• GoHome Professional
nepremičnine do 113 eur/m2 Nazadnje objavljeni ogl - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremičnine do 113 eur/m2 Nazadnje objavljeni ogl - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine do 113 eur/m2 Nazadnje objavljeni oglasi terasa

  • Za iskalni niz "nepremičnine do 113 eur/m2 nazadnje objavljeni oglasi terasa" je bilo najdenih 0 nepremičninskih oglasov

Omeji iskanje

  •  Po ceni
    • 107 eur/m2 (malo cenejši)
    • 118 eur/m2 (malo dražje)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, KAMNIK, 295.000 €, 301,00 m2 cca 980 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.dfi.si

301 m², vrstna, zgrajena l. 1930, adaptirana l. 2005, P+1+M, Vrstna hiša z stanovanjem ter poslovnim prostorom, prodamo. Cena: 295.000,00 EUR Dodaten opis PRODAMO: Prostorna vrstna hiša z neizmernim potencialom v srcu Kamnika V samem centru Kamnika, le korak stran od najlepših mestnih....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Dravlje, 735.000 €, 322,00 m2 cca 2280 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

322 m2, vrstna, zgrajena l. 1989, 268 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 735.000,00 EUR TRIJE SVETOVI, EN DOM – DRAVLJE, LJUBLJANA Vrstna hiša z zelenim vrtom in tremi samostojnimi enotami 268 m² zemljišča · 322 m² neto tlorisa · 3 etaže · 3 domovi Lokacija, kjer mesto in mir živita skupaj....

 
 
 
  Stanovanje, BRESTERNICA, 132.000 €, 75,00 m2 cca 1760 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

75,5 m2, 1,5-sobno, zgrajeno l. 1871, adaptirano l. 2026, P/1 nad., Svetlo stanovanje s teraso. Adaptirano stanovanje v starejši stavbi ob glavni cesti proti Koroški. 4 minute do Kamnice, prodamo. Cena: 132.000,00 EUR Na zasebni lokaciji ob gozdu, 4 minute vožnje iz Kamnice, prodamo....

 
 
 
  Stanovanje, PIRAN, 315.000 €, 56,00 m2 cca 5630 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

56 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1900, prodamo. Cena: 315.000,00 EUR PIRAN, 3. NADSTROPJE (brez dvigala) – RAZGLED ČAKA, PRENOVA JE VAŠA Ekskluzivna lokacija, edinstvena priložnost. 56 m² v meščanski hiši iz leta 1900 – sredi čarobnega Pirana, nekaj korakov od morja, plaž, restavracij....

 
 
 
  Hiša, HRASTJE, 550.000 €, 457,00 m2 cca 1200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

457,1 m2, samostojna, zgrajena l. 1900, adaptirana l. 2002, 34.214 m2 zemljišča, K+P+M, Posest s samostojno hišo, le 10 min vožnje do centra Maribora, prodamo. Cena: 550.000,00 EUR UE Maribor, Limbuš, Hrastje: prodamo posest s samostojno hišo, le 10 min vožnje do centra Maribora.....

 
 
 
  Hiša, ŠKOFJA LOKA, 830.000 €, 299,00 m2 cca 2780 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

299 m2, samostojna, zgrajena l. 2013, 420 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 830.000,00 EUR SANJSKI DOM V SRCU ŠKOFJE LOKE – KJE SE ZGODI ČAROBNO ŽIVLJENJE Predstavljamo vam redko priložnost: samostojno stanovanjsko hišo na 420 m² veliki parceli, z 299 m² neto tlorisne površine, zgrajeno....

 
 
 

Vaše povpraševanje ni vrnilo rezultatov.

  • nepremičnine nazadnje objavljeni oglasi terasa (9)
  • nepremičnine do 113 eur/m2 terasa (6)
  • nepremičnine do 113 eur/m2 nazadnje objavljeni oglasi (17)

Če menite, da je prišlo do napake, vas prosim da nam pomagate in prijavite napako na naš e-mail naslov.

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-0 (od skupaj 0)

<< <1> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!

www.smart-invest.hr

TOP projekti

RIHTER MONTAŽNE GRADNJE D.O.O.