• GoHome Professional
nepremičnine do 1720000 eur 200 m2 - GoHome preiščite male oglase na internetu
  • nepremičnine do 1720000 eur 200 m2 - GoHome preiščite male oglase na internetu
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine do 1720000 eur 200 m2

  • Za iskalni niz "nepremičnine do 1720000 eur 200 m2" je bilo najdenih 229 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.613 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 190 m2 (malo manjši)
    • 210 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 1600000 eur (malo cenejši)
    • 1800000 eur (malo dražje)
    • do 1400 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 836 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, PLUŽNA, 538.000 €, 183,00 m2 cca 2940 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

183 m2, dvojček, zgrajen l. 1990, 1.339 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 538.000,00 EUR Čudovito prenovljena hiša se nahaja v očarljivi vasici Plužna, le 5 minut od Bovca. Nepremičnina ima na novo nameščen solarni sistem, zaradi česar je v veliki meri energetsko samozadostna. Ponuja tri....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Center, 864.800 €, 217,30 m2 cca 3980 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Vgrajeno je stavbno pohištvo višjega cenovnega razreda (Alu-les z Alu-senčili na električni pogon). Prostori so razporejeni v dveh etažah (P+1). PRITLIČJE je namenjeno dnevnemu bivanju: kabinet, dnevni prostor, kuhinja z jedilnico, shramba živil, dnevne sanitarije, utility (opc. kolesarnica),....

 
 
 
  Hiša, LETENICE, 319.000 €, 182,00 m2 cca 1750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.04.2024.,

www.indomio.si

182 m2, samostojna, zgrajena l. 1975, adaptirana l. 1985, 4.000 m2 zemljišča, Hiša v lepi manjši vasici med Golnikom in Kranjem na mirni, sončni lokaciji, v bližini gozda. Ob hiši je garaža, delavnica, drvarnica, pomožni objekt. Zraven je kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 319.000,00....

 
 
 
  Poslovni prostor, RUŠE, 289.000 €, 182,00 m2 cca 1590 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.03.2026.,

www.indomio.si

182,2 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1994, adaptiran l. 2019, 939 m2 zemljišča, P/1 nad., RUŠE - gostinski lokal na izjemni točki bo reki Dravi, z odlično ponudbo, piknik prostorom ter možnostjo uporabe reke Drave za čolnjarjenje in športni turizem. Odlična priložnost za vse, ki....

 
 
 
  Hiša, KOMEN, 199.000 €, 182,00 m2 cca 1090 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281015-502 Ogled oglasa na strani ponudnika Novemu kupcu je na voljo tipična kraška hiša ki je od morja odddaljena le 15 minut vožnje (Sesljan). Hiša vsebuje garažo ki je prevozna v ograjeno dvorišče, kjer so na novo položene dvoriščne pohodne površine s kamnom, na parceli....

 
 
 
  Hiša, ŠKOCJAN, 790.000 €, 218,00 m2 cca 3620 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.04.2026.,

www.indomio.si

218 m2, samostojna, zgrajena l. 1970, adaptirana l. 2013, 639 m2 zemljišča, P+1, Škocjan - Koper; na sončni, mirni lokaciji prodamo samostojno hišo (P+1) velikosti 218 m2 na parceli 639 m2. V pritličju garaža in poslovni prostor, v nadstropju obnovljeno 4-sobno stanovanje (2013) z....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Melje, 275.000 €, 182,00 m2 cca 1510 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321055-114 Ogled oglasa na strani ponudnika V poslovno stanovanjski stavbi v Mariboru - Melje, prodamo del pritličja, ki v naravi skupaj predstavlja 6 popolnoma obnovljenih sob in hodnik v velikosti skupaj182 m2. Prostori-sobe se nahajajo na južnem delu stavbe. Parkiranje....

 
 
 
  Stanovanje, ČRNOMELJ, 151.724 €, 182,00 m2 cca 830 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.06.2024.,

www.indomio.si

182,8 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1995, adaptirano l. 2007, dobra lokacija, opremljeno, lasten vhod, terasa, zimski vrt, štiri spalnice, dve kopalnici, pisarna, CK, 2 x kamin, 2 x klima, vsa infrastruktura, optika, lastna odjemna mesta, bližina centra, šole, vrtca, priložnost nakupa....

 
 
 
  Poslovni prostor, CEROVEC PRI ŠMARJU, 128.000 €, 182,00 m2 cca 700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

182,4 m2, kombiniran prostor, zgrajen l. 2002, Poslovni prostor na obrobju Šmarja, prodamo. Cena: 128.000,00 EUR Na obrobju Šmarja pri Jelšah, Cerovec pri Šmarju, je naprodaj poslovni prostor. Če potrebujete delavnico, skladišče ali poslovni prostor za opravljanje vaše dejavnosti,....

 
 
 
  Hiša, NOVA GORICA, 225.000 €, 182,00 m2 cca 1240 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.10.2025.,

www.indomio.si

182,4 m2, vrstna, zgrajena l. 1900, adaptirana l. 1987, 425 m2 zemljišča, P+1, Končna vrstna hiša v Ozeljanu z dodatno nepremičnino, prodamo. Cena: 245.000,00 EUR RE/MAX Nova Gorica ekskluzivno posreduje pri prodaji končne vrstne hiše, zgrajene leta 1900, ki je bila skrbno obnovljena....

 
 
 
  Hiša, ZABUKOVICA, 190.000 €, 218,00 m2 cca 870 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.04.2026.,

www.indomio.si

218,5 m2, samostojna, zgrajena l. 1973, 9.601 m2 zemljišča, V Zabukovici pri Žalcu je naprodaj samostojna hiša na razgledni lokaciji z obsežnim, 9.601 m2 velikim zemljiščem. Velik del posesti predstavlja lasten gozd, ki omogoča brezplačno pripravo drv za ogrevanje. Lokacija ponuja....

 
 
 
  Hiša, KRANJ, 765.142 €, 217,00 m2 cca 3530 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.12.2022.,

www.inf-ing.si

Lastnosti nepremičnine .

 
 
 
  Hiša, ZBILJE, 578.000 €, 181,00 m2 cca 3190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.07.2025.,

www.kumi.si

Novogradnja dvojček ( ENOTA 3A ) v izmeri 181m² , kateri stoji na parceli 283m² , predviden zaključek gradnje sredina leta 2026. Hiša se nahaja na edinstveni lokaciji , na robu zazidljivosti in v bližini gozda, ena izmed zadnjih v neposredni bližini Zbiljskega jezera . Klasična gradnja....

 
 
 
  Hiša, ZBILJE, 608.000 €, 181,00 m2 cca 3360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.07.2025.,

www.kumi.si

Novogradnja dvojček KONČNA ENOTA , katera meji na nezazidljivo gozdno zemljišče ( ENOTA 3B ) v izmeri 181m² , kateri stoji na parceli 330m² , predviden zaključek gradnje sredina leta 2026. Hiša se nahaja na edinstveni lokaciji , na robu zazidljivosti v neposredni bližini gozda in....

 
 
 
  Stanovanje, ROGAŠKA SLATINA, 280.000 €, 181,00 m2 cca 1550 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490291001-379 Ogled oglasa na strani ponudnika Predvajanje videoposnetka s klikom na gumb "Več info" ! V Rogaški Slatini je, v praktično neposredni bližini središča mesta, na prodaj stanovanje v drugem nadstropju večstanovanjske stavbe. Stanovanje je orientirano proti zahodu....

 
 
 
  Hiša, MURSKA SOBOTA, 230.000 €, 219,00 m2 cca 1050 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.03.2026.,

www.indomio.si

219,5 m2, vrstna, zgrajena l. 1972, adaptirana l. 2025, 418 m2 zemljišča, K+P, prodamo. Cena: 230.000,00 EUR Nepremičnina se nahaja v Murski Soboti in sicer v urejenem in mirnem rezidenčnem naselju vrstnih hiš, ki nudi prijetno bivanje vstran od prometnega hrupa in mestnega vrveža.....

 
 
 
  Hiša, KOPER, 590.000 €, 181,00 m2 cca 3260 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.06.2025.,

www.indomio.si

181,3 m2, vrstna, zgrajena l. 1800, 249 m2 zemljišča, Vrstna hiša v starem mestnem jedru Kopra, prodamo. Cena: 590.000,00 EUR EKSKLUZIVA PRODAJE Prodamo starejšo vrstno hišo, ki se nahaja na atraktivni lokaciji v starem mestnem jedru Kopra (ob trgu Muda). Zgrajena je bila l.1800 in....

 
 
 
  Poslovni prostor, KOPER, 529.000 €, 181,00 m2 cca 2920 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.09.2024.,

www.indomio.si

181,1 m2, pisarna, zgrajena l. 2006, 30,3 m2 zemljišča, 1. nad., Na odlični lahko dostopni lokaciji tik pred samim mestnim jedrom in blizu vse potrebne inrastrukture se prodajajo svetle nadstandardno opremljene pisarne v velikosti 181,1 m2 z dvema parkirnima mestoma velikosti 15 m2....

 
 
 
  Hiša, PREBOLD, 245.000 €, 181,00 m2 cca 1350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.11.2025.,

www.indomio.si

181 m2, samostojna, zgrajena l. 1967, adaptirana l. 1995, 1.248 m2 zemljišča, Center nepremičnin | Dom kupujete s srcem, mi bomo vaš razum, prodamo. Cena: 245.000,00 EUR HIŠA OB GOZDU, KJER SE ŽIVLJENJE UPOČASNI. 1248m² ravnega in v celoti zazidljivega zemljišča + 181m² hiše = Vaš....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 211-229 (od skupaj 230)

<< <1 2 3 4 5 6> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!