• GoHome Professional
nepremičnine do 170 m2 Najnovejše - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremičnine do 170 m2 Najnovejše - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine do 170 m2 Najnovejše

  • Za iskalni niz "nepremičnine do 170 m2 najnovejše" je bilo najdenih 36 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 2.912 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 160 m2 (malo manjši)
    • 180 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 220000 eur
    • do 280000 eur (povprečna cena)
    • do 340000 eur
    • do 2800 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Poslovni prostor, ŠENTJUR, 180.000 €, 150,00 m2 cca 1200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.salomon.si

PRODAM ŠPORTNO BIVALNI ATELJE Prodajalcu povejte da ste oglas videli na salomon.si. .

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Šentvid, 930.000 €, 168,00 m2 cca 5540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

168 m2, atrijska, zgrajena l. 1966, adaptirana l. 2025, 422 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 930.000,00 EUR Vaše sanjsko bivanje: Popolnoma obnovljena atrijska hiša z neskončnimi možnostmi Popolnoma prenovljena in opremljena atrijska hiša s kakovostnimi materiali, ki se ne bo le odzivala....

 
 
 
  Hiša, DRAGOČAJNA, 588.000 €, 166,00 m2 cca 3540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

166 m2, dvojček, zgrajen l. 2016, 358 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 588.000,00 EUR SODOBNA DRUŽINSKA HIŠA S ČUDOVITIM RAZGLEDOM NA ALPE Lokacija: Dragočajna (blizu vseh potrebščin, a v mirnem okolju) Parcela:358 m² | Stanovanjska površina:166 m² | Leto izgradnje: 2016. NESKLADNA GRADNJA....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremičnine do 170 m2 najnovejše'
198.000 €
680.000 €
95.000 €
  Hiša, VELIKI BREBROVNIK, 119.999 €, 151,00 m2 cca 800 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

151 m2, samostojna, zgrajena l. 2000, 7.275 m2 zemljišča, K+P+M, Samostojna hiša na elitni lokaciji pri Jeruzalemu. 151 m2, 180° razgled, prenovljeno, klet, pritličje, mansarda. Preverite pogoje in turistični potencial, prodamo. Cena: 119.999,00 EUR V osrčju neokrnjene narave Jeruzalemskih....

 
 
 
  Hiša, ŠENTJERNEJ, 220.000 €, 151,00 m2 cca 1460 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

151,7 m2, samostojna, zgrajena l. 1995, 3.096 m2 zemljišča, na koncu vasi, v neokrnjeni naravi, popolnoma opremljena, vseljiva takoj, brez investicijskih vlaganj, možna je ureditev dveh ločenih stanovanj, urejena gradbena dokumentacija, prodamo. Cena: 220.000,00 EUR Lokacija: v čistem,....

 
 
 
  Zemljišče, PESNICA, 75.000 €, 128,00 m2 cca 590 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

128 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 75.000,00 EUR Za vse ljubitelje narave, miru in razgledov ponujamo nepremičnino na izjemni lokaciji v Pernici pri Mariboru Posest obsega 4.403 m² zemljišč, ki nudijo veliko zasebnosti, odprt prostor ter čudovite razglede na okoliške griče. Na zemljišču....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 730.000 €, 128,00 m2 cca 5700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

128 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 2010, prodamo. Cena: 730.000,00 EUR PENTHAUS S POGLEDOM NA MORJE – KOPER, NOKTURNO Predstavljamo vam edinstven 128 m² velik penthouse v zaželeni, arhitekturno moderni soseski Nokturno – kjer se eleganca sreča z mediteranskim ritmom življenja. Bistvo bivanja:....

 
 
 
  Hiša, LAHOMNO, 120.000 €, 127,00 m2 cca 950 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

127,1 m2, samostojna, zgrajena l. 1968, 651 m2 zemljišča, P+1+M, prodamo. Cena: 120.000,00 EUR Spoštovani, V mirnem in zelenem okolju naselja Lahomno pri Laškem je naprodaj stanovanjska hiša, zgrajena leta 1968, ki predstavlja odlično priložnost za vse, ki si želijo ustvariti dom....

 
 
 
  Hiša, DOB, 319.000 €, 126,00 m2 cca 2530 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

126,7 m2, samostojna, zgrajena l. 1985, adaptirana l. 2006, 1.728 m2 zemljišča, P+1+M, samostojna hiša na čudoviti lokaciji v naravi, velika parcela, odprta garaža z drvarnico, lopa, sadno drevje na parceli, velika parcela, lep razgled, narava, primerno za bivanje ali vikend, prodamo.....

 
 
 
  Hiša, TUBLJE PRI KOMNU, 100.000 €, 180,00 m2 cca 560 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

180 m2, samostojna, zgrajena l. 1800, 241 m2 zemljišča, kraška domačija, prodamo. Cena: 100.000,00 EUR Avtentična kraška domačija - Tublje pri Komnu Iščete nepremičnino z dušo, kjer čas teče počasneje? V slikoviti vasici Tublje pri Komnu se prodaja manjša kraška domačija iz leta 1800,....

 
 
 
  Hiša, GORNJI LAKOŠ, 139.900 €, 110,00 m2 cca 1270 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

110 m2, atrijska, zgrajena l. 1966, adaptirana l. 2010, 1.862 m2 zemljišča, K+P, Prodamo vzdrževano, suho pritlično hišo (110,8 m2) z gospodarskim poslopjem (148 m2) na mirni lokaciji v Gornjem Lakošu. 1.862 m2 ograjeno zemljišče, bližina avtoceste in tromeje. Idealno za bivanje ali....

 
 
 
  Stanovanje, BREZJE PRI GROSUPLJEM, 470.000 €, 94,00 m2 cca 5000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

94,2 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 2022, 1. nad., prodamo. Cena: 470.000,00 EUR GROSUPLJE, Brezje pri Grosupljem , v soseski Sončni Dvori, prodamo 3-sobno stanovanje, v skupni izmeri 94,20 m2, zgrajeno l. 2022. Stanovanje se nahaja v 1. nadstropju večstanovanjske stavbe, ki je svetlo,....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Golovec, 549.000 €, 183,00 m2 cca 3000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

183,3 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1971, adaptirano l. 2023, 34 m2 zemljišča, 1/2 nad., trisobno stanovanje + neizdelano podstrešje v tristanovanjski hiši, lasten vhod, zemljišče v izmeri 34 m2 (trenutno kot vrt, mogoča preureditev v parkirišče), nepremičnina ne razpolaga z gradbenim....

 
 
 
  Stanovanje, VELIKE LAŠČE, 275.000 €, 91,00 m2 cca 3020 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

91,3 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1966, adaptirano l. 2025, 1/1 nad., prodamo. Cena: 275.000,00 EUR Na odlični lokaciji v centru Velikih Lašč, natančenje na Šolski ulici, prodamo svetlo, moderno, komfortno in popolnoma opremljeno stanovanje, z balkonom in garažo. Nahaja se v prvem nadstropju....

 
 
 
  Stanovanje, PIRAN, 257.000 €, 89,30 m2 cca 2880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.ruj-meridoma.si

Na mirni in sončni lokaciji v Seči je naprodaj prijetno 2-sobno stanovanje v pritličju večstanovanjske hiše. .

 
 
 
  Hiša, ŠTAJNGROVA, 169.900 €, 89,00 m2 cca 1910 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

89,4 m2, samostojna, zgrajena l. 1921, adaptirana l. 2019, 1.131 m2 zemljišča, P+M, prenovljena hiša, ravna parcela, podeželski mir, sončna oaza, naravna toplina, zelena harmonija, domača pristnost, mirno bivanje, življenje v naravi, do centra Benedikta 1,4 km, prodamo. Cena: 169.900,00....

 
 
 
  Stanovanje, BENEDIKT, 165.000 €, 89,00 m2 cca 1850 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

89,7 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 2008, 3/3 nad., Sodobno 3-sobno mansardno stanovanje - Benedikt. V mirnem in zelenem okolju Benedikta posredujemo pri prodaji sodobnega in lepo vzdrževanega 3-sobnega mansardnega stanovanja. Stanovanje se nahaja v 3. nadstropju urejenega večstanovanjskega....

 
 
 
  Stanovanje, KAMNIK, 319.000 €, 88,60 m2 cca 3600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.dfi.si

88,6 m², 3-sobno, zgrajeno l. 2008, adaptirano l. 2021, 2/2 nad., Kamnik - Glavni trg, moderno mestno stanovanje, prodamo. Cena: 319.000,00 EUR Dodaten opis Ekskluzivna priložnost – Svetlo mansardno stanovanje z razgledom in opremo vrhunske kakovosti. V urejenem objektu v strogem....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Črnuče, 495.000 €, 79,00 m2 cca 6270 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

79,9 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 2022, adaptirano l. 2023, 45 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 495.000,00 EUR ZA PRODAJO JE NA VOLJO MODERNO DUPLEKS STANOVANJE Z ATRIJEM Na izjemni lokaciji, v neposredni bližini vse pomembne infrastrukture, je na voljo čudovito zasnovano dupleks stanovanje....

 
 
 
  Hiša, MALO UBELJSKO, 15.000 €, 71,00 m2 cca 210 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

71,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1888, adaptirana l. 1974, 150 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 15.000,00 EUR V vasi Malo Ubeljsko je na voljo pomožni objekt, ki služi trenutno kot shramba v velikosti 71,80 m2 na parceli velikosti po novih izmerah 150m2. Objekta s sivimi vrati na sliki,....

 
 
 
  Stanovanje, RADEČE, 55.000 €, 71,00 m2 cca 780 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

71,6 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1935, adaptirano l. 2010, 303 m2 zemljišča, 2/2 nad., V centru Radeč je v poslovno stanovanjskem objektu na voljo za nakup 3 sobno stanovanje v 4 podaljšani gradbeni fazi. Stanovanje je praktično skoraj dokončano, popolnoma obnovljeno, prodamo. Cena:....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Vič, 378.000 €, 71,00 m2 cca 5320 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

71,3 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1967, prodamo. Cena: 378.000,00 EUR Vaš novi dom z razgledom in dušo Viška ulica, Vič – 71,3 m² popolne harmonije Zakaj bo to ljubezen na prvi pogled Ker to stanovanje ni le nepremičnina – je občutek. Sproščenost jutranje kave na balkonu s pogledom na....

 
 
 
  Hiša, ZLATOLIČJE, 85.000 €, 70,00 m2 cca 1210 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

70 m2, samostojna, zgrajena l. 1950, 555 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 85.000,00 EUR Zlatoličje, med Ptujem in Mariborom – samostojna hiša Na ravni in sončni parceli velikosti 555 m², v mirnem okolju Dravskega polja, vas čaka hiša, ki čaka na novo poglavje! Obdana z nekaj sadnega drevja,....

 
 
 
  Stanovanje, KOSEZE, 398.000 €, 68,00 m2 cca 5850 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

68,6 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1965, adaptirano l. 2010, prodamo. Cena: 398.000,00 EUR SONCE, PROSTOR IN RAZGLED – 4. NADSTROPJE JE ZLATA VREDNOST! ŠIŠKA, ŠIŠENSKA – Življenje, ki diha! Predstavljajte si jutranjo kavo na balkonu s čudovitim razgledom, sonce, ki vas spremlja skozi ves....

 
 
 
  Stanovanje, MURSKA SOBOTA, 125.000 €, 60,80 m2 cca 2060 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.halodom.com

MURSKA SOBOTA – DVOETAŽNO STANOVANJE (DUPLEKS) S PARKIRNIM MESTOM .

 
 
 
  Stanovanje, KRŠKO, 155.000 €, 60,10 m2 cca 2580 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.novdom.si

V Krškem na Vidmu je naprodaj 2 sobno stanovanje. Stanovanje se nahaja na atraktivni lokaciji saj se na dlani ponuja vsa potrebna infrastruktura. V neposredni bližini stanovanjske stavbe se nahaja trgovina Spar, banka, pošta, zdravstveni center, lekarna, železniška in avtobusna postaja....

 
 
 
  Stanovanje, KAMNIK, 260.000 €, 60,00 m2 cca 4330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.dfi.si

60 m², 2-sobno, zgrajeno l. 2004, 1/M, Delno opremljeno zelo iskana lokacija, vseljivo takoj, prodamo. Cena: 260.000,00 EUR Dodaten opis PROSTORNO 2-SOBNO STANOVANJE (60 m²) Z LASTNIM PARKIRIŠČEM Na voljo je izjemno funkcionalno stanovanje na mirni in zelo iskani lokaciji. Stanovanje....

 
 
 
  Stanovanje, PODVELKA, 129.900 €, 59,00 m2 cca 2200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

59,7 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1960, 3. nad., prodamo. Cena: 129.900,00 EUR PRODAMO: 2,5-sobno stanovanje – Podvelka (Vurmat) Na mirni in prijetni lokaciji v Podvelki (del Vurmat) je naprodaj funkcionalno 2-sobno stanovanje (trenutno preurejeno v 2,5-sobno). Stanovanje je bilo skozi....

 
 
 
  Stanovanje, PIRAN, 315.000 €, 56,00 m2 cca 5630 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

56 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1900, prodamo. Cena: 315.000,00 EUR PIRAN, 3. NADSTROPJE (brez dvigala) – RAZGLED ČAKA, PRENOVA JE VAŠA Ekskluzivna lokacija, edinstvena priložnost. 56 m² v meščanski hiši iz leta 1900 – sredi čarobnega Pirana, nekaj korakov od morja, plaž, restavracij....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 159.000 €, 53,00 m2 cca 3000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

53 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1960, 2 sobno stanovanje Slavko Šlander/Lava/Otok, prodamo. Cena: cca 159.000,00 EUR Svetlo in funkcionalno stanovanje v urejenem bloku mirna lokacija, nizki stroški Na prijetni in mirni lokaciji prodamo funkcionalno in svetlo stanovanje v urejenem večstanovanjskem....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 165.000 €, 52,00 m2 cca 3170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

52,2 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1959, 2/12 nad., prodamo. Cena: 165.000,00 EUR Spoštovani, V nakup vam lahko ponudimo 2-sobno stanovanje na eni izmed najboljših lokacij v Celju - Otok. Stanovanje ni bilo obnovljeno. Stanovanje nima balkona. Nahaja se v 2.nadstropju stolpnice z dvigalom....

 
 
 
  Stanovanje, BEZENA, 159.000 €, 48,00 m2 cca 3310 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

48,6 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 2009, 2. nad., prodamo. Cena: 159.000,00 EUR 2-sobno stanovanje z balkonom – Bezena, Ruše Na mirni in prijetni lokaciji v Bezeni (Ruše) je na voljo sodobno, funkcionalno zasnovano 2-sobno stanovanje, vseljeno in dokončano leta 2021. Stanovanje se nahaja....

 
 
 
  Stanovanje, KOSEZE, 280.000 €, 44,00 m2 cca 6360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

44,5 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1839, adaptirano l. 2000, 1. nad., prodamo. Cena: 280.000,00 EUR REDKA PRILOŽNOST: ZGODOVINSKI ŠARM S KOMFORTOM – LASTNO PARKIRNO MESTO V CENTRU! Šiška, ob Tivoliju – mir, ki diha z mestom Predstavljajte si: stanovanje s pravo dušo, v stavbi iz leta 1839,....