• GoHome Professional
nepremičnine do 2800 eur/m2 Zadnjih 7 dni dvorišče - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremičnine do 2800 eur/m2 Zadnjih 7 dni dvorišče - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine do 2800 eur/m2 Zadnjih 7 dni dvorišče

  • Za iskalni niz "nepremičnine do 2800 eur/m2 zadnjih 7 dni dvorišče" je bilo najdenih 14 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.582 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 160 m2
    • do 200 m2
    • 200 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 200 m2
    • 240 m2
  •  Po ceni
    • 2600 eur/m2 (malo cenejši)
    • 2900 eur/m2 (malo dražje)
    • do 140000 eur
  • Slike

Preiskali smo 6 837 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, MARIBOR, Center, 170.000 €, 61,00 m2 cca 2790 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

61,9 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1903, 1/2 nad., Prostorno 2-sobno stanovanje ob Koroški cesti s parkiriščem na dvorišču, prodamo. Cena: 170.000,00 EUR V stavbi ob Koroški cesti prodamo v celoti opremljeno 2-sobno stanovanje. Stanovanje se nahaja v 1. nadstropju delno obnovljene stanovanjsko-poslovne....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 195.000 €, 74,00 m2 cca 2640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

74,4 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1981, Prenovljeno 3-sobno stanovanje z balkonom - mirna lokacija Spodnje Radvanje, Maribor, prodamo. Cena: 195.000,00 EUR V mirnem in prijetnem delu Spodnjega Radvanja v Mariboru prodamo svetlo 3-sobno stanovanje velikosti 74,4 m², ki se nahaja v 1. nadstropju....

 
 
 
  Hiša, KAMNIK, 559.000 €, 196,00 m2 cca 2850 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

196,2 m2, samostojna, zgrajena l. 1934, adaptirana l. 1995, K+P+M, staro meščanska vila, velika parcela, odlična lokacija, delno prenovljeno, vrt, parkirišče, takoj vseljivo, prodamo. Cena: 559.000,00 EUR POSREDUJEMO PRI PRODAJI HIŠE - STAROMEŠČANSKE VILE V KAMNIKU. LOKACIJA: Kovinarska....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremičnine do 2800 eur/m2 zadnjih 7 dni dvorišče'
528.000 €
126.000 €
479.000 €
  Hiša, DOGOŠE, 379.000 €, 157,00 m2 cca 2410 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

157,9 m2, samostojna, zgrajena l. 2016, prodamo. Cena: 379.000,00 EUR Ekskluzivna ponudba: Novejša samostojna hiša na mirni lokaciji v Dogošah Na elitni in mirni lokaciji na robu naselja Dogoše (Maribor) posredujemo pri prodaji sodobne samostojne hiše, zgrajene leta 2016. Nepremičnina....

 
 
 
  Hiša, SEVNICA, 240.000 €, 150,00 m2 cca 1600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

150 m2, samostojna, zgrajena l. 1970, adaptirana l. 2017, 3.818 m2 zemljišča, P+M, Prenovljena zidanica, preurejena v samostojno hišo nad Sevnico, ponuja 150 m2 bivalne površine in 3.818 m2 zemljišča. Adaptirana leta 2017, obsega svetlo dnevno sobo s kaminom, kuhinjo, kopalnico ter....

 
 
 
  Stanovanje, TRŽIČ, 285.000 €, 191,00 m2 cca 1490 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

191,7 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1852, 1/2 nad., prodamo. Cena: 285.000,00 EUR V strogem centru Tržič, na Trgu svobode, prodamo prostorno in arhitekturno izjemno 5-sobno staromeščansko stanovanje, ki se nahaja v urejeni večstanovanjski stavbi. Stanovanje obsega 191,7 m² neto tlorisne....

 
 
 
  Stanovanje, KOSTEL, 125.000 €, 95,00 m2 cca 1320 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

95 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1981, 626 m2 zemljišča, P/M, Posredujemo pri prodaji dveh prostornih stanovanj v naselju Stara vas - Bizeljsko, vsako velikosti cca 95 m2. Le ti se nahajata v hiši na sončni parceli velikosti 626 m2. K stanovanje pripada skupno pokrito parkirišče, letna....

 
 
 
  Hiša, KRANJSKA GORA, 258.000 €, 243,00 m2 cca 1060 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

243 m2, samostojna, zgrajena l. 1910, adaptirana l. 1974, 1.354 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 258.000,00 EUR Samostojna hiša v Brlogu pri Velikih Laščah Hiša v objemu narave – mir, prostor in domačnost Hiša obsega 243 m² neto tlorisne površine, od tega 180 m² bivalne površine Na mirni....

 
 
 
  Hiša, KOSTEL, 195.000 €, 224,00 m2 cca 870 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

224 m2, samostojna, zgrajena l. 1981, 626 m2 zemljišča, Prostorna hiša z dvema ločenima etažama ponuja številne možnosti - bivanje dveh družin, kombinacijo doma in poslovnega prostora ali investicijo. Na sončni parceli 626 m2 stoji 224 m2 velika hiša s pokritim parkiriščem, letno....

 
 
 
  Hiša, DOL PRI HRASTNIKU, 188.000 €, 237,00 m2 cca 790 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

237,4 m2, samostojna, zgrajena l. 1955, 1.814 m2 zemljišča, V mirnem in urejenem naselju Dol pri Hrastniku v občini Hrastnik posredujemo pri prodaji prostorne in opremljene družinske hiše skupne velikosti 237,4 m2, v kateri sta dve ločeni stanovanji z lastnima vhodoma. Hiši pripadajo....

 
 
 
  Poslovni prostor, KORENJAK, 239.000 €, 311,00 m2 cca 770 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

311,5 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 2006, 1.360 m2 zemljišča, Na idilični lokaciji tik ob hrvaški meji se prodaja kmečki turizem s kapaciteto 11 prenočišč in jedilnico za 50 gostov. Primeren je predvsem za ljudi, ki želijo pobegniti stran od mestnega vrveža v mirno hribovito okolje....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, Center, 990.569 €, 1319,00 m2 cca 750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

1.319 m2, poslovni prostor, zgrajen l. 1992, 629 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 751,00 EUR/m2 NEPONOVLJIVA INVESTICIJSKA PRILOŽNOST V SRCU MARIBORA UGODNA cena: le približno 751 € na m²! Skupaj 1.319 m² za 990.990 €. Zgodovinska lokacija I Velik potencial I Hitra donosnost. Lokacija:....

 
 
 
  Hiša, ZGORNJA POHANCA, 75.000 €, 107,00 m2 cca 700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

107,3 m2, samostojna, zgrajena l. 1966, 3.706 m2 zemljišča, K+P, prodamo. Cena: 75.000,00 EUR Prodamo stanovanjsko hišo s pripadajočim kmetijskim zemljiščem v vasi Zgornja Pohanca, manjšem podeželskem naselju v Občini Brežice. Stanovanjska hiša s teraso in balkonom meri skupaj 107,3....

 
 
 
  Hiša, SEVNICA, 230.000 €, 346,00 m2 cca 670 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

346,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1981, adaptirana l. 2010, 923 m2 zemljišča, Zgrajeno s kombinacijo različnih materialov. Industrijski tok posebej - starša sta imela gostinski lokal, prodamo. Cena: 230.000,00 EUR Hiša Sevnica, Blanca Na prodaj je večja hiša v bližini Sevnice, v kraju....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-14 (od skupaj 14)

<< <1> >>