• GoHome Professional
nepremičnine do 1200000 eur zadnjih 7 dni Zadnjih - GoHome kupujem, prodajam, iščem : poišči na gohome
  • nepremičnine do 1200000 eur zadnjih 7 dni Zadnjih - GoHome kupujem, prodajam, iščem : poišči na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine do 1200000 eur zadnjih 7 dni Zadnjih 14 dni

  • Za iskalni niz "nepremičnine do 1200000 eur zadnjih 7 dni zadnjih 14 dni" je bilo najdenih 185 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 2.027 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 110 m2
    • do 140 m2
    • 140 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 140 m2
    • 160 m2
  •  Po ceni
    • 1100000 eur (malo cenejši)
    • 1200000 eur (malo dražje)
    • do 1900 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 832 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, ŽALEC, 75.600 €, 392,00 m2 cca 190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

392 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 75.600,00 EUR Zazidljiva parcela v Žalcu. Posredujemo pri prodaji zazidljivega zemljišča v Žalcu v bližini trgovine Hofer. Cena je 62.500 + DDV. Če iščete zemljišče za investicijo je to priložnost za vas! Zemljišče v izmeri 392 m2 je zazidljivo.....

 
 
 
  Hiša, ZGORNJA POHANCA, 75.000 €, 107,00 m2 cca 700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

107,3 m2, samostojna, zgrajena l. 1966, 3.706 m2 zemljišča, K+P, prodamo. Cena: 75.000,00 EUR Prodamo stanovanjsko hišo s pripadajočim kmetijskim zemljiščem v vasi Zgornja Pohanca, manjšem podeželskem naselju v Občini Brežice. Stanovanjska hiša s teraso in balkonom meri skupaj 107,3....

 
 
 
  Zemljišče, BRUNŠVIK, 72.000 €, 1085,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

1.085 m2, zazidljiva, gradbeno dovoljenje, plačan komunalni prispevek, izdelan PZI projekt, prodamo. Cena: 72.000,00 EUR PRODAMO ravno parcelo z GRADBENIM DOVOLJENJEM in PZI projektom, na sončni legi Odlična priložnost za nakup popolnoma ravne parcele z že izdelanim projektom za gradnjo....

 
 
 
  Hiša, MAJŠPERK, 72.000 €, 98,00 m2 cca 740 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

98,4 m2, samostojna, zgrajena l. 1990, 3.704 m2 zemljišča, P+1+M, Na mirni, sončni lokaciji v naselju Planjsko (Majšperk) se prodaja opremljena samostojna hiša s čudovitim razgledom na dolino in prostorno parcelo v izmeri 3.704 m2. Objekt obsega garažo z vinsko kletjo, bivalni prostor....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tezno, 69.800 €, 22,00 m2 cca 3170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.05.2026.,

www.indomio.si

22,9 m2, garsonjera, zgrajena l. 1959, adaptirana l. 2022, 1/3 nad., Prodamo svetlo, urejeno in v celoti opremljeno garsonjero v 1. nadstropju na Keleminovi ulici 2 v Mariboru. Obstoječa oprema ki je prikazana na fotografijah je vključena v ceno. V bližini trgovine, šole, vrtci, gozdovi....

 
 
 
  Hiša, ŠMARJE PRI JELŠAH, 65.000 €, 36,00 m2 cca 1810 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

36 m2, samostojna, zgrajena l. 1870, adaptirana l. 1987, 1.704 m2 zemljišča, pritličje, prodamo. Cena: 65.000,00 EUR Lep vikend-hiša v naravi blizu Šentjurja - v kraju Bodrež z veliko parcelo naprodaj. Ponujamo vam priložnost nakupa lepega vikenda v mirnem kraju Bodrež, le nekaj minut....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 62.000 €, 16,00 m2 cca 3880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

16,7 m2, garsonjera, zgrajena l. 1959, 1/1 nad., top lokacija, bližina infrastrukture, bližina narave, tržno izjemno zanimivo, prodamo. Cena: 62.000,00 EUR GARSONJERA MARIBOR, TABOR: Prodamo garsonjero na eni boljših lokacij Maribora - na Taboru. VIDEO PREDSTAVITEV: https://youtu.be/g-0qy_UIuYs....

 
 
 
  Zemljišče, RIBNICA NA POHORJU, 45.200 €, 13211,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

13.211 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, na mirni lokaciji v objemu pohorja je na voljo sklop medsebojno povezanih parcel, ki ponuja številne možnosti uporabe. kombinacija stavbnega, kmetijskega in gozdnega zemljišča je primerna za bivanje v naravi, samooskrbo, vikend projekt, turistično....

 
 
 
  Hiša, ŠMARJE PRI JELŠAH, 43.000 €, 57,00 m2 cca 750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

57,6 m2, zidanica, zgrajena l. 1930, 3.458 m2 zemljišča, Zidanica z vinogradom, prodamo. Cena: 43.000,00 EUR Prodaja se idilična zidanica s posestvom in vinogradom v bližini Term Olimia Iščete kotiček za oddih v naravi, kjer se prepletata mir in možnost lastne samooskrbe, hkrati pa....

 
 
 
  Zemljišče, KAMNICA, 42.000 €, 20831,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

20.831 m2, kmetijsko zemljišče, gozd, Travnik in gozd na razgledni legi pri Kamnici, prodamo. Cena: 42.000,00 EUR Dober kilometer iz centra Kamnice prodamo kmetijsko zemljišče. Zemljišče v naravi predstavlja pretežno gozd in delno travnik. Do parcel vodi javna vzdrževana makadamska....

 
 
 
  Zemljišče, SELNICA OB DRAVI, 32.000 €, 628,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

628 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 32.000,00 EUR Janževa Gora 76, Selnica ob Dravi: Prodamo zazidalno zemljišče v velikosti 628 m2, ki je po namembnosti zavedeno kot stanovanjska površina. Glavni prednosti sta neposredna bližina Selnice ob Dravi s vso pripadajočo infrastrukturo (za....

 
 
 
  Zemljišče, KOZJE, 30.000 €, 7751,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

7.751 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 30.000,00 EUR Prodaja nezazidljivega zemljišča v mirnem naselju Buče, Savinjska V osrčju slikovite pokrajine vam ponujamo izjemno priložnost za nakup nezazidljivega zemljišča. Parcela se nahaja v idiličnem naselju Buče, ki slovi po svoji....

 
 
 
  Zemljišče, DESTRNIK, 28.000 €, 501,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

501 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 28.000,00 EUR PRODAMO kmetijsko zemljišče: lokacija Destrnik (k. o. 363) Mikrolokacija: ob objektu na naslovu Destrnik 23a Google Maps: https://maps.app.goo.gl/7QEDfFrhjQx9AHZk8 Namembnost: kmetijsko zemljišče Skupna velikost zemljišča:....

 
 
 
  Zemljišče, MALI LIPOVEC, 25.000 €, 870,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

870 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 25.000,00 EUR Parcela za gradnjo zidanice. Mirna, prijetna in svetla lokacija. Možen priklop na vodovod, elektriko in optično omrežje. Dostop po javni poti. Lega jugo vzhod. .

 
 
 
  Zemljišče, MIRNA PEČ, 11.000 €, 2697,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

2.697 m2, kmetijsko zemljišče, gozd, bližina naselja Čemše, s čebelnjakom, ob asfaltni cesti, prodamo. Cena: 11.000,00 EUR V občini Mirna peč prodajamo gozd, ki se nahaja ob asfaltni cesti, v bližini naselja Grivec. Na parcelo je narejena dovozna pot z rampo. Za lesen čebelnjak, ki....

 
 
 
  Zemljišče, HOTEMEŽ, 10.000 €, 2192,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

2.192 m2, posest, Na prodaj sta dve gozdni zemljišči v Hotemežu, občina Radeče, skupne površine 5.755 m2, po ceni 10.000 EUR. Zemljišči imata rastiščni koeficient 11, kar omogoča odlično rast mešanega gozda. Večje zemljišče vključuje 6 % stavbnega zemljišča (213,78 m2) za vikend ali....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Dravlje, 9.900 €, 300,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

300 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 33,00 EUR/m2 Ljubljana - Šiška, Stegne, kmetijsko zemljišče v izmeri 300 m2, ob občinski parceli, sončna lega, urejena parcela in dostop, primerno za vrtiček, ZK urejeno, prodamo. Brez provizije za kupca, strošek posredovanja plača prodajalec.....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 169-185 (od skupaj 185)

<< <1 2 3 4 5> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!