• GoHome Professional
nepremičnine do 112 eur/m2 7900 m2 najceneje - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • nepremičnine do 112 eur/m2 7900 m2 najceneje - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine do 112 eur/m2 7900 m2 najceneje

  • Za iskalni niz "nepremičnine do 112 eur/m2 7900 m2 najceneje" je bilo najdenih 47 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 29 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 7500 m2 (malo manjši)
    • 8300 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 106 eur/m2 (malo cenejši)
    • 117 eur/m2 (malo dražje)
    • do 980 eur
    • padla cena
    • cena zrasla
  •  Po lastnostih
    • urejeno
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, ŠEMPETER PRI GORICI, 733.875 €, 7725,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.03.2025.,

www.indomio.si

7.725 m2, zazidljiva, za industrijsko gradnjo, Na odlični lokaciji naprodaj zemljišče za industrijsko gradnjo, prodamo. Cena: 100,00 EUR/m2 RE/MAX Nova Gorica posreduje pri prodaji zemljišče za industrijsko gradnjo na odlični lokaciji v Šempertru pri Gorici. Nahaja se v neposredni....

 
 
 
  Zemljišče, VRTOJBA, 772.500 €, 7725,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490371006-52 Ogled oglasa na strani ponudnika Na območju, namenjenega industrijski gradnji (IG) na razpolago zemljišče v izmeri 7725 m2 po 95 EUR/m2. Območje namenjeno obrtnim, skladiščnim, prometnim, trgovskim, poslovnim in proizvodnim dejavnostim in gostinstvu. Območje....

 
 
 
  Zemljišče, DOB, 834.300 €, 8343,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.03.2024.,

www.indomio.si

8.343 m2, za investicijo, Posredujemo pri prodaji kmetijskega zemljišča v naselju Dob, v občini Domžale. Za nepremičnino je bila v letu 2023 oddana pobuda za spremembo namenske rabe iz kmetijskega v stavbno zemljišče, in sicer na podlagi izdelane idejne zasnove za gradnjo desetih....

 
 
 
  Zemljišče, VOJNIK, 883.300 €, 7310,00 m2 cca 120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.01.2026.,

www.indomio.si

7.310 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 883.300,00 EUR Spoštovani, Naprodaj so zazidljive parcele skupne velikosti 7.310 m², ki se nahajajo ob glavni prometnici skozi Vojnik. Lokacija je izjemno frekventna in dostopna, saj je oddaljena le 3 km od avtoceste in mesta Celje, kar omogoča....

 
 
 
  Zemljišče, DOBROVO, 926.500 €, 8060,00 m2 cca 120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.10.2025.,

www.indomio.si

8.060 m2, zazidljiva, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, V osrčju Goriških Brd ob centru mesta Dobrovo prodamo posest - namenska raba centralne dejavnosti. Možna gradnja poslovnih in stanovanjskih objektov. Zanimiva investicija, prodamo. Cena: 926.500,00 EUR .

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 43-47 (od skupaj 47)

<< <1 2> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!