• GoHome Professional
nepremičnine do 490 m2 kvalitetno do 1900 eur/m2 - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • nepremičnine do 490 m2 kvalitetno do 1900 eur/m2 - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine do 490 m2 kvalitetno do 1900 eur/m2

  • Za iskalni niz "nepremičnine do 490 m2 kvalitetno do 1900 eur/m2" je bilo najdenih 57 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.309 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 460 m2 (malo manjši)
    • 510 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 1800 eur/m2 (malo cenejši)
    • 1900 eur/m2 (malo dražje)
    • do 120000 eur
  • Slike

Preiskali smo 6 836 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

 
+13%

Spremembe cen iz 479.000 € na 540.000 € z dne 03.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Hiša, STRAHINJ, 540.000 €, 260,00 m2 cca 2080 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

25.08.2024 - 460.000 €
28.01.2026 - 479.000 €
03.05.2026 - 540.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.08.2024.,

www.inf-ing.si

V naselju Strahinj v sklopu občine Naklo se prodaja generalno obnovljena stanovanjska hiša s 544 m² zemljišča. Hiša obsega: P+1+2 in je le nekaj minut stran od priključka na gorenjsko avtocesto. Nahaja se na izredno mirni lokaciji ob gozdu. Hiša je obdana z velikim vrtom. Ima 2 terasi....

 
 
 
  Stanovanje, ČRNOMELJ, 151.724 €, 182,00 m2 cca 830 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.06.2024.,

www.indomio.si

182,8 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1995, adaptirano l. 2007, dobra lokacija, opremljeno, lasten vhod, terasa, zimski vrt, štiri spalnice, dve kopalnici, pisarna, CK, 2 x kamin, 2 x klima, vsa infrastruktura, optika, lastna odjemna mesta, bližina centra, šole, vrtca, priložnost nakupa....

 
 
 
  Stanovanje, ŠENTILJ, 235.000 €, 113,00 m2 cca 2080 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.06.2025.,

www.indomio.si

2-sobno stanovanje, Podravska – Šentilj (Šentilj v Slovenskih goricah), zgrajeno l. 2024, pritličje, neto bivalna površina 113,10 m2, od tega 60,50 m2 bivalni prostor, 28,00 m2 terasa, 11,60 m2 shramba v kleti, 13,00 m2 pokrito parkirno mesto. Cena: 235.000 EUR. Stanovanje se nahaja....

 
 
 
  Hiša, LAŠKO, 156.000 €, 191,00 m2 cca 820 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.06.2024.,

www.indomio.si

191,4 m2, samostojna, zgrajena l. 1966, adaptirana l. 2014, 695 m2 zemljišča, Hiša s pridihom domačnosti - Laško - Reka, prodamo. Cena: 156.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji hiše v naselju Reka, ki je od centra Laškega oddaljeno cca 6 km. Nepremičnina se nahaja na lepo osončeni legi,....

 
 
 
  Poslovni prostor, PODBOČJE, 145.000 €, 178,00 m2 cca 820 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.01.2025.,

www.indomio.si

178,5 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1778, adaptiran l. 2000, 280 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 145.000,00 EUR KRŠKO, Podbočje, prodamo poslovno stavbo v kateri je gostinski lokal v obratovanju, velikost objekta 178,50 m2 (uporabne površine 141,00 m2), zgrajen l. 1778 in obnovljen....

 
 
 
  Hiša, PTUJ, 250.000 €, 349,00 m2 cca 720 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151040-123 Ogled oglasa na strani ponudnika V Turnišču, v minem naselju, je na prodaj večja stanovanjska hiša, obdana z zemljiščem v velikosti 1.302 m2. Stanovanjska hiša, grajena konec leta 1993, je bila redno vzdrževana in obnovljena. Delno je spremenjena namembnost....

 
 
 
  Zemljišče, KRANJSKA GORA, 336.000 €, 480,00 m2 cca 700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.02.2024.,

www.indomio.si

480 m2, zazidljiva, podkoren, parcela zazidljiva s pridobljenim gradbenim dovoljenjem za enostanovanjsko hišo, prodamo. Cena: 700,00 EUR/m2 ! IZJEMNA PRILOŽNOST, REDKA PONUDBA ! V občini Kranjska Gora, v naselju Podkoren posredujemo pri prodaji dveh zazidljivih parcel, vsaka v velikosti....

 
 
 
  Hiša, PTUJSKA GORA, 89.000 €, 128,00 m2 cca 700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151040-159 Ogled oglasa na strani ponudnika Na Ptujski Gori se prodaja manjša, samostojna hiša, obdana s 4 ari zemljišča. Hiška stoji v neposredni bližini trga pred baziliko. Hiša je datirana v leto 1880, a je z vsemi obnovami preurejena v simpatično hiško, ki jo odlikuje....

 
 
 
  Hiša, BREŽICE, 295.000 €, 427,00 m2 cca 690 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.03.2026.,

www.indomio.si

427 m2, dvostanovanjska, zgrajena l. 1985, adaptirana l. 2010, 1.197 m2 zemljišča, Hiša prostranih teras. Kvalitetno zgrajena hiša, dve etaži z neposrednim dostopom iz zemljišča in tretja v mansardenm delu. Na krasni lokaciji med Ribnico in Veliko Dolino, z razgledom na Krško Brežiško....

 
 
 
  Hiša, VELENJE, 185.000 €, 288,00 m2 cca 640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281032-7 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji stanovanjske hiše v naselju Bevče, okolica Velenja, ki je bila zgrajena leta 1983, ter stoji na 888 m2 velikem zemljišču. Objekt ima 288 m2 skupne površine, od tega 145,6 m2 uporabne površine. Pred njo....

 
 
 
  Hiša, SEVNICA, 117.000 €, 184,00 m2 cca 640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281032-24 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji lepo vzdrževane ter takoj vseljive družinske hiše v velikost 183,9 m2 neto tlorisne površine, s pripadajočim stavbnim zemljiščem v izmeri 907 m2 ter 5000 m2 gozdnega zemljišča, ki se razprostira za hišo....

 
 
 
  Stanovanje, LAŠKO, 180.000 €, 300,00 m2 cca 600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281026-287 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji čudovite hiše z tremi ločenimi stanovanji, bazenom, vrtom, prečudovito okolico in tremi garažami. Če iščete hišo za udobno bivanje na izjemni in sončni lokaciji je to hiša za vas! Hišo odlikuje kvalitetna....

 
 
 
  Hiša, SLOVENSKA BISTRICA, 149.800 €, 250,00 m2 cca 600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.10.2025.,

www.indomio.si

250 m2, samostojna, zgrajena l. 1978, 2.265 m2 zemljišča, P+1, prodamo. Cena: 149.800,00 EUR Slovenska Bistrica - Zgornja Polskava, prodamo samostojno stanovanjsko hišo, ki je bila zgrajena leta 1978. Hiša po podatkih GURS meri 128,5 m2 (bivalni prostor 65,5 m2, garaža 15 m2, klet....

 
 
 
  Hiša, PETIŠOVCI, 115.000 €, 236,00 m2 cca 490 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321056-98 Ogled oglasa na strani ponudnika V mirnem okolju, v kraju Petišovci/Lendava prodamo veliko hišo, ki jo odlikuje kvalitetna gradnja, dokončni pečat pa ji daje ravna ter zelo velika parcela, ki nudi popolno zasebnost. Etažnost je P+1+M. Hiša obsega 236 m2 površine....

 
 
 
 
+10%

Spremembe cen iz 99.900 € na 110.000 € z dne 09.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Hiša, SVETI JURIJ OB ŠČAVNICI, 110.000 €, 240,00 m2 cca 460 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

05.11.2025 - 119.990 €
12.11.2025 - 109.990 €
11.12.2025 - 99.900 €
09.04.2026 - 110.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.10.2025.,

www.indomio.si

240 m2, samostojna, zgrajena l. 1970, adaptirana l. 2020, 2.292 m2 zemljišča, K+P+M, Predstavljamo vam samostojno hiško, ki se nahaja v prijetnem okolju naselja Sveti Jurij ob Ščavnici. Hiša nudi skupno 240 m2 površine, kar omogoča funkcionalno razporeditev za udobno bivanje, prodamo.....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 43-57 (od skupaj 58)

<< <1 2> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!

www.smart-invest.hr

TOP projekti

RIHTER MONTAŽNE GRADNJE D.O.O.