Nova stanovanja INSA
www.insa.si
Za iskalni niz "nepremičnine do 3100 eur/m2 zadnjih 14 dni" je bilo najdenih 261 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.355 €/m2
Omeji iskanje
03.05.2026.,
www.indomio.si
253,9 m2, samostojna, zgrajena l. 1961, adaptirana l. 2009, 2.211 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 365.000,00 EUR Dodaten opis nepremičnine V kraju Žadovinek pri Krškem prodamo stanovanjsko stavbo z dvema stanovanjskima enotama in tehničnimi prostori. Poleg stanovanjske stavbe je na parceli....
08.05.2026.,
www.indomio.si
85,8 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1976, 4/4 nad., Stanovanje na odlični lokaciji, prodamo. Cena: 287.000,00 EUR V Radomljah na odlični lokaciji posredujemo pri prodaji prijetnega, izredno svetlega 3 sobnega stanovanja, ki se nahaja v 4. nadstropju urejenega stanovanjskega bloka, zgrajenega....
09.05.2026.,
www.indomio.si
330 m2, samostojna, zgrajena l. 1966, adaptirana l. 1980, 1,44 m2 zemljišča, Hrastnik - center, ekskluzivno posredujem pri prodaji večje večstanovanjske hiše in pomožnega objekta s pripadajočim funkcionalnim zazidljivim zemljiščem. Nepremičnina je primerna za ureditev treh stanovanj....
09.05.2026.,
www.nepremicnina.si
V srednjih Bitnjah na zemljišču, ki meri 704 m2, prodamo dva stanovanjska objekta. .
30.04.2026.,
www.indomio.si
85 m2, samostojna, zgrajena l. 1985, 992 m2 zemljišča, Za Ljubitelje narave, rekreacije izjemna priložnost.Na izjemno zaželeni lokaciji, v Kamnici ( Rospoh del), ter dostopen po občinki asfaltirani cesti, katera je dobro urejena tudi pozimi. Hiška leži v okrožju počitniških hišk in....
08.05.2026.,
www.indomio.si
200 m2, samostojna, zgrajena l. 1978, adaptirana l. 2005, 2.400 m2 zemljišča, Na mirni lokaciji v naselju Rače prodamo samostojno medetažno hišo na veliki ograjeni parceli 2.400 m2. Hiša nudi 200 m2 neto površine, tri spalnice ter prostoren bivalni del z izhodom na balkon in teraso.....
30.04.2026.,
www.indomio.si
1.750 m2, večji poslovni kompleks, zgrajen l. 2008, 6.368 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 2.400.000,00 EUR V obrtno industrijski coni OIC Hrpelje-Kozina INDUSTRIJSKO POSLOVNI OBJEKT - proizvodna hala s poslovnim delom stavbe, primerna za dejavnosti proizvodnje in skladiščenja. Objekt....
30.04.2026.,
www.indomio.si
283,2 m2, vrstna, zgrajena l. 1988, 498 m2 zemljišča, K+P+1+M/4 nad., prodamo. Cena: 385.000,00 EUR Spoštovani, V nakup vam lahko ponudimo krajno vrstno hišo na elitni lokaciji v Velenju - Lipa. Odlična in zelo prostorna razporeditev omogoča bivanje dveh družin v dveh ločenih stanovanjskih....
09.05.2026.,
www.indomio.si
283,5 m2, vrstna, zgrajena l. 1961, 370 m2 zemljišča, K+P+1+M, Spoštovani,izjemna priložnost za nakup prostorne vrstne hiše na eni najlepših, na novo urejenih ulic - Medvedovi ulici v centru mesta Maribor, z urejenim zemljiščem, obrnjenim proti jugu, ter čudovitimi severnimi pogledi....
05.05.2026.,
www.indomio.si
95 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1981, 626 m2 zemljišča, P/M, Posredujemo pri prodaji dveh prostornih stanovanj v naselju Stara vas - Bizeljsko, vsako velikosti cca 95 m2. Le ti se nahajata v hiši na sončni parceli velikosti 626 m2. K stanovanje pripada skupno pokrito parkirišče, letna....
08.05.2026.,
www.indomio.si
130 m2, samostojna, zgrajena l. 1990, adaptirana l. 2019, 96 m2 zemljišča, P+1, Hiška v Imenju z osupljivim razgledom, prodamo. Cena: 169.000,00 EUR V idilični vasici Imenje v Goriških Brdih je naprodaj manjša hiša z edinstvenim pogledom na vinograde. Hiša je vpisana v register kot....
05.05.2026.,
www.indomio.si
334,7 m2, dvostanovanjska, zgrajena l. 1949, adaptirana l. 2015, 483 m2 zemljišča, K+P+1+2+M, prodamo. Cena: cca 429.000,00 EUR MURSKA SOBOTA – VRHUNSKA INVESTICIJSKA PRILOŽNOST BIVANJE + POSLOVNA DEJAVNOST + TAKOJŠEN PRIHODEK Na odlični in frekventni lokaciji v Murski Soboti prodamo....
07.05.2026.,
www.indomio.si
368,7 m2, samostojna, zgrajena l. 2003, 949 m2 zemljišča, P+1+2, Stanovanjska hiš, Mislinja, prodamo. Cena: 468.000,00 EUR V prijetnem in mirnem naselju Mislinja v bližini mesta Velenje in Slovenj Gradc posredujemo ekskluzivno pri prodaji sodobne, prostorne stanovanjske hiše, ki združuje....
07.05.2026.,
www.indomio.si
280 m2, dvostanovanjska, zgrajena l. 1965, adaptirana l. 2019, 1.215 m2 zemljišča, P+1+M, Ob potočku, na sončni legi, v manjšem zaselku hiš, prodamo prostorno dvostanovanjsko hišo z velikim tlakovanim dvoriščem in v letu 2025 montirano sončno elektrarno (11,6 kW - net metering). Večje....
01.05.2026.,
www.indomio.si
62,9 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1927, adaptirano l. 2002, pritličje, prodamo. Cena: 77.500,00 EUR Pritlično stanovanje v centru Šoštanja v bližini Vtrca (100m). Novemu kupcu je na voljo stanovanje ki obsega predprostor, večji prostor s kuhinjo, jedilnico in hkrati dnevno sobo, spalnico,....
05.05.2026.,
www.indomio.si
163,2 m2, samostojna, zgrajena l. 1968, adaptirana l. 2005, 890 m2 zemljišča, K+P+M, hiša velenje, prodamo. Cena: 198.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji lepo vzdrževane stanovanjske hiše v Velenju, ki je bila po podatkih GURS-a zgrajena leta 1968, ter stoji na 890 m2 velikem zemljišču.....
06.05.2026.,
www.indomio.si
Samostojna hiša, Podravska - Cirkulane, zgrajena l. 1960, prenovljena l. 2000, neto tlorisna površina 70,00 m2, pripadajoče zemljišče 5622,00 m2. Cena: 85.000 EUR. Posredujemo pri prodaji samostojne hiše s pripadajočimi kmetijskimi zemljišči, ki se nahaja na izjemno mirni in sončni....
06.05.2026.,
www.indomio.si
310 m2, samostojna, zgrajena l. 2000, 442 m2 zemljišča, P+1+M, V naselju Šešče pri Preboldu prodamo novejšo stanovanjsko hišo, prodamo. Cena: 375.000,00 EUR V centru naselja Šešče pri Preboldu posredujemo pri prodaji hiše zgrajene leta 2000. Hiša ima klet (velika garaža, shramba,....
08.05.2026.,
www.indomio.si
112,7 m2, 3,5-sobno, zgrajeno l. 1893, adaptirano l. 2020, stanovanje v bližini hofra, prodamo. Cena: 135.000,00 EUR Ekskluzivna priložnost – popolnoma prenovljeno 4-sobno stanovanje v Trbovljah Na odlični in lahko dostopni lokaciji v Trbovljah, v neposredni bližini vseh pomembnih....
30.04.2026.,
www.indomio.si
133,5 m2, prostor za storitve, zgrajen l. 1897, adaptiran l. 2023, pritličje, prodamo. Cena: 149.000,00 EUR V Mariboru, v mestni četrti Magdalena, vam ponujamo edinstveno priložnost za nakup ali najem reprezentativnega poslovnega prostora v elegantni meščanski stavbi. Prostor združuje....
Spremembe cen iz 69.825 € na 70.400 €
z dne 06.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je
cena zrasla
Trend spreminjanja
cen nepremičnin:
01.05.2026 - 69.825 €
06.05.2026 - 70.400 €
01.05.2026.,
www.indomio.si
64 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1996, adaptirano l. 2024, prodamo. Cena: do cca 1.100,00 EUR/m2 2 STANOVANJI V ENEM – IDEALNO ZA 2 KUPCA ALI INVESTICIJO Na odlični lokaciji v Ravnah na Koroškem prodamo popolnoma prenovljeno dupleks stanovanje, ki s svojo razporeditvijo omogoča enostavno....
07.05.2026.,
www.indomio.si
124,6 m2, 4,5-sobno, zgrajeno l. 1972, P/1 nad., V celoti opremljeno 5-sobno stanovanje v Košakih, prodamo. Cena: 135.000,00 EUR V bližini centra mesta, v Košakih prodamo vzdrževano 5-sobno stanovanje s teraso (pogled na Maribor). Stanovanje se nahaja v dvostanovanjski stavbi, ki....
07.05.2026.,
www.indomio.si
74,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1990, 2.801 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 80.000,00 EUR Idilična zidanica s čudovitim razgledom pri Krškem - Ardro pod Velikim Trnom. Iščete mir, naravo in domačo zavetje? Ta edinstvena zidanica, skrita v mirnem okolju z veličastnim razgledom na okolico,....
05.05.2026.,
www.indomio.si
3.500 m2, večji poslovni kompleks, zgrajen l. 2000, adaptiran l. 2023, 34.593 m2 zemljišča, Na prodaj je večnamenski poslovno-razvojni kompleks na območju občine Pesnica pri Mariboru, ki združuje stabilen denarni tok in izrazit razvojni potencial, prodamo. Cena: 3.750.000,00 EUR PRIHODKOVNI....
07.05.2026.,
www.indomio.si
243 m2, samostojna, zgrajena l. 1910, adaptirana l. 1974, 1.354 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 258.000,00 EUR Samostojna hiša v Brlogu pri Velikih Laščah Hiša v objemu narave – mir, prostor in domačnost Hiša obsega 243 m² neto tlorisne površine, od tega 180 m² bivalne površine Na mirni....
09.05.2026.,
www.indomio.si
285 m2, samostojna, zgrajena l. 1973, 1.157 m2 zemljišča, Center nepremičnin | Dom kupujete s srcem, mi bomo vaš razum, prodamo. Cena: 299.500,00 EUR Dobrodošli v hiši, kjer se PROSTOR sreča z MOŽNOSTMI 285m² hiše + 80m² gospodarskega poslopja + 1157m² zemljišča = Vaš prihodnji LifeStyle....
06.05.2026.,
www.indomio.si
128,3 m2, 3,5-sobno, zgrajeno l. 1996, adaptirano l. 2024, prodamo. Cena: 134.000,00 EUR V Ravnah na Koroškem je naprodaj sodobno dupleks stanovanje z uporabno površino 105 m2, ki je takoj vseljivo in predstavlja odlično priložnost za udobno in brezskrbno bivanje. Stanovanje odlikujejo....
30.04.2026.,
www.indomio.si
13 m2, garaža, zgrajena l. 1995, adaptirana l. 2023, 13 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 13.500,00 EUR Si želite, da je vaše vozilo varno, zaščiteno in vedno na voljo? Na iskani lokaciji Studenci prodajamo garažo v velikosti 13 m² (letnik 1995), ki predstavlja odlično rešitev za varno....
29.04.2026.,
www.indomio.si
213 m2, samostojna, zgrajena l. 1960, adaptirana l. 2013, 567 m2 zemljišča, K+P+M, Samostojna hiša na Ptuju (Brstje) - popolnoma obnovljena, pripravljena na vselitev, prodamo. Cena: 219.000,00 EUR Na Ptuju, v zaželenem in mirnem naselju Brstje, je na voljo izjemna priložnost za nakup....
04.05.2026.,
www.indomio.si
576 m2, zazidljiva, Zazidalna parcela na lokaciji, ki vam ponuja panoramski pogled na Piranski zaliv, možna menjava za stanovanje v LJ, prodamo. Cena: 590.000,00 EUR V mirnem naselju Šentjane nad Portorožem, na lokaciji, ki vam ponuja edinstveni panoramski pogled na celoten Piranski....
08.05.2026.,
www.indomio.si
420 m2, večji poslovni kompleks, zgrajen l. 1837, 2.556 m2 zemljišča, P+1+M, 2x poslovni, 2x stanovanje, prodamo. Cena: 1.000,00 EUR/m2 Novemu lastniku se ponuja večji samostojni poslovno stanovanjski objekt, ki po dejanskih izmerah na podstrešju 17,2mx 8,2m meri 140m2 v treh etažah....
05.05.2026.,
www.indomio.si
716 m2, kmetijsko zemljišče, gozdno zemljišče, druga kmetijska zemljišča, prodamo. Cena: 1.000,00 EUR Prodamo zemljišče v izmeri 716 m2 po ceni 1.000,00 EUR. Kupec poleg kupnine poravna stroške vpisa lastninske pravice na svoje ime in plača davek na promet nepremičnin v višini 2%....
08.05.2026.,
www.indomio.si
420 m2, dvostanovanjska, zgrajena l. 1837, 2.556 m2 zemljišča, 2x poslovni, 2x stanovanje, prodamo. Cena: 1.000,00 EUR/m2 Novemu lastniku se ponuja večji samostojni poslovno stanovanjski objekt, ki po dejanskih izmerah na podstrešju 17,2mx 8,2m meri 140m2 v treh etažah s podstrešnimprostorom....
05.05.2026.,
www.indomio.si
278,68 m2, samostojna, zgrajena l. 1985, 2.553,48 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 275.000,00 EUR Na mirni in urejeni lokaciji v Čagoščah pri Šentvidu pri Stični, 8 minut vožnje do Ivančne Gorice je na voljo samostojna hiša, ki stoji na prostorni parceli velikosti 2553 m². Nepremičnina....
01.05.2026.,
www.indomio.si
761,3 m2, večji poslovni kompleks, zgrajen l. 1962, adaptiran l. 2019, 803 m2 zemljišča, P/2 nad., prodamo. Cena: 750.000,00 EUR Izjemna poslovna priložnost na najbolj strateški točki med tremi turističnimi centri Predmet prodaje je celovit gostinsko-turistični objekt v kraju Podplat....
29.04.2026.,
www.indomio.si
146,5 m2, samostojna, zgrajena l. 1872, 4.034 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 140.000,00 EUR V razvejanem naselju Prlekije na Polenšaku, v samem krajevnem jedru poleg cerkve in gostilne prodamo starejšo hišo K+P+M, potrebno popolne obnove. Ponaša se z letnico izgradnje 1872, skupne....
30.04.2026.,
www.indomio.si
708,4 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1960, prodamo. Cena: 670.000,00 EUR GOSTINSKI LOKAL S PIVNICO, LEGENDARNO IME, FREKVENTNA LOKACIJA, PRIČETEK DELA TAKOJ Na odlični lokaciji, v osrčju mestnega življenja – tik ob Tehniških fakultetah – je naprodaj večnamenski poslovni objekt z....
02.05.2026.,
www.salomon.si
v hiši, z enako veliko podstreho - možno preurediti v mansardo, 20 m do zdravilišča, potrebna adaptacija, vsi priključki Prodajalcu povejte da ste oglas videli na salomon.si. Prodajalec.
01.05.2026.,
www.indomio.si
575 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1949, adaptiran l. 2024, 1.182 m2 zemljišča, P/1 nad., DRAFT - gostinsko-športni objekt s kavarno, kegljiščem, zunanjim športnim parkom (igrala za otroke, fitnes na prostem, prostor za prireditve), 18 parkirnih mest in arhitekturno zanimiv apartma....
05.05.2026.,
www.indomio.si
272,4 m2, samostojna, zgrajena l. 1975, 1.556 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 250.000,00 EUR ZANIMIVA (VIKEND) HIŠA S SAVNO, obdana z gozdom 171'60 m2 neto 272’40 m2 bruto (od tega garaža 20’5 m2, klet 22’3 m2 ter balkoni/terase 58 m2) 1.556 m2 zemljišče V k.o. Žiri prodamo (vikend)....
30.04.2026.,
www.indomio.si
1.531 m2, skladišče, zgrajeno l. 1986, 1. nad., prodamo. Cena: 890,00 EUR/m2 PRODAMO SKLADIŠČE S PISARNAMI V POSLOVNI CONI V ŠIŠKI Na odlični lokaciji v poslovni coni v Šiški prodamo prostorne in funkcionalne poslovne prostore, ki so primerni za skladiščenje ali proizvodnjo ter spremljajoče....