• GoHome Professional
nepremičnine do 1800000 eur 170 m2 - GoHome enosobna dvosobna trosobna stanovanja na gohome
  • nepremičnine do 1800000 eur 170 m2 - GoHome enosobna dvosobna trosobna stanovanja na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine do 1800000 eur 170 m2

  • Za iskalni niz "nepremičnine do 1800000 eur 170 m2" je bilo najdenih 274 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.905 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 160 m2 (malo manjši)
    • 180 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 1700000 eur (malo cenejši)
    • 1800000 eur (malo dražje)
    • do 1500 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 838 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, KOPER, 318.000 €, 186,00 m2 cca 1710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Enota A2: Ena izmed štirih enot po 186 m2, zgrajene decembra 2008, zemljišča 204 m2, mirna in odprta lokacija s pogledom na koprski zaliv, etažnost K+P+N, v celoti zaključena od zunaj, tlakovano dvorišče, štiri parkirna mesta, kamnite terase, škarpe zidane na suho, sredozemska hortikulturna....

 
 
 
  Hiša, KRKAVČE, 890.000 €, 186,00 m2 cca 4790 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.07.2024.,

www.indomio.si

186 m2, samostojna, zgrajena l. 1986, 19.806 m2 zemljišča, P+1, stanovanjska hiša, posest, oljčnik, južna lega, prodamo. Cena: 890.000,00 EUR Na voljo za nakup posestvo v zaledju Slovenske Istre, ki zajema stanovanjsko hišo (186m2), nedokončan objekt – zgrajen do prve plošče (tloris....

 
 
 
  Hiša, LUČE, 199.000 €, 154,00 m2 cca 1290 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281027-132 Ogled oglasa na strani ponudnika POSEST - PRIPRAVLJEN PROJEKT ZA IZGRADNJO 2 APARTMAJEV IN PREDELAVO HIŠE V 1 VEČJI APARTMA - EKSKLUZIVNA PRILOŽNOST! Na prečudoviti lokaciji, v naselju Konjski Vrh (občina Luče) se nahaja visokogorska posest z razgledom na....

 
 
 
  Hiša, LUČE, 580.000 €, 154,00 m2 cca 3770 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281027-134 Ogled oglasa na strani ponudnika POSEST - IZDELAVA PROJEKTA NA KLJUČ - EKSKLUZIVNA PRILOŽNOST! Na prečudoviti lokaciji, v naselju Konjski Vrh (občina Luče) se nahaja visokogorska posest z razgledom na Raduho, planino Vodole, planilo Loka, planino Arta in ostalo....

 
 
 
  Hiša, TRBOVLJE, 119.000 €, 186,00 m2 cca 640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.03.2026.,

www.indomio.si

186,2 m2, samostojna, zgrajena l. 1905, adaptirana l. 1985, 654 m2 zemljišča, K+P+M, hiša trbovlje, prodamo. Cena: 119.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji stanovanjske hiše v Trbovljah, zgrajene leta 1905, ki stoji na zemljišču velikosti 654 m². Skupna neto tlorisna površina objekta....

 
 
 
  Hiša, KOČEVJE, 185.000 €, 154,00 m2 cca 1200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.03.2024.,

www.indomio.si

154 m2, samostojna, adaptirana l. 2023, 817 m2 zemljišča, Unikatna gozdna koča na Stojni pod Gradom Fridrihštajn, prodamo. Cena: 225.000,00 EUR Ponujamo vam priložnost, da postanete lastnik te čudovite gozdne koče, ki se nahaja v neposredni bližini mogočnega Gradu Fridrihštajn. Ta....

 
 
 
  Poslovni prostor, ROGAŠKA SLATINA, 170.800 €, 154,00 m2 cca 1110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.01.2026.,

www.indomio.si

154,6 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1994, P/1 nad., Prodaja gostinskega lokala z ekskluzivno pokrito teraso - PC Sonce, Rogaška Slatina, prodamo. Cena: 170.800,00 EUR Tip nepremičnine: Gostinski lokal z zunanjo teraso Velikost: 34,6 m² (notranji lokal) + 120 m² (zunanja pokrita....

 
 
 
  Hiša, KOPER, 335.000 €, 186,00 m2 cca 1800 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Enota A1: Ena izmed štirih enot po 186 m2, zgrajene decembra 2008, zemljišča 212 m2, mirna in odprta lokacija s pogledom na koprski zaliv, etažnost K+P+N, v celoti zaključena od zunaj, tlakovano dvorišče, štiri parkirna mesta, kamnite terase, škarpe zidane na suho, sredozemska hortikulturna....

 
 
 
  Hiša, LUČE, 350.000 €, 154,00 m2 cca 2270 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281027-133 Ogled oglasa na strani ponudnika POSEST - PRIPRAVLJEN PROJEKT ZA IZGRADNJO 2 APARTMAJEV IN PREDELAVO HIŠE V 1 VEČJI APARTMA + IZGRADNJA NOVE STAVBE DO PODALJŠANE 3. GRADBENE FAZE - EKSKLUZIVNA PRILOŽNOST! Na prečudoviti lokaciji, v naselju Konjski Vrh (občina....

 
 
 
  Poslovni prostor, CELJE, 330.000 €, 186,00 m2 cca 1770 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.03.2026.,

www.indomio.si

186,7 m2, pisarna, zgrajena l. 1955, 1/5 nad., odlična lokacija v centru mesta, bližina vseh institucij, možnost parkiranja za zapornico na parkirišču v bližini objekta za 3 osebna vozila, bližina več javnih parkirišč in parkirne hiše, prodamo. Cena: 330.000,00 EUR V centru Celja,....

 
 
 
  Stanovanje, LUCIJA, 379.900 €, 154,00 m2 cca 2470 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.12.2025.,

www.indomio.si

154 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1980, adaptirano l. 2019, v luciji, blizu šole prodamo lepo penthouse 5 sobno stanovanje z velikimi terasami in pogledom na morje. stanovanje je res poceni, extra kvalitetno in lepo, primerno za večjo veselo in družabno družino, saj ima veliko prostorov....

 
 
 
  Hiša, DROŽANJE, 153.000 €, 154,00 m2 cca 990 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.08.2025.,

www.indomio.si

154,7 m2, samostojna, zgrajena l. 1964, 867 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 153.000,00 EUR PRODAJA: Prostorna in urejena hiša na mirni sončni lokaciji pri Sevnici V slikoviti in urejeni vasi Drožanje pri Sevnici se prodaja čudovita hiša s prostorno parcelo in veliko mero zasebnosti.....

 
 
 
  Hiša, BREZOVICA PRI GRADINU, 110.000 €, 154,00 m2 cca 710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.04.2026.,

www.indomio.si

154 m2, vrstna, zgrajena l. 1900, 415 m2 zemljišča, P+1, prodamo. Cena: 110.000,00 EUR Na prodaj hiša za obnovo v Brezovici pri Gradinu (cca 24 km ali 30 min iz Kopra) Iščete priložnost za investicijo ali dom po lastnih željah v mirnem, zelenem okolju? Ta hiša v Brezovici pri Gradinu....

 
 
 
  Stanovanje, VOLČJA DRAGA, 335.000 €, 186,00 m2 cca 1800 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.03.2026.,

www.indomio.si

186,7 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1980, adaptirano l. 2022, 1.466 m2 zemljišča, 1. nad., prodamo. Cena: 335.000,00 EUR PRODAJA – VELIKO PROSTORNO STANOVANJE z dvema parkirnima mestoma, VOLČJA DRAGA (VOGRSKO) Na mirni, a prometno izjemno dostopni lokaciji v Volčji Dragi – Vogrsko je naprodaj....

 
 
 
 
-17%

Spremembe cen iz 260.000 € na 217.000 € z dne 13.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, PTUJ, 217.000 €, 154,00 m2 cca 1410 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

22.12.2025 - 260.000 €
13.02.2026 - 217.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.12.2025.,

www.indomio.si

154,5 m2, dvostanovanjska, zgrajena l. 1971, 870 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 217.000,00 EUR Na Ptuju v gospodarski coni prodamo vzdrževano hišo z letnico gradnje 1971, razgibanega tlorisa etažnosti K+P+M, skupne površine 154,50 m2. Stoji na skupno 870 m2 stavbnega zemljišča,....

 
 
 
  Poslovni prostor, RAVNE NA KOROŠKEM, 241.000 €, 186,00 m2 cca 1300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.03.2022.,

www.indomio.si

186 m2, delavnica, zgrajena l. 1977, adaptirana l. 2006, 158,5 m2 zemljišča, pritličje, prodaja se delavnica in komunalno urejeno in asfaltirano zemljišče znotraj industrijske cone nekdanje Železarne na Ravnah na Koroškem, garažna dvižna dostavna vrata dimenzije 350x500 proda se celota....

 
 
 
  Hiša, VELENJE, 278.000 €, 186,00 m2 cca 1500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.02.2026.,

www.indomio.si

186,96 m2, samostojna, zgrajena l. 1929, adaptirana l. 2002, 828 m2 zemljišča, Posredujemo pri prodaji klasično grajene enostanovanjske hiše s skupno površino 187 m2, ki se nahaja v mirnem in urejenem naselju Gorica v občini Velenje. Hiši pripadajo tudi večja delavnica, garaža (oboje....

 
 
 
 
-25%

Spremembe cen iz 238.000 € na 179.000 € z dne 26.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, POLZELA, 179.000 €, 154,00 m2 cca 1160 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

23.01.2026 - 238.000 €
26.03.2026 - 179.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.01.2026.,

www.indomio.si

154,6 m2, samostojna, zgrajena l. 1957, adaptirana l. 2006, 1.216 m2 zemljišča, P+1, Stanovanjska hiša, Polzela, prodamo. Cena: cca 179.000,00 EUR OPOMBA: Hiša se prodaja brez urejene gradbene dokumentacije in služnosti dostopa!! Cena je okvirna, za hišo se zbirajo nakupne ponudbe.....

 
 
 
  Hiša, ŽUŽEMBERK, 427.000 €, 154,00 m2 cca 2770 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.01.2026.,

www.indomio.si

154,5 m2, samostojna, zgrajena l. 1920, adaptirana l. 2009, 2.666 m2 zemljišča, P+1+M, Posestvo z dvema hišama v kraju Gradenc, prodamo. Cena: 427.000,00 EUR Na mirni in sončni lokaciji v vasi Gradenc, v občini Žužemberk, posredujemo pri prodaji lepega, urejenega posestva. Po podatkih....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Dravlje, 790.000 €, 154,00 m2 cca 5130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.03.2026.,

www.indomio.si

4-sobno stanovanje – penthouse, Ljubljana Dravlje, zgrajeno l. 2009, 3./3. nad., bruto površina 154,20 m2, neto površina 85,30 m2, terasa/balkon 60,20 m2, klet 8,70 m2. Cena: 790.000 EUR. Na mirni in zelo iskani lokaciji v Dravljah prodamo izjemno prostoren, svetel in razgleden penthouse,....

 
 
 
  Stanovanje, PESNICA, 110.000 €, 154,00 m2 cca 710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.02.2026.,

www.indomio.si

154,5 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1960, 310 m2 zemljišča, 2/2 nad., Mansardno 3-sobno stanovanje z atrijem in garažo v Ranci pri Pesnici, prodamo. Cena: 110.000,00 EUR V dvostanovanjski hiši v Ranci prodamo mansardno 3-sobno stanovanje z garažo za 2 avtomobila. Hiša se nahaja 4 km od....

 
 
 
  Hiša, APAČE, 364.000 €, 154,00 m2 cca 2360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.04.2026.,

www.indomio.si

Samostojna hiša, Pomurska - Apače (Segovci), zgrajeno l. 1999, K+P+M, neto tlorisna površina 357,00 m2, uporabna površina 154,10 m2, pripadajoče zemljišče v velikosti 1.276,00 m2. Cena: 364.000,00 EUR. Predstavljamo vam čudovito in nadpovprečno dobro vzdrževano samostojno stanovanjsko....