• GoHome Professional
nepremičnine do 520 m2 kvalitetno do 2100 eur/m2 - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • nepremičnine do 520 m2 kvalitetno do 2100 eur/m2 - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine do 520 m2 kvalitetno do 2100 eur/m2

  • Za iskalni niz "nepremičnine do 520 m2 kvalitetno do 2100 eur/m2" je bilo najdenih 67 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.427 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 490 m2 (malo manjši)
    • 550 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 1900 eur/m2 (malo cenejši)
    • 2200 eur/m2 (malo dražje)
    • do 140000 eur
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, PRIMSKOVO, 245.000 €, 208,00 m2 cca 1180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.06.2017.,

www.mp-projekt.si

Na izvrstni lokaciji na Primskovem , le nekaj minut hoje do vrtca, šole in lokalne trgovine ter nekaj minut vožnje do nakupovalnega središča, centra Kranja ter prav toliko do avtocestnega uvoza, prodamo sodobno oblikovano, energetsko varčno in do zadnjega detajla premišljeno enoto....

 
 
 
  Stanovanje, ZGORNJA KUNGOTA, 316.255 €, 140,00 m2 cca 2260 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191084-177 Ogled oglasa na strani ponudnika Prodamo 4-sobno stanovanje v leseni, nizkoenergijski večstanovanjski stavbi v Zgornji Kungoti. Stanovanje se nahaja v 1. nadstropju in obsega 140,2 m2 bruto površine, od tega je 121, 23 m2 uporabne površine, 15,68 m2 zavzema....

 
 
 
  Hiša, PRIMSKOVO, 235.000 €, 208,00 m2 cca 1130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.06.2017.,

www.mp-projekt.si

Na izvrstni lokaciji na Primskovem, le nekaj minut hoje do vrtca, šole in lokalne trgovine ter nekaj minut vožnje do nakupovalnega središča, centra Kranja ter prav toliko do avtocestnega uvoza, prodamo sodobno oblikovano, energetsko varčno in do zadnjega detajla premišljeno enoto....

 
 
 
  Stanovanje, ŠENTILJ, 152.900 €, 137,00 m2 cca 1120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.12.2025.,

www.indomio.si

5 in večsobno stanovanje v dvostanovanjski hiši, Podravska - Šentilj, grajena l. 1964, obnovljena streha l. 2008, K+P, neto tlorisna površina 137,40 m2, od tega bivalni prostor 128,10 m2, pripadajoče zemljišče v velikosti 156,00 m2. Cena: 152.900 EUR. Na prijetni in mirni lokaciji....

 
 
 
 
-7%

Spremembe cen iz 267.000 € na 249.000 € z dne 12.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, SLOVENSKE KONJICE, 249.000 €, 227,00 m2 cca 1100 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

09.04.2026 - 267.000 €
12.04.2026 - 249.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.04.2026.,

www.indomio.si

227,5 m2, samostojna, zgrajena l. 1975, adaptirana l. 2010, 649 m2 zemljišča, Hiša na mirni lokaciji v Slovenskih KonjicahNa izjemni in mirni lokaciji v neposredni bližini centra Slovenskih Konjicah vam predstavljamo samostojno hišo s skupno površino 168,3 m2 ter zemljiščem v velikosti....

 
 
 
  Hiša, CMEREŠKA GORCA, 145.000 €, 137,00 m2 cca 1060 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.03.2026.,

www.indomio.si

137 m2, samostojna, zgrajena l. 2009, 1.576 m2 zemljišča, nedokončana hiša na mirni lokaciji, prodamo. Cena: 145.000,00 EUR Samostojna hiša v objemu narave z velikim potencialom - Cmereška Gorca (Občina Podčetrtek) Ponujamo vam odlično priložnost za nakup stanovanjske hiše, zgrajene....

 
 
 
  Hiša, SEŽANA, 145.000 €, 143,00 m2 cca 1010 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

hiše se prodajajo do podaljšane III gradb.faze, okna, fasada, vsi priključki infrastrukture do vhoda, klasična in kvalitetna gradnja, zemljiško knjižno urejeno, takojšen vpis. Hiše se lahko delijo na simplex in duplex, garaža, dovolj parkirnih mest. .

 
 
 
  Hiša, LAŠKO, 169.700 €, 168,00 m2 cca 1010 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.01.2019.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281022-54 Ogled oglasa na strani ponudnika V bližini Laškega, TRNOV HRIB -SEDRAŽ je novemu lastniku na voljo novejša enodružinska hiša skupaj s pripadajočim kmetijskim posestvom v skupni izmeri 28.953 m2. Hiša je bila zgrajena leta 2003, ter zajema P+1+M, ter je priključena....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Rudnik, 356.500 €, 356,50 m2 cca 1000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Urejena gradbena dokumentacija - odločba, da ima objekt gradbeno in uporabno dovoljenje ter vpis v kataster stavb. Hiša je enostanovanjska, s pregraditvijo in ureditvijo mansardne etaže pa bi bila lahko tudi dvostanovanjska (dva večja stanovanja, sta že dva glavna vhoda) ali zelo....

 
 
 
  Hiša, ŠENTILJ, 319.000 €, 319,00 m2 cca 1000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321042-300 Ogled oglasa na strani ponudnika Na sončni in mirni lokaciji v Cirknici (4 km iz Šentilja v smeri proti Pesnici) prodamo prostorno in lepo urejeno samostojno hišo, zgrajeno leta 1996. Po podatkih GURS hiša meri 318,6 m2 neto tlorisne površine in stoji na parceli....

 
 
 
  Stanovanje, ZGORNJA KUNGOTA, 276.379 €, 120,00 m2 cca 2300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191084-179 Ogled oglasa na strani ponudnika Prodamo 3-sobno stanovanje v leseni, nizkoenergijski večstanovanjski stavbi v Zgornji Kungoti. Stanovanje se nahaja v mansardi in obsega 119,80 m2 bruto površine, od tega je 100,71 m2 uporabne površine, 15,33 m2 zavzema balkon....

 
 
 
  Zemljišče, LITIJA, 282.000 €, 329,00 m2 cca 860 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.01.2026.,

www.indomio.si

329,5 m2, kmetija, hiša je zgrajena l. 1994, adaptirana l. 2008, 41.292 m2 zemljišča, K+P+1, litija, konjšica-del, posest - kmetija, 2 samostojni hiši, prodamo. Cena: 282.000,00 EUR IZJEMNA PRILOŽNOST! Nad Litijo, v naselju Konjšica - del, sredi neokrnjene narave in z lepim razgledom....

 
 
 
  Stanovanje, ČRNOMELJ, 151.724 €, 182,00 m2 cca 830 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.06.2024.,

www.indomio.si

182,8 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1995, adaptirano l. 2007, dobra lokacija, opremljeno, lasten vhod, terasa, zimski vrt, štiri spalnice, dve kopalnici, pisarna, CK, 2 x kamin, 2 x klima, vsa infrastruktura, optika, lastna odjemna mesta, bližina centra, šole, vrtca, priložnost nakupa....

 
 
 
  Hiša, LAŠKO, 156.000 €, 191,00 m2 cca 820 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.06.2024.,

www.indomio.si

191,4 m2, samostojna, zgrajena l. 1966, adaptirana l. 2014, 695 m2 zemljišča, Hiša s pridihom domačnosti - Laško - Reka, prodamo. Cena: 156.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji hiše v naselju Reka, ki je od centra Laškega oddaljeno cca 6 km. Nepremičnina se nahaja na lepo osončeni legi,....

 
 
 
  Poslovni prostor, PODBOČJE, 145.000 €, 178,00 m2 cca 820 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.01.2025.,

www.indomio.si

178,5 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1778, adaptiran l. 2000, 280 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 145.000,00 EUR KRŠKO, Podbočje, prodamo poslovno stavbo v kateri je gostinski lokal v obratovanju, velikost objekta 178,50 m2 (uporabne površine 141,00 m2), zgrajen l. 1778 in obnovljen....

 
 
 
  Hiša, PTUJ, 250.000 €, 349,00 m2 cca 720 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151040-123 Ogled oglasa na strani ponudnika V Turnišču, v minem naselju, je na prodaj večja stanovanjska hiša, obdana z zemljiščem v velikosti 1.302 m2. Stanovanjska hiša, grajena konec leta 1993, je bila redno vzdrževana in obnovljena. Delno je spremenjena namembnost....

 
 
 
  Zemljišče, KRANJSKA GORA, 336.000 €, 480,00 m2 cca 700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.02.2024.,

www.indomio.si

480 m2, zazidljiva, podkoren, parcela zazidljiva s pridobljenim gradbenim dovoljenjem za enostanovanjsko hišo, prodamo. Cena: 700,00 EUR/m2 ! IZJEMNA PRILOŽNOST, REDKA PONUDBA ! V občini Kranjska Gora, v naselju Podkoren posredujemo pri prodaji dveh zazidljivih parcel, vsaka v velikosti....

 
 
 
  Hiša, PTUJSKA GORA, 89.000 €, 128,00 m2 cca 700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151040-159 Ogled oglasa na strani ponudnika Na Ptujski Gori se prodaja manjša, samostojna hiša, obdana s 4 ari zemljišča. Hiška stoji v neposredni bližini trga pred baziliko. Hiša je datirana v leto 1880, a je z vsemi obnovami preurejena v simpatično hiško, ki jo odlikuje....

 
 
 
  Hiša, BREŽICE, 295.000 €, 427,00 m2 cca 690 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.03.2026.,

www.indomio.si

427 m2, dvostanovanjska, zgrajena l. 1985, adaptirana l. 2010, 1.197 m2 zemljišča, Hiša prostranih teras. Kvalitetno zgrajena hiša, dve etaži z neposrednim dostopom iz zemljišča in tretja v mansardenm delu. Na krasni lokaciji med Ribnico in Veliko Dolino, z razgledom na Krško Brežiško....

 
 
 
  Hiša, VELENJE, 185.000 €, 288,00 m2 cca 640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281032-7 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji stanovanjske hiše v naselju Bevče, okolica Velenja, ki je bila zgrajena leta 1983, ter stoji na 888 m2 velikem zemljišču. Objekt ima 288 m2 skupne površine, od tega 145,6 m2 uporabne površine. Pred njo....

 
 
 
  Hiša, SEVNICA, 117.000 €, 184,00 m2 cca 640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281032-24 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji lepo vzdrževane ter takoj vseljive družinske hiše v velikost 183,9 m2 neto tlorisne površine, s pripadajočim stavbnim zemljiščem v izmeri 907 m2 ter 5000 m2 gozdnega zemljišča, ki se razprostira za hišo....

 
 
 
  Stanovanje, LAŠKO, 180.000 €, 300,00 m2 cca 600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281026-287 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji čudovite hiše z tremi ločenimi stanovanji, bazenom, vrtom, prečudovito okolico in tremi garažami. Če iščete hišo za udobno bivanje na izjemni in sončni lokaciji je to hiša za vas! Hišo odlikuje kvalitetna....

 
 
 
  Hiša, SLOVENSKA BISTRICA, 149.800 €, 250,00 m2 cca 600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.10.2025.,

www.indomio.si

250 m2, samostojna, zgrajena l. 1978, 2.265 m2 zemljišča, P+1, prodamo. Cena: 149.800,00 EUR Slovenska Bistrica - Zgornja Polskava, prodamo samostojno stanovanjsko hišo, ki je bila zgrajena leta 1978. Hiša po podatkih GURS meri 128,5 m2 (bivalni prostor 65,5 m2, garaža 15 m2, klet....

 
 
 
  Hiša, PETIŠOVCI, 115.000 €, 236,00 m2 cca 490 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321056-98 Ogled oglasa na strani ponudnika V mirnem okolju, v kraju Petišovci/Lendava prodamo veliko hišo, ki jo odlikuje kvalitetna gradnja, dokončni pečat pa ji daje ravna ter zelo velika parcela, ki nudi popolno zasebnost. Etažnost je P+1+M. Hiša obsega 236 m2 površine....

 
 
 
 
+10%

Spremembe cen iz 99.900 € na 110.000 € z dne 09.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Hiša, SVETI JURIJ OB ŠČAVNICI, 110.000 €, 240,00 m2 cca 460 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

05.11.2025 - 119.990 €
12.11.2025 - 109.990 €
11.12.2025 - 99.900 €
09.04.2026 - 110.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.10.2025.,

www.indomio.si

240 m2, samostojna, zgrajena l. 1970, adaptirana l. 2020, 2.292 m2 zemljišča, K+P+M, Predstavljamo vam samostojno hiško, ki se nahaja v prijetnem okolju naselja Sveti Jurij ob Ščavnici. Hiša nudi skupno 240 m2 površine, kar omogoča funkcionalno razporeditev za udobno bivanje, prodamo.....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 43-67 (od skupaj 68)

<< <1 2> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!

www.smart-invest.hr

TOP projekti

RIHTER MONTAŽNE GRADNJE D.O.O.