• GoHome Professional
nepremičnine do 1300000 eur Zadnjih 14 dni - GoHome iskalnik za nepremičnine Slovenija
  • nepremičnine do 1300000 eur Zadnjih 14 dni - GoHome iskalnik za nepremičnine Slovenija
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine do 1300000 eur Zadnjih 14 dni

  • Za iskalni niz "nepremičnine do 1300000 eur zadnjih 14 dni" je bilo najdenih 379 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 2.110 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 120 m2
    • do 150 m2
    • 150 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 150 m2
    • 180 m2
  •  Po ceni
    • 1200000 eur (malo cenejši)
    • 1300000 eur (malo dražje)
    • do 1700 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 865 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, DOLENJSKE TOPLICE, 79.000 €, 85,00 m2 cca 930 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.05.2026.,

www.salomon.si

v hiši, z enako veliko podstreho - možno preurediti v mansardo, 20 m do zdravilišča, potrebna adaptacija, vsi priključki Prodajalcu povejte da ste oglas videli na salomon.si. Prodajalec.

 
 
 
  Zemljišče, GALICIJA, 78.000 €, 2348,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.05.2026.,

www.indomio.si

2.348 m2, nezazidljiva, V naselju Galicija prodamo posest s stavbo- stanovanje in kmetijskim zemljiščem, prodamo. Cena: 78.000,00 EUR V naselju Galicija prodamo zemljišče na katerem stoji stavba-vikend s hišno številko in vso infrastrukturo (voda, elektrika, čistilna naprava). Zemljišče....

 
 
 
  Stanovanje, ŠOŠTANJ, 77.500 €, 62,00 m2 cca 1250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

62,9 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1927, adaptirano l. 2002, pritličje, prodamo. Cena: 77.500,00 EUR Pritlično stanovanje v centru Šoštanja v bližini Vtrca (100m). Novemu kupcu je na voljo stanovanje ki obsega predprostor, večji prostor s kuhinjo, jedilnico in hkrati dnevno sobo, spalnico,....

 
 
 
  Zemljišče, ŽALEC, 75.600 €, 392,00 m2 cca 190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.05.2026.,

www.indomio.si

392 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 75.600,00 EUR Zazidljiva parcela v Žalcu. Posredujemo pri prodaji zazidljivega zemljišča v Žalcu v bližini trgovine Hofer. Cena je 62.500 + DDV. Če iščete zemljišče za investicijo je to priložnost za vas! Zemljišče v izmeri 392 m2 je zazidljivo.....

 
 
 
  Stanovanje, BREŽICE, 75.000 €, 24,20 m2 cca 3100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.novdom.si

V Brežicah je naprodaj pritlično 1 sobno stanovanje , ki se nahaja na izjemno atraktivni lokaciji z vso potrebno infrastrukturo na dosegu roke. .

 
 
 
  Zemljišče, DOBRNA, 75.000 €, 7000,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.salomon.si

KLANC , 7.000 m2, posest, od tega stavbno zemljišče v izmeri 2.500 m2 in kmetijsko zemljišče v izmeri 4.500 m2, prodamo. Cena: 75.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji posestva v naselju Klanc v Občini Dobrna , ki predstavlja delno stavbno zemljišče v okvirni velikosti 2.500 m2 in delno....

 
 
 
  Zemljišče, PESNICA, 75.000 €, 128,00 m2 cca 590 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

128 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 75.000,00 EUR Za vse ljubitelje narave, miru in razgledov ponujamo nepremičnino na izjemni lokaciji v Pernici pri Mariboru Posest obsega 4.403 m² zemljišč, ki nudijo veliko zasebnosti, odprt prostor ter čudovite razglede na okoliške griče. Na zemljišču....

 
 
 
  Hiša, ZGORNJA POHANCA, 75.000 €, 107,00 m2 cca 700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

107,3 m2, samostojna, zgrajena l. 1966, 3.706 m2 zemljišča, K+P, prodamo. Cena: 75.000,00 EUR Prodamo stanovanjsko hišo s pripadajočim kmetijskim zemljiščem v vasi Zgornja Pohanca, manjšem podeželskem naselju v Občini Brežice. Stanovanjska hiša s teraso in balkonom meri skupaj 107,3....

 
 
 
  Hiša, MAJŠPERK, 72.000 €, 98,00 m2 cca 740 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

98,4 m2, samostojna, zgrajena l. 1990, 3.704 m2 zemljišča, P+1+M, Na mirni, sončni lokaciji v naselju Planjsko (Majšperk) se prodaja opremljena samostojna hiša s čudovitim razgledom na dolino in prostorno parcelo v izmeri 3.704 m2. Objekt obsega garažo z vinsko kletjo, bivalni prostor....

 
 
 
  Stanovanje, ORMOŽ, 69.900 €, 40,00 m2 cca 1750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

40,3 m2, 1,5-sobno, zgrajeno l. 1963, adaptirano l. 2012, 2/4 nad., prodamo. Cena: cca 69.900,00 EUR Si želite bivanja, kjer je mestni utrip na dosegu roke, vaš dom pa ostaja toplo in mirno zatočišče? Ponujamo vam prijetno, svetlo in vzdrževano 1,5-sobno stanovanje neto tlorisne površine....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tezno, 69.800 €, 22,00 m2 cca 3170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.05.2026.,

www.indomio.si

22,9 m2, garsonjera, zgrajena l. 1959, adaptirana l. 2022, 1/3 nad., Prodamo svetlo, urejeno in v celoti opremljeno garsonjero v 1. nadstropju na Keleminovi ulici 2 v Mariboru. Obstoječa oprema ki je prikazana na fotografijah je vključena v ceno. V bližini trgovine, šole, vrtci, gozdovi....

 
 
 
  Hiša, ŠMARJE PRI JELŠAH, 65.000 €, 36,00 m2 cca 1810 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

36 m2, samostojna, zgrajena l. 1870, adaptirana l. 1987, 1.704 m2 zemljišča, pritličje, prodamo. Cena: 65.000,00 EUR Lep vikend-hiša v naravi blizu Šentjurja - v kraju Bodrež z veliko parcelo naprodaj. Ponujamo vam priložnost nakupa lepega vikenda v mirnem kraju Bodrež, le nekaj minut....

 
 
 
  Zemljišče, GABRSKA GORA, 64.000 €, 4679,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

4.679 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Ob asfaltni cesti, na lepi sončni legi, v naravi med vinogradi, prodamo zazidljivo parcelo (750 m2) za stanovanjsko gradnjo. Na južnem delu parcele, na robu, ko se manjši naklon parcele prevesi v večjega je bil leta 2015 postavljen izjemno....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 62.000 €, 16,00 m2 cca 3880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

16,7 m2, garsonjera, zgrajena l. 1959, 1/1 nad., top lokacija, bližina infrastrukture, bližina narave, tržno izjemno zanimivo, prodamo. Cena: 62.000,00 EUR GARSONJERA MARIBOR, TABOR: Prodamo garsonjero na eni boljših lokacij Maribora - na Taboru. VIDEO PREDSTAVITEV: https://youtu.be/g-0qy_UIuYs....

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 55.600 €, 12951,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

12.951 m2, za investicijo, izjemna priložnost za naložboprodamo 42 % površine parcel oziroma solastninskih deležev na parcelah v izmeri 12.951 m2 od česar je 11430 m2 gozda na klifu pod bolnico izola (neuporabno) in 1521 m2 nepozidanega stavbnega zemljišča - pup bolnica izolaveč informacij,....

 
 
 
  Stanovanje, RADEČE, 55.000 €, 71,00 m2 cca 780 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

71,6 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1935, adaptirano l. 2010, 303 m2 zemljišča, 2/2 nad., V centru Radeč je v poslovno stanovanjskem objektu na voljo za nakup 3 sobno stanovanje v 4 podaljšani gradbeni fazi. Stanovanje je praktično skoraj dokončano, popolnoma obnovljeno, prodamo. Cena:....

 
 
 
  Zemljišče, RAZDRTO, 78.000 €, 960,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.salomon.si

.

 
 
 
  Zemljišče, ORMOŽ, 49.000 €, 1089,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

1.089 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 49.000,00 EUR Naprodaj zazidljivo zemljišče – 1.089 m² Mihovci pri Veliki Nedelji, Občina Ormož Na prodaj je zazidljivo zemljišče v skupni izmeri 1.089 m², ki se nahaja na sončni in mirni lokaciji v naselju Mihovci pri Veliki Nedelji, ob glavni....

 
 
 
  Zemljišče, ORMOŽ, 49.000 €, 1081,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

1.081 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 49.000,00 EUR Naprodaj zazidljivo zemljišče – 1.081 m² Mihovci pri Veliki Nedelji, Občina Ormož Na prodaj je zazidljivo zemljišče v skupni izmeri 1.081 m², ki se nahaja na sončni in mirni lokaciji v naselju Mihovci pri Veliki Nedelji, ob glavni....

 
 
 
  Zemljišče, RIBNICA NA POHORJU, 45.200 €, 13211,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

13.211 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, na mirni lokaciji v objemu pohorja je na voljo sklop medsebojno povezanih parcel, ki ponuja številne možnosti uporabe. kombinacija stavbnega, kmetijskega in gozdnega zemljišča je primerna za bivanje v naravi, samooskrbo, vikend projekt, turistično....

 
 
 
  Hiša, ŠMARJE PRI JELŠAH, 43.000 €, 57,00 m2 cca 750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

57,6 m2, zidanica, zgrajena l. 1930, 3.458 m2 zemljišča, Zidanica z vinogradom, prodamo. Cena: 43.000,00 EUR Prodaja se idilična zidanica s posestvom in vinogradom v bližini Term Olimia Iščete kotiček za oddih v naravi, kjer se prepletata mir in možnost lastne samooskrbe, hkrati pa....

 
 
 
  Zemljišče, KAMNICA, 42.000 €, 20831,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

20.831 m2, kmetijsko zemljišče, gozd, Travnik in gozd na razgledni legi pri Kamnici, prodamo. Cena: 42.000,00 EUR Dober kilometer iz centra Kamnice prodamo kmetijsko zemljišče. Zemljišče v naravi predstavlja pretežno gozd in delno travnik. Do parcel vodi javna vzdrževana makadamska....

 
 
 
  Zemljišče, ZAMARKOVA, 41.250 €, 750,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

750 m2, zazidljiva, Posredujemo pri prodaji stavbnega zemljišča, velikosti 750 m2 v Zamarkovi pri Lenartu ravno, sončno in dostopno. Idealno za gradnjo enodružinske hiše, na mirni lokaciji in samo 3 km od Lenarta. Elektrika in voda na parceli. Ne zamudite priložnosti, prodamo. Cena:....

 
 
 
  Zemljišče, LUKOVICA, 38.000 €, 15037,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

15.037 m2, kmetijsko zemljišče, Kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 38.000,00 EUR PRODAJA ZEMLJIŠČA ČEŠNJICE V mirnem in sončnem okolju Češnjic posredujemo pri prodaji zemljišča, ki po podatkih GURS-a skupaj meri 15.037 m². Po namenski rabi je zemljišče opredeljeno kot kmetijsko zemljišče....

 
 
 
  Zemljišče, KOČEVJE, 34.000 €, 84,00 m2 cca 410 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

84 m2, zazidljiva, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, center Kočevja, zemljišče 84 m2, Pritličje lahko poslovni prostori, prvo nadstropje in mansarda pa sta lahko namenjena za stanovanje, strogi center Kočevja, vsa infrastruktura v okviru 10 minut hoje, prodamo. Cena: cca 34.000,00....

 
 
 
  Zemljišče, IDRIJA, 33.000 €, 1395,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.salomon.si

IDRIJA, ČOPIČEVA ULICA , 1.395 m2, zazidljiva, delno zazidljiva (1.186 m2) - površine razpršene gradnje in delno gozdno zemljišče (209 m2), nagnjen teren, izveden izkop in utrjeno zemljišče, komunalni priključki ob parceli (voda, elektrika, telekomunikacije, kanalizacija in telekomunikacije),....

 
 
 
  Zemljišče, PLETOVARJE, 33.000 €, 9093,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

9.093 m2, zazidljiva, Na mirni lokaciji v naselju Pletovarje prodamo zemljišče v skupni izmeri 9.093 m2, umeščeno v prijetno podeželsko okolje vinogradov, gozdov in razpršene poselitve. Po veljavnih prostorskih aktih je zemljišče opredeljeno kot stavbno zemljišče - druge urejene zelene....

 
 
 
  Zemljišče, SELNICA OB DRAVI, 32.000 €, 628,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

628 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 32.000,00 EUR Janževa Gora 76, Selnica ob Dravi: Prodamo zazidalno zemljišče v velikosti 628 m2, ki je po namembnosti zavedeno kot stanovanjska površina. Glavni prednosti sta neposredna bližina Selnice ob Dravi s vso pripadajočo infrastrukturo (za....

 
 
 
  Garaža, KOSEZE, 31.000 €, 11,00 m2 cca 2820 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

11,8 m2, garaža, zgrajena l. 1967, prodamo. Cena: 31.000,00 EUR ŠIŠKA, Rašiška ulica, 11,8 m2, garaža v triplexu se nahaja v zgornji etaži garažne stavbe. Pogoj lastnika za sklenitev posla: Kupec plača davek na promet nepremičnin v višini 2 % prodajne cene in ne plača agencijske provizije.....

 
 
 
  Zemljišče, KOZJE, 30.000 €, 7751,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

7.751 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 30.000,00 EUR Prodaja nezazidljivega zemljišča v mirnem naselju Buče, Savinjska V osrčju slikovite pokrajine vam ponujamo izjemno priložnost za nakup nezazidljivega zemljišča. Parcela se nahaja v idiličnem naselju Buče, ki slovi po svoji....

 
 
 
  Zemljišče, DESTRNIK, 28.000 €, 501,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

501 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 28.000,00 EUR PRODAMO kmetijsko zemljišče: lokacija Destrnik (k. o. 363) Mikrolokacija: ob objektu na naslovu Destrnik 23a Google Maps: https://maps.app.goo.gl/7QEDfFrhjQx9AHZk8 Namembnost: kmetijsko zemljišče Skupna velikost zemljišča:....

 
 
 
  Zemljišče, MALI LIPOVEC, 25.000 €, 870,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

870 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 25.000,00 EUR Parcela za gradnjo zidanice. Mirna, prijetna in svetla lokacija. Možen priklop na vodovod, elektriko in optično omrežje. Dostop po javni poti. Lega jugo vzhod. .

 
 
 
  Zemljišče, RAČE, 25.000 €, 507,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

507 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Prodaja ravnega in sončnega zemljišča v RačahPosredujemo pri prodaji ravnega in sončnega zemljišča v skupni izmeri 507 m2, ki se nahaja na odlični in lahko dostopni lokaciji ob objektu na naslovu Ptujska cesta 42a, 2327 Rače. Parcela obsega 320....

 
 
 
  Zemljišče, VOLČJI GRAD, 23.690 €, 13448,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

13.448 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 23.690,00 EUR Kmetijska zemljišča Volčji Grad Prodaja se več kmetijskih zemljišč, ki se nahajajo na Krasu v bližini slikovitega naselja Volčji Grad v neposredni bližini Komna. Te parcele so izjemna priložnost za tiste, ki iščejo mirno....

 
 
 
  Zemljišče, KRŠKA VAS, 45.000 €, 1200,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.salomon.si

.

 
 
 
  Hiša, MALO UBELJSKO, 15.000 €, 71,00 m2 cca 210 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

71,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1888, adaptirana l. 1974, 150 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 15.000,00 EUR V vasi Malo Ubeljsko je na voljo pomožni objekt, ki služi trenutno kot shramba v velikosti 71,80 m2 na parceli velikosti po novih izmerah 150m2. Objekta s sivimi vrati na sliki,....

 
 
 
  Zemljišče, VELIČANE, 15.000 €, 6383,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

6.383 m2, kmetijsko zemljišče, V Veličanah prodamo kmetijsko in gozdno zemljišče v skupni izmeri cca 6.383 m2. Dve parceli z nasadom cca. 50 orehov, tretja gozd z bukvami. Urejen dostop z občinske ceste in dovoz na parcelo. Mirna lokacija, primerno za samooskrbo ali investicijo. Cena:....

 
 
 
  Garaža, AJDOVŠČINA, 15.000 €, 13,00 m2 cca 1150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

13 m2, parkirno mesto, zgrajeno l. 1969, 7/10 nad., prodamo. Cena: 15.000,00 EUR V sklopu garažne hiše na Ambroževem trgu prodamo urejeno garažo z urejeno notranjostjo in nameščeno mrežo proti golobom. Podrobnosti dvokrilna vrata širine 2m dolžina 5m višina 2m zaprte stranice s nameščenimi....

 
 
 
  Zemljišče, MIRNA PEČ, 11.000 €, 2697,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

2.697 m2, kmetijsko zemljišče, gozd, bližina naselja Čemše, s čebelnjakom, ob asfaltni cesti, prodamo. Cena: 11.000,00 EUR V občini Mirna peč prodajamo gozd, ki se nahaja ob asfaltni cesti, v bližini naselja Grivec. Na parcelo je narejena dovozna pot z rampo. Za lesen čebelnjak, ki....

 
 
 
  Zemljišče, HOTEMEŽ, 10.000 €, 2192,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

2.192 m2, posest, Na prodaj sta dve gozdni zemljišči v Hotemežu, občina Radeče, skupne površine 5.755 m2, po ceni 10.000 EUR. Zemljišči imata rastiščni koeficient 11, kar omogoča odlično rast mešanega gozda. Večje zemljišče vključuje 6 % stavbnega zemljišča (213,78 m2) za vikend ali....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Dravlje, 9.900 €, 300,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

300 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 33,00 EUR/m2 Ljubljana - Šiška, Stegne, kmetijsko zemljišče v izmeri 300 m2, ob občinski parceli, sončna lega, urejena parcela in dostop, primerno za vrtiček, ZK urejeno, prodamo. Brez provizije za kupca, strošek posredovanja plača prodajalec.....

 
 
 
  Zemljišče, MAČKOVEC PRI ŠKOCJANU, 5.000 €, 1014,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

1.014 m2, kmetijsko zemljišče, druga kmetijska zemljišča, prodamo. Cena: 5.000,00 EUR Prodamo zemljišče v izmeri 1.014 m2 po ceni 5.000,00 EUR. Kupec poleg kupnine poravna stroške vpisa lastninske pravice na svoje ime in plača davek na promet nepremičnin v višini 2% od prodajne cene.....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr
Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 337-378 (od skupaj 379)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>