• GoHome Professional
nepremičnine do 1400000 eur 210 m2 adaptirano - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremičnine do 1400000 eur 210 m2 adaptirano - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine do 1400000 eur 210 m2 adaptirano

  • Za iskalni niz "nepremičnine do 1400000 eur 210 m2 adaptirano" je bilo najdenih 11 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.744 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 200 m2 (malo manjši)
    • 220 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 1300000 eur (malo cenejši)
    • 1400000 eur (malo dražje)
    • do 1700 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 865 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, LOKA, 433.000 €, 211,00 m2 cca 2050 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.04.2026.,

www.indomio.si

211 m2, samostojna, zgrajena l. 1800, adaptirana l. 2025, 745 m2 zemljišča, P+1, V Loki pri Črnem Kalu prodamo samostojno istrsko domačijo, moderno in stilsko preurejeno in adaptirano. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 433.000,00 EUR V Loki pri Črnem Kalu prodamo samostojno istrsko....

 
 
 
 
-13%

Spremembe cen iz 577.777 € na 499.999 € z dne 29.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, CELJE, 499.999 €, 213,00 m2 cca 2350 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

25.04.2026 - 577.777 €
29.04.2026 - 499.999 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.04.2026.,

www.indomio.si

213,6 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1878, adaptirano l. 2025, 1/2 nad., prodamo. Cena: 499.999,00 EUR ️ PRESTIŽNO GENERALNO OBNOVLJENO STANOVANJE – V SREDIŠČU CELJA Krekova ulica 8, Celje – center mesta OPIS NEPREMIČNINE Na prodaj ponujamo izjemno redko in prestižno stanovanje, ki....

 
 
 
  Stanovanje, RAVNE NA KOROŠKEM, 125.000 €, 214,00 m2 cca 580 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.05.2025.,

www.indomio.si

214,9 m2, 3,5-sobno, zgrajeno l. 1965, adaptirano l. 1987, prodamo. Cena: 125.000,00 EUR V Ravnah na Koroškem je na voljo prostorno 3,5-sobno stanovanje, ki se ponaša s skupno površino 214,9 m2. Stanovanje se nahaja na mirni in sončni lokaciji, ki omogoča prijetno bivanje v neposredni....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremičnine do 1400000 eur 210 m2 adaptirano'
319.000 €
199.000 €
368.000 €
  Stanovanje, KICAR, 160.000 €, 201,00 m2 cca 800 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

201,3 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1979, adaptirano l. 2000, 935 m2 zemljišča, K+P+M, večje stanovanje v dvostanovanjski hiši K+P+M + zemljišče, prodamo. Cena: 160.000,00 EUR V Kicarju, predmestnem naselju Ptuja, na enem od gričev s čudovitim razgledom na vse strani, prodamo stanovanje....

 
 
 
  Stanovanje, BLED, 750.000 €, 201,00 m2 cca 3730 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.indomio.si

201 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1981, adaptirano l. 2016, 307 m2 zemljišča, P/1 nad., prodamo. Cena: 750.000,00 EUR V naselju Dobe na Bledu se prodaja 4-sobno stanovanje 201 m2 v pritličju 2-stanovanjske hiše z bivalno površino 168 m2. Nepremičnina se nahaja le 1 km od centra mesta,....

 
 
 
  Stanovanje, AJDOVŠČINA, 350.000 €, 195,00 m2 cca 1800 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.02.2026.,

www.indomio.si

195,6 m2, stanovanje, zgrajeno l. 1651, adaptirano l. 2012, mansarda, nedokončana mansarda v prenovljeni stavbi v strogem centru Ljubljane, možnost izdelave več stanovanj, prodamo. Cena: 350.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji nedokončane mansarde v prenovljeni stavbi v strogem centru....

 
 
 
  Stanovanje, RAVNE NA KOROŠKEM, 280.000 €, 228,00 m2 cca 1230 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.indomio.si

228,7 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1600, adaptirano l. 2016, 576 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 280.000,00 EUR Na prodaj je stanovanje v staromeščanski večstanovanjski hiši v središču Raven na Koroškem, ki s površino 228,7 m2 nudi obilo prostora za udobno bivanje. Stanovanje se prodaja....

 
 
 
  Hiša, NAKLO, 695.000 €, 228,00 m2 cca 3050 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.12.2025.,

www.indomio.si

228 m2, samostojna, zgrajena l. 1978, adaptirana l. 2020, 615 m2 zemljišča, K+P+1+M, Večja družinska hiša, kvalitetno vzdrževana in opremljena, z dobro lokacijo, prodamo. Cena: 695.000,00 EUR V Naklem posredujemo pri prodaji enodružinske hiše, zgrajene v letu 1978, s zadnjo adaptacijo....

 
 
 
  Stanovanje, TRŽIČ, 285.000 €, 191,00 m2 cca 1490 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.09.2025.,

www.indomio.si

191,7 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1852, adaptirano l. 1985, 1/2 nad., prodamo prostorno pet sobno meščansko stanovanje z balkonom in teraso, ki je v postopku etažiranja, prodamo. Cena: cca 285.000,00 EUR Stanovanje z uporabno površino 162,90 m2 ima naslednjo razporeditev: prostoren....

 
 
 
  Stanovanje, SLOVENSKA BISTRICA, 198.000 €, 190,00 m2 cca 1040 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.01.2026.,

www.indomio.si

190 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1925, adaptirano l. 2015, P/M, pragersko 5 s stanovanje prodamo, prodamo. Cena: 198.000,00 EUR Na Pragerskem prodamo delno opremljeno 5 sobno stanovanje, ki se nahaja v pritličju in mansardi večstanovanjskega objekta. Velikost stanovanja po GURS-u....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/
Possesso zelena cona

Specializirani za starine in kamnite hiše v Istri!

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-10 (od skupaj 10)

<< <1> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled