• GoHome Professional
nepremičnine do 550 m2 najdražje moderno - GoHome oglasniki agencije portali poglejte na gohome
  • nepremičnine do 550 m2 najdražje moderno - GoHome oglasniki agencije portali poglejte na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine do 550 m2 najdražje moderno

  • Za iskalni niz "nepremičnine do 550 m2 najdražje moderno" je bilo najdenih 108 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 2.801 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 520 m2 (malo manjši)
    • 580 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 190000 eur
    • do 230000 eur (povprečna cena)
    • do 280000 eur
    • do 2300 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 865 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, KUZMA, 210.000 €, 176,00 m2 cca 1190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.09.2025.,

www.indomio.si

176 m2, samostojna, zgrajena l. 1981, adaptirana l. 2024, 2.538 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 210.000,00 EUR Sodobno obnovljena hiša na mirni lokaciji, sončna lega, obkrožena z naravo - blizu avstrijske meje Iščete dom, kjer se prepletata udobje sodobnega bivanja in občutek miru sredi....

 
 
 
  Stanovanje, PTUJ, 210.000 €, 83,00 m2 cca 2530 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.04.2026.,

www.indomio.si

83,3 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 2003, adaptirano l. 2025, mansarda, naprodaj moderno stanovanja v objektu platana, prodamo. Cena: 210.000,00 EUR Na odlični in iskani lokaciji prodamo svetlo, prostorno in moderno mansardno stanovanje, ki se nahaja v poslovno-stanovanjskem objektu Platana.....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 195.000 €, 61,00 m2 cca 3200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.10.2025.,

www.indomio.si

61,5 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1967, adaptirano l. 2022, 1. nad., Svetlo in prenovljeno 2-sobno stanovanje na Taboru, prodamo. Cena: 195.000,00 EUR Svetlo in prenovljeno 2-sobno stanovanje na Taboru Na Ljubljanski ulici v Mariboru posredujemo pri prodaji prenovljenega in opremljenega....

 
 
 
  Hiša, HRPELJE, 193.000 €, 133,10 m2 cca 1450 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.09.2017.,

www.mp-projekt.si

Ekskluzivno prodamo enoto moderno zasnovanega dvojčka , zgrajeno do 3.PGF. Enota ima 133,10m2 stanovanjske površine, teraso v izmeri 99m2, odprto garažo v izmeri 55,30m2, veliko shrambo v izmeri 13,80m2 in klet v izmeri 3,5m2, na parceli 780m2. Enota obsega pritličje in nadstropje....

 
 
 
 
-6%

Spremembe cen iz 189.900 € na 177.777 € z dne 13.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, MARIBOR, Center, 177.777 €, 49,00 m2 cca 3630 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

08.04.2026 - 189.900 €
13.05.2026 - 177.777 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.indomio.si

49,4 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1911, adaptirano l. 2024, 1/3 nad., prodamo. Cena: 177.777,00 EUR Maribor, Smetanova: prodamo 3-sobno stanovanje, ki se nahaja v centru mesta Maribor. V samem centru mesta Maribor, le malenkost stran od srednjih šol in fakultet, se nahaja povsem prenovljeno....

 
 
 
  Stanovanje, VOJNIK, 166.988 €, 61,00 m2 cca 2740 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281022-228 Ogled oglasa na strani ponudnika ATRAKTIVNO 2 SOBNO STANOVANJE, KI GA JE MOŽNO PREUREDITI V 3 SOBNO - KAKOVOSTNI MATERIALI - ODLIČNA LOKACIJA - MODERNA ZASNOVA Na odlični lokaciji v centru Vojnika imamo na voljo prostorno in svetlo stanovanje v novejšem bloku.....

 
 
 
  Stanovanje, ZGORNJI LESKOVEC, 139.000 €, 90,00 m2 cca 1540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151040-144 Ogled oglasa na strani ponudnika V Zgornjem Leskovcu, v novejši večstanovanjski stavni (2008), je na prodaj moderno, dvo in pol sobno stanovanje z galerijo. Stanovanje se nahaja v 2. nadstropju stavbe in se razprostira v dveh etažah. Moderno stanovanje je....

 
 
 
  Stanovanje, TRBOVLJE, 135.000 €, 63,00 m2 cca 2140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.01.2026.,

www.indomio.si

63 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1880, 1/2 nad., 2 stanovanji drugo poleg drugega, lahko povežeš v 1 stanovanje, investicija, prodamo. Cena: 135.000,00 EUR Nizki obratovalni stroški Svoj števec za porabo vode, elektrike za vsako stanovanje posebej. Kabelska, upravnik mesečni strošek le....

 
 
 
  Stanovanje, VOJNIK, 127.841 €, 47,00 m2 cca 2720 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281022-227 Ogled oglasa na strani ponudnika ATRAKTIVNO 2 SOBNO STANOVANJE - KAKOVOSTNI MATERIALI - ODLIČNA LOKACIJA - MODERNA ZASNOVA Na odlični lokaciji v centru Vojnika imamo na voljo prostorno in svetlo stanovanje v novejšem bloku. Stanovanje se nahaja v pritličju....

 
 
 
  Stanovanje, VOJNIK, 126.746 €, 46,00 m2 cca 2760 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281022-226 Ogled oglasa na strani ponudnika ATRAKTIVNO 1 SOBNO STANOVANJE - KAKOVOSTNI MATERIALI - ODLIČNA LOKACIJA - MODERNA ZASNOVA Na odlični lokaciji v centru Vojnika imamo na voljo prostorno in svetlo stanovanje v novejšem bloku. Stanovanje se nahaja v pritličju....

 
 
 
  Hiša, CELJE, 125.000 €, 179,00 m2 cca 700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Možnosti prodaje: V trenutni fazi izgradnje Sodelovanje pri dokončanju projekta po vaši zamisli Na ključ po našem projeku Lastnosti: Namembnost: samostojna/stanovanjska hiša Bivalna površina: 179 m2 Velikost zemljišča: 662 m2 Projekt v skladu z okolico in urbanističnim načrtom Moderna....

 
 
 
  Stanovanje, DOMŽALE, 125.000 €, 98,00 m2 cca 1280 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Razpored prostorov: Velika dnevna soba s kuhinjo in jedilnico, hodnik, spalnica,otroška soba, sanitarije. Celotno stanovanje je moderno zastavljeno z visokocenovno opremo. Stanovanju pripada klet, z dnevno svetlobo, velikosti 14 m2, ki je trenutno urejena kot pisarna, ter dva parkirna....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Pobrežje, 115.000 €, 40,00 m2 cca 2880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.indomio.si

40,5 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1957, adaptirano l. 2022, 3. nad., Prodamo prenovljeno 1-sobno stanovanje na mirni in zeleni lokaciji na Pobrežju, prodamo. Cena: 115.000,00 EUR Iščete svoj prvi dom ali varno investicijsko priložnost na zanimivi lokaciji v Mariboru? Predstavljamo vam....

 
 
 
  Poslovni prostor, CELJE, 95.000 €, 40,00 m2 cca 2380 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.05.2026.,

www.indomio.si

40 m2, prostor za storitve, ambulanta, zgrajen l. 1970, adaptiran l. 2020, P/1 nad., prodamo. Cena: 95.000,00 EUR V Celje prodamo vrhunsko opremljen in popolnoma adaptiran poslovni prostor, primeren za izvajanje kozmetičnih, wellness in lepotnih storitev. Salon je v velikosti 40 m²....

 
 
 
  Stanovanje, TRBOVLJE, 67.500 €, 32,00 m2 cca 2110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.01.2026.,

www.indomio.si

32 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1880, adaptirano l. 2020, 1/2 nad., Enosobno stanovanje, prodamo. Cena: 67.500,00 EUR Nizki obratovalni stroški Svoj števec za porabo vode, elektrike. Kabelska, upravnik mesečni strošek le okoli 16 eur, ogrevanje na elektriko, možnost priklopa kamina, pripada....

 
 
 
  Stanovanje, TRBOVLJE, 67.500 €, 32,00 m2 cca 2110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.12.2025.,

www.indomio.si

32 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1880, Očarljivo stanovanje v središču Trbovelj, prodamo. Cena: 67.500,00 EUR Nizki obratovalni stroški Svoj števec za porabo vode, elektrike. Vdeo na: https://www.youtube.com/watch?v=-fv03sKHqGI Kabelska, upravnik mesečni strošek le okoli 16 eur, ogrevanje....

 
 
 
  Stanovanje, TRBOVLJE, 67.500 €, 31,00 m2 cca 2180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.01.2026.,

www.indomio.si

31 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1880, Očarljivo stanovanje v središču Trbovelj, prodamo. Cena: 67.500,00 EUR Nizki obratovalni stroški Svoj števec za porabo vode, elektrike. link do videa na: https://www.youtube.com/watch?v=glz9yow79GI Kabelska, upravnik mesečni strošek le okoli 16 eur,....

 
 
 
 
-4%

Spremembe cen iz 59.840 € na 57.500 € z dne 24.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Poslovni prostor, CELJE, 57.500 €, 35,00 m2 cca 1640 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

12.02.2026 - 59.840 €
24.02.2026 - 57.500 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.02.2026.,

www.indomio.si

35,2 m2, pisarna, zgrajena l. 2006, 4/5 nad., odlična lokacija, parkiranje v bližini objekta, prijeten in svetel poslovni prostor, urejen poslovni objekt, bližina centra mesta in nakupovalnih središč, cca 3 km do avtocestnega priključka, prodamo. Cena: 57.500,00 EUR V bližini centra....

 
 
 
  Poslovni prostor, TRZIN, 52.640 €, 56,00 m2 cca 940 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.lares.si

V odlično urejeni poslovni coni v Trzinu, je v novejši poslovni stavbi na voljo večja moderna pisarna, odprtega tlorisa. Le tej pripada tudi souporaba sanitarij in čajne kuhinje. Odlična in atraktivna arhitektura poslovne stavbe. Najemodajalec strankam zagotavlja tudi parkirna mesta....

 
 
 
  Stanovanje, MURSKA SOBOTA, 50.000 €, 47,90 m2 cca 1040 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.08.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Regija: Murska Sobota Občina: Center Stanovanje: prodam Tip stanovanja: 1-sobno Velikost (m2): 47,90 m2 Kraj ali naselje: Murska sobota Leto izgradnje: 1967 Naslov: Stara ulica Leto zadnje adaptacije: 2010 Št. nadstropij: 5 Ime in priimek agenta: Mirjana Kouter Tel. številka: 02 522....

 
 
 
  Stanovanje, MURSKA SOBOTA, 50.000 €, 47,90 m2 cca 1040 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.08.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Regija: Murska Sobota Občina: Center Stanovanje: prodam Tip stanovanja: 1-sobno Velikost (m2): 47,90 Kraj ali naselje: Murska sobota Leto izgradnje: 1967 Naslov: Stara ulica Leto zadnje adaptacije: 2010 Št. nadstropij: 5 Šifra oglasa: 741 Ime in priimek agenta: Mirjana Kouter Tel.....

 
 
 
  Poslovni prostor, TRZIN, 27.880 €, 41,00 m2 cca 680 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.lares.si

V odlično urejeni poslovni coni v Trzinu, je v novejši poslovni stavbi na voljo večja moderna pisarna, odprtega tlorisa. Le tej pripada tudi souporaba sanitarij in čajne kuhinje. Odlična in atraktivna arhitektura poslovne stavbe. Najemodajalec najemnikom zagotavlja tudi parkirna mesta....

 
 
 
  Poslovni prostor, CELJE, 23.000 €, 22,00 m2 cca 1050 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.08.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Moderna in prenovljena Pisarna - prodam. V samem Centru Celja ob mariborski cesti, Stavba Agrotehnika, nasproti poslovnega centra CELEIA PARK. Možnost prodaje 44m2 ali opcija 22m2. Pisarna je prenovljena (julij 2010) in pripravljena za obratovanje (brez pohištva): protivlomna zaščita,....

 
 
 
  Poslovni prostor, TRZIN, 19.414 €, 34,00 m2 cca 570 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.lares.si

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr
Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 85-108 (od skupaj 108)

<< <1 2 3> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

TOP projekti

RIHTER MONTAŽNE GRADNJE D.O.O.