• GoHome Professional
nepremičnine do 1700000 eur 120 m2 najceneje - GoHome enosobna dvosobna trosobna stanovanja na gohome
  • nepremičnine do 1700000 eur 120 m2 najceneje - GoHome enosobna dvosobna trosobna stanovanja na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine do 1700000 eur 120 m2 najceneje

  • Za iskalni niz "nepremičnine do 1700000 eur 120 m2 najceneje" je bilo najdenih 270 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 2.202 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 110 m2 (malo manjši)
    • 130 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 1600000 eur (malo cenejši)
    • 1700000 eur (malo dražje)
    • do 1900 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 832 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, AJDOVŠČINA, 549.000 €, 126,00 m2 cca 4360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

126,41 m2, 4-sobno, v stavbi zgrajeni l. 1897, 1. nad., vseljivo po dogovoru, prodamo. Cena: 549.000,00 EUR Naprodaj je izjemno prostorno 4-sobno meščansko stanovanje, ki zaradi dveh velikih sob nudi možnost tudi 5- ali celo 6-sobnega stanovanja. Stanovanje se nahaja v 1. nadstropju....

 
 
 
  Hiša, KRANJ, 549.000 €, 130,00 m2 cca 4220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2026.,

www.mp-projekt.si

Kranj – Primskovo, na iskani lokaciji prodamo enoto stanovanjskega dvojčka v IV. podaljšani gradbeni fazi , v skupni izmeri 130m 2 , na parceli 194m 2 . Zgrajena je v gabaritih pritličje in nadstropje. Sončna pozicija, odličen tloris, veliko svetlobe. Razporeditev prostorov: Pritličje:....

 
 
 
  Hiša, KOPER, 550.000 €, 117,00 m2 cca 4700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111029-27 Ogled oglasa na strani ponudnika Naprodaj je urejeno, sodobno opremljeno 2-etažno 4- sobno stanovanje v vrstni hiši. Z delnim pogledom na morjem in z negovanim vrtom obrnjenim na jug nudi udobje bivanja skozi vse leto. Stanovanje se razteza na 117 m2, pripada....

 
 
 
  Hiša, PIRAN, 570.000 €, 109,00 m2 cca 5230 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.01.2026.,

www.indomio.si

109 m2, vrstna, zgrajena l. 1900, adaptirana l. 2015, Trije apartmaji in terasa, prodamo. Cena: 570.000,00 EUR HIŠA S TREMI APARTAMJI in TERASO Le nekaj korakov od Tartinijevega trga v Piranu, se nahaja popolnoma prenovljena hiša velikosti 109 m², ki združuje izjemno lokacijo, premišljeno....

 
 
 
  Stanovanje, PIRAN, 573.000 €, 110,00 m2 cca 5210 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.01.2025.,

www.indomio.si

110,7 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1900, 3/3 nad., Čudovito 4-sobnega stanovanja z razgledom na Piranski zaliv v staromeščanski vili.Vila je idealna za vse, ki ljubijo dih jemajoče razglede in romantične sončne zahode. Nahaja se na eni izmed najlepših lokacij, nedaleč stran od plaže in....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Moste, 580.000 €, 112,00 m2 cca 5180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191133-5 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji obnovljene hiše z dovozom in pokrito teraso v mirnem in urejenem naselju v Zalogu. Hiša je bila po podatkih iz Geodetske uprave RS zgrajena leta 1920 in stoji na parceli v izmeri 436m2. Hiša je bila leta....

 
 
 
 
+16%

Spremembe cen iz 500.000 € na 580.000 € z dne 06.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Stanovanje, KRANJSKA GORA, 580.000 €, 109,60 m2 cca 5290 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

02.03.2026 - 500.000 €
06.04.2026 - 580.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.03.2026.,

www.portalnepremicnine-sp.si

V centru Kranjske Gore smo zgradili, trostanovanjsko hišo v kateri se nahaja predmetno stanovanje, izdelano na ključ, z lastnim vhodom in čudovito teraso ter dvema parkirnima mestoma, ki bo zadovoljil tudi najzahtevnejše kupce. .

 
 
 
  Stanovanje, BRDO, 590.000 €, 117,00 m2 cca 5040 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.12.2024.,

www.indomio.si

117,9 m2, 3-sobno, "penthouse", zgrajeno l. 2016, penthouse na brdu - sodobni luksuz v objemu neba, prodamo. Cena: 590.000,00 EUR Na vrhu arhitekturne mojstrovine, kjer se mestni vrvež umakne spokojnosti, vas čaka ekskluzivni dupleks penthouse, ki združuje dovršeno estetiko,....

 
 
 
  Hiša, PORTOROŽ, 595.000 €, 123,00 m2 cca 4840 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.01.2022.,

www.indomio.si

123 m2, samostojna, zgrajena l. 1900, adaptirana l. 2016, 150 m2 zemljišča, P+1, Naprodaj je manjša hiša z manjšo parcelo in dvema večjima terasama, lastno garažo s kletjo v centru Portoroža, le 100 m od morja, izjemna lokacija, prodamo. Cena: 595.000,00 EUR Prostorska zasnova : Ob....

 
 
 
  Hiša, PIRAN, 600.000 €, 128,00 m2 cca 4690 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.01.2022.,

www.indomio.si

128,7 m2, vrstna, zgrajena l. 1900, adaptirana l. 2008, 29 m2 zemljišča, Unikatna vrstna hiša s teraso v centru Pirana, prodamo. Cena: 600.000,00 EUR Zanimiva, leta 2008 popolnoma prenovljena hiša v samem centru Pirana. Arhitekturno dovršena prenova je vključevala unikatno zasnovo....

 
 
 
  Hiša, IZOLA, 630.000 €, 118,00 m2 cca 5340 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.04.2026.,

www.indomio.si

118 m2, vrstna, zgrajena l. 1982, 197 m2 zemljišča, K+P+1, Vmesna vrstna hiša v Jagodju, prodamo. Cena: 630.000,00 EUR Posredujemo pri ekskluzivni prodaji vmesne vrstne hiše iz leta 1982, ki se nahaja v mirnem delu Jagodja v Izoli. Nepremičnina nudi kakovostno bivanje v mirnem okolju....

 
 
 
  Hiša, LJUBNO, 650.000 €, 117,00 m2 cca 5560 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.09.2025.,

www.indomio.si

117,2 m2, samostojna, zgrajena l. 1997, adaptirana l. 2025, 957 m2 zemljišča, K+P+M, V Sv. Petru prodamo čudovito adaptirano istrsko samostojno hišo na idilični lokaciji z odprtim razgledom in v objemu narave. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 650.000,00 EUR V Sv. Petru prodamo....

 
 
 
  Stanovanje, AJDOVŠČINA, 671.000 €, 131,00 m2 cca 5120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.04.2026.,

www.indomio.si

131,6 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1897, 1/5 nad., Stanovanje na odlični lokaciji, prodamo. Cena: 671.000,00 EUR Na izjemno iskani lokaciji na Rimski cesti v samem centru Ljubljane, posredujemo pri prodaji prostornega, 3-sobnega stanovanja, ki ga je zaradi velikosti in razgibanega tlorisa....

 
 
 
 
+10%

Spremembe cen iz 635.000 € na 697.000 € z dne 12.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Hiša, KOPRIVNIK V BOHINJU, 697.000 €, 130,00 m2 cca 5360 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

05.02.2026 - 635.000 €
12.03.2026 - 697.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.02.2026.,

www.indomio.si

130,7 m2, samostojna, zgrajena l. 1997, 7.000 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 697.000,00 EUR V enem najlepših in hkrati najbolj varovanih naravnih okolij Slovenije, v kraju Koprivnik v Bohinju, znotraj Triglavskega narodnega parka, je na voljo izjemno redka nepremičnina: samostojna brunarica....

 
 
 
  Stanovanje, PIRAN, 699.000 €, 114,00 m2 cca 6130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

114 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1800, adaptirano l. 2024, 2/6 nad., Na voljo je 114 m2 veliko, 4-sobno (sestavljeno iz 3- sobnega stanovanja in garsonjere), zgrajeno l. 1800, adaptirano z izbranimi materiali l. 2024, 3-sobno stanovanje ime teraso s pogledom na morje ter z zasebno garsonjero,....

 
 
 
  Stanovanje, AJDOVŠČINA, 760.000 €, 119,00 m2 cca 6390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.02.2025.,

www.indomio.si

119 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1933, adaptirano l. 2024, 7. nad., Loft v neboticniku, prodamo. Cena: 760.000,00 EUR Zakorakajte v razkošje življenja v popolnoma prenovljenem stanovanju v stilu Soho lofta v Nebotičniku, eni najprestižnejših stavb v Ljubljani, ki je bil odprt 21. februarja....

 
 
 
  Stanovanje, AJDOVŠČINA, 760.000 €, 117,00 m2 cca 6500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2023.,

www.indomio.si

117,5 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1775, adaptirano l. 2015, prodamo. Cena: 760.000,00 EUR Lepo staromeščansko stanovanje se nahaja v 2. nadstropju odlične, urejene staromeščanske hiše v neposredni bližini Prešernovega trga. Stanovanje je bilo prenovljeno leta 2015 in obsega: prostoren....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 790.000 €, 124,00 m2 cca 6370 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.04.2026.,

www.indomio.si

124,8 m2, 5 in večsobno, "penthouse", zgrajeno l. 2002, Ko razgled postane način življenja - duplex Bežigrad, prodamo. Cena: 790.000,00 EUR Na eni izmed najbolj zaželenih lokacij za Bežigradom je na voljo prostorno in svetlo duplex stanovanje, ki združuje udobje sodobnega....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 253-270 (od skupaj 271)

<< <1 2 3 4 5 6 7> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!