• GoHome Professional
nepremičnine do 1700000 eur 150 m2 balkon - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • nepremičnine do 1700000 eur 150 m2 balkon - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine do 1700000 eur 150 m2 balkon

  • Za iskalni niz "nepremičnine do 1700000 eur 150 m2 balkon" je bilo najdenih 62 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 2.081 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 140 m2 (malo manjši)
    • 160 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 1600000 eur (malo cenejši)
    • 1700000 eur (malo dražje)
    • do 1700 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 836 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, ZGORNJA KUNGOTA, 317.591 €, 141,00 m2 cca 2250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191084-180 Ogled oglasa na strani ponudnika Prodamo 4-sobno stanovanje v leseni, nizkoenergijski večstanovanjski stavbi v Zgornji Kungoti. Stanovanje se nahaja v mansardi in obsega 141,1 m2 bruto površine, od tega je 121,54 m2 uporabne površine, 15,69 m2 zavzema balkon....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 358.000 €, 141,00 m2 cca 2540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.03.2025.,

www.indomio.si

3-sobno stanovanje, Ljubljana Bežigrad, zgrajeno l. 1925, 1. nadstropje od 1., v dvostanovanjski hiši, etažirano, skupna površina 141,80 m2, bivalni prostor 81,90 m2, balkon 7,10 m2, klet 33,50 m2, zidana garaža 16,10 m2, prekrasen vrt. Cena: 358.000 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA....

 
 
 
 
-16%

Spremembe cen iz 298.000 € na 249.000 € z dne 24.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, PLAVJE, 249.000 €, 141,00 m2 cca 1770 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

29.01.2026 - 298.000 €
24.03.2026 - 249.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.01.2026.,

www.indomio.si

141 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 2011, 1/1 nad., Takoj vseljivo, razgibano 4 sobno stanovanje z dvema balkomoma, prodamo. Cena: cca 249.000,00 EUR Zanimiva,mirna in sončna lokacija v bližini italijanske meje. Stanovanje se nahaja v 1 nadstropju dvostanovanjske stavbe. Zajema odprto dnevo....

 
 
 
  Hiša, MARKOVCI, 169.900 €, 140,00 m2 cca 1210 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151040-139 Ogled oglasa na strani ponudnika Samostojna hiša v Zabovcih je na prodaj! Hiška se nahaja v prijetni, mirni okolici, v slepi ulici s prijaznimi sosedi. Hiša, grajena 1978 ima tri etaže, je v celoti podkletena, mansarda pa popolnoma obnovljena. V pritličju,....

 
 
 
  Stanovanje, ZGORNJA KUNGOTA, 316.255 €, 140,00 m2 cca 2260 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191084-177 Ogled oglasa na strani ponudnika Prodamo 4-sobno stanovanje v leseni, nizkoenergijski večstanovanjski stavbi v Zgornji Kungoti. Stanovanje se nahaja v 1. nadstropju in obsega 140,2 m2 bruto površine, od tega je 121, 23 m2 uporabne površine, 15,68 m2 zavzema....

 
 
 
  Hiša, SEVNICA, 157.000 €, 140,00 m2 cca 1120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.04.2026.,

www.indomio.si

140,3 m2, samostojna, zgrajena l. 1990, 2.687 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 157.000,00 EUR Vrhek, stanovanjsko stavbo, zgrajeno 1990, z uporabno površino 69,6m2, neto tlorisno površino 140,3m2, leseni pomožni kmetijski del stavbe, zgrajen 2003 z uporabno površino, ki je enaka....

 
 
 
  Hiša, POMJAN, 350.000 €, 139,00 m2 cca 2520 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.05.2025.,

www.indomio.si

139,9 m2, vrstna, zgrajena l. 1915, adaptirana l. 2004, 119 m2 zemljišča, P+1+M, Na Pomjanu prodamo vstno hišo s teraso in parkiriščem za 1 avto. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 350.000,00 EUR Na Pomjanu prodamo vrstno hišo, obnovljeno med leti 2004 in 2009. Razpored: PRITLIČJE:....

 
 
 
  Hiša, TURJANCI, 239.500 €, 139,00 m2 cca 1720 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.07.2025.,

www.indomio.si

139,9 m2, samostojna, zgrajena l. 1976, 1.297 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 239.500,00 EUR Na prodaj: Stanovanjska hiša z garažo in večjo parcelo v mirnem okolju – Turjanci, občina Radenci V mirnem in urejenem naselju Turjanci (občina Radenci) prodamo lepo vzdrževano stanovanjsko hišo....

 
 
 
  Hiša, MALA NEDELJA, 179.900 €, 162,00 m2 cca 1110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.12.2024.,

www.indomio.si

162,9 m2, atrijska, zgrajena l. 1930, adaptirana l. 2023, 1.565 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 185.000,00 EUR V Mali Nedelji, po sončnih gričih razpršenem naselju občine Ljutomer, na točki z izjemnim razgledom po dolini, prodamo starejšo pritlično hišo, letnik 1930, zadnja temeljita....

 
 
 
  Hiša, KOKRICA, 329.000 €, 162,00 m2 cca 2030 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2026.,

www.indomio.si

162,5 m2, samostojna, zgrajena l. 1971, 308 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 329.000,00 EUR Na odlični, sončni in mirni lokaciji na Kokrici pri Kranju prodamo samostojno hišo s skupno površino 162,5 m², ki stoji na urejenem zemljišču velikosti 308 m². Hiša je razporejena v treh....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 280.000 €, 162,00 m2 cca 1730 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.12.2023.,

www.indomio.si

162,6 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1800, adaptirano l. 2009, 1/2 nad., Center nepremičnin | Dom kupujete s srcem, mi bomo vaš razum, prodamo. Cena: 280.000,00 EUR Zaživite v mestnem jedru Celja v okusno prenovljenem stanovanju, v katerem ne boste našli le strehe nad glavo, temveč si boste....

 
 
 
  Hiša, ROGAŠKA SLATINA, 739.000 €, 162,00 m2 cca 4560 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.04.2026.,

www.indomio.si

Samostojna hiša, Savinjska - Rogaška Slatina, zgrajena l. 1974, prenovljena l. 2014, K+P+1, neto tlorisna površina 313,00 m2, bivalna površina 162,80 m2, zemljišče 1.250,00 m2. Cena: 739.000 EUR. Posredujemo pri prodaji izjemne samostojne hiše, ki se nahaja na eni lepših lokacij v....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Center, 698.000 €, 162,90 m2 cca 4290 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191111-26 Ogled oglasa na strani ponudnika Na odlični in zelo iskani lokaciji, v samem centru Ljubljane na Tavčarjevi ulici, posredujemo pri prodaji večsobnega stanovanja z velikim potencialom, tako stanovanjskim kot poslovnim. Stanovanje, ki skupaj po podatkih GURS....

 
 
 
  Hiša, PTUJ, 275.000 €, 163,00 m2 cca 1690 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151007-502 Ogled oglasa na strani ponudnika V mirni ulici, nekoliko odmaknjeni od glavne ceste skozi gosto naselje Žabjak na obrobju Ptuja, samo cca 4 km iz strogega centra prodamo enoto dvojčka, skupne površine 163,11 m2, etažnost P+N, podobe najnovejših trendov gradnje....

 
 
 
  Hiša, VELENJE, 198.000 €, 163,00 m2 cca 1220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

163,2 m2, samostojna, zgrajena l. 1968, adaptirana l. 2005, 890 m2 zemljišča, K+P+M, hiša velenje, prodamo. Cena: 198.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji lepo vzdrževane stanovanjske hiše v Velenju, ki je bila po podatkih GURS-a zgrajena leta 1968, ter stoji na 890 m2 velikem zemljišču.....

 
 
 
  Hiša, ŽIROVNICA, 349.000 €, 163,00 m2 cca 2140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.04.2026.,

www.indomio.si

163,4 m2, samostojna, zgrajena l. 1840, adaptirana l. 2017, 692 m2 zemljišča, K+P+M, prenovljena, dva nadstreška, prodamo. Cena: 349.000,00 EUR Prodamo samostojno hišo v Mostah. Hiša je bila zgrajena leta 1840 in v celoti adaptirana leta 2017. Glavne lastnosti: Bivalni del: Prostor....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Center, 680.000 €, 163,00 m2 cca 4170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.04.2026.,

www.indomio.si

163,9 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1910, adaptirano l. 2018, visoko pritličje, Prodamo luksuzno stanovanje- brezčasna eleganca na Tomšičevem drevoredu, prodamo. Cena: 680.000,00 EUR Prodamo luksuzno stanovanje- brezčasna eleganca na Tomšičevem drevoredu Iščete več kot le stanovanje? Predstavljamo....

 
 
 
  Hiša, SLOVENSKE KONJICE, 170.000 €, 164,00 m2 cca 1040 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281026-237 Ogled oglasa na strani ponudnika Na mirni lokaciji, v objemu narave je naprodaj obnovljena, prenovljena in opremljena družinska hiša z večjim zemljiščem. Če iščete urejeno hišo na obrobju mesta, z možnostjo samooskrbe je to hiša za vas! Posredujemo pri prodaji....

 
 
 
  Stanovanje, AJDOVŠČINA, 980.000 €, 164,00 m2 cca 5980 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.04.2026.,

www.indomio.si

164 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1926, adaptirano l. 2016, 1/2 nad., prodamo. Cena: 980.000,00 EUR Čudovito meščansko stanovanje v centru mesta, ki se ponaša s kar petimi sobami in s tremi kopalnicami ter parkirnim mestom. Redka priložnost v centru Ljubljane – prostorno stanovanje....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Trnovo, 690.000 €, 164,00 m2 cca 4210 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

164,4 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1983, 8/9 nad., dupleks s savno, teraso in izjemnimi razgledi v eni najbolj zaželenih sosesk, prodamo. Cena: 690.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji prostornega 5-sobnega stanovanja v trnovskih blokih - eni najbolj zaželenih sosesk v Trnovem. Nahaja....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 43-62 (od skupaj 62)

<< <1 2> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!