• GoHome Professional
nepremičnine do 1380000 eur Najnovejše luksuzno - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremičnine do 1380000 eur Najnovejše luksuzno - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine do 1380000 eur Najnovejše luksuzno

  • Za iskalni niz "nepremičnine do 1380000 eur najnovejše luksuzno" je bilo najdenih 0 nepremičninskih oglasov

Omeji iskanje

  •  Po ceni
    • 1300000 eur (malo cenejši)
    • 1400000 eur (malo dražje)
  • Slike

Preiskali smo 6 838 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, ŠALOVCI, 850.000 €, 280,00 m2 cca 3040 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.11.2025.,

www.indomio.si

280 m2, samostojna, zgrajena l. 2016, 15.107 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 850.000,00 EUR Luksuzna Počitniška Koča z Ogromno Parcelo in Odlična Investicijska Priložnost Cena: 850.000 EUR Ponujamo vam edinstveno priložnost za nakup luksuzne počitniške koče, ki se nahaja v čudovitem....

 
 
 
  Stanovanje, KRANJSKA GORA, 790.000 €, 170,00 m2 cca 4650 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.09.2025.,

www.portalnepremicnine-sp.si

V centru Kranjske Gore smo zgradili, trostanovanjsko hišo v kateri se nahaja predmetno luksuzno stanovanje, s pogledom na smučišča, izdelano na ključ, z lastnim vhodom in čudovito teraso ter dvema parkirnima mestoma, ki bo zadovoljil tudi najzahtevnejše kupce. .

 
 
 
  Zemljišče, SVETINA, 790.000 €, 3034,00 m2 cca 260 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.11.2024.,

www.indomio.si

3.034 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 790.000,00 EUR PRODAMO ZAZIDLJIVO ZEMLJIŠČE Z GD. 3.034 m2, – RAZKOŠNA INDIVIDUALNA HIŠA ali POČITNIŠKI OBJEKT NA HRIBU, ODMAKNJENI OD VRVEŽA, V OSRČJU NARAVE! Vrhunska priložnost za oddih v popolni zasebnosti in naravnem okolju! Prodamo zemljišče....

 
 
 
  Hiša, SLOVENSKE KONJICE, 1.480.000 €, 660,00 m2 cca 2240 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.01.2026.,

www.indomio.si

660,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1999, adaptirana l. 2021, 3.450 m2 zemljišča, Na sončni in mirni lokaciji Slovenskih Konjic, le 800 metrov od mestnega središča, kjer se stik narave in udobja združita v popolno bivalno izkušnjo, vam predstavljamo vilo Diamant - nadstandardno samostojno....

 
 
 
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.01.2026.,

www.indomio.si

660,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1999, adaptirana l. 2021, 3.450 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 1.480.000,00 EUR LUKSUZNA VILA Z LOČENIM STANOVANJEM, BAZENOM IN ZAZIDLJIVO PARCELO Na sončni in mirni lokaciji Slovenskih Konjic, le 800 metrov od mestnega središča, kjer se stik narave....

 
 
 
 
-14%

Spremembe cen iz 799.999 € na 690.000 € z dne 10.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, BENEDIKT, 690.000 €, 755,00 m2 cca 910 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

07.03.2026 - 799.999 €
10.04.2026 - 690.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.03.2026.,

www.indomio.si

755,9 m2, samostojna, zgrajena l. 1700, 11.069 m2 zemljišča, K+P+M, Na eni izmed najlepših lokacij v Benediktu, kjer se stikata mir podeželja in bližina vse potrebne infrastrukture, stoji ta prostrana domačija, ki nudi unikaten življenjski in investicijski potencial. Nepremičnina....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Center, 680.000 €, 163,00 m2 cca 4170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.04.2026.,

www.indomio.si

163,9 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1910, adaptirano l. 2018, visoko pritličje, Prodamo luksuzno stanovanje- brezčasna eleganca na Tomšičevem drevoredu, prodamo. Cena: 680.000,00 EUR Prodamo luksuzno stanovanje- brezčasna eleganca na Tomšičevem drevoredu Iščete več kot le stanovanje? Predstavljamo....

 
 
 
  Zemljišče, SEŽANA, 1.500.000 €, 3142,00 m2 cca 480 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.07.2024.,

www.indomio.si

3.142 m2, zazidljiva, nepozidano stavbno zemljišče na vrhunski lokaciji v Sežani se nahaja tik ob Partizanski cesti, ki pelje iz Sežane proti mejnemu prehodu Fernetiči in v bližini AC priključka Sežana zahod, prodamo. Cena: 1.500.000,00 EUR V centru Sežane je naprodaj edinstvena 3.142....

 
 
 
  Stanovanje, PORTOROŽ, 599.000 €, 101,00 m2 cca 5930 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

101,9 m2, 3-sobno, "penthouse", zgrajeno l. 1920, adaptirano l. 2023, M/2 nad., V Portorožu prodamo ekskluziven 3-sobni penthouse s panoramskim razgledom na morje, vrtom in parkiriščem. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 599.000,00 EUR Na eni izmed najbolj elitnih lokacij....

 
 
 
  Stanovanje, BRDO, 590.000 €, 117,00 m2 cca 5040 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.12.2024.,

www.indomio.si

117,9 m2, 3-sobno, "penthouse", zgrajeno l. 2016, penthouse na brdu - sodobni luksuz v objemu neba, prodamo. Cena: 590.000,00 EUR Na vrhu arhitekturne mojstrovine, kjer se mestni vrvež umakne spokojnosti, vas čaka ekskluzivni dupleks penthouse, ki združuje dovršeno estetiko,....

 
 
 

Vaše povpraševanje ni vrnilo rezultatov.

  • nepremičnine do 1380000 eur luksuzno (37)
  • nepremičnine do 1380000 eur najnovejše (3)

Če menite, da je prišlo do napake, vas prosim da nam pomagate in prijavite napako na naš e-mail naslov.

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-0 (od skupaj 0)

<< <1> >>

MyGoHome - Piškotki so onemogočeni

www.finance.si

Rubrika nepremičnine na Finance.si

www.finance.si