• GoHome Professional
nepremičnine do 1700000 eur 120 m2 - GoHome enosobna dvosobna trosobna stanovanja na gohome
  • nepremičnine do 1700000 eur 120 m2 - GoHome enosobna dvosobna trosobna stanovanja na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine do 1700000 eur 120 m2

  • Za iskalni niz "nepremičnine do 1700000 eur 120 m2" je bilo najdenih 276 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 2.228 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 110 m2 (malo manjši)
    • 130 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 1600000 eur (malo cenejši)
    • 1700000 eur (malo dražje)
    • do 2000 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, LJUBLJANA, Moste, 376.000 €, 110,00 m2 cca 3420 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.08.2025.,

www.indomio.si

4-sobno stanovanje, Ljubljana Moste, zgrajeno l. 1900, obnovljena fasada in streha l. 1965, obnova oken l. 2015, stanovanje 110,90 m2, zemljišče 180,00 m2. Cena: 376.000,00 EUR. Na odlični lokaciji prodamo stanovanje z večjim lastniškim atrijem. Lokacija nudi hiter dostop do centra,....

 
 
 
  Hiša, MALI CIRNIK PRI ŠENTJANŽU, 95.000 €, 130,00 m2 cca 730 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.03.2026.,

www.indomio.si

130,6 m2, samostojna, zgrajena l. 1900, 23.593 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 95.000,00 EUR HIŠA S POSLOPJEM IN 23.593 m² ZEMLJIŠČA – MALI CIRNIK PRI ŠENTRUPERTU Na mirni in sončni lokaciji v Malem Cirniku pri Šentrupertu prodamo starejšo hišo z gospodarskim poslopjem ter 23.593....

 
 
 
  Hiša, RUŠE, 134.900 €, 130,00 m2 cca 1040 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2026.,

www.indomio.si

130,1 m2, dvostanovanjska, zgrajena l. 1948, adaptirana l. 2024, 326 m2 zemljišča, K+P+M, Prodamo stanovanji v dvostanovanjski stavbi s parcelo in teraso z razgledom na Ruše - idealna priložnost za bivanje in oddajanje, prodamo. Cena: 134.900,00 EUR Prodamo stanovanji v dvostanovanjski....

 
 
 
  Stanovanje, PIRAN, 699.000 €, 110,00 m2 cca 6360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

110 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1800, adaptirano l. 2024, 2/4 nad., 3-sobno stanovanje + garsonjera v pritličju, prodamo. Cena: cca 699.000,00 EUR V samem osrčju Piran, v neposredni bližini Tartinijev trg, prodamo čudovito trisobno stanovanje velikosti 90 m² ter garsonjero v pritličju....

 
 
 
  Hiša, ZAGORJE OB SAVI, 269.000 €, 130,00 m2 cca 2070 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.03.2026.,

www.indomio.si

130 m2, samostojna, zgrajena l. 1991, adaptirana l. 2023, 1.095 m2 zemljišča, P+M, Na robu naselja, na odprti sončni legi, brez jutranje megle s pogledom na vse strani prodamo urejeno in lepo izdelano ter vzdrževano stanovanjsko hišo z ogrevanim vkopanim bazenom ter garažnim objektom....

 
 
 
  Hiša, GORNJI LAKOŠ, 139.900 €, 110,00 m2 cca 1270 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

110 m2, atrijska, zgrajena l. 1966, adaptirana l. 2010, 1.862 m2 zemljišča, K+P, Prodamo vzdrževano, suho pritlično hišo (110,8 m2) z gospodarskim poslopjem (148 m2) na mirni lokaciji v Gornjem Lakošu. 1.862 m2 ograjeno zemljišče, bližina avtoceste in tromeje. Idealno za bivanje ali....

 
 
 
  Hiša, IZOLA, 435.000 €, 130,00 m2 cca 3350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.04.2026.,

www.indomio.si

130 m2, vrstna, zgrajena l. 1997, adaptirana l. 2016, 122 m2 zemljišča, P+1, V Kortah nad Izolo prodamo obnovljeno vrstno hišo z dvema ločenima stanovanjema, atrij, terasa in parkirišče. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 435.000,00 EUR V slikoviti vasici Korte nad Izolo prodamo....

 
 
 
 
+16%

Spremembe cen iz 500.000 € na 580.000 € z dne 06.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Stanovanje, KRANJSKA GORA, 580.000 €, 109,60 m2 cca 5290 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

02.03.2026 - 500.000 €
06.04.2026 - 580.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.03.2026.,

www.portalnepremicnine-sp.si

V centru Kranjske Gore smo zgradili, trostanovanjsko hišo v kateri se nahaja predmetno stanovanje, izdelano na ključ, z lastnim vhodom in čudovito teraso ter dvema parkirnima mestoma, ki bo zadovoljil tudi najzahtevnejše kupce. .

 
 
 
  Hiša, METLIKA, 95.000 €, 131,00 m2 cca 730 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

METLIKA, Jerebova ulica, prodamo samostojno stanovanjsko hišo, zgrajeno leta 1972, ki obsega 131,10 m2 skupne površine ter 60,70 m2 uporabne površine (stanovanje v nadstropju). Parcela v skupni površini 750,00 m2, je locirana na čudoviti lokaciji v samem srcu Metlike, v mirnem naselju....

 
 
 
  Hiša, ZGORNJA VELKA, 110.000 €, 109,00 m2 cca 1010 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321042-328 Ogled oglasa na strani ponudnika Na prikupni lokaciji blizu centra Zgornje Velke prodamo samostojno montažno stanovanjsko hišo ali bivalni vikend, zgrajeno leta 1986. Hiša po podatkih GURS meri 109,0 m2 neto tlorisne površine. Ob hiši je manjša lesena vrtna....

 
 
 
  Hiša, ROGAŠKA SLATINA, 225.000 €, 131,00 m2 cca 1720 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490291001-388 Ogled oglasa na strani ponudnika Ponujamo vam privlačno hišo, ki se nahaja le korak stran od centra Rogaške Slatine. Zgrajena leta 2007, se nahaja na mirni lokaciji. S svojo neto tlorisno površino 141 m2 in 131 m2 uporabne površine vam nudi obilico prostora....

 
 
 
  Stanovanje, LENDAVA, 130.000 €, 109,00 m2 cca 1190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.01.2025.,

www.indomio.si

109,7 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1900, adaptirano l. 2003, prodamo. Cena: 130.000,00 EUR Prodajamo čudovito, svetlo staromeščansko 2,5-sobno stanovanje v slikovitem mestu Lendava, ki s svojo bogato zgodovino in kulturnimi znamenitostmi nudi edinstveno bivanjsko izkušnjo. Stanovanje....

 
 
 
  Stanovanje, AJDOVŠČINA, 671.000 €, 131,00 m2 cca 5120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.04.2026.,

www.indomio.si

131,6 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1897, 1/5 nad., Stanovanje na odlični lokaciji, prodamo. Cena: 671.000,00 EUR Na izjemno iskani lokaciji na Rimski cesti v samem centru Ljubljane, posredujemo pri prodaji prostornega, 3-sobnega stanovanja, ki ga je zaradi velikosti in razgibanega tlorisa....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Center, 500.000 €, 109,00 m2 cca 4590 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.08.2025.,

www.indomio.si

109,6 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1701, adaptirano l. 2017, M/3 nad., prodamo. Cena: 500.000,00 EUR V starem mestnem jedru, na Gornjem trgu 10, s pogledom na Ljubljanski grad in samo streljaj od Plečnikove tržnice ter Tromostovja, prodamo popolnoma opremljeno 4-sobno stanovanje, primerno....

 
 
 
  Hiša, MAKOLE, 90.000 €, 109,00 m2 cca 830 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.03.2026.,

www.indomio.si

109 m2, samostojna, zgrajena l. 1907, adaptirana l. 2007, 472 m2 zemljišča, V samem središču Makol je naprodaj poslovno-stanovanjska stavba z veliko potenciala. V pritličju se nahaja poslovni prostor, kjer je prej delovala lekarna - primeren za različne storitvene ali trgovske dejavnosti.....

 
 
 
  Stanovanje, ŠMARTNO, 399.000 €, 109,00 m2 cca 3660 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

109,7 m2, 4-sobno, dupleks, zgrajeno l. 1880, adaptirano l. 2025, 1/M, prodamo. Cena: 399.000,00 EUR Iščete prijetno in udobno bivališče na mirni lokaciji, a istočasno v neposredni bližini vse potrebne infrastrukture? Predstavljamo vam odlično priložnost za nakup čudovitega stanovanja.....

 
 
 
  Poslovni prostor, TRZIN, 278.000 €, 131,00 m2 cca 2120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2026.,

www.indomio.si

131,5 m2, kombiniran prostor, zgrajen l. 2000, P/2 nad., Posredujemo pri prodaji poslovnega prostora s parkirnim mestom v garažni hiši. Poslovni prostor v naravi predstavlja lokal-prodajalno v pritličju stavbe s pisarno in parkirnim mestom v kletnih prostorih. Nepremičnina se prodaja....

 
 
 
  Hiša, METLIKA, 95.000 €, 131,00 m2 cca 730 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

131,1 m2, samostojna, zgrajena l. 1966, 750 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 95.000,00 EUR METLIKA, Jerebova ulica, prodamo samostojno stanovanjsko hišo, zgrajeno leta 1972, ki obsega 131,10 m2 skupne površine ter 60,70 m2 uporabne površine (stanovanje v nadstropju). Parcela v skupni....

 
 
 
  Hiša, MORAVSKE TOPLICE, 490.000 €, 131,00 m2 cca 3740 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.11.2025.,

www.indomio.si

131,5 m2, samostojna, zgrajena l. 2000, 5.854 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 490.000,00 EUR Luksuzna Koča z Zunanjim Bazenom in Finsko Savno v Prelepem Naravnem Okolju blizu Moravskih Toplic Ponujamo vam edinstveno priložnost za nakup prestižne koče, ki se nahaja v čudovitem naravnem....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 460.000 €, 109,00 m2 cca 4220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2025.,

www.indomio.si

109,1 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1985, adaptirano l. 2014, 3/3 nad., prodamo. Cena: 460.000,00 EUR Na mirni lokaciji v samem središču Kopra, le korak stran od mestnega vrveža, se prodaja izjemen penthouse v tretjem nadstropju urejene stanovanjske stavbe brez dvigala. Stanovanje s premišljenim....

 
 
 
  Hiša, PIRAN, 570.000 €, 109,00 m2 cca 5230 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.01.2026.,

www.indomio.si

109 m2, vrstna, zgrajena l. 1900, adaptirana l. 2015, Trije apartmaji in terasa, prodamo. Cena: 570.000,00 EUR HIŠA S TREMI APARTAMJI in TERASO Le nekaj korakov od Tartinijevega trga v Piranu, se nahaja popolnoma prenovljena hiša velikosti 109 m², ki združuje izjemno lokacijo, premišljeno....

 
 
 
  Hiša, HRPELJE, 144.800 €, 108,70 m2 cca 1330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111028-73 Ogled oglasa na strani ponudnika NAPRODAJ je starejša hiša z dvoriščem v Rodiku, le 5 km stran od Kozine. Hiša je zgrajena leta 1800, delno adaptirana 2005. Neto tlorisna površina hiše znaša 108,7 m2, neto tlorisna površina garaže pa znaša 51 m2. Velikost zemljišča....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Moste, 384.000 €, 131,50 m2 cca 2920 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.08.2022.,

www.mp-projekt.si

V naselju Zelena jama , prodamo samostojno hišo velikosti 131,5 m2, na parceli 317 m2. Hiša je bila zgrajena leta 1925. Nahaja se v mirni ulici v naselju samostojnih hiš. Lokacija je zelo dobra in nudi vse prednosti mestnega bivanja . Razporeditev: K+P+M POLKLET : polkletni sobi namenjeni....

 
 
 
  Hiša, TREBNJE, 250.000 €, 131,55 m2 cca 1900 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.03.2026.,

www.hisanepremicnine.si

TREBNJE - Čatež, 131,5o m2, hiša l. 1992 in brunarica 41,4o m2, l. 1990, z urejenim dvoriščem – parkirna mesta, zelenica, zelenjavni vrt , sadovnjak, na zemljišču 3.871,oo m2 . Hiša je na vrhunski lokaciji , z funkcionalno razporeditvijo prostorov ( v pritličju, 1. nad. in mansardi....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 253-276 (od skupaj 276)

<< <1 2 3 4 5 6 7> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!