• GoHome Professional
nepremičnine do 1700000 eur 150 m2 - GoHome kupujem, prodajam, iščem : poišči na gohome
  • nepremičnine do 1700000 eur 150 m2 - GoHome kupujem, prodajam, iščem : poišči na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine do 1700000 eur 150 m2

  • Za iskalni niz "nepremičnine do 1700000 eur 150 m2" je bilo najdenih 246 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.766 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 140 m2 (malo manjši)
    • 160 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 1600000 eur (malo cenejši)
    • 1700000 eur (malo dražje)
    • do 1400 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 865 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, NOVO MESTO, 400.000 €, 160,00 m2 cca 2500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.09.2025.,

www.indomio.si

160,8 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1999, 2/2 nad., prodamo. Cena: 400.000,00 EUR Štirisobno stanovanje na Mušičevi ulici. Stanovanje obsega velik dnevni prostor (kuhinja, dnevna soba in jedilnica), spalnico, dve otroški sobi, kopalnico in teraso. Velika tarasa. Uporabna površina stanovanja....

 
 
 
  Hiša, SLOVENJ GRADEC, 140.000 €, 160,00 m2 cca 880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2020.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Okna so bila zamenjana leta 2007 .

 
 
 
  Hiša, ŽALEC, 200.000 €, 160,00 m2 cca 1250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.12.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Hiša je v dveh etažah (160 m2). Stoji na ravni sončni parceli v izmeri 680 m2. Pritličje: kuhinja z jedilnico, kopalnica, delovna soba, soba za goste, soba za druženje, hodnik. Nadstropje: dnevna soba, spalnica, 2x otroška soba, kopalnica. Hiša je bila adaptirana med leti 2003 – 2005....

 
 
 
  Hiša, MARKOVCI, 169.900 €, 140,00 m2 cca 1210 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151040-139 Ogled oglasa na strani ponudnika Samostojna hiša v Zabovcih je na prodaj! Hiška se nahaja v prijetni, mirni okolici, v slepi ulici s prijaznimi sosedi. Hiša, grajena 1978 ima tri etaže, je v celoti podkletena, mansarda pa popolnoma obnovljena. V pritličju,....

 
 
 
  Hiša, BREŽICE, 166.400 €, 160,00 m2 cca 1040 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

V kleti so kurilnica in garaža. V etaži je stanovanjski prostor - kamin v dnevni sobi. Ogrevanje je centralno. .

 
 
 
  Hiša, VELENJE, 95.000 €, 140,00 m2 cca 680 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Struja,voda, septička jama, aktivna telefonska linija .

 
 
 
  Hiša, ŠENTJERNEJ, 275.000 €, 140,00 m2 cca 1960 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.02.2026.,

www.indomio.si

140 m2, samostojna, zgrajena l. 1950, adaptirana l. 2011, 1.111 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 275.000,00 EUR V središču Šentjerneja na mirni lokaciji ob potoku prodamo v celoti opremljeno stanovanjsko stavbo, ločeno garažo z nadstreškom in delovnim prostorom. Stanovanjska stavba: 1.....

 
 
 
  Hiša, GORNJI PETROVCI, 139.000 €, 160,00 m2 cca 870 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

160 m2, samostojna, zgrajena l. 1982, adaptirana l. 2001, 2.300 m2 zemljišča, posredujemo pri prodaji samostojne družinske hiše, z možnostjo ureditve v dvostanovanjsko stavbo, v pritličju se nahajajo pomožni prostori, dve sobi, kuhinja in kurilnica (trda goriva, olje), v zgornjem....

 
 
 
  Stanovanje, ZGORNJA KUNGOTA, 316.255 €, 140,00 m2 cca 2260 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191084-177 Ogled oglasa na strani ponudnika Prodamo 4-sobno stanovanje v leseni, nizkoenergijski večstanovanjski stavbi v Zgornji Kungoti. Stanovanje se nahaja v 1. nadstropju in obsega 140,2 m2 bruto površine, od tega je 121, 23 m2 uporabne površine, 15,68 m2 zavzema....

 
 
 
  Hiša, LOGATEC, 389.000 €, 160,00 m2 cca 2430 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.02.2026.,

www.indomio.si

160,6 m2, samostojna, zgrajena l. 1998, 1.269 m2 zemljišča, K+P+1, Lepa, prostorna in urejena samostojna hiša, sončni kolektor, optika, garaža, izredno lepa in urejena zelena parcela, na čudoviti lokaciji v naselju Grčarevec, ki je le 10 minut vožnje ven iz Logatca, dobra razporeditev....

 
 
 
  Hiša, ŠMARJEŠKE TOPLICE, 53.000 €, 140,00 m2 cca 380 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.06.2024.,

www.indomio.si

140 m2, lesen, zgrajen l. 1850, 1.853 m2 zemljišča, K+P, prodamo. Cena: 53.000,00 EUR Prodaja se starejši kmetijski objekt. Približno 530 m2 parcele je stavbnega zemljišča, ostalo je kmetijsko. Del parcele, ki je kmetijski je del travnik in del sadovnjak. Infrastruktura: vodovod,....

 
 
 
  Stanovanje, ŽALEC, 239.980 €, 140,00 m2 cca 1710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.03.2026.,

www.indomio.si

140 m2, 5 in večsobno, dupleks, zgrajeno l. 1930, adaptirano l. 2011, 1/1 nad., Prostorno in svetlo 5-sobno duplex stanovanje (140 m2) v dveh etažah z odlično razporeditvijo prostorov. Vzhodna orientacija, tri sobe v mansardi, dve kopalnici. Dobro izolirano, opremljeno in pripravljeno....

 
 
 
  Hiša, MAREZIGE, 357.000 €, 140,00 m2 cca 2550 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.02.2026.,

www.indomio.si

140,7 m2, hiša, zgrajena l. 1800, 723 m2 zemljišča, V središču Marezig na izjemni razgledni legi ob Vinski fontani istrska kamnita hiša, prodamo. Cena: 357.000,00 EUR V središču Marezig na izjemni razgledni legi ob Vinski in Oljčni fontani istrska kamnita hiša. Na prodaj je čudovita....

 
 
 
  Hiša, GORIČAK, 285.000 €, 140,00 m2 cca 2040 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2025.,

www.indomio.si

140 m2, samostojna, zgrajena l. 1971, adaptirana l. 2024, 57.566 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 28.500,00 EUR V idilični okolici Zavrča, vas pričakuje čudovita kmetija z obsežno posestjo, ki obsega kar 57.566 kvadratnih metrov. Ta edinstvena nepremičnina, zgrajena septembra 1971,....

 
 
 
  Hiša, BREŽICE, 192.000 €, 140,00 m2 cca 1370 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.03.2026.,

www.indomio.si

140 m2, samostojna, zgrajena l. 1990, adaptirana l. 2018, 2.000 m2 zemljišča, P+1, Lepa hiška na idilični lokaciji, obdana z zelenjem in vinogradi, blizu avtobusna postaja, 5 km od AC priključka Brežice in Term Čatež, idealna za nekoga, ki si želi biti samooskrben z vrtom in nekaj....

 
 
 
  Hiša, SEVNICA, 235.000 €, 160,00 m2 cca 1470 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

160 m2, samostojna, zgrajena l. 1998, 1.042 m2 zemljišča, V idiličnem, zelenem okolju in v neposredni bližini potočka se prodaja manjša, lepo vzdrževana enostanovanjska hiša, ki ponuja prijetno bivanje v stiku z naravo, prodamo. Cena: 235.000,00 EUR Hiša obsega: pritličje: garaža,....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Koroška Vrata, 390.000 €, 140,00 m2 cca 2790 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.07.2025.,

www.indomio.si

140 m2, vrstna, zgrajena l. 1965, 76 m2 zemljišča, K+P+1, Prodamo vrstno hišo na zelo mirni lokaciji na Bezenškovi ulici, prodamo. Cena: 390.000,00 EUR Hiša leži na koncu ulice, zelo blizu sprehajalne poti ob reki Dravi. Ima naslednjo razporeditev: Pritiličje: - dnevni prostor z kuhinjo....

 
 
 
  Poslovni prostor, SEŽANA, 440.000 €, 140,00 m2 cca 3140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

140,8 m2, kombiniran prostor, zgrajen l. 1998, 969 m2 zemljišča, pritličje, Prodamo poslovni prostor v neposredni bližini trgovskega centra 140 m2 na parceli velikosti 969 m2. Cena m2 zemljišča je 454 EUR/ m2, Dostop do vse potrebne infrastruktura. Pogoj prodajalca je, da kupec pri....

 
 
 
 
-5%

Spremembe cen iz 37.000 € na 35.000 € z dne 13.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, ŠALOVCI, 35.000 €, 140,00 m2 cca 250 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

31.12.2025 - 42.000 €
07.03.2026 - 37.000 €
13.05.2026 - 35.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.12.2025.,

www.indomio.si

140 m2, samostojna, zgrajena l. 1958, 42.930 m2 zemljišča, GORIČKO - prodamo starejšo hišo s kmetijskimi in gozdnimi zemljišči, prodamo. Cena: 35.000,00 EUR GORIČKO - V Čepincih prodamo starejšo stanovajsko hišo, grajeno leta 1958, neto tlorisne površine 140,00 m2 - od tega bivalni....

 
 
 
  Hiša, SEVNICA, 157.000 €, 140,00 m2 cca 1120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.04.2026.,

www.indomio.si

140,3 m2, samostojna, zgrajena l. 1990, 2.687 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 157.000,00 EUR Vrhek, stanovanjsko stavbo, zgrajeno 1990, z uporabno površino 69,6m2, neto tlorisno površino 140,3m2, leseni pomožni kmetijski del stavbe, zgrajen 2003 z uporabno površino, ki je enaka....

 
 
 
  Poslovni prostor, DVOR, 290.000 €, 139,90 m2 cca 2070 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.04.2026.,

www.salomon.si

LJ. BEŽIGRAD, BEŽIGRAJSKI DVOR , 139,9 m2, gostinski lokal, s prehrano, zgrajen l. 1996, klet, dodatnih 80 m2 galerije, klet-skladišče, 2 lastniška parkirna mesta, prodamo. Cena: 290.000,00 EUR. Energ. razred: Merjena EI: 90 kWh/m2a Dodaten opis: PRODAJA SE POSLOVNI PROSTOR – GOSTINSKI....

 
 
 
  Hiša, ŽALEC, 273.000 €, 161,00 m2 cca 1700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.01.2026.,

www.indomio.si

161 m2, samostojna, zgrajena l. 1972, adaptirana l. 2024, 524 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 273.000,00 EUR SAMOSTOJNA HIŠA S SONČNO PARCELO 524 m² – UREJENO, VZDRŽEVANO, TAKOJ VSELJIVO Če si želiš hiše na mirni, lepi lokaciji v bližini Žalca, v prijetnem naselju, kjer lahko zaživiš....

 
 
 
  Hiša, POMJAN, 350.000 €, 139,00 m2 cca 2520 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.05.2025.,

www.indomio.si

139,9 m2, vrstna, zgrajena l. 1915, adaptirana l. 2004, 119 m2 zemljišča, P+1+M, Na Pomjanu prodamo vstno hišo s teraso in parkiriščem za 1 avto. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 350.000,00 EUR Na Pomjanu prodamo vrstno hišo, obnovljeno med leti 2004 in 2009. Razpored: PRITLIČJE:....

 
 
 
  Hiša, ROČINJ, 120.000 €, 161,00 m2 cca 750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.07.2024.,

www.indomio.si

161 m2, vrstna, zgrajena l. 1922, 326 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 120.000,00 EUR Prodamo stanovanjsko hišo v starem jedru vasi Ročinj, v spodnji Soški dolini, skozi katero teče smaragdna reka Soča. Celotna nepremičnina obsega stanovanjsko hišo s podstrešjem (161 m2), dvorišče (150m2)....

 
 
 
  Hiša, BREŽICE, 260.000 €, 139,00 m2 cca 1870 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.06.2025.,

www.indomio.si

139,8 m2, samostojna, adaptirana l. 2014, 916 m2 zemljišča, V prijetnem in lepo urejenem naselju, prodamo enodružinsko hišo zasnovano v 3 etažah: klet, kurilnica, delovna soba, kopalnica, WC, kuhinja, shramba, jedilnica, bivalni prostor, 2x spalnica, mansarda, v, el., optika, CK-drva,....

 
 
 
  Hiša, TURJANCI, 239.500 €, 139,00 m2 cca 1720 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.07.2025.,

www.indomio.si

139,9 m2, samostojna, zgrajena l. 1976, 1.297 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 239.500,00 EUR Na prodaj: Stanovanjska hiša z garažo in večjo parcelo v mirnem okolju – Turjanci, občina Radenci V mirnem in urejenem naselju Turjanci (občina Radenci) prodamo lepo vzdrževano stanovanjsko hišo....

 
 
 
  Hiša, HRAMŠE, 180.000 €, 139,00 m2 cca 1300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.04.2026.,

www.indomio.si

139,9 m2, samostojna, zgrajena l. 1995, 879 m2 zemljišča, K+P+M, Ponuja se vam priložnost kupiti hišo z čudovitim razgledom na sončni lokaciji, prodamo. Cena: 180.000,00 EUR Predstavljamo vam hišo, ki se lahko uporablja kot vikend ali hiša za bivanje s čudovitim razledom na dolino....

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBLJANA, Moste, 234.000 €, 139,00 m2 cca 1680 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.11.2025.,

www.indomio.si

139,4 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1995, P/1 nad., Na prodaj je svetel in zelo funkcionalen poslovni prostor, ki se razteza v pritličju ter kletnem delu poslovnega objekta, le nekaj korakov od hipermarketa Spar in ostale ključne infrastrukture, prodamo. Cena: 234.000,00 EUR Odličen....

 
 
 
  Hiša, MORAVSKE TOPLICE, 159.000 €, 139,00 m2 cca 1140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.02.2026.,

www.indomio.si

139,6 m2, samostojna, zgrajena l. 1997, 762 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 159.000,00 EUR Prodamo stanovanjsko hišo v Moravskih Toplicah – odlična priložnost za bivanje ali investicijo! Na prodaj stanovanjska hiša v priljubljenih Moravskih Toplicah, nedaleč vstran od Term Vivat in Term....

 
 
 
  Stanovanje, SLOVENSKE KONJICE, 169.000 €, 139,00 m2 cca 1220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.02.2026.,

www.indomio.si

139,7 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1800, adaptirano l. 2013, 1. nad., prodamo. Cena: 169.000,00 EUR Staromeščansko stanovanje v centru Slovenskih Konjic Posredujemo pri prodaji delno prenovljenega 2-sobnega staromeščanskega stanovanja in del podstrešja, zgrajenega leta 1800. Leta 2022....

 
 
 
  Hiša, KOČEVJE, 99.000 €, 160,00 m2 cca 620 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

obnovljena leta 2005 .

 
 
 
  Poslovni prostor, CELJE, 350.000 €, 162,00 m2 cca 2160 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prostor je lahko namenjen storitveni dejavnosti kot so odvetniška pisarna, zavarovalništvo, lepotni salon ali za gostinski lokal ter druge dejavnosti. Ima tudi kletno hrambo v velikosti cca 8m2. Trenutno je namen poslovnega prostora kot razstavni prostor s pisarnami za 5 sodelavcev....

 
 
 
  Hiša, PODČETRTEK, 229.700 €, 162,00 m2 cca 1420 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281022-188 Ogled oglasa na strani ponudnika NOVEJŠA DVOSTANOVANJSKA HIŠA - SODNA VAS - PODČETRTEK Novemu lastniku je na voljo novejša hiša, zgrajena leta 2012 in še nikoli vseljena. Hiša še ni popolnoma dokončana ( manjka toplotna črpalka, lestenci v sobah ), prav....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 280.000 €, 162,00 m2 cca 1730 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.12.2023.,

www.indomio.si

162,6 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1800, adaptirano l. 2009, 1/2 nad., Center nepremičnin | Dom kupujete s srcem, mi bomo vaš razum, prodamo. Cena: 280.000,00 EUR Zaživite v mestnem jedru Celja v okusno prenovljenem stanovanju, v katerem ne boste našli le strehe nad glavo, temveč si boste....

 
 
 
  Hiša, KOKRICA, 329.000 €, 162,00 m2 cca 2030 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2026.,

www.indomio.si

162,5 m2, samostojna, zgrajena l. 1971, 308 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 329.000,00 EUR Na odlični, sončni in mirni lokaciji na Kokrici pri Kranju prodamo samostojno hišo s skupno površino 162,5 m², ki stoji na urejenem zemljišču velikosti 308 m². Hiša je razporejena v treh....

 
 
 
  Hiša, GRAČIŠČE, 379.000 €, 162,00 m2 cca 2340 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.01.2026.,

www.indomio.si

162 m2, dvostanovanjska, zgrajena l. 1900, adaptirana l. 2021, 480 m2 zemljišča, P+1, obnovljena istrska hiša, prodamo. Cena: 379.000,00 EUR Koper - okolica, Gračišče, dvostanovanjska kamnita istrska hiša, zgrajena leta 1900, popolnoma obnovljena med letoma 2021 in 2025 (električne....

 
 
 
  Hiša, SEVNICA, 107.500 €, 162,00 m2 cca 660 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.01.2022.,

www.indomio.si

162 m2, samostojna, v stavbi zgrajeni l. 1976, 22.007 m2 zemljišča, vodovod, elektrika, CK, asfaltni dostop, prodamo. Cena: 107.500,00 EUR Lokacija: V naselju Tržišče prodamo manjšo kmetijo, ki obsega hišo, gospodarsko poslopje in garažo. Pripadajoče zemljišče meri 22.007 m2 in se....

 
 
 
  Hiša, ŠKOCJAN, 260.000 €, 138,00 m2 cca 1880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.04.2026.,

www.indomio.si

138 m2, samostojna, zgrajena l. 1985, 1.593 m2 zemljišča, Prodaja hiše z velikim potencialom v Škocjanu, prodamo. Cena: 260.000,00 EUR Na mirni in zeleni lokaciji v naselju Hudenje pri Škocjanu prodamo samostojno hišo z izjemnim potencialom, ki ponuja redko kombinacijo zasebnosti,....

 
 
 
  Hiša, MALA NEDELJA, 179.900 €, 162,00 m2 cca 1110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.12.2024.,

www.indomio.si

162,9 m2, atrijska, zgrajena l. 1930, adaptirana l. 2023, 1.565 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 185.000,00 EUR V Mali Nedelji, po sončnih gričih razpršenem naselju občine Ljutomer, na točki z izjemnim razgledom po dolini, prodamo starejšo pritlično hišo, letnik 1930, zadnja temeljita....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 690.000 €, 162,00 m2 cca 4260 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.03.2026.,

www.indomio.si

162 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 2007, prodamo. Cena: 690.000,00 EUR EKSKLUZIVNO PENTHAUS STANOVANJE V KOPRU – VAŠ SANJSKI DOM S POGLEDOM NA MORJE IN ALPE Predstavljamo vam luksuzno 162 m² veliko penthaus stanovanje na prestižni lokaciji Koper, kjer se združujejo sodobni komfort, naravna....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, Center, 131.904 €, 138,00 m2 cca 960 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

138,7 m2, kombiniran prostor, zgrajen l. 1984, P/7 nad., Večnamenski poslovni prostor v centru mesta (bila ordinacija), možen nakup parkirnega mesta, prodamo. Cena: 131.904,00 EUR V strogem centru mesta, na Gregorčičevi ulici, prodamo večnamenski poslovni prostor (nazadnje je služil....

 
 
 
  Zemljišče, ŠETAROVA, 88.000 €, 138,00 m2 cca 640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

138 m2, kmetija, 950 m2 zemljišča, K+P, prodamo. Cena: 88.000,00 EUR Pozdravljeni, z veseljem vam predstavljam staromeščansko hišo tipa kmetija, ki se nahaja v kraju Lenart. KJE: Šetarova cca 3 km do mesta Lenart ob vsej potrebni infrastrukturi in cca 1,5km do uvoza na avtocesto OBJEKTIVNI....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr
Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 169-210 (od skupaj 246)

<< <1 2 3 4 5 6> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled