• GoHome Professional
nepremičnine do 270 eur - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremičnine do 270 eur - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine do 270 eur

  • Za iskalni niz "nepremičnine do 270 eur" je bilo najdenih 0 nepremičninskih oglasov

Omeji iskanje

  •  Po ceni
    • 256 eur (malo cenejši)
    • 283 eur (malo dražje)
  • Slike

Preiskali smo 6 838 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, MEDVODE, 345.000 €, 147,00 m2 cca 2350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.04.2026.,

www.nepremicnina.si

V Medvodah prodamo samostojno hišo, ki je lahko tudi dvostanovanjska. .

 
 
 
  Hiša, KAMNICA, 335.000 €, 132,00 m2 cca 2540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281025-81 Ogled oglasa na strani ponudnika DRUŽINSKA HIŠA Kamnica, Kamnica pri Mariboru Kamnica pri Mariboru - KAMNICA, naprodaj je družinska hiša (površina stavbe (GURS) 132 m2, velikost parcele 606 m2), leto izdelave 1996. Hiša Kamnica se nahaja v lepem in urejenem....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 118.000 €, 35,80 m2 cca 3300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.08.2024.,

www.mp-projekt.si

Posredujemo pri prodaji prijetnega svetlega enosobnega stanovanja na odlični, mirni lokaciji (Ulica V.Prekomorske brigade). Stanovanje se nahaja v večstanovanjskem objektu z novim upravnikom. Okolica je mirna, v neposredni bližini se nahaja vrtec, šola, trgovine, pošta, AMZS, kopališče.....

 
 
 
  Poslovni prostor, VRHNIKA, 66.555 €, 78,30 m2 cca 850 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.lares.si

V sklopu večjega poslovnega kompleksa, na vidni in frekventni lokaciji je na voljo prostor, ki je namenjen neživilski trgovini, za opravljanje pisarniške, storitvene, agencijske ali druge dejavnosti. Poslovni prostor - lokal se nahaja v pritličju poslovne stavbe, z lastnim vhodom.....

 
 
 
  Zemljišče, KRANJSKA GORA, 134.184 €, 383,00 m2 cca 350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.06.2025.,

www.nepremicnine-smuk.com

REZERVIRANO - POTEKA POSTOPEK PRODAJE V Mojstrani v strogem centru prodamo zazidljivo zemljišče v izmeri 383 m2 na sončni in zelo mirni lokaciji ob javni poti. V Mojstrani v strogem centru prodamo zazidljivo zemljišče v izmeri 383 m2 na sončni in zelo mirni lokaciji ob javni poti.....

 
 
 
  Zemljišče, KAMPEL, 496.470 €, 2613,00 m2 cca 190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.10.2025.,

www.obala-realestate.com

Prodamo večje gradbeno zemljišče, v naravi tri parcele za tri ločene stanovanjske gradnje, na zelo mirnem, zelenem in redko poseljenem predelu, na strmem terenu, s čudovitim razgledom na morje, Koper mesto in širšo okolico, oddaljeno le približno 4 km iz centra Kopra. Cena je za m2,....

 
 
 
  Stanovanje, KRANJSKA GORA, 790.000 €, 170,00 m2 cca 4650 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.09.2025.,

www.portalnepremicnine-sp.si

V centru Kranjske Gore smo zgradili, trostanovanjsko hišo v kateri se nahaja predmetno luksuzno stanovanje, s pogledom na smučišča, izdelano na ključ, z lastnim vhodom in čudovito teraso ter dvema parkirnima mestoma, ki bo zadovoljil tudi najzahtevnejše kupce. .

 
 
 
  Hiša, BUJE, 230.000 €, 220,00 m2 cca 1050 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.09.2025.,

www.d-5.si

220 m², vrstna, zgrajena l. 1968, 490 m² zemljišča, V okolici Buj prodamo vrstno hišo, ki je potrebna kompletne adaptacije, s prekrasnim pogledom na morje, JZ lega,mirna lokacija, prodamo. Cena: 230.000,00 EUR Cena: 230.000,00 EUR Natisni Priporoči prijatelju .

 
 
 
  Hiša, DOMŽALE, Študa, 650.000 €, 260,00 m2 cca 2500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.07.2023.,

www.inf-ing.si

V Domžalah - naselju Študa, se prodaja samostojna 2-stanovanjska hiša, velikosti 260 m². Stoji na parceli 438 m². Hiša je grajena l. 2007. Nahaja se v mirni okolici Domžal. Oddaljena je 600 m² od pešpoti ob Kamniški Bistrici. Hiša je grajena v 3 etažah: K+P+M. Ima 4 balkone, teraso....

 
 
 
  Hiša, ŠMARJE PRI JELŠAH, 430.000 €, 343,00 m2 cca 1250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.07.2025.,

www.dom-in.si

343 m², samostojna, zgrajena l. 1996, adaptirana l. 2020, 1.643 m² zemljišča, K+P+1+M, Iščete investicijsko priložnost ali udoben dom na mirni in izjemni lokaciji? Predstavljamo vam samostojno hišo v bližini turističnega centra Rogaška Slatina, ki vas bo prepričala z razgledom, kakovostno....

 
 
 

Vaše povpraševanje ni vrnilo rezultatov.

  • nepremičnine (5449)

Če menite, da je prišlo do napake, vas prosim da nam pomagate in prijavite napako na naš e-mail naslov.

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-0 (od skupaj 0)

<< <1> >>