• GoHome Professional
nepremičnine do 120000 eur vsaj 100 m2 - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • nepremičnine do 120000 eur vsaj 100 m2 - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine do 120000 eur vsaj 100 m2

  • Za iskalni niz "nepremičnine do 120000 eur vsaj 100 m2" je bilo najdenih 1 335 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 186 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manjši)
    • 100 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 110000 eur (malo cenejši)
    • 120000 eur (malo dražje)
    • do 43 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, MAKOLE, 90.000 €, 109,00 m2 cca 830 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.03.2026.,

www.indomio.si

109 m2, samostojna, zgrajena l. 1907, adaptirana l. 2007, 472 m2 zemljišča, V samem središču Makol je naprodaj poslovno-stanovanjska stavba z veliko potenciala. V pritličju se nahaja poslovni prostor, kjer je prej delovala lekarna - primeren za različne storitvene ali trgovske dejavnosti.....

 
 
 
  Hiša, HRPELJE, 75.000 €, 110,00 m2 cca 680 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.ruj-meridoma.si

V vasi Slivje, v mirnem podeželskem okolju le 4 km od regionalne ceste in 12 km od Kozina, naprodaj starejša stanovanjska hiša z večjim gospodarskim poslopjem . Nepremičnina predstavlja odlično priložnost za investitorje, obrtnike ali kupce, ki si želijo prenove po lastnih željah.....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRANJ, Center, 130.000 €, 110,00 m2 cca 1180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.05.2021.,

www.inf-ing.si

V centru Kranja na Tavčarjevi ulici se prodaja gostinsko-trgovski lokal v pritličju poslovne stavbe na frekventni lokaciji. .

 
 
 
  Hiša, DOBRNA, 89.500 €, 110,00 m2 cca 810 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281015-515 Ogled oglasa na strani ponudnika Novemu lastniku se ponuja nepremičnina s prelepim razgledom tik nad zdraviliščem Dobrna. Zadnjih cca 50 metrov je dovoz po makadamu. Hiša ima javni vodovodni, kanalizacijski, telefonski ter elektro priključek, v planu pa je....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Rudnik, 85.000 €, 110,00 m2 cca 770 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.08.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Neposredna bližina vrtca, šole, trgovine, avt. bus. postaje LPP, lekarne,... .

 
 
 
  Poslovni prostor, KRANJ, 130.000 €, 110,00 m2 cca 1180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.06.2024.,

www.indomio.si

100 m2, živilska trgovina, s prehrano, zgrajena l. 1900, adaptirana l. 2000, P/2 nad., prodamo. Cena: 185.000,00 EUR V centru Kranja na Tavčarjevi ulici se prodaja gostinsko-trgovski lokal v pritličju poslovne stavbe na frekventni lokaciji. .

 
 
 
  Hiša, DOLENJI BOŠTANJ, 125.000 €, 110,00 m2 cca 1140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.03.2025.,

www.indomio.si

110 m2, samostojna, zgrajena l. 1959, adaptirana l. 2023, 383 m2 zemljišča, vodovod, elektrika, asfaltni dostop, prodamo. Cena: 125.000,00 EUR Lokacija: stanovanjska hiša se nahaja v naselju Dolenji Boštanj. Odlikuje jo odlična mikrolokacija, ki zagotavlja zasebnost in omogoča enostaven....

 
 
 
  Hiša, ŠMARJE PRI JELŠAH, 64.000 €, 111,00 m2 cca 580 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281026-268 Ogled oglasa na strani ponudnika Le 1,5km vožnje iz naselja Mestinje je naprodaj hiša z gospodarskim poslopjem ter manjšim skladiščnim prostorom. Hiša neto tlorisne površine 111m2 stoji na samostojni parceli (806m2) in je opremljena s komunalnimi priključki,....

 
 
 
  Hiša, ILIRSKA BISTRICA, 120.000 €, 112,00 m2 cca 1070 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.03.2026.,

www.ruj-meridoma.si

V mirnem okolju naselja Knežak je naprodaj starejša stanovanjska hiša, ki združuje tradicijo in funkcionalnost. Osnovno zgrajena leta 1904 kot pritlična hiša z mansardo, je bila leta 1984 nadzidana v sedanjo obliko (P+1+M). .

 
 
 
  Stanovanje, DOMŽALE, 124.000 €, 98,00 m2 cca 1270 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Razpored prostorov: Velika dnevna soba s kuhinjo in jedilnico, hodnik, otroška soba, spalnica, sanitarije, velika terasa. Stanovanju pripada klet ter dva parkirna mesta. Nad stanovanjem je še neizdelana mansarda. .

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 100.000 €, 98,00 m2 cca 1020 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Velika dnevna soba, dve spalnici, dva balkona, klet. .

 
 
 
  Stanovanje, DOMŽALE, 125.000 €, 98,00 m2 cca 1280 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Razpored prostorov: Velika dnevna soba s kuhinjo in jedilnico, hodnik, spalnica,otroška soba, sanitarije. Celotno stanovanje je moderno zastavljeno z visokocenovno opremo. Stanovanju pripada klet, z dnevno svetlobo, velikosti 14 m2, ki je trenutno urejena kot pisarna, ter dva parkirna....

 
 
 
  Hiša, CIRKULANE, 55.000 €, 98,00 m2 cca 560 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.10.2024.,

www.indomio.si

98,6 m2, samostojna, zgrajena l. 1994, 4.937 m2 zemljišča, K+P, Nedokončana hiša z zemljiščem, prodamo. Cena: 55.000,00 EUR V Gruškovcu, na mirni lokaciji je na prodaj nedokončana hiša z uporabno površino 98,6 m ². Hiška je razdeljena na tri etaže. Klet je ometana medtem, ko sta pritličje....

 
 
 
  Hiša, MURSKA SOBOTA, 66.900 €, 98,00 m2 cca 680 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.08.2025.,

www.indomio.si

98,7 m2, samostojna, zgrajena l. 1920, 620 m2 zemljišča, K+P, prodamo. Cena: cca 69.900,00 EUR MURSKA SOBOTA – PRILOŽNOST ZA GRADNJO ALI PRENOVO V Murski Soboti prodamo delež nepremičnine z veliko možnosti za ureditev po lastnih željah. Na parceli velikosti 620 m² zazidljivega zemljišča....

 
 
 
  Hiša, VRH PRI BOŠTANJU, 128.000 €, 112,00 m2 cca 1140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.04.2026.,

www.indomio.si

112,2 m2, bivalen, zgrajen l. 1990, 1.752 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 128.000,00 EUR Vrh pri Boštanju, zidanico- vikend, zgrajeno 1990 - po podatkih GURS-a, gradbeno dovoljenje je bilo izdano 1997 z garažo za katero je bilo gradbeno dovoljenje izdano 1997, z uporabno površino,....

 
 
 
  Poslovni prostor, ORMOŽ, 99.100 €, 98,00 m2 cca 1010 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.03.2026.,

www.indomio.si

98,1 m2, prostor za storitve, zgrajen l. 1930, adaptiran l. 1995, 161 m2 zemljišča, Poslovni objekt v centru Ormoža s parkiranjem, prodamo. Cena: 99.100,00 EUR Predstavljamo vam poslovni objekt v centru Ormoža, primeren za storitveno, trgovsko ali pisarniško dejavnost. Razpolaga z....

 
 
 
  Hiša, MAJŠPERK, 72.000 €, 98,00 m2 cca 740 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

98,4 m2, samostojna, zgrajena l. 1990, 3.704 m2 zemljišča, P+1+M, Na mirni, sončni lokaciji v naselju Planjsko (Majšperk) se prodaja opremljena samostojna hiša s čudovitim razgledom na dolino in prostorno parcelo v izmeri 3.704 m2. Objekt obsega garažo z vinsko kletjo, bivalni prostor....

 
 
 
  Hiša, GORNJA LOKVICA, 39.000 €, 113,00 m2 cca 350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.12.2025.,

www.indomio.si

113,5 m2, samostojna, zgrajena l. 1800, adaptirana l. 1970, 1.993 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 39.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji stanovanjske hiše v Gornji Lokvici pri Metliki, površina parcele 1.993 m. Cena: 39.000,00 €. Stanovanjska hiša je po podatkih Geodetske uprave....

 
 
 
  Stanovanje, POSTOJNA, 95.000 €, 114,00 m2 cca 830 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

PLANINA 114 m2, 4,5-sobno, zgrajeno l. 1977, adaptirano l. 2010, M/M, Planina pri Postojni - prodamo 4, 5 sobno stanovanje v mansardi. V večstanovanjski hiši. Centralna kurjava na olje. Priključki: Elektrika, voda vse skupaj je lastno. Stanovanje se prodaja opremljeno, ali po dogovoru.....

 
 
 
  Poslovni prostor, MAJŠPERK, 100.000 €, 114,00 m2 cca 880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.05.2025.,

www.indomio.si

114,5 m2, poslovni prostor, zgrajen l. 1910, adaptiran l. 1980, 646 m2 zemljišča, pritličje, Poslovna priložnost v središču Majšperka - objekt z zgodovino in potencialom, prodamo. Cena: 100.000,00 EUR Na prodaj je poslovni prostor v samem središču Majšperka, na frekventni in lahko....

 
 
 
  Hiša, ŠENTJUR, 127.000 €, 114,00 m2 cca 1110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.09.2024.,

www.indomio.si

Počitniška hiša – Savinjska, Šentjur (Dramlje), zgrajeno l. 1986, obnovljeno l. 2019, skupna površina 114 m2, bivalni del 57 m2, balkon, terasa, vinska klet, letna kuhinja, 3.774 pripadajočega zemljišča, vsi priključki. Cena: 127.000 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE....

 
 
 
  Hiša, LITIJA, 82.000 €, 115,00 m2 cca 710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.10.2025.,

www.nesta.si

GRADIŠČE PRI LITIJI - Prodaja, Vikend Zidan .

 
 
 
  Hiša, DRAVOGRAD, 90.000 €, 115,00 m2 cca 780 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2020.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Hiša, kot bivalni vikend, se nahaja na 1050m nadmorske višine. K hiši pripadata še nadstrešek in klet, ki se nahaja zunaj stanovanjskega objekta (v zemlji). V pritličju je kuhinja z ločeno shrambo, jedilnico in dnevno sobo. Hiša se ogreva s centralno kurjavo na olje. Za romantično....

 
 
 
  Hiša, BREŽICE, 114.400 €, 115,00 m2 cca 1000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Na mirni parceli (1150m) ob vzdrževani lokalni cesti sredi vinorodne pokrajine kozjanskega parka prodam novozgrajeno hišo navdahnjeno s krajinsko arhitekturo.V pritličju kopalnica( tuš/wc), povsem opremljena nova kuhinja in dnevni prostor s kaminom .Vse v objektu je povsem novo.Pošljite....

 
 
 
  Hiša, DRGANJA SELA, 130.000 €, 115,00 m2 cca 1130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.10.2025.,

www.indomio.si

115 m2, bivalen, zgrajen l. 2000, 541 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 130.000,00 EUR Vikend na sončni in razgledni lokaciji. Bližina Dolenjskih Toplic in smučišča Bela – Gače. Notranjost je v celoti opremljena in takoj vseljiva. Možno bivanje. Pred objektom je prostoren nadstrešek....

 
 
 
  Hiša, GRADIŠČE PRI LITIJI, 82.000 €, 115,00 m2 cca 710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.10.2025.,

www.indomio.si

115 m2, zidan, zgrajen l. 1979, 35.018 m2 zemljišča, K+P+M, Na sončnem pobočju, na koncu manjšega vikend naselja z asfaltnim dostopom do 100 m pred vikendom, naprej je lastna položna pot, prodamo prostoren zidan vikend v treh etažah z 3,5 ha zemljišča, pretežno gozda, vkend ima električni....

 
 
 
  Hiša, BREŽICE, 120.000 €, 116,00 m2 cca 1030 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490341002-623 Ogled oglasa na strani ponudnika Boršt, stanovanjsko hišo, zgrajeno 1902, obnovljeno 1975 (fasada), 1995 ( streha, okna), z uporabno površino 76,4m2, neto tlorisno površino 115,9m2, gospodarsko poslopje, zgrajeno 1888, obnovljeno 1930 ( streha), 1995 ( okna)....

 
 
 
 
-7%

Spremembe cen iz 90.000 € na 84.000 € z dne 22.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Poslovni prostor, LOGATEC, 84.000 €, 116,00 m2 cca 720 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

24.05.2024 - 110.000 €
06.09.2024 - 100.000 €
22.11.2024 - 90.000 €
22.04.2026 - 84.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.05.2024.,

www.indomio.si

116 m2, prostor za storitve, zgrajen l. 1895, adaptiran l. 2020, P/2 nad., javno dostop, vodovod, elektrika, mestni plin, kanalizacija, plinsko ogrevanje, radiatorji, prodamo. Cena: 84.000,00 EUR Nepremičnine Logatec; Poslovni prostor se nahaja v pritlični etaži poslovno stanovanjske....

 
 
 
  Poslovni prostor, SLOVENJ GRADEC, 120.000 €, 117,00 m2 cca 1030 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.02.2025.,

www.indomio.si

117,9 m2, neživilska trgovina, zgrajena l. 1993, K/K+P+1+2+M, prodamo. Cena: 120.000,00 EUR PRODAJA POSLOVNEGA PROSTORA – POSLOVNI CENTER KATICA Na voljo je poslovni prostor v skupni izmeri 117,9 m², ki se nahaja v kletnem delu poslovnega centra Katica. Prostor je funkcionalno razporejen....

 
 
 
  Hiša, KOSTANJEVICA NA KRKI, 75.000 €, 97,00 m2 cca 770 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.03.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

PODBOČJE, Stari Grad v Podbočju, prodamo zidanico, velikosti 97,00 m2 , zgrajene l. 1985, ter zasnovane v treh etažah, K+ P + M . Poleg zidanice stoji še dodatni kamniti objekt. .

 
 
 
 
-28%

Spremembe cen iz 125.000 € na 90.000 € z dne 08.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, GROBLJE PRI PREKOPI, 90.000 €, 97,00 m2 cca 930 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

13.02.2026 - 145.000 €
13.03.2026 - 125.000 €
08.05.2026 - 90.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.02.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

ŠENTJERNEJ, Groblje pri Prekopi, prodamo samostojno stanovanjsko hišo, velikosti 96,50 m2 (uporabne površine 66,50 m2), zgrajene l. 1910 in obnovljene l. 1960. Hiša je zasnovana v dveh etažah, P + M . Na zemljišču stoji dodatni objekt - pomožni kmetijski del stavbe, površine 48,00....

 
 
 
  Hiša, ZAGORJE OB SAVI, 69.700 €, 118,00 m2 cca 590 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281022-239 Ogled oglasa na strani ponudnika ČEMŠENIK HIŠA 118,00 M2 + POSEST 55,034 M2 Posredujemo pri prodaji hiše + 2 x kmetijski objekt ter posesti v velikosti 55.034 m2 v Čemšeniku. Hiša zgrajena leta 1996 je priključena na lastno vodo, elektriko ter ima urejen dostop....

 
 
 
  Poslovni prostor, ŠMARJE PRI JELŠAH, 98.000 €, 97,00 m2 cca 1010 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.05.2025.,

www.indomio.si

97 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1908, adaptiran l. 1984, 146 m2 zemljišča, Obrtni prostor v Šmarju pri Jelšah, prodamo. Cena: 98.000,00 EUR Na prodaj je obrtni prostor v mirnem in idiličnem podeželskem okolju v Šmarju pri Jelša na naslovu Celjska cesta. Ta prostor je nov na trgu....

 
 
 
  Stanovanje, ŠMIHEL POD NANOSOM, 80.000 €, 118,00 m2 cca 680 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.01.2025.,

www.indomio.si

118,5 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1889, prodamo. Cena: 80.000,00 EUR Pozdravljeni, naprodaj je podstrešni prostor (mansarda), ki se nahaja v vznožju Nanosa v vasici Šmihel pod Nanosom. Prostor se nahaja v središču vasi v lepo urejeni večstanovanjski stavbi, zgrajeni leta 1889. Na stavbi....

 
 
 
  Hiša, AJDOVŠČINA, 40.000 €, 97,00 m2 cca 410 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.04.2026.,

www.indomio.si

97 m2, vrstna, zgrajena l. 1956, 54 m2 zemljišča, V vasi Stomaž, ki je razloženo naselje v občini Ajdovščina na grebenu pod Čavnom (1185 m) na pobočju nad Vipavsko dolino naprodaj tradicionalna hiša potrebna celovite prenove. Brez provizije, prodamo. Cena: 40.000,00 EUR .

 
 
 
  Poslovni prostor, BREŽICE, 83.090 €, 118,70 m2 cca 700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.novdom.si

Na izjemno dostopni in frekventni lokaciji na Obrežju je naprodaj popolnoma opremljen poslovni prostor v skupni velikosti 118,7 m² , kateremu pripadajo tudi 4 nadkrita parkirna mesta . .

 
 
 
  Hiša, VIDEM, 60.000 €, 119,00 m2 cca 500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.10.2020.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151007-421 Ogled oglasa na strani ponudnika V Ljubstavi, razvejanem gričevnatem naselju občine Videm, prodamo večjo posest, ki skupaj meri kar 104.915 m2 zemljišča, od tega je kar dobrih 5,6 ha mešanega gozda, razpršenega v več delih, dobre 4,7 ha je kmetijskih površin,....

 
 
 
  Hiša, LJUBNO OB SAVINJI, 68.900 €, 119,00 m2 cca 580 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.10.2025.,

www.indomio.si

119,1 m2, samostojna, zgrajena l. 1870, 22.546 m2 zemljišča, P+M, Stara Kmetija Ljubno ob Savinji, prodamo. Cena: cca 68.900,00 EUR Prodaja stare kmetije na idilični lokaciji Ljubno ob Savinji Iščete miren kotiček v naravi, kjer se zgodovina prepleta z neokrnjeno lepoto Savinjske....

 
 
 
  Hiša, CELJE, 130.000 €, 119,00 m2 cca 1090 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2026.,

www.indomio.si

119,9 m2, samostojna, zgrajena l. 1964, adaptirana l. 2024, 345 m2 zemljišča, K+P+M, Prodaja se hiša na sončni lokaciji ob gozdu. Lokacija je le nekaj minut od samega centra mesta Celje, prodamo. Cena: 130.000,00 EUR Površina prostora - bivalni prostor v pritličju 63,5 m2 - klet 47m2,....

 
 
 
  Hiša, BREŽICE, 30.000 €, 120,00 m2 cca 250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Potrebno uređenje, novo krovište (2010.g), priključci struja, voda .

 
 
 
  Hiša, BREŽICE, 59.000 €, 120,00 m2 cca 490 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2020.,

www.nepremicninskioglasnik.com

V bližini vrtec, šola, trgovina, gostilna, pošta, cerkev, asfaltni dostop .

 
 
 
  Hiša, NOVO MESTO, 129.000 €, 120,00 m2 cca 1080 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.10.2024.,

www.indomio.si

120 m2, samostojna, zgrajena l. 1990, 1.610 m2 zemljišča, P+1, prodamo. Cena: 135.000,00 EUR V Novem mestu posredujemo pri prodaji stanovanjske hiše v III. gradbeni fazi (pozidano, pokrita streha). Velikost parcele je 1.610,00 m2. Velikost hiše cca 120,00 m2. Zasnova: pritličje+ nadstropje....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 43-84 (od skupaj 816)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!