• GoHome Professional
nepremičnine do 2980 eur/m2 zadnjih 14 dni 240 m2 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremičnine do 2980 eur/m2 zadnjih 14 dni 240 m2 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine do 2980 eur/m2 zadnjih 14 dni 240 m2 čim večje

  • Za iskalni niz "nepremičnine do 2980 eur/m2 zadnjih 14 dni 240 m2 čim večje" je bilo najdenih 14 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.390 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 230 m2 (malo manjši)
    • 250 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 2800 eur/m2 (malo cenejši)
    • 3100 eur/m2 (malo dražje)
    • do 100000 eur
  • Slike

Preiskali smo 6 832 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, ŽADOVINEK, 365.000 €, 253,00 m2 cca 1440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2026.,

www.indomio.si

253,9 m2, samostojna, zgrajena l. 1961, adaptirana l. 2009, 2.211 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 365.000,00 EUR Dodaten opis nepremičnine V kraju Žadovinek pri Krškem prodamo stanovanjsko stavbo z dvema stanovanjskima enotama in tehničnimi prostori. Poleg stanovanjske stavbe je na parceli....

 
 
 
  Hiša, KRŠKO, 365.000 €, 253,00 m2 cca 1440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.05.2026.,

www.indomio.si

 
 
 
  Hiša, MURSKA SOBOTA, 215.000 €, 249,00 m2 cca 860 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.05.2026.,

www.halodom.com

Na eni bolj zaželenih mikrolokacij v Murski Soboti, tik ob kanalu, v prodajo prihaja prostorna in funkcionalno zasnovana vrstna medetažna hiša, ki združuje urbano udobje z občutkom zasebnosti in zelenja. .

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremičnine do 2980 eur/m2 zadnjih 14 dni 240 m2 čim večje'
155.000 €
159.000 €
550.000 €
  Hiša, MURSKA SOBOTA, 215.000 €, 249,00 m2 cca 860 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.05.2026.,

www.indomio.si

249 m2, vrstna, zgrajena l. 1982, adaptirana l. 2006, 287 m2 zemljišča, Vrstna hiša na mirni lokaciji v Murski Soboti, prodamo. Cena: 215.000,00 EUR Na eni bolj zaželenih mikrolokacij v Murski Soboti, tik ob kanalu, v prodajo prihaja prostorna in funkcionalno zasnovana vrstna medetažna....

 
 
 
  Hiša, ŽALEC, 479.000 €, 243,00 m2 cca 1970 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

243 m2, samostojna, zgrajena l. 2008, 513 m2 zemljišča, P+M, Prostorna in takoj vseljiva stnovanjska hiša, ki ponuja veliko udobja za celotno družino, prodamo. Cena: 479.000,00 EUR Hiša v Vrbju: 243 m² tišine, prostora in že urejenega življenja. Večina nepremičninskih oglasov vas....

 
 
 
  Hiša, KRANJSKA GORA, 258.000 €, 243,00 m2 cca 1060 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

243 m2, samostojna, zgrajena l. 1910, adaptirana l. 1974, 1.354 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 258.000,00 EUR Samostojna hiša v Brlogu pri Velikih Laščah Hiša v objemu narave – mir, prostor in domačnost Hiša obsega 243 m² neto tlorisne površine, od tega 180 m² bivalne površine Na mirni....

 
 
 
  Hiša, SPODNJE PRAPREČE, 528.000 €, 241,00 m2 cca 2190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

241,8 m2, samostojna, zgrajena l. 2006, 545 m2 zemljišča, P+1+M, Posredujemo pri prodaji čudovite enodružinske hiše na mirni, a hkrati dostopni lokaciji v naselju Spodnje Prapreče v občini Lukovica. Hiša se ponaša s sodobno razporeditvijo prostorov, velikim ograjenim zemljiščem in....

 
 
 
  Hiša, LOKOVINA, 529.000 €, 240,00 m2 cca 2200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

240 m2, samostojna, zgrajena l. 1995, adaptirana l. 2023, 6.600 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 529.000,00 EUR Dobrna-Lokovina Na izjemni lokaciji, skoraj v samem centru Dobrne, ki je zelo znano slovensko zdravilišče se prodaja prostorna tristanovanjska hiša, ki se nahaja v bližini čudovitega....

 
 
 
  Hiša, ZGORNJA ŠČAVNICA, 180.000 €, 239,00 m2 cca 750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

239,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1982, 11.835 m2 zemljišča, K+P+M, mirna lokacija, veliko kmetijsko zemljišče, pomožni objekt, prodamo. Cena: 180.000,00 EUR Samostojna hiša; Zgornja Ščavnica 11: Prodamo vzdrževano samostojno hišo, ki se nahaja na mirni lokaciji, in sicer v Zg. Ščavnici.....

 
 
 
  Hiša, DOL PRI HRASTNIKU, 188.000 €, 237,00 m2 cca 790 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

237,4 m2, samostojna, zgrajena l. 1955, 1.814 m2 zemljišča, V mirnem in urejenem naselju Dol pri Hrastniku v občini Hrastnik posredujemo pri prodaji prostorne in opremljene družinske hiše skupne velikosti 237,4 m2, v kateri sta dve ločeni stanovanji z lastnima vhodoma. Hiši pripadajo....

 
 
 
  Hiša, IVANČNA GORICA, 667.000 €, 237,00 m2 cca 2810 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

237 m2, samostojna, zgrajena l. 2001, 625 m2 zemljišča, P+1, Hiša na idilični lokaciji, prodamo. Cena: 667.000,00 EUR Na mirni in sončni lokaciji v naselju Malo Črnelo v občini Ivančna Gorica, posredujemo pri prodaji lepe enostanovanjske hiše. Po podatkih GURS-a hiša meri 237 m2 in....

 
 
 
  Hiša, PREVALJE, 170.000 €, 228,00 m2 cca 750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.05.2026.,

www.indomio.si

228,5 m2, vrstna, zgrajena l. 1832, adaptirana l. 2000, 774 m2 zemljišča, K+P+M, vrstna hiša, prodamo. Cena: 170.000,00 EUR Prevalje - posredujemo pri prodaji vrstne hiše z urejeno okolico. Hiša se nahaja v centru Prevalj, v celoti stavbno zemljišče v izmeri 774 m2 pa nudi kupcu vso....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Sostro, 475.000 €, 227,00 m2 cca 2090 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

227,2 m2, samostojna, zgrajena l. 1980, 897 m2 zemljišča, Posredujemo pri prodaji prostorne stanovanjske hiše v Sostrem, ki se nahaja na veliki parceli (897 m2), v naselju, blizu šole in trgovine ter vse ostale potrebne infrastrukture. Od avtobusnega postajališča je oddaljena cca....

 
 
 
  Hiša, KOSTEL, 195.000 €, 224,00 m2 cca 870 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

224 m2, samostojna, zgrajena l. 1981, 626 m2 zemljišča, Prostorna hiša z dvema ločenima etažama ponuja številne možnosti - bivanje dveh družin, kombinacijo doma in poslovnega prostora ali investicijo. Na sončni parceli 626 m2 stoji 224 m2 velika hiša s pokritim parkiriščem, letno....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-14 (od skupaj 14)

<< <1> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!