• GoHome Professional
nepremičnine do 1200000 eur pritličje Zadnjih 7 dn - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • nepremičnine do 1200000 eur pritličje Zadnjih 7 dn - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine do 1200000 eur pritličje Zadnjih 7 dni

  • Za iskalni niz "nepremičnine do 1200000 eur pritličje zadnjih 7 dni" je bilo najdenih 78 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 2.152 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 130 m2
    • do 160 m2
    • 160 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 160 m2
    • 200 m2
  •  Po ceni
    • 1100000 eur (malo cenejši)
    • 1200000 eur (malo dražje)
    • do 1700 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 837 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, LJUBLJANA, Vič, 299.000 €, 58,00 m2 cca 5160 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

58,2 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1979, prodamo. Cena: 299.000,00 EUR To svetlo in dobro razporejeno dvosobno stanovanje se nahaja na odlični lokaciji na Viču, blizu obvoznice in le nekaj minut vožnje iz mestnega središča. Stanovanje ima funkcionalen tloris, saj so vsi prostori dostopni....

 
 
 
  Stanovanje, BERTOKI, 299.000 €, 60,00 m2 cca 4980 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

60,32 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 2011, 41 m2 zemljišča, pritličje, 3 sobno stanovanje, prodamo. Cena: 299.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji prijetnega 3-sobnega stanovanja v pritličju dvostanovanjske zgradbe, zgrajene leta 2011. Obsega 60,3 m² bruto površine in se ponaša z veliko pokrito....

 
 
 
  Hiša, VISOKO, 279.000 €, 85,00 m2 cca 3280 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

85 m2, samostojna, zgrajena l. 1973, adaptirana l. 2004, 2.101 m2 zemljišča, P+1+M, prodamo. Cena: 279.000,00 EUR Na idilični lokacij ob gozdu, v neposredni bližini Ljubljane, v mirnem in urejenem naselju Visoko, v občini Ig, prodamo hišo v skupni izmeri 85 m2 neto tlorisne površine.....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Pobrežje, 279.000 €, 171,00 m2 cca 1630 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

171,6 m2, samostojna, zgrajena l. 1977, adaptirana l. 2024, 224 m2 zemljišča, takoj vseljiva, odlična lokacija, medgeneracijsko bivanje, okna in vhodna vrata prenovljena, ogrevanje na pelete centralno, prodamo. Cena: 279.000,00 EUR MARIBOR-POBREŽJE-Zrkovska cesta 112 Na odlični lokaciji....

 
 
 
  Hiša, NOVO MESTO, 300.000 €
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.kvadrat-nepremicnine.si

163 m², dvojček, zgrajen l. 1970, 477 m² zemljišča, prostorna hiša z vrtom, v mirnem, urejenem naselju, v bližini so šole, vrtec, zelo primerno za mlajše družine, urejena dokumentacija, vseljivo takoj, prodamo. Cena: 300.000,00 EUR Lokacija: v stranski ulici urejenega naselja, z dobro....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Center, 255.000 €, 70,00 m2 cca 3640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

70,9 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 2008, pritličje, prodamo. Cena: 255.000,00 EUR Na odlični lokaciji, v neposredni bližini promenade na Lentu, prodamo 3 sobno stanovanje v novejšem bloku. Blok, v katerem se nahaja stanovanje, je bil zgrajen leta 2008. Stanovanje se nahaja v pritličju,....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 254.000 €, 50,00 m2 cca 5080 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

50,7 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1900, adaptirano l. 2008, 1/1 nad., V centru Kopra prodamo svetlo 2-sobno stanovanje v 1. nadstropju zgodovinske palače, z dodatnim dostopom do podstrešja (27,4 m2) - možnost združitve s stanovanjem. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 254.000,00 EUR....

 
 
 
  Hiša, SEVNICA, 240.000 €, 150,00 m2 cca 1600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

150 m2, samostojna, zgrajena l. 1970, adaptirana l. 2017, 3.818 m2 zemljišča, P+M, Prenovljena zidanica, preurejena v samostojno hišo nad Sevnico, ponuja 150 m2 bivalne površine in 3.818 m2 zemljišča. Adaptirana leta 2017, obsega svetlo dnevno sobo s kaminom, kuhinjo, kopalnico ter....

 
 
 
  Hiša, LOGATEC, 240.000 €, 164,00 m2 cca 1460 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

164 m2, samostojna, zgrajena l. 1800, 2.547 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 240.000,00 EUR EKSKLUZIVNA PRILOŽNOST – IDILIČNA PODEŽELSKA HIŠICA Z RAZGLEDOM NA NARAVO. ZAPLANA, LOGATEC Parcela 2.547m² | Stanovanjska površina 164 m² Predstavljamo vam osupljivo nepremičnino na robu naselja,....

 
 
 
  Stanovanje, JESENICE, 239.000 €, 93,00 m2 cca 2570 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.suvak.com

Štirisobno stanovanje obsega 93 m2 in se nahaja v pritličju nizkega bloka na Plavžu. .

 
 
 
  Poslovni prostor, KORENJAK, 239.000 €, 311,00 m2 cca 770 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

311,5 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 2006, 1.360 m2 zemljišča, Na idilični lokaciji tik ob hrvaški meji se prodaja kmečki turizem s kapaciteto 11 prenočišč in jedilnico za 50 gostov. Primeren je predvsem za ljudi, ki želijo pobegniti stran od mestnega vrveža v mirno hribovito okolje....

 
 
 
  Stanovanje, JESENICE, 239.000 €, 93,00 m2 cca 2570 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

93 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1958, adaptirano l. 2022, P/3 nad., Prodamo delno prenovljeno in vzdrževano štirisobno stanovanje v pritličju nizkega bloka na Cesti Cirila Tavčarja na Jesenicah, prodamo. Cena: 239.000,00 EUR Štirisobno stanovanje obsega 93 m2 in se nahaja v pritličju....

 
 
 
  Hiša, KOŠTABONA, 238.000 €, 103,00 m2 cca 2310 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

103,9 m2, vrstna, zgrajena l. 1800, adaptirana l. 2024, 50 m2 zemljišča, P+1+2, V Koštaboni prodamo popolnoma obnovljeno vrstno hišo z dvemi kmetijskimi parceli, na mirni lokaciji, obdani z naravo. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 238.000,00 EUR V Koštaboni prodamo popolnoma....

 
 
 
  Hiša, SEVNICA, 235.000 €, 160,00 m2 cca 1470 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

160 m2, samostojna, zgrajena l. 1998, 1.042 m2 zemljišča, V idiličnem, zelenem okolju in v neposredni bližini potočka se prodaja manjša, lepo vzdrževana enostanovanjska hiša, ki ponuja prijetno bivanje v stiku z naravo, prodamo. Cena: 235.000,00 EUR Hiša obsega: pritličje: garaža,....

 
 
 
  Hiša, SEVNICA, 230.000 €, 346,00 m2 cca 670 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

346,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1981, adaptirana l. 2010, 923 m2 zemljišča, Zgrajeno s kombinacijo različnih materialov. Industrijski tok posebej - starša sta imela gostinski lokal, prodamo. Cena: 230.000,00 EUR Hiša Sevnica, Blanca Na prodaj je večja hiša v bližini Sevnice, v kraju....

 
 
 
  Stanovanje, NOVO MESTO, 210.000 €, 68,00 m2 cca 3090 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

NOVO MESTO, Kočevarjeva ulica, prodamo 3-sobno stanovanje v pritličju večstanovanjske stavbe, skupne izmere 68,40 m2. Stanovanje obsega: hodnik, kopalnica, spalnica, otroška soba ter večja soba, v kateri je kuhinja, jedilnica in dnevna soba. Stanovanje je svetlo ter ima zahodno in....

 
 
 
  Stanovanje, NOVO MESTO, 210.000 €, 68,00 m2 cca 3090 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

68,4 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1952, adaptirano l. 2020, pritličje, prodamo. Cena: 210.000,00 EUR NOVO MESTO, Kočevarjeva ulica, prodamo 3-sobno stanovanje v pritličju večstanovanjske stavbe, skupne izmere 68,40 m2. Stanovanje obsega: hodnik, kopalnica, spalnica, otroška soba ter večja....

 
 
 
  Hiša, VELENJE, 198.000 €, 163,00 m2 cca 1220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

163,2 m2, samostojna, zgrajena l. 1968, adaptirana l. 2005, 890 m2 zemljišča, K+P+M, hiša velenje, prodamo. Cena: 198.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji lepo vzdrževane stanovanjske hiše v Velenju, ki je bila po podatkih GURS-a zgrajena leta 1968, ter stoji na 890 m2 velikem zemljišču.....

 
 
 
  Hiša, KOSTEL, 195.000 €, 224,00 m2 cca 870 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

224 m2, samostojna, zgrajena l. 1981, 626 m2 zemljišča, Prostorna hiša z dvema ločenima etažama ponuja številne možnosti - bivanje dveh družin, kombinacijo doma in poslovnega prostora ali investicijo. Na sončni parceli 626 m2 stoji 224 m2 velika hiša s pokritim parkiriščem, letno....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 190.000 €, 66,00 m2 cca 2880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

66,2 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1975, pritličje, Stanovanje za menjavo oz prodajo, prodamo. Cena: 190.000,00 EUR Funkcionalno preurejeno 3-sobno pritlično stanovanje je na voljo za menjavo oziroma prodajo, pri čemer se prodaja izvede, ko prodajalec najde primerno nepremičnino bližje....

 
 
 
  Hiša, DOL PRI HRASTNIKU, 188.000 €, 237,00 m2 cca 790 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

237,4 m2, samostojna, zgrajena l. 1955, 1.814 m2 zemljišča, V mirnem in urejenem naselju Dol pri Hrastniku v občini Hrastnik posredujemo pri prodaji prostorne in opremljene družinske hiše skupne velikosti 237,4 m2, v kateri sta dve ločeni stanovanji z lastnima vhodoma. Hiši pripadajo....

 
 
 
  Hiša, IMENJE, 169.000 €, 130,00 m2 cca 1300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

130 m2, samostojna, zgrajena l. 1990, adaptirana l. 2019, 96 m2 zemljišča, P+1, Hiška v Imenju z osupljivim razgledom, prodamo. Cena: 169.000,00 EUR V idilični vasici Imenje v Goriških Brdih je naprodaj manjša hiša z edinstvenim pogledom na vinograde. Hiša je vpisana v register kot....

 
 
 
 
+3%

Spremembe cen iz 140.000 € na 144.000 € z dne 07.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Hiša, BERTOKI, 144.000 €, 72,00 m2 cca 2000 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

06.05.2026 - 140.000 €
07.05.2026 - 144.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

72,2 m2, vrstna, zgrajena l. 1995, 47 m2 zemljišča, P+M, Hiša za obnovo na mirni lokaciji, prodamo. Cena: 144.000,00 EUR Prodamo hišo za obnovo v Bertokih V Bertokih mirni lokaciji na naslovu Cesta med vinogradi se nahaja hiša v dveh etažah, namenjena prenovi. Zgrajena je bila leta....

 
 
 
  Hiša, GORNJI PETROVCI, 139.000 €, 160,00 m2 cca 870 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

160 m2, samostojna, zgrajena l. 1982, adaptirana l. 2001, 2.300 m2 zemljišča, posredujemo pri prodaji samostojne družinske hiše, z možnostjo ureditve v dvostanovanjsko stavbo, v pritličju se nahajajo pomožni prostori, dve sobi, kuhinja in kurilnica (trda goriva, olje), v zgornjem....

 
 
 
  Stanovanje, TRBOVLJE, 135.000 €, 112,00 m2 cca 1210 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

112,7 m2, 3,5-sobno, zgrajeno l. 1893, adaptirano l. 2020, stanovanje v bližini hofra, prodamo. Cena: 135.000,00 EUR Ekskluzivna priložnost – popolnoma prenovljeno 4-sobno stanovanje v Trbovljah Na odlični in lahko dostopni lokaciji v Trbovljah, v neposredni bližini vseh pomembnih....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Pobrežje, 129.000 €, 49,00 m2 cca 2630 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

49,5 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1957, pritličje, Funkcionalno 1 (s) stanovanje na Greenwich-u, prodamo. Cena: 129.000,00 EUR Ponujamo vam priložnost za nakup (1s) stanovanja s funkcionalnim tlorisom na Flukosvi ulici (Greenwich) v mestni četrti Pobrežje v bližini obvoznice. Gre za objekt/stanovanjski....

 
 
 
  Stanovanje, KOSTEL, 125.000 €, 95,00 m2 cca 1320 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

95 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1981, 626 m2 zemljišča, P/M, Posredujemo pri prodaji dveh prostornih stanovanj v naselju Stara vas - Bizeljsko, vsako velikosti cca 95 m2. Le ti se nahajata v hiši na sončni parceli velikosti 626 m2. K stanovanje pripada skupno pokrito parkirišče, letna....

 
 
 
  Hiša, ROGAŠKA SLATINA, 120.000 €, 141,00 m2 cca 850 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

141,4 m2, samostojna, zgrajena l. 1968, Starejša samostojna hiša v okolici Rogaške Slatine na mirni, sončni lokaciji. Obsega pritličje in nadstropje ter je potrebna prenove. Na parceli cca. 4.500 m2 se nahaja tudi pomožni kmetijski objekt. Veliko zasebnosti in prostora za vrt ali....

 
 
 
  Stanovanje, ŽELEZNIKI, 119.000 €, 72,00 m2 cca 1650 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

72,9 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1850, adaptirano l. 2015, pritličje, prodamo. Cena: 119.000,00 EUR V mirnem in zelenem okolju Železnikov prodamo svetlo in prostorno stanovanje s skupno neto površino 72,9 m². Razporeditev trenutno obsega spalnico, dnevno sobo, kuhinjo z jedilnico,....

 
 
 
  Hiša, NOVO MESTO, 105.000 €, 48,00 m2 cca 2190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

NOVO MESTO, Birčna vas, prodamo samostojno stanovanjsko hišo, v velikosti 48,30 m2, zgrajene l. 1967, ter zasnovane v dveh etažah, P+M. Pritličje in mansarda sta povezani z notranjimi stopnicami, mansarda ni izdelana. Ob hiši se nahajata dva dodatna kmetijska objekta, primerna za....

 
 
 
  Zemljišče, ŠETAROVA, 88.000 €, 138,00 m2 cca 640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

138 m2, kmetija, 950 m2 zemljišča, K+P, prodamo. Cena: 88.000,00 EUR Pozdravljeni, z veseljem vam predstavljam staromeščansko hišo tipa kmetija, ki se nahaja v kraju Lenart. KJE: Šetarova cca 3 km do mesta Lenart ob vsej potrebni infrastrukturi in cca 1,5km do uvoza na avtocesto OBJEKTIVNI....

 
 
 
  Hiša, ARDRO POD VELIKIM TRNOM, 80.000 €, 74,00 m2 cca 1080 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

74,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1990, 2.801 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 80.000,00 EUR Idilična zidanica s čudovitim razgledom pri Krškem - Ardro pod Velikim Trnom. Iščete mir, naravo in domačo zavetje? Ta edinstvena zidanica, skrita v mirnem okolju z veličastnim razgledom na okolico,....

 
 
 
  Zemljišče, GOTOVLJE, 80.000 €, 637,00 m2 cca 130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

637 m2, zazidljiva, Center nepremičnin | Dom kupujete s srcem, mi bomo vaš razum, prodamo. Cena: 80.000,00 EUR PLEVNA. Ko imaš raje jelene kot sosedove kosilnice. Dobrodošli v kotiček sveta, kjer jutra dišijo po smrekovem gozdu, ne po prometu. Tu, na robu Gotovelj, vas čaka parcela....

 
 
 
  Stanovanje, ŠOŠTANJ, 77.500 €, 62,00 m2 cca 1250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

62,9 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1927, adaptirano l. 2002, pritličje, prodamo. Cena: 77.500,00 EUR Pritlično stanovanje v centru Šoštanja v bližini Vtrca (100m). Novemu kupcu je na voljo stanovanje ki obsega predprostor, večji prostor s kuhinjo, jedilnico in hkrati dnevno sobo, spalnico,....

 
 
 
  Hiša, ZGORNJA POHANCA, 75.000 €, 107,00 m2 cca 700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

107,3 m2, samostojna, zgrajena l. 1966, 3.706 m2 zemljišča, K+P, prodamo. Cena: 75.000,00 EUR Prodamo stanovanjsko hišo s pripadajočim kmetijskim zemljiščem v vasi Zgornja Pohanca, manjšem podeželskem naselju v Občini Brežice. Stanovanjska hiša s teraso in balkonom meri skupaj 107,3....

 
 
 
  Hiša, ŠMARJE PRI JELŠAH, 65.000 €, 36,00 m2 cca 1810 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

36 m2, samostojna, zgrajena l. 1870, adaptirana l. 1987, 1.704 m2 zemljišča, pritličje, prodamo. Cena: 65.000,00 EUR Lep vikend-hiša v naravi blizu Šentjurja - v kraju Bodrež z veliko parcelo naprodaj. Ponujamo vam priložnost nakupa lepega vikenda v mirnem kraju Bodrež, le nekaj minut....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 43-78 (od skupaj 78)

<< <1 2> >>