• GoHome Professional
nepremičnine do 3100 eur/m2 vsaj 370 m2 Najnovejše - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremičnine do 3100 eur/m2 vsaj 370 m2 Najnovejše - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine do 3100 eur/m2 vsaj 370 m2 Najnovejše

  • Za iskalni niz "nepremičnine do 3100 eur/m2 vsaj 370 m2 najnovejše" je bilo najdenih 28 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 452 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 350 m2 (malo manjši)
    • 390 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 2900 eur/m2 (malo cenejši)
    • 3200 eur/m2 (malo dražje)
    • do 8100 eur
  • Slike

Preiskali smo 6 865 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, CELESTRINA, 590.000 €, 385,00 m2 cca 1530 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

385,4 m2, samostojna, zgrajena l. 2004, 855 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 590.000,00 EUR Če iščete več prostora – ste ga pravkar našli. Le nekaj minut iz Maribora se nahaja res prostorna samostojna hiša, ki ponuja veliko možnosti za bivanje, delo ali kombinacijo obojega. Hiša je odlična....

 
 
 
  Hiša, HRASTJE, 550.000 €, 457,00 m2 cca 1200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

457,1 m2, samostojna, zgrajena l. 1900, adaptirana l. 2002, 34.214 m2 zemljišča, K+P+M, Posest s samostojno hišo, le 10 min vožnje do centra Maribora, prodamo. Cena: 550.000,00 EUR UE Maribor, Limbuš, Hrastje: prodamo posest s samostojno hišo, le 10 min vožnje do centra Maribora.....

 
 
 
  Poslovni prostor, JARENINSKI DOL, 199.000 €, 350,00 m2 cca 570 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

350 m2, poslovni prostor, zgrajen l. 1980, 824 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 199.000,00 EUR Poslovna priložnost v osrčju vinorodne pokrajine – Jareninski Dol V Jareninskem Dolu, slikoviti vinski destinaciji v Slovenskih goricah, vam predstavljamo poslovni objekt z velikim potencialom....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremičnine do 3100 eur/m2 vsaj 370 m2 najnovejše'
25.000 €
230.000 €
800.000 €
  Hiša, GORNJA RADGONA, 850.000 €, 499,00 m2 cca 1700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

499 m2, hiša, zgrajena l. 1923, adaptirana l. 2023, 1.520 m2 zemljišča, V Črešnjevcih pri Gornji Radgoni se prodaja večja stanovanjska stavba z osmimi stanovanji, ki so trenutno vsa oddana v najem. Nepremičnina predstavlja zanimivo priložnost za investicijo oziroma nadaljnje oddajanje....

 
 
 
  Hiša, PREVALJE, 360.000 €, 336,00 m2 cca 1070 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.simobilia.si

Ostale obnove: Kopalnica v 2 etaži obnovljena l. 2024 Kopalnica v 1 etaži v obnovljena l. 2019 Nova je toplotna črpalka za sanitarno vodo 300l Nova je električna peč za ogrevanje Zaradi prostorne zasnove je nepremičnina primerna za večjo ali razširjeno družino. Za več informacij in....

 
 
 
  Zemljišče, MARIBOR, Radvanje, 180.000 €, 600,00 m2 cca 300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

600 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 180.000,00 EUR Zazidljiva parcela na prestižni lokaciji pod Pohorjem – Radvanje, Maribor V urejeni in mirni soseski stanovanjskih hiš v Radvanju prodamo zazidljivo parcelo, ki ponuja odlično priložnost za gradnjo sanjskega doma na eni izmed najbolj....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, Nova Vas, 950.000 €, 670,00 m2 cca 1420 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

670 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1980, adaptiran l. 2008, 352 m2 zemljišča, Edinstvena priložnost v Mariboru: Poslovno-stanovanjski objekt z delujočo picerijo in prostornim stanovanjem.Na odlični, frekventni lokaciji v Mariboru posredujemo pri prodaji izjemenega poslovno-stanovanjski....

 
 
 
  Zemljišče, RAZDRTO, 78.000 €, 960,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.salomon.si

.

 
 
 
  Zemljišče, ORMOŽ, 49.000 €, 1081,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

1.081 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 49.000,00 EUR Naprodaj zazidljivo zemljišče – 1.081 m² Mihovci pri Veliki Nedelji, Občina Ormož Na prodaj je zazidljivo zemljišče v skupni izmeri 1.081 m², ki se nahaja na sončni in mirni lokaciji v naselju Mihovci pri Veliki Nedelji, ob glavni....

 
 
 
  Zemljišče, ORMOŽ, 49.000 €, 1089,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

1.089 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 49.000,00 EUR Naprodaj zazidljivo zemljišče – 1.089 m² Mihovci pri Veliki Nedelji, Občina Ormož Na prodaj je zazidljivo zemljišče v skupni izmeri 1.089 m², ki se nahaja na sončni in mirni lokaciji v naselju Mihovci pri Veliki Nedelji, ob glavni....

 
 
 
  Zemljišče, SEČOVLJE, 799.000 €, 5462,00 m2 cca 150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.ruj-meridoma.si

Tik nad slikovito dolino Dragonje, obdane z naravo in obsijane s soncem zaradi odlične južne lege, se v Sečovljah prodajajo tri parcele s čudovitim pogledom na morje. .

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 55.600 €, 12951,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

12.951 m2, za investicijo, izjemna priložnost za naložboprodamo 42 % površine parcel oziroma solastninskih deležev na parcelah v izmeri 12.951 m2 od česar je 11430 m2 gozda na klifu pod bolnico izola (neuporabno) in 1521 m2 nepozidanega stavbnega zemljišča - pup bolnica izolaveč informacij,....

 
 
 
  Zemljišče, IDRIJA, 33.000 €, 1395,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.salomon.si

IDRIJA, ČOPIČEVA ULICA , 1.395 m2, zazidljiva, delno zazidljiva (1.186 m2) - površine razpršene gradnje in delno gozdno zemljišče (209 m2), nagnjen teren, izveden izkop in utrjeno zemljišče, komunalni priključki ob parceli (voda, elektrika, telekomunikacije, kanalizacija in telekomunikacije),....

 
 
 
  Zemljišče, DOBRNA, 75.000 €, 7000,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.salomon.si

KLANC , 7.000 m2, posest, od tega stavbno zemljišče v izmeri 2.500 m2 in kmetijsko zemljišče v izmeri 4.500 m2, prodamo. Cena: 75.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji posestva v naselju Klanc v Občini Dobrna , ki predstavlja delno stavbno zemljišče v okvirni velikosti 2.500 m2 in delno....

 
 
 
  Zemljišče, PESNIŠKI DVOR, 300.000 €, 17983,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

17.983 m2, zazidljiva, prodaja - atraktivno zemljišče ob regionalni cesti, prodamo. Cena: 300.000,00 EUR PRODAJA – ATRAKTIVNO ZEMLJIŠČE OB REGIONALNI CESTI Na prepoznavni in lahko dostopni lokaciji ob regionalni cesti Pesnica - Pernica je na voljo večje zemljišče, ki predstavlja odlično....

 
 
 
  Zemljišče, BREZOVICA PRI GRADINU, 395.625 €, 5275,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

5.275 m2, zazidljiva, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, prodamo. Cena: 75,00 EUR/m2 EKSKLUZIVNA PRILOŽNOST V ISTRSKEM ZALEDJU – BREZOVICA PRI GRADINU Iščete popolno lokacijo za investicijo ali gradnjo svojega novega doma v objemu narave, a hkrati blizu obale? Naprodaj sta dve izjemni....

 
 
 
  Zemljišče, SVETINA, 100.000 €, 3034,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

3.034 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 100.000,00 EUR Zazidljivo zemljišče na izjemno redki lokaciji! Zgodovinska vasica Svetina. Posredujemo pri prodaji večjega zemljišča na lokaciji Svetina nad Štorami. Zemljišče je nekoliko dvignjeno nad naselje in ima pogled na osrednji del naselja.....

 
 
 
  Poslovno - stanovanjska zgradba, LAŠKO, 998.000 €, 1465,00 m2 cca 680 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

1.465 m2, večji poslovni kompleks, zgrajen l. 2003, 3.250 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 998.000,00 EUR PRODAMO POSLOVNO – STANOVANJSKI OBJEKT Z NAJEMNIKI, 1.465 m², P+N+M, VEČJE PARKIRIŠČE Prodamo poslovno – stanovanjski objekt z urejenimi funkcionalnimi zemljišči in večjim parkiriščem....

 
 
 
  Zemljišče, SPODNJE HOČE, 148.915 €, 2291,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

2.291 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 65,00 EUR/m2 Priložnost za gradnjo novega doma ali kot investicija Predstavljamo vam atraktivno zemljišče na odlični lokaciji v Hočah, ki ponuja številne možnosti za gradnjo vašega sanjskega doma ali kot donosen investicijski projekt. Značilnosti....

 
 
 
  Poslovno - stanovanjska zgradba, BISTRICA OB DRAVI, 450.000 €, 5387,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

5.387 m2, večji poslovni kompleks, zgrajen l. 1886, adaptiran l. 2020, 2.761 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 450.000,00 EUR POSLOVNI KOMPLEKS V BISTRICI OB DRAVI – VAŠA PRILOŽNOST ZA POSLOVNI PREBOJ. ZGODOVINA IN PRILOŽNOST V ENEM Legendarna tovarna v Bistrici ob Dravi, kjer so nastajali....

 
 
 
  Zemljišče, ZGORNJA VOLIČINA, 86.000 €, 2649,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

2.649 m2, zazidljiva, Predstavljamo vam zazidljivo parcelo s površino 2.649 m2 od tega cca 1.700 m2 zazidljivega zemljišča na odlični lokaciji v naselju Zgornja Voličina, v občini Lenart, tudi kot investicija za izgradnjo treh stanovanjskih hiš, prodamo. Cena: 86.000,00 EUR Pozdravljeni,....

 
 
 
  Zemljišče, GABRSKA GORA, 64.000 €, 4679,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

4.679 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Ob asfaltni cesti, na lepi sončni legi, v naravi med vinogradi, prodamo zazidljivo parcelo (750 m2) za stanovanjsko gradnjo. Na južnem delu parcele, na robu, ko se manjši naklon parcele prevesi v večjega je bil leta 2015 postavljen izjemno....

 
 
 
  Zemljišče, LUKOVICA, 38.000 €, 15037,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

15.037 m2, kmetijsko zemljišče, Kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 38.000,00 EUR PRODAJA ZEMLJIŠČA ČEŠNJICE V mirnem in sončnem okolju Češnjic posredujemo pri prodaji zemljišča, ki po podatkih GURS-a skupaj meri 15.037 m². Po namenski rabi je zemljišče opredeljeno kot kmetijsko zemljišče....

 
 
 
  Zemljišče, RADOVLJICA, 500.000 €, 1221,00 m2 cca 410 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

1.221 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 500.000,00 EUR URESNIČITE SANJE O DOMU NA GORENJSKEM V ČUDOVITI RADOVLJICI Zazidljiva parcela, 1.221 m², Radovljica – Vaša priložnost se začne tukaj! Predstavljamo vam izjemno priložnost za gradnjo sanjskega nizkoenergijskega doma na eni najboljših....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARJEŠKE TOPLICE, 773.700 €, 5158,00 m2 cca 150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

5.158 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 773.700,00 EUR Izjemna investicijska priložnost Zazidljivo zemljišče v novi poslovni coni Šmarješke Toplice Ustvarite svojo prihodnost na odlični lokaciji! Priložnost za rast in uspeh vas čaka! Prodajamo zazidljivo zemljišče, v velikosti 5.158....

 
 
 
  Poslovni prostor, KOSEZE, 3.980.000 €, 2000,00 m2 cca 1990 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

2.000 m2, poslovni prostor, zgrajen l. 2006, 1.448 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 3.980.000,00 EUR EDINSTVENA PRILOŽNOST: POSLOVNA STAVBA V SREDIŠČU LJUBLJANE Iščete strateško lokacijo za vaše podjetje ali naložbo? Vaša iskanja so končana. Predstavljamo vam odlično pozicionirano poslovno....

 
 
 
  Zemljišče, VELIKE LAŠČE, 262.440 €, 3549,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

3.549 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 262.440,00 EUR Sanjsko zemljišče s čudovitim razgledom v Turjaku – idealno za vašo prihodnjo hišo ali investicijo. 3.549 m² zazidljivega zemljišča, v idilični naravi, obrobljeno z zelenimi pobočji in mirno okolico, se nahaja na robu vasi Turjak,....

 
 
 
  Zemljišče, KRŠKA VAS, 45.000 €, 1200,00 m2 cca 40 €/m2

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr
Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 1-28 (od skupaj 28)

<< <1> >>

MyGoHome - Piškotki so onemogočeni