• GoHome Professional
nepremičnine do 125 eur/m2 8210 m2 - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • nepremičnine do 125 eur/m2 8210 m2 - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine do 125 eur/m2 8210 m2

  • Za iskalni niz "nepremičnine do 125 eur/m2 8210 m2" je bilo najdenih 52 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 27 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 7800 m2 (malo manjši)
    • 8620 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 118 eur/m2 (malo cenejši)
    • 131 eur/m2 (malo dražje)
    • do 843 eur
    • padla cena
    • cena zrasla
  •  Po lastnostih
    • urejeno
    • igrišče
  • Slike

Preiskali smo 6 836 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, MARIBOR, 120.000 €, 7470,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.08.2024.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Obe parceli sta ob asfaltnih cestah, električni priključek deluje, zemljišče ima svoj vodnjak. Zemljišče je primerno za izgradnjo naselja vrstnih hiš. Vse ostale informacije na tel.: 068 182 125 ali po e-pošti na andrej.fric@kbf.si .

 
 
 
  Zemljišče, PROSEČKA VAS, 14.000 €, 8951,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.09.2025.,

www.indomio.si

8.951 m2, nezazidljiva, prodamo. Cena: 9.800,00 EUR Na enem od bolj položnih gričev Krajinskega parka Goričko, v razpršeni vasici, cca 3 km iz Mačkovc, 15 km iz Puconc, enostavno dostopno iz občinske ceste, prodamo večjo posest, skupne površine 8.951 m2, sestavljeno pretežno iz njiv,....

 
 
 
  Zemljišče, SEŽANA, 790.000 €, 8972,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.08.2025.,

www.indomio.si

8.972 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, 8.972 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, sežana - lokev: 7 zazidljivih parcel za dvostanovanjske hiše (p4-p14) v novi soseski - sprejet oppn, cena: cca. 90 EUR na m2, prodamo. Cena: 790.000,00 EUR, prodamo. Cena: 790.000,00 EUR SEŽANA – LOKEV:....

 
 
 
  Zemljišče, VANGANEL, 365.000 €, 8983,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.10.2025.,

www.indomio.si

8.983 m2, nezazidljiva, VANGANEL-KOPER; na lepi lokaciji, v dolini Vanganela prodamo posest kmetijskih parcel v skupni izmeri 8983 m2. J lega. V naravi je travnik, del gozdička (ki nudi senco), ter urejena tenis igrišča, prodamo. Cena: 365.000,00 EUR VANGANEL–KOPER; na lepi lokaciji,....

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 656.197 €, 8989,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.10.2025.,

www.indomio.si

8.989 m2, za investicijo, prodamo. Cena: 73,00 EUR/m2 Prodamo stavbno zemljišče v izmeri 8989 m2, ki je po namenski rabi opredeljeno kot: C-območje centralnih dejavnosti. Podrobni OPPN še ni bil sprejet. Lokacija: Zemljišče se nahaja na strateški legi poslovni industrijskih con Novega....

 
 
 
  Zemljišče, SLOVENSKA BISTRICA, 419.000 €, 8991,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.04.2026.,

www.indomio.si

8.991 m2, za investicijo, -bližina avtocestnega uvoza in izvoza-lokacija med mesti Slovenska Bistrica in Maribor-bližina smučišč, term, kolesarskih poti-bližina potrebne infrastrukture, prodamo. Cena: 419.000,00 EUR Prodaja zemljišča za investicijo – Zgornja Polskava, Slovenska Bistrica....

 
 
 
  Zemljišče, SENADOLE, 9.900 €, 9000,00 m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

21.05.2025. - 9.900 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.05.2025.,

www.indomio.si

9.000 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 1,10 EUR/m2 Na območju vasi Senadole se prodajajo naslednje kmetijske parcele in gozdovi: 2443-52/8 (Parcela) 2443-308 (Parcela) 3443-322 (Parcela) 2443-325 (Parcela) 2443-327/2 (Parcela) 2443-344 (Parcela) 2443-450 (Parcela) 2443-483/39....

 
 
 
  Zemljišče, LUKOVICA, 981.000 €, 9000,00 m2 cca 110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.11.2025.,

www.indomio.si

9.000 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Investitorji pozor. Odlična priložnost za vas, prodamo. Cena: 109,00 EUR/m2 Parcela je primerna za investitorje, saj se prodaja v celoti. Na odlični lokaciji v neposredni bližini centra Lukovice je na voljo sončna parcela v rahlem nagibu. Lokacija....

 
 
 
  Zemljišče, BRESTOVICA PRI KOMNU, 9.000 €, 9000,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.01.2026.,

www.indomio.si

9.000 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 9.000,00 EUR prodamo parcelocca 9000 m2 z blagim padcem proti jugu primerno za gojenje oljk ali sivke. Trenutno v naravi predstavlja mešani gozd. .

 
 
 
  Zemljišče, DIVAČA, 22.800 €, 7396,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.04.2026.,

www.indomio.si

7.396 m2, kmetijsko zemljišče, naprodaj njive v famljah - obdelovalna zemlja z dobro boniteto, prodamo. Cena: 22.800,00 EUR Naprodaj več kmetijskih zemljišč – njiv na območju Famelj, v skupni velikosti 7.396 m². · obdelovalna zemljišča (njive) · boniteta: 46–63 · Cena: 22.800 € (za....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 43-52 (od skupaj 52)

<< <1 2> >>