• GoHome Professional
nepremičnine do 15000 eur čim manjše - GoHome oglasniki agencije portali poglejte na gohome
  • nepremičnine do 15000 eur čim manjše - GoHome oglasniki agencije portali poglejte na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine do 15000 eur čim manjše

  • Za iskalni niz "nepremičnine do 15000 eur čim manjše" je bilo najdenih 129 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 113 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 1450 m2
    • do 1820 m2
    • 1820 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 1820 m2
    • 2180 m2
  •  Po ceni
    • 14000 eur (malo cenejši)
    • 15000 eur (malo dražje)
    • do 5 eur/m2 (povprečna cena)
    • padla cena
    • cena zrasla
  •  Po lastnostih
    • gradbeno dovoljenje
    • urejeno
  • Slike

Preiskali smo 6 836 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, LJUBLJANA, 15.000 €, 3679,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.09.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Kmetijsko zemljišče. .

 
 
 
  Zemljišče, BREZOVICA PRI STOPIČAH, 7.000 €, 4092,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.10.2024.,

www.indomio.si

4.092 m2, posest, gozd, prodamo. Cena: 7.000,00 EUR Gozd na robu vasi. Dostop po javni poti. Možna ureditev vrta. Na sosednji parceli je vodovod in elektrika. Okoli leta 2000 je bilo zasajeno večje število smrekovih dreves. Jugozahodna lega. .

 
 
 
  Zemljišče, PIVKA, 6.398 €, 5000,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.12.2024.,

www.indomio.si

5.000 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 6.398,00 EUR Prodajamo parcele v deležu 7/158 Agrarne skupnosti - Selce. Parcele se prodajajo v sklopih, kot je razvidno na sliki, nakup posamičnih parcel ni mogoč. POMEMBNO PRODAJA SE ZGOLJ DELEŽ 7/158. Cena posameznega sklopa, kvadrature....

 
 
 
  Zemljišče, GRAČIŠČE, 13.000 €, 5111,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111019-164 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji večjega števila kmetijskih zemljišč, ki se večina držijo skupaj kot celota ter se nahajajo v naselju Dvori oz. natančneje v neposredni bližini ceste Movraž - Dvori. Skupna kvadratura vseh zemljišč znaša....

 
 
 
  Zemljišče, ŠENTRUPERT, 11.900 €, 5322,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.06.2024.,

www.indomio.si

5.322 m2, nezazidljiva, Nezazidljivo zemljišče, Šentrupert Laško-Šentjur, prodamo. Cena: cca 12.990,00 EUR Prodamo čudovito nezazidljivo zemljišče v izmeri 5322 m², ki se nahaja v mirnem in slikovitem okolju. Zemljišče je idealno za vse, ki si želijo pobega iz mestnega vrveža in iščejo....

 
 
 
  Zemljišče, MAREZIGE, 8.000 €, 5327,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2022.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111025-7 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji gozdnega zemljišča v izmeri 5327m2, v Borštu. Pogoj prodajalca je, da kupec poravna 2% Davka na promet nepremičnin Prodajalcu povejte da ste oglas videli na salomon.si. .

 
 
 
  Zemljišče, PIVKA, 5.343 €, 5343,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.01.2026.,

www.indomio.si

5.343 m2, posest, prodamo. Cena: 1,00 EUR/m2 Prodaja se gozdno zemljišče v izmeri 5343 m2, ki je locirano v bližnji okolici vasi Volče. Lastništvo urejeno in brez bremen. Pogoj prodajalca je, da kupec plača davek na promet nepremičnin v višini 2% in stroške vpisa v ZK in stroške takse....

 
 
 
  Zemljišče, KUBED, 8.033 €, 5355,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.04.2024.,

www.indomio.si

5.355 m2, posest, prodamo. Cena: 8.033,00 EUR Parcela leži vzhodno od vasi Kubed in sicer med cesto, ki vodi proti kubejskemu Gradu in glavno cesto Kubed - Mostičje. Teren se spušča proti SV. Dostopnost do parcele je bolj slaba. V naravi gre za nekdanji pašnik, močno poraščen z grmovjem....

 
 
 
  Zemljišče, HRENOVICE, 8.551 €, 5701,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.01.2025.,

www.indomio.si

5.701 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 1,50 EUR/m2 V k.o. Hrenovice se prodaja solastnina na kmetijskih parcelah. Prodaja se solastnina v deležu 5/96, kar pomeni, da niste lastnik 1/1, vendar si delite lastništvo še z drugimi solastniki. Parcelne št. so: 460,1687/1,1687/2,1743/1,1743/2,2067/1,2067/2,2067/3,2072/1,2072/2.....

 
 
 
  Zemljišče, AJDOVŠČINA, 8.800 €, 5877,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

5.877 m2, kmetijsko zemljišče, gozd, brje na vipavskem - prodamo kmetijsko zemljišče - gozd, prodamo. Cena: 8.800,00 EUR V BRJAH na vipavskem PRODAMO GOZDNO zemljišče. Naprodaj so štiri parcele s katastrskimi številkami 622, 626, 1514/7 in 2090, KO 2395 BRJE. Skupna velikost parcel....

 
 
 
  Zemljišče, BREŽICE, 7.360 €, 6134,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.11.2025.,

www.indomio.si

6.134 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 1,20 EUR/m2 Blizu vasi Koritno v občini Brežice prodamo kmetijsko zemljišče. Kmetijsko zemljišče predstavljata 2 parceli, ki se NE držita skupaj. PARCELA 1: 1.235 m2 je 84 % najboljša kmetijska zemljišča in 16 % gozdna zemljišča. PARCELA....

 
 
 
  Zemljišče, SENADOLICE, 9.450 €, 6300,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.02.2025.,

www.ruj-meridoma.si

Prodaja se pet ločenih kmetijskih parcel, ki se nahajajo v neposredni bližini naselja Senadolice. Do njih peljejo kolovozne poti, dobro ohranjene, mogoč dostop tudi z avtom. .

 
 
 
  Zemljišče, KOSTRIVNICA, 14.000 €, 6301,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.10.2025.,

www.indomio.si

6.301 m2, kmetijsko zemljišče, kmetijsko zemljišče, ravna, osončena parcela, ob glavni cesti, dobra lokacija, Kostrivnica, Šentjur, prodamo. Cena: 14.000,00 EUR Na prodaj kmetijsko zemljišče – 6.301 m² – Kalobje, Kostrivnica Posredujemo pri prodaji kmetijskega zemljišča v skupni izmeri....

 
 
 
  Zemljišče, VELIČANE, 15.000 €, 6383,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

6.383 m2, kmetijsko zemljišče, V Veličanah prodamo kmetijsko in gozdno zemljišče v skupni izmeri cca 6.383 m2. Dve parceli z nasadom cca. 50 orehov, tretja gozd z bukvami. Urejen dostop z občinske ceste in dovoz na parcelo. Mirna lokacija, primerno za samooskrbo ali investicijo. Cena:....

 
 
 
  Zemljišče, ŠENTJERNEJ, 15.000 €, 6464,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.06.2024.,

www.indomio.si

6.464 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 15.000,00 EUR ŠENTJERNEJ, Gorenja Orehovica, prodamo kmetijsko zemljišče v izmeri 6.464 m2. Zemljišče se nahaja v bližini vasi Zapuže. Po namenski rabi so zemljišča opredeljena kot najboljša kmetijska zemljišča, v naravi pa zemljišča predstavljajo....

 
 
 
  Zemljišče, KUBED, 9.771 €, 6514,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.04.2024.,

www.indomio.si

6.514 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 9.771,00 EUR Parcela leži vzhodno nad vasjo Kubed, nad kraško prelomnico, približno 80 m SV nad hišo Kubed št. 47 B, oziroma cca 13 m severno pod cesto, ki vodi proti kubejskem Gradu. Teren se spušča proti SV. Dostopnost do parcele je....

 
 
 
  Zemljišče, ROGAŠOVCI, 8.124 €, 7385,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.01.2026.,

www.salomon.si

Prodaja kmetijskega zemljiša, primernega za trajni nasad ,vzrejo drobnice, pašnik ,ekološko kmetovanje, postavitev bruarice.. Ta zaradi lege na hribčku nudi čudoviti razgled . Trenutno je parcela v naravi kot travnik, ki pa se lahko preorje in na njej zasadi kultura,ki bo donosna....

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 10.000 €, 7386,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.01.2025.,

www.indomio.si

7.386 m2, kmetijsko zemljišče, gozd, prodamo. Cena: 10.000,00 EUR .

 
 
 
  Zemljišče, REPČE, 15.000 €, 7600,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.10.2025.,

www.kumi.si

Pogoj nakupa: - nakup vseh parcel skupaj oz. eno parcelo v izmeri cca. 2.300m² se lahko proda/kupi posebaj - pri nakupu je potreben postopek s kmetijskimi zemljišči oz. gozdom na Upravni enoti, prodajna pogodba se sklepa v obliki notarskega zapisa, kupec ima strošek postopka v višini....

 
 
 
  Zemljišče, PREDANOVCI, 9.900 €, 7685,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.04.2026.,

www.indomio.si

7.685 m2, kmetijsko zemljišče, glede zadnje cene obstaja še dogovor, prodamo. Cena: cca 9.900,00 EUR PREDANOVCI – ZANIMIVO ZEMLJIŠČE V ENEM KOSU V Predanovcih prodamo lepo urejeno zemljišče v skupni velikosti 7.685 m², ki zajema kombinacijo gozda in kmetijskega zemljišča. Parcela....

 
 
 
  Zemljišče, PODČETRTEK, 13.019 €, 7939,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.10.2025.,

www.indomio.si

7.939 m2, nezazidljiva, Nezazidljivo zemljišče v Nezbišah, prodamo. Cena: cca 1,64 EUR/m2 Prodamo ZELO UGODNO nezazidljivo zemljišče, v velikosti 7939 m2. Vsi priključki se nahajajo na sosednji parceli. Dostop do parcele je urejen neposredno z javne poti. Parcela je ravna in primerno....

 
 
 
  Zemljišče, STARA SUŠICA, 9.805 €, 8171,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.01.2026.,

www.indomio.si

8.171 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 1,20 EUR/m2 Prodaja se kmetijska zemljišče v izmeri 8171 m2, ki je locirano v bližnji okolici vasi Stara Sušica. Lastništvo urejeno in brez bremen. Pogoj prodajalca je, da kupec plača davek na promet nepremičnin v višini 2% in stroške....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARJEŠKE TOPLICE, 10.458 €, 8715,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.10.2025.,

www.indomio.si

8.715 m2, kmetijsko zemljišče, gozd, Gozdno zemljišče v gozdu med Brezovico in Žalovčami. Dostop po gozdni javni poti, prodamo. Cena: 10.458,00 EUR .

 
 
 
  Zemljišče, PROSEČKA VAS, 14.000 €, 8951,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.09.2025.,

www.indomio.si

8.951 m2, nezazidljiva, prodamo. Cena: 9.800,00 EUR Na enem od bolj položnih gričev Krajinskega parka Goričko, v razpršeni vasici, cca 3 km iz Mačkovc, 15 km iz Puconc, enostavno dostopno iz občinske ceste, prodamo večjo posest, skupne površine 8.951 m2, sestavljeno pretežno iz njiv,....

 
 
 
  Zemljišče, SENADOLE, 9.900 €, 9000,00 m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

21.05.2025. - 9.900 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.05.2025.,

www.indomio.si

9.000 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 1,10 EUR/m2 Na območju vasi Senadole se prodajajo naslednje kmetijske parcele in gozdovi: 2443-52/8 (Parcela) 2443-308 (Parcela) 3443-322 (Parcela) 2443-325 (Parcela) 2443-327/2 (Parcela) 2443-344 (Parcela) 2443-450 (Parcela) 2443-483/39....

 
 
 
  Zemljišče, BRESTOVICA PRI KOMNU, 9.000 €, 9000,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.01.2026.,

www.indomio.si

9.000 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 9.000,00 EUR prodamo parcelocca 9000 m2 z blagim padcem proti jugu primerno za gojenje oljk ali sivke. Trenutno v naravi predstavlja mešani gozd. .

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 12.000 €, 9366,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.02.2026.,

www.indomio.si

9.366 m2, kmetijsko zemljišče, gozd, prodamo. Cena: 12.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji mešanega gozda (smreka, geber, kostanj) na območju katastrske občine Cerovec. Kupec plača polovico stroškov, ki nastanejo pri prodaji gozda. .

 
 
 
  Zemljišče, MIKLAVŽ NA DRAVSKEM POLJU, 12.000 €, 9614,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.salomon.si

V Skokah, v bližini Dobrovc - Letališča Maribor; prodamo gozd v skupni velikosti 9614 m2. Sestavljen je iz 2 parcel, in sicer: 423/2 ter 425, obe K.O.: 708 -SKOKE. Obe parceli se držita skupaj. Dostop do gozda je urejen. V gozdu je večinoma hrastov les, nekaj je tudi gabra in bora.....

 
 
 
  Zemljišče, SEŽANA, 16.000 €, 10789,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.05.2024.,

www.indomio.si

10.789 m2, posest, prodamo. Cena: 16.000,00 EUR Na območju Povirja se nahaja več kmetijskih parcel in gozdov. Parcele se prodajajo v sklopu-nerazdružljivi celoti. Vse k.o. 2453 Povir parcele so št. 4003,4002,607/2,828,829,830,835,836,1058/79 Skupna velikost vseh parcel je 10.790 m2,....

 
 
 
  Zemljišče, POSTOJNA, 10.850 €, 10850,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.05.2025.,

www.indomio.si

10.850 m2, posest, prodamo. Cena: 1,00 EUR/m2 Na prodaj sta dve gozdni parceli s skupno površino 10.850 m2. Nepremičnina se nahaja v kraju Planina pri Postojni, ki je poznan po svoji dostopnosti in neposredni bližini naravnih znamenitosti. Lastništvo urejeno in brez bremen. Za dodatne....

 
 
 
  Zemljišče, BREŽICE, 12.000 €, 11241,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.02.2026.,

www.indomio.si

11.241 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 12.000,00 EUR Parcela se nahaja ob Gorjancih, lepi naravni okolici in gozdnatih pobočjih. Na mirni lokaciji prodamo kmetijsko parcelo veliko 11.241 m2. Nahaja se ob robu vasi Koritno. V naravi parcela predstavlja travnik, ki ga obdaja....

 
 
 
  Zemljišče, BRDA, 14.900 €, 11548,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.06.2024.,

www.indomio.si

11.548 m2, kmetijsko zemljišče, gozd, Kmetijska zemljišča v Goriških Brdih - vas Belo, prodamo. Cena: 14.900,00 EUR Naprodaj je sklop šestih parcel v skupni površini 11.548 m2, pretežno kmetijska zemljišča, tudi boniteta 44 in del gozdno zemljišče. Parcele se nahajajo v k.o. Kožbana,....

 
 
 
  Zemljišče, KANAL, 14.900 €, 11548,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490371004-83 Ogled oglasa na strani ponudnika Naprodaj je sklop šestih parcel v skupni površini 11.548 m2, pretežno kmetijska zemljišča, tudi boniteta 44 in del gozdno zemljišče. Parcele se nahajajo v k.o. Kožbana, številke parcel so: 552/1,553/1,553/2,554/1,561/1,561/2.....

 
 
 
  Zemljišče, HRAST PRI JUGORJU, 15.000 €, 12783,00 m2