• GoHome Professional
nepremičnine do 1300000 eur opremljeno stanovanje - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremičnine do 1300000 eur opremljeno stanovanje - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine do 1300000 eur opremljeno stanovanje

  • Za iskalni niz "nepremičnine do 1300000 eur opremljeno stanovanje" je bilo najdenih 19 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 3.037 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 90 m2
    • 100 m2
  •  Po ceni
    • 1200000 eur (malo cenejši)
    • 1300000 eur (malo dražje)
    • do 2800 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, ŠMARJEŠKE TOPLICE, 1.100.000 €, 660,00 m2 cca 1670 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.10.2023.,

www.indomio.si

660,3 m2, samostojna, zgrajena l. 2002, 2.619 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 1.100.000,00 EUR ŠMARJEŠKE TOPLICE, Družinska vas, v urejenem naselju prodamo stanovanjsko in poslovno stanovanjsko stavbo zgrajene na zemljišču, ki tvori več parcel v skupni izmeri 2.619 m2. Na zemljiščih....

 
 
 
  Hiša, BREZOVICA PRI GRADINU, 780.000 €, 270,00 m2 cca 2890 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.01.2026.,

www.indomio.si

270 m2, samostojna, zgrajena l. 1992, adaptirana l. 2023, 1.144 m2 zemljišča, podeželje slovenske istre - stanovanjsko nastanitveni objekt, prodamo. Cena: 780.000,00 EUR STANOVANJSKO – NASTANITVENI OBJEKT, se nahaja na podeželju, v osrčju slovenske Istre, v vasi Brezovica pri Gradinu,....

 
 
 
 
-5%

Spremembe cen iz 559.000 € na 529.000 € z dne 05.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, LOKOVINA, 529.000 €, 240,00 m2 cca 2200 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

16.03.2026 - 559.000 €
05.05.2026 - 529.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.03.2026.,

www.indomio.si

240 m2, samostojna, zgrajena l. 1995, adaptirana l. 2023, 6.600 m2 zemljišča, P+1+M, Posredujem pri prodaji parcele 6.509 m2 na kateri stoji stanovanjska hiša kvadrature 240 m2, stara stanovanjska stavba in gospodarski objekt kvadrature 54 m2 na Dobrni. Stanovanjska hiša obsega tri....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremičnine do 1300000 eur opremljeno stanovanje'
510.000 €
449.000 €
449.000 €
  Hiša, LOKOVINA, 529.000 €, 240,00 m2 cca 2200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

240 m2, samostojna, zgrajena l. 1995, adaptirana l. 2023, 6.600 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 529.000,00 EUR Dobrna-Lokovina Na izjemni lokaciji, skoraj v samem centru Dobrne, ki je zelo znano slovensko zdravilišče se prodaja prostorna tristanovanjska hiša, ki se nahaja v bližini čudovitega....

 
 
 
  Stanovanje, LUCIJA, 365.000 €, 72,00 m2 cca 5070 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2025.,

www.indomio.si

72,3 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1971, adaptirano l. 2021, P/6 nad., V celoti opremljeno in renovirano pritlično stanovanje, prodamo. Cena: 365.000,00 EUR V Luciji je na voljo 3 sobno konfortno opremljeno stanovanje. Stanovanje se nahaja v pritličju več stanovanjskega bloka. Leta 2010....

 
 
 
  Stanovanje, MEDVODE, 349.500 €, 73,00 m2 cca 4790 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.03.2026.,

www.indomio.si

73 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 2005, adaptirano l. 2020, P/1 nad., prodamo. Cena: 349.500,00 EUR Posredujemo pri prodaji lepega prenovljenega in opremljenega trisobnega stanovanja v mirnem naselju Zbiljski gaj. Stanovanje se nahaja v tristanovanjski hiši, v urejenem in prijetnem okolju,....

 
 
 
 
-7%

Spremembe cen iz 375.000 € na 348.000 € z dne 16.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 348.000 €, 66,00 m2 cca 5270 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

26.02.2026 - 375.000 €
16.03.2026 - 348.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.01.2026.,

www.indomio.si

66,2 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1973, 11/14 nad., Center nepremičnin | Dom kupujete s srcem, mi bomo vaš razum, prodamo. Cena: 348.000,00 EUR Stanovanje, kjer Ljubljana postane panorama! Bratovševa ploščad 8, Ljubljana. Pogled na Ljubljano. Dve parkirni mesti. 66,2m² + balkon + klet....

 
 
 
  Stanovanje, VELIKE LAŠČE, 275.000 €, 91,00 m2 cca 3020 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

91,3 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1966, adaptirano l. 2025, 1/1 nad., prodamo. Cena: 275.000,00 EUR Na odlični lokaciji v centru Velikih Lašč, natančenje na Šolski ulici, prodamo svetlo, moderno, komfortno in popolnoma opremljeno stanovanje, z balkonom in garažo. Nahaja se v prvem nadstropju....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 249.000 €, 91,00 m2 cca 2740 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.11.2025.,

www.indomio.si

91 m2, 3-sobno, dupleks, zgrajeno l. 1930, adaptirano l. 2022, 100 m2 zemljišča, P/1 nad., v celoti renovirano in opremljeno stanovanje duplex ki sestoji iz kuhinje z jedilnico, dnevnim prostorom, 2x sobe, kopalnica, WC, predprostora, vsi priključki, talno ogrevanje na plin, 2x rekuperatorja,....

 
 
 
  Stanovanje, ŽALEC, 245.000 €, 77,00 m2 cca 3180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.indomio.si

77 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1975, dobrodošli v stanovanju, kjer sonce vzhaja in zahaja - kar na vaših balkonih, prodamo. Cena: 245.000,00 EUR 77 m² + 2 balkona (vzhod & zahod) + klet = ravno prav prostora za življenje, ki diha. LOKACIJA: Kidričeva, Žalec – v centru in vse na dosegu,....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Radvanje, 242.000 €, 80,00 m2 cca 3030 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.04.2026.,

www.indomio.si

80 m2, 3,5-sobno, zgrajeno l. 1990, adaptirano l. 2023, VP/4 nad., prodamo. Cena: 242.000,00 EUR Na Borštnikovi ulici prodajamo opremljeno 3.5-sobno opremljeno stanovanje SPLOŠNI OPIS : 3.5-sobno opremljeno stanovanje obsega: velik dnevno bivalni prostor, kuhinjo z izhodom na zastekljen....

 
 
 
  Stanovanje, PIRAN, 238.000 €, 46,00 m2 cca 5170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.01.2026.,

www.indomio.si

46,2 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1980, adaptirano l. 2017, pritličje, prodamo. Cena: 238.000,00 EUR PRODAMO STANOVANJE V PIRANU – TIK OB MORJU IN HOTELU PIRAN Na izjemni lokaciji v Piranu, tik ob Hotelu Piran in eni najlepših plaž, prodamo v celoti opremljeno stanovanje v izmeri 46,2....

 
 
 
  Stanovanje, PIRAN, 229.000 €, 38,00 m2 cca 6030 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.indomio.si

38 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1900, adaptirano l. 2022, 2. nad., prodamo. Cena: 229.000,00 EUR PIRAN // bližina Tartinijevega trga - prodamo opremljeno stanovanje, velikosti 38,5 m², ki se nahaja v 2. nadstropju stavbe. Stanovanje se ponaša s funkcionalno razporeditvijo in izjemno lokacijo....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 170.000 €, 117,00 m2 cca 1450 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.04.2024.,

www.indomio.si

117,2 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1870, adaptirano l. 2023, 1/3 nad., adaptirano stanovanje, prodaje se opremljeno stanovanje, velika terasa, takojšnja vselitev, prodamo. Cena: 170.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji 3 – sobnega stanovanje, ki je drugačen, prostoren, svetel in barvit,....

 
 
 
  Stanovanje, BENEDIKT, 165.000 €, 89,00 m2 cca 1850 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

89,7 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 2008, 3/3 nad., Sodobno 3-sobno mansardno stanovanje - Benedikt. V mirnem in zelenem okolju Benedikta posredujemo pri prodaji sodobnega in lepo vzdrževanega 3-sobnega mansardnega stanovanja. Stanovanje se nahaja v 3. nadstropju urejenega večstanovanjskega....

 
 
 
  Stanovanje, SLOVENJ GRADEC, 155.000 €, 51,00 m2 cca 3040 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.02.2026.,

www.indomio.si

51,05 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1940, adaptirano l. 2001, 1/2 nad., prodamo. Cena: 155.000,00 EUR V centru mesta prodamo takoj vseljivo in opremljeno stanovanje. Stanovanje je locirano tako, da so vsa okna obrnjena tako, da se iz ulice ne sliši nič, saj je stanovanje obrnjeno v notranjost....

 
 
 
  Stanovanje, ROGOZA, 146.000 €, 56,00 m2 cca 2610 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

56,8 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1971, adaptirano l. 2006, 2/2 nad., prodamo. Cena: 146.000,00 EUR 2-sobno stanovanje v Rogozi – odlična lokacija, 2 parkirni mesti, investicijska priložnost Na odlični in mirni lokaciji v Rogozi, le približno 10 minut vožnje iz Maribora, je naprodaj urejeno....

 
 
 
  Stanovanje, KOT, 120.000 €, 83,00 m2 cca 1450 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151032-470 Ogled oglasa na strani ponudnika V bližnji okolici Ptuja, prodajamo svetlo, udobno, povsem opremljeno stanovanje v 1.nadstropju večstanovanjske hiše. Stanovanje je bilo pred šestimi leti povsem obnovljeno, vključno z vsemi inštalacijami, podi, okni, vrati....

 
 
 
  Stanovanje, RAVNE NA KOROŠKEM, 108.000 €, 51,00 m2 cca 2120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.10.2025.,

www.indomio.si

51,6 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1967, adaptirano l. 2017, 1/6 nad., obnovljeno popolnoma opremljeno stanovanje v pritličju, prodamo. Cena: 108.000,00 EUR RAVNE NA KOROŠKEM - posredujemo pri prodaji dvosobnega stanovanja. Stanovanje se nahaja v pritličju večstanovanjske stavbe zgrajene....