• GoHome Professional
nepremičnine do 210000 eur 70 m2 najceneje - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • nepremičnine do 210000 eur 70 m2 najceneje - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine do 210000 eur 70 m2 najceneje

  • Za iskalni niz "nepremičnine do 210000 eur 70 m2 najceneje" je bilo najdenih 207 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.926 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manjši)
    • 70 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 190000 eur (malo cenejši)
    • 220000 eur (malo dražje)
    • do 1900 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 837 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

 
-13%

Spremembe cen iz 95.000 € na 83.000 € z dne 14.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, ŠENTRUPERT, 83.000 €, 72,00 m2 cca 1150 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

12.03.2026 - 95.000 €
14.04.2026 - 83.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.03.2026.,

www.indomio.si

72 m2, bivalen, zgrajen l. 2012, 576 m2 zemljišča, P+1, prodamo. Cena: 83.000,00 EUR Mirna, zasebna in idilična lokacija – bivalni vikend Ravnik, Šentrupert, Mirna Na mirni in zasebni lokaciji, obdani z naravo in zelenjem, prodamo bivalni vikend novejše gradnje, ki ponuja prijetno....

 
 
 
  Hiša, ZLATOLIČJE, 85.000 €, 70,00 m2 cca 1210 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.01.2026.,

www.indomio.si

70 m2, samostojna, zgrajena l. 1950, 555 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 85.000,00 EUR Zlatoličje, med Ptujem in Mariborom – samostojna hiša Na ravni in sončni parceli velikosti 555 m², v mirnem okolju Dravskega polja, vas čaka hiša, ki čaka na novo poglavje! Obdana z nekaj sadnega drevja,....

 
 
 
  Hiša, CIRKULANE, 85.000 €, 70,00 m2 cca 1210 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

Samostojna hiša, Podravska - Cirkulane, zgrajena l. 1960, prenovljena l. 2000, neto tlorisna površina 70,00 m2, pripadajoče zemljišče 5622,00 m2. Cena: 85.000 EUR. Posredujemo pri prodaji samostojne hiše s pripadajočimi kmetijskimi zemljišči, ki se nahaja na izjemno mirni in sončni....

 
 
 
  Stanovanje, ČRNOMELJ, 85.000 €, 74,00 m2 cca 1150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490391015-56 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji obnovljenega 3 sobnega stanovanja v 4. nadstropju v Ulici pod smreko v Črnomlju. Orientacija stanovanja je V-SV. Stanovanje sestavljajo: kuhinja, shramba, dnevna soba, spalnica in otroška soba ter ločena....

 
 
 
  Hiša, KRŠKO, 85.000 €, 75,00 m2 cca 1130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.03.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

KRŠKO, Hočevarjev trg, prodamo krajno vrstno stanovanjsko hišo, površine stavbe 75,00 m2, zgrajene l. 1907, ter zasnovane v dveh etažah (pritličje in mansarda). Zemljišče obsega 148,00 m2 površine okoli stavbe. Urejen dostop do javne asfaltne ceste. .

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, Center, 85.000 €, 64,50 m2 cca 1320 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.01.2025.,

www.gral-nepremicnine.si

V CENTRU MESTA PRODAMO POSLOVNI PROSTOR, VELIK 64,5 m², KI JE SESTAVLJEN IZ TREH MED SEBOJ POVEZANIH PISARN .

 
 
 
  Stanovanje, ČATEŽ, 85.000 €, 76,00 m2 cca 1120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281028-133 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji popolnoma opremljenega in adaptiranega počitniškega apartmaja v Termah Čatež, ki je bil zgrajen leta 1988, ter stoji na 137 m2 velikem zemljišču. Objekt ima 36,90 m2 skupne površine v spodnih prostorih....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, 85.000 €, 64,00 m2 cca 1330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.02.2025.,

www.indomio.si

64,5 m2, pisarna, zgrajena l. 1913, adaptirana l. 2015, klet, Na voljo je ekskluzivna pisarna v kletni etaži zgodovinske stavbe v centru Maribora, na Ulici heroja Šlandra. Pisarniški prostor, velik 64,5 m2, obsega tri povezane pisarne z električnim ogrevanjem in hlajenjem, prezračevanjem,....

 
 
 
  Hiša, PTUJ, 87.000 €, 72,00 m2 cca 1210 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.08.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodam hiško koncana novogradnja 2023. Cena 87000,00 €.Za ljudi ki imajo radi naravo in mir.Dokumentacija je še v teku.Za ostale informacije na tel.041890090 .

 
 
 
  Poslovni prostor, CELJE, 88.000 €, 76,00 m2 cca 1160 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.10.2025.,

www.indomio.si

76 m2, prostor za storitve, zgrajen l. 1978, VP/4 nad., prodamo. Cena: 88.000,00 EUR Poslovni prostor na odlični lokaciji v Celju! Na priljubljeni lokaciji ob glavni mestni vpadnici v Celju prodajamo sodobne pritlične poslovne prostore, idealne za različne dejavnosti. Prostor obsega....

 
 
 
  Stanovanje, OPLOTNICA, 89.000 €, 72,00 m2 cca 1240 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191122-4 Ogled oglasa na strani ponudnika Prodamo 2-sobno stanovanje v večstanovanjski stavbi v Oplotnici. Stavba je bila zgrajena 1963, stanovanje obsega 71,8m2 neto tlorisne površine, od tega 53,5m2 uporabne površine in je vseljivo takoj. Stanovanje je orientirano....

 
 
 
  Stanovanje, RADEČE, 90.000 €, 67,00 m2 cca 1340 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281030-88 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji prijetnega dvoinpolsobnega stanovanja v Radečah, ki se nahaja v petem nadstropju večstanovanjske stavbe, zgrajene l. 1987. Stanovanje obsega 67,1 m2 bruto površine. Parkiranje je urejeno v okolici objekta.....

 
 
 
  Stanovanje, ŽEPOVCI, 92.000 €, 72,00 m2 cca 1280 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.01.2025.,

www.indomio.si

72,9 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1860, adaptirano l. 2019, 1/1 nad., čudovita in prelepa, kompletno prenovljena hiška dvojček oziroma 3 sobno stanovanje. čaka morda, vas?, prodamo. Cena: 92.000,00 EUR Pozdravljeni, ČUDOVITA IN PRELEPA, kompletno prenovljena HIŠKA DVOJČEK OZIROMA 3 SOBNO....

 
 
 
  Hiša, ŽUŽEMBERK, 92.000 €, 72,00 m2 cca 1280 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.02.2026.,

www.indomio.si

72 m2, zidan, zgrajen l. 1965, adaptiran l. 2020, 18.677 m2 zemljišča, P+M, prodamo. Cena: 92.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji vikend hišice, ki se nahaja v neokrnjeni naravi sredi gozda brez sosedov, na zemljišču velikem 18.677 m2. Meje so urejene. Do glavne asfaltne ceste je oddaljen....

 
 
 
  Stanovanje, SLOVENSKA BISTRICA, 93.900 €, 66,00 m2 cca 1420 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stanovanje, ki je obrnjeno na tri strani neba (jug, vzhod in zahod) ima poleg udobne prostorske razporeditve še velik balkon (8,08m2). Stanovanje je razdeljena na predsobo, kopalnico z banjo, kuhinjo, jedilnico in dnevno sobo, spalnico ter sobo. K temu stanovanju pripada še kletna....

 
 
 
  Stanovanje, KRŠKO, 94.972 €, 70,60 m2 cca 1350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stanovanje ima pripradajočo shrambo v pritličju, lastniško parkirno mesto, teraso v izmeri 15,80 m2. Stanovanje bo vseljivo najkasneje do 15. maja 2009. V bližini se nahajajo banka, pošta, šola, vrtec, železniška postaja, avtobusna postaja. .

 
 
 
  Stanovanje, RIBNICA NA POHORJU, 95.000 €, 70,00 m2 cca 1360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281015-518 Ogled oglasa na strani ponudnika Novemu lasniku je na razpolago trisobno stanovanje v pritličju večstanovanjskega objekta. Stanovanje je prazno ter možno takojšnjega prevzema, možna menjava za drugo nepremičnino- pokličite če imate kakšno ponudbo. Iz sobe....

 
 
 
  Stanovanje, LENART V SLOV. GORICAH, 95.000 €, 66,00 m2 cca 1440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.11.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Vse informacije na simonavracko@gmail.com .

 
 
 
  Hiša, ARDRO POD VELIKIM TRNOM, 98.000 €, 74,00 m2 cca 1320 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.02.2026.,

www.indomio.si

74,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1990, 2.801 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 98.000,00 EUR Idilična zidanica s čudovitim razgledom pri Krškem - Ardro pod Velikim Trnom. Iščete mir, naravo in domačo zavetje? Ta edinstvena zidanica, skrita v mirnem okolju z veličastnim razgledom na okolico,....

 
 
 
  Hiša, ORMOŽ, 99.000 €, 71,00 m2 cca 1390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.03.2026.,

www.indomio.si

71,1 m2, samostojna, zgrajena l. 1936, 1.474 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 99.000,00 EUR Naprodaj domačija na sončni lokaciji v Mihovcih pri Veliki Nedelji Na mirni in sončni lokaciji v Mihovcih pri Veliki Nedelji prodamo domačijo z velikim zemljiščem, ki ponuja odlično priložnost....

 
 
 
  Poslovni prostor, BELTINCI, 99.000 €, 74,40 m2 cca 1330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.06.2024.,

www.tikida.si

V centru Beltincev, prodamo krasen gostinski lokal, ki se nahaja v novejši zgradbi. Lokal je lociran v kletnih prostorih zgradbe in obsega: en velik prostor s šankom ter 2 majhni priročni skladišči. K lokalu spadajo še sanitarije za oba spola ter sanitarije in garderoba za zaposlene.....

 
 
 
  Stanovanje, ČRNA NA KOROŠKEM, 100.000 €, 69,00 m2 cca 1450 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.02.2025.,

www.indomio.si

69,1 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1979, adaptirano l. 2019, 3/K+P+1+2, prodamo. Cena: 100.000,00 EUR SVETLO IN UDOBNO 2-SOBNO STANOVANJE V ČRNI NA KOROŠKEM Posredujemo pri prodaji prijetnega in svetlega 2-sobnega stanovanja z balkonom v naselju Rudarjevo v Črni na Koroškem. OSNOVNE INFORMACIJE✔....

 
 
 
  Hiša, VELIKE MALENCE, 102.400 €, 67,00 m2 cca 1530 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.02.2026.,

www.indomio.si

67 m2, samostojna, zgrajena l. 1937, 1.281 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 102.400,00 EUR Prodaja se gradbena parcela s starejšo stanovanjsko hišo, na dvorišču se nahajata še dve kmetijski stavbi. Nahaja se v središču vasi Velike Malence. Zidana hiša je zgrajena leta 1937, skupna površina....

 
 
 
  Hiša, LESIČNO, 102.800 €, 67,00 m2 cca 1530 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.05.2026.,

www.indomio.si

67 m2, samostojna, zgrajena l. 1987, 13.920 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 102.800,00 EUR Idilična priložnost v naravi – čudovit vikend (Hiša s hišno številko) na robu Kozjanskega. KRITINA NI azbestna, je novejša !!!Si želite pobega iz mestnega vrveža in vsakdanjega stresa? Na mirni,....

 
 
 
  Hiša, LESIČNO, 102.800 €, 67,00 m2 cca 1530 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

67 m2, samostojna, zgrajena l. 1987, adaptirana l. 2014, 13.920 m2 zemljišča, Hiša ali vikend v naravi, prodamo. Cena: 102.800,00 EUR Idilična priložnost v naravi – čudovit vikend (Hiša s hišno številko) na robu Kozjanskega. KRITINA NI azbestna, je novejša !!!Si želite pobega iz mestnega....

 
 
 
  Stanovanje, ČRNA NA KOROŠKEM, 105.000 €, 69,00 m2 cca 1520 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.11.2025.,

www.indomio.si

69,1 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1979, 3/3 nad., prijetno, svetlo in dobro vzdrževano stanovanja z balkonom. Stanovanje se nahaja v 3. nadstropju večstanovanjskega objekta in nudi funkcionalno razporeditev prostorov ter prijeten razgled. Zaradi izvedenih obnov je primerno za takojšnje....

 
 
 
  Stanovanje, TOLMIN, 105.000 €, 64,80 m2 cca 1620 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stanovanje obsega: soba1-18,90 m2, soba2-18,10 m2, kuhinja in dnevna-15.55m2, kopalnica-5m2, predsoba-7,25 m2, klet-30m2. Informacije: 031606222 .

 
 
 
  Stanovanje, ČRNA NA KOROŠKEM, 106.800 €, 71,00 m2 cca 1500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.07.2025.,

www.indomio.si

71,2 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1982, adaptirano l. 2024, M/P+1+M, stanovanja z oznako S8, ki obsega 71,20 m2 NTP, je razporejeno v dveh etažah, prodamo. Cena: 106.800,00 EUR Posredujemo pri prodaji 3-sobnega stanovanja z oznako S8, ki obsega 71,20 m2 NTP. Oblikovan je kot dupleks.....

 
 
 
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.01.2026.,

www.indomio.si

71,2 m2, 3-sobno, dupleks, zgrajeno l. 1982, adaptirano l. 2024, M/K+P+1+2+M, S8 v dveh etažah, pridobljeno gradbeno in uporabno dovoljenje, v tej stavbi je na voljo več stanovanja, urejeno talno ogrevanje na toplotno črpalko, prodamo. Cena: 1.500,00 EUR/m2 Posredujemo pri prodaji....

 
 
 
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.03.2025.,

www.indomio.si

71,2 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1982, adaptirano l. 2024, M/K+P+1+2+M, s8, prodamo. Cena: 106.800,00 EUR Posredujemo pri prodaji 2-sobnega stanovanja urejenega kot dupleks, ki se nahaja v celoti adaptiranem večstanovanjskem objektu v centru Črne na Koroškem. Stanovanje z oznako S8 obsega....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, 107.000 €, 70,00 m2 cca 1530 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Kupujem stanovanje bivalne površine od 60m2 do 80m2 to pomeni 2,5 sobno ali 3 sobno. .

 
 
 
  Stanovanje, SLOVENJ GRADEC, 108.000 €, 66,00 m2 cca 1640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

objekt je novogradnja ima dvigalo in garažne prostore .

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 109.000 €, 69,00 m2 cca 1580 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

69 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1939, v urejenem objektu z obnovljeno fasado in zamenjanimi okni je na voljo prijetno stanovanje z racionalno razporeditvijo. ogrevanje je urejeno na biomaso. vključuje tudi parkirno mesto in delež kleti. prednost imajo kupci z možnostjo prevzema najemnikov.....

 
 
 
  Stanovanje, VIR, 109.000 €, 63,45 m2 cca 1720 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.salomon.si

VIR – Prodaje se apartman površine 63,45 m2; Apartman se nalazi u prizemlju stambene zgrade; Apartman se sastoji od dvije spavaće sobe, kuhinje s blagovaonicom, dnevnog boravka, kupaonice i zatvorene terase; Stan je lijepo opremljen i namješten i kao takav se prodaje; Stanu pripada....

 
 
 
  Hiša, VELENJE, 110.000 €, 67,00 m2 cca 1640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Pred hišo je velik vrt, primeren za piknike, otroška igrala ali pa le v uživanju na soncu. .

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Studenci, 110.000 €, 67,00 m2 cca 1640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.indomio.si

67 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1895, adaptirano l. 2017, P/2 nad., prodamo. Cena: 110.000,00 EUR Odlično za investicijo, kakor tudi za prijeten dom!! Predstavljamo vam urejeno 2-sobno stanovanje z ugodno razporeditvijo na zanimivi lokaciji ob reki Dravi. Stanovanje je zelo svetlo, s....

 
 
 
 
+10%

Spremembe cen iz 101.400 € na 111.400 € z dne 25.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Stanovanje, ČRNA NA KOROŠKEM, 111.400 €, 67,00 m2 cca 1660 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

20.01.2026 - 101.400 €
25.04.2026 - 111.400 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.07.2025.,

www.indomio.si

67,6 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1982, adaptirano l. 2025, 1/P+1+M, stanovanja z oznako S5, ki obsega skupaj 67,6 m2 NTP, prodamo. Cena: 111.400,00 EUR Posredujemo pri prodaji 3-sobnega stanovanja z oznako S5, ki obsega skupaj 67,6 m2 NTP Nahaja se v 1. nadstropju v celoti adaptiranega....

 
 
 
  Stanovanje, ČRNA NA KOROŠKEM, 111.900 €, 74,00 m2 cca 1510 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.03.2025.,

www.indomio.si

74,6 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1982, adaptirano l. 2025, 1/P+1+2+M, prodamo. Cena: 119.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji 3-sobnega stanovanja, ki se nahaja v celoti adaptiranem večstanovanjskem objektu v centru Črne na Koroškem. Stanovanje z oznako S4 obsega skupaj 74,60 m2 Razporeditev....

 
 
 
  Stanovanje, ČRNA NA KOROŠKEM, 112.800 €, 75,00 m2 cca 1500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.07.2025.,

www.indomio.si

75,2 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1982, adaptirano l. 2025, P/P+1+M, stanovanje z oznako S2 v pritličju objekta, lahko dostopno, prodamo. Cena: 112.800,00 EUR Posredujemo pri prodaji 3-sobnega stanovanja z oznako S2, ki obsega 75,20 m2 NTP (79,9 m2 je bivalne površine, shramba je 4,3....

 
 
 
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.03.2025.,

www.indomio.si

75,2 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1982, adaptirano l. 2024, P/P+1+2+M, s2, prodamo. Cena: 112.800,00 EUR Posredujemo pri prodaji 3-sobnega stanovanja, ki se nahaja v celoti adaptiranem večstanovanjskem objektu v centru Črne na Koroškem. Stanovanje z oznako S2 obsega skupaj 75,20 m2 Razporeditev....

 
 
 
  Hiša, ILIRSKA BISTRICA, 115.000 €, 70,00 m2 cca 1640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.03.2026.,

www.indomio.si

70 m2, samostojna, zgrajena l. 2010, 600 m2 zemljišča, pritličje, prodamo. Cena: 115.000,00 EUR Prodamo samostojno pritlično hišo ki se nahaja v Novokračinah, v občini Ilirska Bistrica na skrajnem jugovzhodnem delu Brkinov. Objekt je letnik 2010, narejen je do prve plošče in je na....

 
 
 
  Stanovanje, BREŽICE, 115.000 €, 66,00 m2 cca 1740 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.12.2025.,

www.indomio.si

66,3 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1962, 2/2 nad., prodamo. Cena: 115.000,00 EUR Svetlo 3-sobno stanovanje z vrtom – Bizeljsko Na mirni in zeleni lokaciji v Bizeljskem vas čaka prostorno in prijetno 3-sobno stanovanje v drugem (in zadnjem) nadstropju manjšega bloka. Stanovanje je svetlo....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 43-84 (od skupaj 208)

<< <1 2 3 4 5> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!