• GoHome Professional
nepremičnine do 2700 eur/m2 najnovejše 280 m2 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremičnine do 2700 eur/m2 najnovejše 280 m2 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine do 2700 eur/m2 najnovejše 280 m2

  • Za iskalni niz "nepremičnine do 2700 eur/m2 najnovejše 280 m2" je bilo najdenih 0 nepremičninskih oglasov

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 270 m2 (malo manjši)
    • 290 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 2500 eur/m2 (malo cenejši)
    • 2800 eur/m2 (malo dražje)
  • Slike

Preiskali smo 6 837 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, TOLMIN, 135.000 €, 279,00 m2 cca 480 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490251002-488 Ogled oglasa na strani ponudnika Stanovanjska hiša v Tolminu z gradbenim dovoljenjem za prenovo v apartmajsko hišo s štirimi apartmaji. Zanimiva investicija. Prosto bremen. Brez dodatnih stroškov za kupca. Prodajalcu povejte da ste oglas videli na salomon.si.....

 
 
 
  Hiša, CERKLJE NA GORENJSKEM, 315.000 €, 280,00 m2 cca 1130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.11.2025.,

www.nepremicnina.si

Prodamo hišo v tretji gradbeni fazi v Lahovčah. .

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, 360.000 €, 280,00 m2 cca 1290 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2020.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Hiša je klasične gradnje. Streha je bila obnovljena Ogrevanje na CK-olje in trda goriva. Za hišo in pred hišo se nahaja ravno zemljišče v obsegu 650 m2.Hiša ima tri posebne vhode,dva vhoda za stanovanja in enega za poslovno dejavnost.Stanovanja so popolnoma ločena.Ravno tako tudi....

 
 
 
  Hiša, POLZELA, 365.000 €, 280,00 m2 cca 1300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.11.2025.,

www.indomio.si

280 m2, samostojna, zgrajena l. 1989, 1.618 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 365.000,00 EUR V mirni ulici v bližini centra Polzele vam lahko ponudimo prostorno družinsko hišo, ki je primerna za bivanje številčne družine ali dveh družin. Hiša skupne velikosti cca. 280m2 vam ponuja....

 
 
 
  Stanovanje, NOVO MESTO, 190.000 €, 280,00 m2 cca 680 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

stanovanje ima svoje gradbeno dovoljenje. .

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Center, 465.000 €, 280,00 m2 cca 1660 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

280,3 m2, samostojna, zgrajena l. 1963, adaptirana l. 2000, 914 m2 zemljišča, K+P+M, samostojna hiša, Maribor, Tabor, prodamo. Cena: 465.000,00 EUR Maribor, Tabor: na odlični lokaciji je naprodaj prostorna hiša s samostojno garažo. Skrbno negovano zemljišče je velikosti 914 m2. Površina....

 
 
 
  Hiša, ŠMARJE PRI JELŠAH, 365.000 €, 280,00 m2 cca 1300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.indomio.si

280 m2, samostojna, zgrajena l. 1987, adaptirana l. 2022, 836 m2 zemljišča, K+P, prodamo. Cena: 365.000,00 EUR Na eni najbolj mirnih in "intimnih" lokacij v Šmarju pri Jelšah, v slepi ulici, kjer se cesta zaključi in promet umiri, vas pričakuje edinstvena nepremičnina, ki....

 
 
 
  Hiša, ŠMARJEŠKE TOPLICE, 175.000 €, 280,00 m2 cca 630 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.04.2026.,

www.indomio.si

280 m2, samostojna, zgrajena l. 1982, 629 m2 zemljišča, prostorna stanovanjska hiša z dvema opremljenima stanovanjema, z ločenima vhodoma, na odlični, mirni lokaciji, ob asfaltni cesti v naselju, takoj vseljivo, prodamo. Cena: 175.000,00 EUR Lokacija: v naselju Šmarješke Toplice,....

 
 
 
  Hiša, VOJNIK, 320.000 €, 280,00 m2 cca 1140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.indomio.si

280 m2, samostojna, zgrajena l. 1988, adaptirana l. 2022, 972 m2 zemljišča, P+M/1 nad., prodamo. Cena: 320.000,00 EUR Spoštovani, V nakup vam lahko ponudimo veliko samostojno hišo na iskani lokaciji v naselju Arclin. Hiša ima dva vhoda in možnost izdelave dveh ločenih stanovanj. V....

 
 
 
  Hiša, NOVO MESTO, 390.000 €, 280,00 m2 cca 1390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.06.2024.,

www.indomio.si

280 m2, samostojna, zgrajena l. 1986, adaptirana l. 2024, 638 m2 zemljišča, P+1+M, prodamo. Cena: 390.000,00 EUR Na odlični in mobilni lokaciji ob gozdu je na prodaj stanovanjska hiša z dvema garažama in nadstreškom. Nahaja se slab kilometer od reke Krke in 7 minut vožnje do priključka....

 
 
 

Vaše povpraševanje ni vrnilo rezultatov.

  • nepremičnine do 2700 eur/m2 280 m2 (204)
  • nepremičnine do 2700 eur/m2 najnovejše (3)

Če menite, da je prišlo do napake, vas prosim da nam pomagate in prijavite napako na naš e-mail naslov.

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-0 (od skupaj 0)

<< <1> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!

www.smart-invest.hr

TOP projekti

RIHTER MONTAŽNE GRADNJE D.O.O.