRJE. Skupna velikost parcel....
23.01.2025.,
www.indomio.si
5.701 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 1,50 EUR/m2 V k.o. Hrenovice se prodaja solastnina na kmetijskih parcelah. Prodaja se solastnina v deležu 5/96, kar pomeni, da niste lastnik 1/1, vendar si delite lastništvo še z drugimi solastniki. Parcelne št. so: 460,1687/1,1687/2,1743/1,1743/2,2067/1,2067/2,2067/3,2072/1,2072/2.....
04.04.2026.,
www.indomio.si
2.598 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 8.500,00 EUR Prodamo kmetijsko zemljišče s površino 2598m2 v bližini naselja Malo Trebeljevo. Zemljišče v naravi predstavlja travnik. Parcela rahlo visi proti jugozahodu. Dostop ni urejen. Pogoj prodajalca za sklenitev pravnega posla je....
27.03.2026.,
www.indomio.si
1.493 m2, kmetijsko zemljišče, Kmetijsko zemljišče - vinograd, 1.493 m2, prodamo. Cena: 8.300,00 EUR Pri naselju Dvori (K.O. Movraž), posredujemo pri prodaji kmetijskega zemljišča, ki v naravi predstavlja vinograd. Zemljišče je v izmeri 1.493 m2 in ima urejen dostop iz javne poti.....
www.insa.siMontažne, varčne in pasivne hiše Rihter vas popeljejo v svet naravnega bivanja!
www.rihter.si