• GoHome Professional
nepremičnine do 2600 eur/m2 balkon Najnovejše - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremičnine do 2600 eur/m2 balkon Najnovejše - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine do 2600 eur/m2 balkon Najnovejše

  • Za iskalni niz "nepremičnine do 2600 eur/m2 balkon najnovejše" je bilo najdenih 12 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.269 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 190 m2
    • do 240 m2
    • 240 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 240 m2
    • 290 m2
  •  Po ceni
    • 2400 eur/m2 (malo cenejši)
    • 2700 eur/m2 (malo dražje)
    • do 120000 eur
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, DOB, 319.000 €, 126,00 m2 cca 2530 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

126,7 m2, samostojna, zgrajena l. 1985, adaptirana l. 2006, 1.728 m2 zemljišča, P+1+M, samostojna hiša na čudoviti lokaciji v naravi, velika parcela, odprta garaža z drvarnico, lopa, sadno drevje na parceli, velika parcela, lep razgled, narava, primerno za bivanje ali vikend, prodamo.....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Dravlje, 735.000 €, 322,00 m2 cca 2280 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

322 m2, vrstna, zgrajena l. 1989, 268 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 735.000,00 EUR TRIJE SVETOVI, EN DOM – DRAVLJE, LJUBLJANA Vrstna hiša z zelenim vrtom in tremi samostojnimi enotami 268 m² zemljišča · 322 m² neto tlorisa · 3 etaže · 3 domovi Lokacija, kjer mesto in mir živita skupaj....

 
 
 
  Stanovanje, BENEDIKT, 165.000 €, 89,00 m2 cca 1850 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

89,7 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 2008, 3/3 nad., Sodobno 3-sobno mansardno stanovanje - Benedikt. V mirnem in zelenem okolju Benedikta posredujemo pri prodaji sodobnega in lepo vzdrževanega 3-sobnega mansardnega stanovanja. Stanovanje se nahaja v 3. nadstropju urejenega večstanovanjskega....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremičnine do 2600 eur/m2 balkon najnovejše'
299.000 €
330.000 €
350.000 €
  Hiša, ŠENTJERNEJ, 220.000 €, 151,00 m2 cca 1460 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

151,7 m2, samostojna, zgrajena l. 1995, 3.096 m2 zemljišča, na koncu vasi, v neokrnjeni naravi, popolnoma opremljena, vseljiva takoj, brez investicijskih vlaganj, možna je ureditev dveh ločenih stanovanj, urejena gradbena dokumentacija, prodamo. Cena: 220.000,00 EUR Lokacija: v čistem,....

 
 
 
  Hiša, HRASTJE, 550.000 €, 457,00 m2 cca 1200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

457,1 m2, samostojna, zgrajena l. 1900, adaptirana l. 2002, 34.214 m2 zemljišča, K+P+M, Posest s samostojno hišo, le 10 min vožnje do centra Maribora, prodamo. Cena: 550.000,00 EUR UE Maribor, Limbuš, Hrastje: prodamo posest s samostojno hišo, le 10 min vožnje do centra Maribora.....

 
 
 
  Hiša, KRAJNČICA, 195.000 €, 189,00 m2 cca 1030 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

189,3 m2, samostojna, zgrajena l. 1989, 1.764 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 195.000,00 EUR Na mirni in sončni lokaciji, obdani z naravo, prodamo samostojno hišo, ki nudi veliko zasebnosti in prijetno bivanje. Hiša ima funkcionalno razporeditev prostorov. V spodnji etaži se nahajajo....

 
 
 
  Hiša, SODRAŽICA, 103.000 €, 102,00 m2 cca 1010 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

102,9 m2, samostojna, zgrajena l. 1983, 121 m2 zemljišča, P+1, razporeditev prostorov hiše: pritličje: ( hodnik, večja soba, kopalnica), prvo nadstropje: ( kopalnica, hodnik, kuhinja, dnevna soba, spalnica, večji balkon), garaža, eno manjše zunanje parkirišče, za hišo je nekoliko....

 
 
 
  Hiša, IDRIJA, 200.000 €, 208,00 m2 cca 960 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

208,3 m2, samostojna, zgrajena l. 1952, 233 m2 zemljišča, P+1+2, prodamo. Cena: 200.000,00 EUR V Idriji posredujemo pri prodaji samostojne hiše. Gre za enostanovanjsko hišo, osnova objekta je iz leta 1952, dodatno je bilo nadzidano v 80-tih. Površina zemljišča je v izmeri 233 m2.....

 
 
 
  Hiša, BRESTOVICA PRI KOMNU, 198.000 €, 242,00 m2 cca 820 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

242,4 m2, samostojna, zgrajena l. 1800, 457 m2 zemljišča, Večja hiša z lastnim zasebnim dvoriščem, prodamo. Cena: 198.000,00 EUR V Brestovici pri Komnu sodelujemo pri prodaji avtentične kraške hiše z velikim dvoriščem. V mirni kraški vasici, le približno 3 km od nekdanjega mejnega....

 
 
 
  Hiša, IŽAKOVCI, 255.000 €, 315,00 m2 cca 810 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

315 m2, dvojček, zgrajen l. 1950, adaptiran l. 2007, 751 m2 zemljišča, K+P+M, enota dvojčka, z gospodarskim poslopjem, prodamo. Cena: 255.000,00 EUR V manjši soseski hiš dvojčkov v Ižakovcih (občina Beltinci) prodamo starejšo, a dobro vzdrževano hišo – enoto dvojčka z letnico gradnje....

 
 
 
  Hiša, METLIKA, 95.000 €, 131,00 m2 cca 730 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

131,1 m2, samostojna, zgrajena l. 1966, 750 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 95.000,00 EUR METLIKA, Jerebova ulica, prodamo samostojno stanovanjsko hišo, zgrajeno leta 1972, ki obsega 131,10 m2 skupne površine ter 60,70 m2 uporabne površine (stanovanje v nadstropju). Parcela v skupni....

 
 
 
  Hiša, SEVNICA, 230.000 €, 346,00 m2 cca 670 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

346,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1981, adaptirana l. 2010, 923 m2 zemljišča, Zgrajeno s kombinacijo različnih materialov. Industrijski tok posebej - starša sta imela gostinski lokal, prodamo. Cena: 230.000,00 EUR Hiša Sevnica, Blanca Na prodaj je večja hiša v bližini Sevnice, v kraju....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-12 (od skupaj 12)

<< <1> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!